Poprzedni temat «» Następny temat
MP4 Mpower model N95
Autor Wiadomość
Jacek_s 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 07:26   MP4 Mpower model N95  



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Mam MP4 ten modlem z dolaczona plytka wszytko jest super poza tym ze filmow nie odtwarza.
Nie wiem jaki kodek jest do tego modelu. Dlatego postanowilem ze was zapytam Lub napiszcie gdzie takowych kodekow do N95 szukac ?
Profil
PW Email www Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 10:41   Re: MP4 Mpower model N95  



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Jacek_s napisał/a:
Mam MP4 ten modlem z dolaczona plytka wszytko jest super poza tym ze filmow nie odtwarza.
Nie wiem jaki kodek jest do tego modelu. Dlatego postanowilem ze was zapytam Lub napiszcie gdzie takowych kodekow do N95 szukac ?



Tu nie chodzi o brak kodeka w plajerku...tylko o to w jakim formacie masz te filmy.
Jak sugeruje nazwa interesuje cię format MP4 taki jaki ja mam w komórce :D
Ot i rozwiązanie
Ostatnio zmieniony przez MacSen Sob Mar 01, 2008 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 12:15     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Niektóre odtwarzacze MP4 odtwarzają filmy w formacie AMV. Jezeli Twój także, to odpowiedni darmowy konwerter możesz pobrać tutaj: h t t p;//w w w brothersoft, c o m/downloads/amv-convert-tool.html
Ostatnio zmieniony przez fekete Sob Mar 01, 2008 12:16, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 12:53     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
a "niedarmowe" bo mam te darmowe az 3 i niedzialaja.
Profil
PW Email www Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 12:54     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
nie czytam wszytkiego i musze pisac dopowioedzi potem :P

wiem ze format AMV !
Profil
PW Email www Cytuj
fekete 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 13:47     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Jeżeli te z podanego przeze mnie linka nie działają, wieczorem prześlę Ci inne, tylko dobrze, jakbyś wiedział, jaka rozdzielczość Cię interesuje.
Ostatnio zmieniony przez fekete Sob Mar 01, 2008 13:49, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 15:11     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
fekete napisał/a:
Niektóre odtwarzacze MP4 odtwarzają filmy w formacie AMV

hmm nie słyszalem o takim formacie...moze o AVI po prostu chodzi ?
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 18:23     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
konwersja na format AMV.
Rozumem jak nie bedziecie mogli mi pomoc.
Jednak narazie wam moge powiedziec ze mnowsto ludzi majacych odtwrzacze multumedialne jak MP4 ma wlasnie z odtwarzaniem fimow klopoty. W kazdym odtwarzaczu i kazdej marki.
Problem tkwi w doborze odpowiedniego Formatu odtwarzania.
Profil
PW Email www Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 20:34     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
ej zaraz zaraz, masz nokie n95 ? i chcesz mi wmowic ze nie mozesz odtwarzac filmow ?

ja mam n70 ... i jeszcze przyznam szczerze nie trafilem na film czy tez format ktorego bym nie mogl otworzyc i cieszyc sie ogladaniem .... jak bede w domu to podesle ci namiary na pakiet kodekow jakie zainstalowalem i na kilka calkiem sensownych odtwarzaczy ... zarowno tych darmowych jak i tych "platnychy + info jak wyedytowac te platne aby staly sie wersjami pokazowymi w czasie neiskonczonym"
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 00:05     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Wrzuciłem tu dwa konwertery do AMV, sprawdzone, działają, różnią się rozdzielczością obrazu: h t t p;//w w w drivehq, c o m/file/df.aspx/shareID1474275/fileID144591720/144591720.rar
h t t p;//w w w drivehq, c o m/file/df.aspx/shareID1474275/fileID144590843/144590843.rar
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 01:02     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Paczek To nie telefon tylko MP4 a nosi taka nazwe identyczna jak nikia.
Chodz nokie N95 lub N93 bede mial :).
Profil
PW Email www Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 13:15     

exit
Ostatnio zmieniony przez darkenstein Pią Mar 07, 2008 01:25, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
MacSen 
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 16:32     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Jacek. Jak masz ochotę przekonwertowac jakiś film do formatu umozliwiającego odtwarzania na komórce PDA czy tym twoim plajerku to polecam "ImToo3GP" co prawda płatny (licencja 35$) ale mozliwości ma ogromne. Ja na SAMSUNG SGH-E250 oglądam co chcę i jak chce. I co ważne programik ma wspaniałe algorytmy kompresji. z 700MB potrafi zrobić plik około 80MB bez znacznej utraty jakości....i to bardzo szybko bo około 30 minut na to potrzeba. :]
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 18:14     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
darkenstein napisał/a:
cyfon c800i



