Poprzedni temat «» Następny temat
Facet Odstraszający Kobiety
Autor Wiadomość
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 09:19   Facet Odstraszający Kobiety  



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Słuchajcie czy spotkałyscie sie z meżczyzna ktory swoim zachowaniem Was odstraszył i nie tylko Was?
Zazwyczaj taki Pan to typowy samotnik , ktory ciezko nawiazuje znajomosci z kobietami, nie tyle ze wzgledu na wyglad co na obawe przed odrzuceniem . Powodem takim rowiniez czesto jest jego zachowanie czyli : przemądrzałosc , gadatliwosc , zarozumiałosc, lub w przeciwnym kierunku : małomownosc, wstydliwosc...

Jakie jest zdanie Wasze na temat takich mężczyzn i czy mozna to nazwac choroba? A jezeli uwazacie ze to sa jakies zaburzenie spróbujcie je nazwac.

Dodam tylko ze temat ten zakładam na prosbe mojej znajomej w celu badania opinii kobiet .Prosze o szczere i wyczerpujace odpowiedzi Pan ale nie tylko :)
Ostatnio zmieniony przez Bot Pon Kwi 28, 2008 15:19, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 22:46     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Niestety jako pierwszy wypowie sie mezczyzna, ktory poznal jednego takiego kolesia. Mieszkal z nami w domu...Na pozor normalny koles, z wygladu nie powala na kolana, ale w koncu nie to sie liczy...I tu pies pogrzebany, bo niby typ ma poczucie humoru, ale sprowadza je do poziomu zanirzania kazdego kogo dotknie jego zart. W rozmowach na powaznie rowniez dalo sie odczuc dystans do kazdego, ale nie dystans jaki sie zwykle zachowuje, dystans, ktory znowu daje odczuc jego lepszosc i wyzszosc nad innymi :) Jak to nazwe mania wielkosci. Koles jest niski, w szkole z tego co wiem byl gnebiony i obecnie chyba proboje sie dowartosciowac. Jednak jest na to rada i z pewnym czasem dokazywania tekiej osobie w sposob jaki ona sama to robi po pewnym czasie zaczyna rozumiec co robi zle i chyba da sie to wyleczyc :) Jak ktos jest niesmialy, to rowniez mozna to leczyc, ale chyba zdaje mi sie ze niesmialosc moze byc mniej grozna i latwiejsza do zaakceptowania niz beszczelnosc.
Profil
PW Email www Cytuj
Lama71 
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 23:51     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Katarzynko czy my się znamy?? :D
ale na serio. Każdy ma swoje demony, które go dręczą. I większość z nas, umie sobie z nimi radzić, w taki czy inny sposób. Ale są tacy, co nie potrafią. I wówczas wychodzi cały bukiet zachowań, zależny od człowieka - jego psychiki, warunków w jakich żył, żyje.
To nie jest domena mężczyzn, ale skoro chcesz o nich... Wielu facetów chce się czuć jak macho, chce, żeby kobieta w nim widziała... (tu wstaw co chcesz), a jak z jakichś przyczyn ona tego nie widzi, albo on nie widzi że ona widzi, zaczyna się zmieniać. Każdy ma pewną granicę, po przekroczeniu której staje się niemiły. A jeśli chodzi o kobiety... potraficie dogryźć, nie gorzej od faceta. eeech.. temat rzeka :|
ale tak jeszcze dodam - czasem, zaznaczam, czasem warto dać szansę. Bo może (ale wcale nie musi) się okazać, że pod tą maską jest ktoś, kogo się zupełnie nie spodziewasz. To oczywiście działa w obie strony
Ostatnio zmieniony przez Lama71 Nie Kwi 27, 2008 23:54, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 00:01     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Lama71 napisał/a:
Katarzynko czy my się znamy??
nie choc jestesmy rowiesnikami

Lama71 napisał/a:
Każdy ma swoje demony, które go dręczą.

