Poprzedni temat «» Następny temat
V akcja charytatywna Forum Gliwice

Na jaki cel zbieramy w V akcji charytatywnej?
Dom Dziecka nr 1 ul. Toszecka 13a Gliwice
52%
 52%  [ 11 ]
Szkoła Specjalna przy ZSO nr 7 przy ul.Gierymskiego 7 Gliwice
4%
 4%  [ 1 ]
Dom Pomocy Społecznej "Ostoja" ul.Kozielska 1, Sośnicowice
4%
 4%  [ 1 ]
Gliwicki Ośrodek Adaptacyjno-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ul.Słowackiego 58b G-ce
23%
 23%  [ 5 ]
Przedszkole Miejskie nr 21 z Grupami Integracyjnymi ul. Górnych Wałów 19 Gliwice
14%
 14%  [ 3 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 10:30     
Smoczyca

Zaproszone osoby: 1
o matko... :P No przyznaje ze termin w okolicach swoat nie jest najlepszy wiadomo, przygotowania do swiat, bieganina i w ogole... ciezko jest wygospodarowac sobie troche czasu a wiadomo ze zalatwiac trzeba :/ ja bym byla za terminem blizej wrzesien?
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 14:22     
Smoczyca

no i co robimy ? :) bo widze ze temat przepadl w gaszczu innych postow :D
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 16:23     

Aither napisał/a:
no i co robimy bo widze ze temat przepadl w gaszczu innych postow

wydaje mi sie ze przepadł bo brak organizacji :)
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 20:50     

Imię: Mariusz
moze nie brak organizacji tylko za duzo pomyslow na raz...
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 21:02     

Frycek napisał/a:
moze nie brak organizacji tylko za duzo pomyslow na raz...

no to pora zadecydowac konkretnie bo czas ucieka a potrzebujacy czekaja
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 13:05     
Smoczyca

No ja gdzies wyzej widzialam propozycje domu dziecka na toszeckiej... czyzby tylko jedna propozycja byla ?
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 16:46     

Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Ja w sumie rzucilam propozycje na OPS W Sosnicowicach
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 17:09     

Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
kurde czytać nie umieta

Jestem za zorganizowaniem akcji dla szkoły, przedszkola, klasy, świetlicy, INTEGRACYJNEJ.
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 09:56     
Smoczyca

trzeba sie zapytac bzyka czy sie zgodzi prowadzic dalej turnieje dla forum... bo zauwazylam ze te forma najwiecej pieniedzy przynosi :) a nie czarujmy sie on to prowadzi najlepiej :D
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 10:31     

Aither napisał/a:
trzeba sie zapytac bzyka czy sie zgodzi prowadzic dalej turnieje dla forum... bo zauwazylam ze te forma najwiecej pieniedzy przynosi :) a nie czarujmy sie on to prowadzi najlepiej :D

co tu ukrywac, chlopak zna sie na rzeczy
PW Email Cytuj
mefkm 
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 08:06     

jestem za domem dziecka

Dom Dziecka nr 1 ul. Toszecka 13a

nie wiem jak wyglada sprawa komputerow w takim osrodku, moze sa braki, moze dzieci maja jakies stare sprzety - teraz komputery nie sa drogie i gdyby udalo sie zebrac podobna kwote, jak ostatnio, to mozna juz kupic albo 1 komp dobry, albo 2 mysle wystarczajace - moze wtedy firmy komputerowe chetnie weszłyby w cala taka akcje - nawet samo obnizenie ceny do cen hurtowych daje duze oszczednosci,

moze nie maja dostepu do internetu - wtedy moze znajdzie sie jakis sponsor, ktory oplaci instalacje sieci i np abonament

a moze uruchomic w tym celu jeszcze aukcje allegro - tzn jesli ktos ma cos zbednego i jesli znajdzie sie osoba chetna (majaca duzo czasu) to wystawiania aukcji - to tak tez mozna cos niecos nazbierac, a ludzie sobie przynajmniej mieszkania ze zbednych rzeczy wyczyszcza, heh
Ostatnio zmieniony przez mefkm Pon Mar 17, 2008 08:09, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 10:16     
Smoczyca

z tymi komputerami nie jest zly pomysl :) ale jesli faktycznie decydujemy sie na ten dom dziecka trzeba porozmawiac z dyrektorem osrodka czy nie ma wazniejszych potrzeb niz komputery :) wiadomo ze takie placowki borykaja sie z brakami wielu rzeczy :) najpierw zdecydujmy na co zbieramy a potem sie mozna zabarac za zbiranie informacji co i czego brakuje :)

mefkm napisał/a:
a moze uruchomic w tym celu jeszcze aukcje allegro - tzn jesli ktos ma cos zbednego i jesli znajdzie sie osoba chetna (majaca duzo czasu) to wystawiania aukcji - to tak tez mozna cos niecos nazbierac, a ludzie sobie przynajmniej mieszkania ze zbednych rzeczy wyczyszcza, heh

na jednej z akcji tak bylo :) ja puscilam w siec swieczki jakies :D zreszta Jedna zakupila na pewno Szamanka a druga to nie wiem nawet :zawstydzony:
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 12:30     