wiesz nie wiem co to za telefon,ale sobie zerknalem na allegro ... jesli faktycznie te funkcje ktore posiada sa na tyle sprawne jak sie je opisuje to naprawde "(...) telefon" , tylko zeby nie bylo ze sie sypnie po 2 miesiacach lub cos w tym stylu ... :)
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 19:17     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
p4cz3k napisał/a:
darkenstein napisał/a:
cyfon c800i



wiesz nie wiem co to za telefon,ale sobie zerknalem na allegro ... jesli faktycznie te funkcje ktore posiada sa na tyle sprawne jak sie je opisuje to naprawde "[cenzurka] telefon" , tylko zeby nie bylo ze sie sypnie po 2 miesiacach lub cos w tym stylu ... :)



Ja się mało znam na telefonach (ma dzwonić sms-y wysyłać i to wsio ) ale ktoś kiedyś powiedział że jak coś jest do wszystkiego to jest do d...............y.

Froum i znawcy h t t p;//w w w telepolis, p l/forum/viewtopic.php?p=254001]Click
Inne forum h t t p;//forumx75.info/topics85/telefon-cyfon-c800i-vt14494.htm]Click
I jeszcze inne forum h t t p;//forum.siemensiak, p l/viewtopic.php?t=33844]click

A jak dla mnie to za dużo bajerków za tą cene podobnie jak z płytami Asrock-a :/
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 20:41     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
darkenstein opinie są podzielone. Telefon ma naprawdę fajne funkcje, robi ładne zdjęcia i ogólnie miło się do użytkuje, jedyne ale jest w tym, że producent jest Chiński i nigdy nie wiadomo jak będzie z serwisowaniem tego telefonu, o częściach nawet nie wspomnę, podejrzewam, że tylko na zamówienie i to w naprawdę dobrych serwisach.
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 09:33     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Jackowi nie chodziło o telefon. TO odtwarzacz MP4 tylko dla zmylenia chyba model nazywa się N95 ;)



h t t p;//w w w mpower, p l/index/product/id/19/

Z tego co tu pisze odtwarza:

Kod:

#  - odtwarza formaty muzyczne: MP3, WMA, FLAC, APE oraz WAV
- odtwarza pliki video w formacie WMV, AVI 30 fps
# funkcja przeglądania zdjęć JPG, BMP, GIF oraz GIF animowane


Jeśli masz coś w innym formacie to możesz skorzystać np z bardzo fajnej strony z h t t p;//media-convert, c o m/pl/]h t t p;//media-convert, c o m/pl/ i przekonwertować sobie na format widzialny przez twój sprzęt.
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 19:16     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
khaman napisał/a:
Jackowi nie chodziło o telefon. TO odtwarzacz MP4 tylko dla zmylenia chyba model nazywa się N95 ;)

h t t p;//w w w mpower, p l/images/product/n95.jpg]Obrazek

h t t p;//w w w mpower, p l/index/product/id/19/

Z tego co tu pisze odtwarza:

Kod:

#  - odtwarza formaty muzyczne: MP3, WMA, FLAC, APE oraz WAV
- odtwarza pliki video w formacie WMV, AVI 30 fps
# funkcja przeglądania zdjęć JPG, BMP, GIF oraz GIF animowane


Jeśli masz coś w innym formacie to możesz skorzystać np z bardzo fajnej strony z h t t p;//media-convert, c o m/pl/]h t t p;//media-convert, c o m/pl/ i przekonwertować sobie na format widzialny przez twój sprzęt.


Raany..to Jacek podskocz do mnie w sobote (z jakimś Flash USB) to ci dam ten programik ImTOO 3GP ...on ma mozliwości spore i wbrew pozorom konwertuje do tych formatów (mam do niego wtyczki )
Profil
PW Email Cytuj
YoshikeYo 
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 18:52     


Dołączyła: 30 Kwi 2008
mam taką samą mp4 od 2 tygodni i powiem wam że ona wcale nie odtwarza filmów w formacie AMV (chociaż tak pisze w instrukcji) tylko w formacie AVI tyle że trzeba oczywiście skompresować do mniejszej rozdzielczości 320x240. Mi AMV wogóle nie czyta a AVI odtwarza tylko że są straszne zakłócenia (takie podobne do zakłóceń w telewizji czasami tylko że te kropki wszystkie są kolorowe) jeśli wiecie co zrobić żeby dobrze odtwarzać te filmy to wspomóżcie please bo ja już nie mam siły sie z tym ujadać. :/
Profil
PW Email Cytuj
YoshikeYo 
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 18:54     


Dołączyła: 30 Kwi 2008
WMV też ona nie czyta
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008