wiesz tu akurat chodziło o zachowania a nie demony ;)
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 08:47     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
katarzyna35k-ce napisał/a:
wiesz tu akurat chodziło o zachowania a nie demony ;)

ależ jak najbardziej o demony. To że zachowujesz się tak a nie inaczej, jest konsekwencją wielu czynników, które można by podzielić, na czynniki niejako własne, zależne od tego, co masz w głowie ale tak naturalnie, oraz czynniki zewnętrzne, czyli wszystko, czego doświadczyłaś w życiu. A to drugie, to w wielu wyoadkach waśnie te demony.
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 11:23     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Ciekawa sprawa ,, na powyzszy temat nie wypowiedziala sie zadna kobieta... :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 12:28     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Nie znoszę zarozumiałych facetów. Ale dopiero wtedy jest skreślony gdy znam go jakiś czas. Często się zdarza, że mężczyzna przy pierwszych spotkaniach zdenerwowanie ukrywa właśnie mówieniem tylko o sobie.
Ale najbardziej nie znoszę u mężczyzn gdy tylko słyszą a nie słuchają.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 19:29     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
kaszanna napisał/a:
Ale najbardziej nie znoszę u mężczyzn gdy tylko słyszą a nie słuchają
to zacznijcie mowic rzeczy, ktore nas interesuja:) fryzjer, paznokcie, problemy przy parkowaniu, zarozumialy sprzedawca, problemy z szefem, problemy mamusi... to sa sprawy, ktore wlatuja jednym uchem...a drugim wiadome co:)
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 19:34     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
krystian mów za siebie i nie wrzucaj wszystkich do jednej beczki. ;) Są mężczyźni, których interesuje to czy podoba mi się jak kosmetyczka zrobiła mi paznokcie, którzy pomagają nam wybierać kolor farby do włosów, którzy mówią, iż następnym razem oni pójdą do mięsnego na spotkanie z tym zarozumiałym sprzedawcą... :P I wbrew pozorom jest ich wielu, ale przez stereotyp ogólnie panujący, iż mężczyzna nie interesuje się takimi "pierdołami" boją się ujawniać. ;)
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 20:48     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Aessa napisał/a:
Są mężczyźni, których interesuje to czy podoba mi się jak kosmetyczka zrobiła mi paznokcie, którzy pomagają nam wybierać kolor farby do włosów, którzy mówią, iż następnym razem oni pójdą do mięsnego na spotkanie z tym zarozumiałym sprzedawcą... I wbrew pozorom jest ich wielu, ale przez stereotyp ogólnie panujący, iż mężczyzna nie interesuje się takimi "pierdołami" boją się ujawniać.
heheh tak jest tylko wtedy jak sie o was staramy:) wtedy musimy troche poudawac. pozniej juz jest normalnie:P ja nie wiem, ze wy jeszcze na to nie wpadlyscie:P
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 21:07     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
krystian w takim razie mój luby stara się o mnie odkąd jesteśmy razem. :-) Bardzo się cieszę, że mi to uświadomiłeś, do tej pory go nie doceniałam.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 21:31     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Aessa napisał/a:
Bardzo się cieszę, że mi to uświadomiłeś
masz 19 lat, on pewnie tez... to normalne w tym wieku, przejdzie mu wczesniej czy pozniej
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 21:53     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
krystian ten "on" jest starszy od Ciebie o 5 lat. :-)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 22:17     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ale jeszcze przed 30-tką :P
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 22:25     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Od jakiegos czasu mam kontakt glownie z kobietami i jakos tak dziwnie, ale zarazem dobrze dla mnie (w koncu ktory mezczyzna nie lubi kontaktu z kobietami :) ) i codziennie mam okazje sluchac, juz czasem chcac czy nie chcac o takich sprawach. Kiedys tez uwazalem ze mam to w tyle, niech se gada, zaraz zapomne...Obecnie chyba tak w to wsiaklem, ze sam uczestnicze w tych rozmowach, moze nie na tyle ze chodze do kosmetyczki, ale cos tam o pichceniu czy problemach domowych udzielam sie, druga sprawa bardzo pomaga to zrozumiec płeć przeciwna :) Moze to wlasnie kwestia braku mozliwosci przebywania ciagle z kobietami powoduje, ze faceci tak pewne rzeczy traktuja.
Ostatnio zmieniony przez Major Wto Kwi 29, 2008 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
krystian 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 22:51     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Aessa napisał/a:
krystian ten "on" jest starszy od Ciebie o 5 lat.
czyli od ciebie o 10...no to juz wiadome, dlaczego sie stara:)
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 23:06     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
krystian może mnie uświadom ponownie, bo "udaję", że nie rozumiem. :-)
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 23:17     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
Aessa napisał/a:
krystian może mnie uświadom ponownie
powiedz tylko kiedy:D
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 00:21     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
a moze tak wrócicie do tematu głównego czyli Facet Odstraszający Kobiety :klutnia:
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 00:29     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
a moze tak wrócicie do tematu
po co ta agresja? wlasnie przeciez probuje odstraszyc Aesse.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008