Te swieczki byly rewelacyjne i napewno nie zly pomysl z ta aukcja.
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 12:34     
Smoczyca

No ja mam jeszcze pare rzeczy do spieniezenia :D wiec mozna pomyslec nad wystawieniem aukcji na allegro :D
PW Email Cytuj
mefkm 
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 12:47     

mam praktycznie nowy - tzn nieuzywany - bagaznik samochodowy na rowery - do auta typu citroen saxo, ale niestety nie mam czasu na takie zabawy z allegro - wiec moge to komus tylko podrzucic - jak kukułka, heh
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 12:54     
Smoczyca

powiadasz ? :>
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 14:18     

to mysle ze ten DD na toszeckiej to dobry pomysl. Mysle ze razem z Kisia umowimy sie na spotkanie z dyrektorem i popytam co i jak

co do komuterow to mamy firme ktora jest naszym partnerem wiec mysle ze chetnie sie wlaczy do akcji ,jesli chodzi o aukcje allegro tak jak pisze Aither byly takie aukcje i to tez jest jakis pomysl , jednak glownym zrodlem przez ostatnie 2 lata okazal sie turniej pilki ..mam nadzieje ze Bzyki tym razem bedzie gotow poswiecic troche czasu

Glownym srodkiem napewno bedzie dobre rozpromowanie akcji w mediach tutaj mozna sie postarac o patronat jakies gazety tak jak to bylo rok temu gdzie mamy zapewnione artykuly.

Mysle ze jesli ustalimy na kogo ..zbierze sie odpowiednia liczba ludzi odpowiedzialna za konkretne sprawy.

Mam kilka pomyslow na reklame akcji
PW Email Cytuj
mefkm 
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 15:11     

bo jesli wypaliłoby z domem dziecka - i okazałoby sie, ze faktycznie dzieciaki nie maja dostepu do komputera i do sieci - to mozna nasza akcje nazwac zbiorka na pracownie komputerowa - cos ala wyrownywanie szans
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 23:47     

Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
to ja może zbiore w jeden post propozycje:

1) Dom Dziecka nr 1 ul. Toszecka 13a - jest napewno sporo rzeczy potrzebnych w tym DD, ale o tym musi zdecydować dyrekcja, zaproponowac można sprzęt komputerowy, internet, chociaz z tym może byś ciężko bo nie wiem czy znajdzie się firma, która zainstaluje i będzie opłacać abonament.

2) Szkoła/świetlica/klasa integracyjna np. w ZSO nr 7 przy ul.Gierymskiego 7 jest Szkoła Podstawowa Specjalna, sa tam tez Klasy Edukacyjno -Terapeutyczne - no chyba że Arex ma inna propozycję

3) Dom Pomocy Społecznej "Ostoja" ul.Kozielska 1, Sośnicowice ich potrzeby są zapewne zbliżone do potrzeb hospicjum

4) Gliwicki Ośrodek Adaptacyjno-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ul.Słowackiego 58b Gliwice. Frycka siostra mówiła że nie potrzebują pomocy, ale zerknęłam na str internetową i mają tam np ośrodek pobytu dziennego dla dzieci i dla młodzieży , przebywaja tam dzieci w wieku przedszkolnym i szkolny, korzystaja z różnych sprzętów, więc być może maja jakieś potrzeby, cos wymienić bo się zużyło, cos dokupić bo za mało.

Z osób tu wypowiadających się jak narazie najwięcej jest ( 4 osoby) za domem dziecka. Zrobić ankiete czy zostajemy przy DD ?
Ostatnio zmieniony przez kisia Wto Mar 18, 2008 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 07:25     

Kiska, zrob ankiete, bo ja np. bylabym za pomoca dla osob niepelnosprawnych, a z tego co wiem OPS w Sosnicowicach boryka sie z wieloma problemami i tam potrzebne sa rzeczy do uzytku dnia codziennego ( no srodki czystosci, reczniki, posciel, ubrania).
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu