Poprzedni temat «» Następny temat
Internet na Trynku
Autor Wiadomość
grisza 
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 15:30   Internet na Trynku  


Dołączył: 06 Lut 2008
Witam wszystkich i proszę o pomoc. Kto wie jaka jest możliwość podłączenia się do Internetu ( stałe łącze ) na ul. Pietrusińskiego tj. boczna H.Sawickiej i Kunickiego na Trynku. Tylko błagam nie piszcie mi o BMJ bo ta firma to nieporozumienie. Po 3 miesiącach i kilkunastu telefonach oraz 2 wysłanych mailach dowiedziałem się, że niestety nie spełniam warunków technicznych do podłączenia neta. Ludzie śmiech mnie pusty ogarnia, że w XXI wieku takie problemy z netem mogą być. Następna firma to Osiedlowa Sieć Internetowa która na swojej stronce zapewnia, że do 24 godzin się odezwą i co? czekam tydzień i nic. LUDZIE RATUNKU. Dajcie namiar na jakąś sieć no chyba, że mieszkam na takim zadupiu, że już nic tu nie dochodzi rzeczywiście.
Profil
PW Email Cytuj
grisza 
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 13:16     


Dołączył: 06 Lut 2008
Rozumiem. Mieszkam na zadupiu i moge sobie internet wybic z glowy. Dzieki wielkie za zainteresowanie moim zapytaniem.
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 16:18     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
grisza, chetnie bym odpowiedziala, ale niestety nie wiem kto w tych okolicach "rozdaje" interenet..


Ludzie pisac jak ktos wie......
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 21:43     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
grisza, jak masz telefon stacjonarny to weź se neo albo net24. Dla mnie najpewniejsza opcja, ale jak tam kto woli.
na trynku sie nie znam, ale pamietaj, google Twoim przyjacielem grisza !!!

w w w trynek.gliwice, p l może to ??
Profil
PW Email Cytuj
Justyśka 
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 17:47     


Dołączyła: 16 Cze 2007
Skąd: Lotników:]
Ja z ręką na sercu mogę polecić firmę Pirxnet!! mam od nich interent rok czasu i moze dwa razy zdarzyła się jakaś usterka, której nie trzeba było zgłaszać. Sami przyjeżdżali i naprawiali w tempie ekspresowym!! ;) Naprawde dbają o klinetów ;)
Najlepiej zadzownić do nich i zapytać się co i jak z tym podłączeniem, myślę, że nie będzie problemów większych bo na Trynku dużo osób ma od nich neta ;)

h t t p;//w w w pirxnet, p l/index.php
Profil
PW Email Cytuj
grisza 
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 12:05     


Dołączył: 06 Lut 2008
Witam i dzieki od razu za zainteresowanie. Lecz niestety wszystkie opcje są delikatnie mowiąc troche nie dla mnie.
1. Neo albo net 24 trzeba miec tel. stacjonarny z Tp.sa w przypadku braku trzeba placic 36,60 dodatkowo miesiecznie.
2. Pirx-net jak na razie nie ma nawet w planach wejsc w tę część Trynku. - dzwoniłem do nich już dawno dość i taką odpowiedź uzyskałem.
Ta prośba jest raczej o namiar do kogoś kto wie czy nie działa w mojej okolicy jakas osiedlówka bo połączenia radiówką ( wifi ) to jest porażka.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i szukam dalej.
Wiem też że UPC teraz wchodzi na trynek usługą internetu ale kiedy dotrą do mnie tez nie wiadomo jeszcze. Pozdro.
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 15:31     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
grisza napisał/a:
Pirx-net jak na razie nie ma nawet w planach wejsc w tę część Trynku. - dzwoniłem do nich już dawno dość i taką odpowiedź uzyskałem.

Od dość dawna wiele się może zmienić.
Co do osiedlówki to ci krzys podał. Zadzwoń i się dowiedz. A radiówka i wifi to nie to samo.
Profil
PW Email Cytuj
grisza 
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 11:10     


Dołączył: 06 Lut 2008
Niestety to co mi krzys podal to tez nie u mnie - juz pytalem administratora tej sieci.
Pirx net nie ma nawet zamiaru tej częsci trynku podłączać więc to, że bede do nich wydzwaniał co miesiąc niewiele zmieni. Ale wielkie dzięki za checi pomocy. Jestem zbudowany postawą waszą - w końcu ktoś sie zainteresował moim wydawałoby się błachym problemem. Jeszcze raz wielkie dzięki ale dalej jestem bez neta:(
Profil
PW Email Cytuj
GliwickiBaks 
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 20:17     



Imię: Radek
Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Trynek
Witam.

Po prostu pirx podpina inne osiedla i wydaje mi się, że nie chce nikomu nic obiecywać, żeby ktoś nie miał później pretensji, że nie weszli.

A znając aspiracje Pirxa to będą chcieli całe Gliwice zając więc się doczekasz :P
Profil
PW Email www Cytuj
K4r0l 
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 20:21     



Imię: Karol
Dołączył: 12 Mar 2008
Skąd: Gliwice, Trynek
Hmm, na Trynku A czyli 1szym jest przecież jakaś sieć ;]
Popytaj sąsiadów :)
W tym roku chyba PirX i BMJ się tam wbijać też będzie ;>
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008