Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kisia
Pon Paź 13, 2008 22:52
XXXII Spotkanie Forumowe
Autor Wiadomość
Arex30 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 15:31     

Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Piotrulek, proponujesz metody mało demokratyczne.
PW Email
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 15:44     

Arex30 napisał/a:
Piotrulek, proponujesz metody mało demokratyczne

ale bardzo skuteczne,zapewniam...chcesz mieć coś do powiedzenia to bądź i mow...demokratycznie zostaniesz wysluchany...pamietaj Arex30,ze w demokracji też musi ktoś rządzić...
Ostatnio zmieniony przez Piotrulek Nie Lut 17, 2008 15:46, w całości zmieniany 1 raz  

Arex30 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 16:00     

Piotrulek, bywam i mowie, mało tego wypowiadam sie na forum publicznie poddając w wątpliwości pod dyskusję tudzież wybory ( ankiety ) co do rządzenia na forum ......
PW Email
Aessa 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 16:37     

Imię: Paulina
Cytat:
ale bardzo skuteczne,zapewniam...chcesz mieć coś do powiedzenia to bądź i mow...demokratycznie zostaniesz wysluchany...pamietaj Arex30,ze w demokracji też musi ktoś rządzić...

To nie demokracja a totalitaryzm. Chyba forum jest od tego, by wszyscy mieli możliwość zabrania głosu w danej sprawie, narzucenie reszcie woli osób będących na spotkaniu to całkowity brak jakichkolwiek praw demokracji. Poza tym ja osobiście nie mam nic do Babilonu, wręcz przeciwnie, bardzo mi się tam podoba, ale robiąc tak jak piszesz Piotrulku nigdy nie zawitamy w żadnym innym lokalu, bo po każdym udanym spotkaniu w Babilonie wszyscy będą chcieli zrobić je tam ponownie.
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 16:43     

Aessa, ale najczesciej jest tak ze osoby , ktore najbardziej marudzą na lokal, przebieraja i wymyslaja coraz to nowe miejsca na spotkanie w rezultacie nigdy sie nie pojawiaja. Wiec po co to sie pytam??? Po to aby bylo zamieszanie i aby do konca nie bylo wiadomo gdzie robic rezerwacje???
Zgadzam sie z Piotrulkiem, teraz na spotkaniu 23 lutego powinnismy wybrac lokal na nastepne spotkanie i bedzie po klopocie i wcale nie twierdze ,ze znowu to ma byc Babilon.
Pamietajmy,ze rezerwacjami zajmuje sie jedna osoba i to ona bierze na siebie caly ciezar "organizacyjny" i mysle ze chyba nie jest tej osobie milo jak nas czyta......., poswieca ona przeciez swoj wolny czas na zalatwianie lokalu dla wszystkich a tym wszystkim i tak nie mozna dogodzic bo to graniczy z cudem

Tyle razy sie mowi ze nie miejsce jest wazne tylko ludzie ale jak widze to tylko takie czcze gadanie
Ostatnio zmieniony przez Dorothea Nie Lut 17, 2008 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email
Arex30 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 17:01     

Dorothea napisał/a:
wazne tylko ludzie ale jak widze to tylko takie czcze gadanie

Masz rację wiec nie bardzo rozumiem ......
A to czy Babilon czy PRL czy tez jakikolwiek inny lokal nie ma znaczenia......
Wiec pozostawmy wybór forumowiczą nawet jesli nie przychodzą na spotkanie mają prawo głosu.
To sie nazywa DEMOKRACJA.
PW Email
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 17:09     

Arex30 napisał/a:
Wiec pozostawmy wybór forumowiczą nawet jesli nie przychodzą na spotkanie mają prawo głosu

no nie rob sobie jaj z pogrzebu chłopie,ktoś kto nie bywa ma sie wypowiadać,ale po co, skoro nie bywa i jest mu obojetne gdzie następne spotkanie sie odbedzie,no Arex30 nie zmieniaj zasad demokracji... :hurra:

Aessa napisał/a:
ale robiąc tak jak piszesz Piotrulku nigdy nie zawitamy w żadnym innym lokalu

ale dlaczego uprzedzasz fakty,przyjdź na kolejne spotkanie,oddaj swoj glos,wyraź swoja opinie i wtedy pogadamy,stali bywalcy spotkań to nie pytia delficka,lecz kolektyw do podejmowania wspólnych decyzji naprawde...

Arex30 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 17:15     

Piotrulek, sory za OT ale wyobraź sobie ze na wybory nie poszli wszyscy emigranci bo nie mieszkają nad wisłą wiec po co mają zabierać głos ..... i wiesz co by sie stało stoparedziesiat dni temu .... nic było by status quo ..... A mnie to nie bawi.
Przychodzę albo nie to zależy tez od wielu innych czynników ..... i nie masz prawa ( sory że tak personalnie ) zabierać innym prawa do wyboru. W przeciwnym razie pogrzebmy juz teraz to forum i tyle.
PW Email
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 17:15     

Zaznaczam,ze nie mam ochoty narzucać lub zmieniać zasad,ktore zostaly opracowane przez forumowiczów...to wszystko co powiedzialem jest tylko moja propozycją,która zdecydowanie ulatwila by system wyboru dat i lokali na spotkania...

Arex30 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 17:17     

prosty to był socjalizm.........
nie zmieniamy zasad .
ankiety są dobrym rozwiązaniem
PW Email
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 17:20     

Arex30 napisał/a:
sory za OT ale wyobraź sobie ze na wybory nie poszli wszyscy emigranci

mam gdzieś emigrantow..to ich problem ,ze sa emiograntami a nie moj...

Arex30 napisał/a:
i nie masz prawa ( sory że tak personalnie ) zabierać innym prawa do wyboru.

nie zabieram prawa,tylko chce ulatwić sprawe wyboru ,powyżej napisalem dokladnie...

Arex30 napisał/a:
W przeciwnym razie pogrzebmy juz teraz to forum i tyle.

skoro tylko wybory daty i lokalu na spotkania jest spójnikeim tego forum...to moim zdaniem dawno juz nastąpił jego pogrzeb...

Arex30 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 17:44     

Piotrulek napisał/a:
mam gdzieś emigrantow..to ich problem ,ze sa emiograntami a nie moj...
ale ty żyjesz w tym kraju i dzięki także ich głosom nastąpiła zmiana władzy ...... dlatego nie należy traktować innych jako problemu..... demokracja nie jest łatwa.... a wszelkie zmiany przepraszam ułatwienia są delikatnie ujmując przeciwne zasadą demokracji.....
Piotrulek napisał/a:
tylko wybory daty i lokalu na spotkania jest spójnikeim tego forum
aczy ja pisałem tam o spotkaniach czy też o wyborach.......
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 17:58     

I sami widzicie o co jest teraz spór??? O durny lokal, dla mnie to jest chore. jak sie komus nie podoba lokal i spotkania to niech nie przychodzi. Po co ujadac jak wsciekły pies????
Chocby nie wiem co sie zrobilo to i tak bedzie zle zawsze sie znajdzie taki co mu nic, ale to nic nie bedzie pasowało.Bedziemy robili tysiac ankiet a i tak zawsze sie znajdzie ktos niezadowolony........, zamiast sie cieszyc ze mozna sie spotkac, pogadac, napic , to lepiej wymyslac sztuczne i dziecinne problemy
Szkoda gadac
Ostatnio zmieniony przez Dorothea Nie Lut 17, 2008 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email
Arex30 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 18:04     

Dorothea, nie chodzi o lokal broń mnie Panie Boże... Ja chciałbym by sposoby wybierania pozostały takie a nie inne ......
Ja głosowałem za 4Art ale wygrała opcja Babilon i ok....... Jako user przyjmuje tą opcję. Ja nie przychodzę dla lokalu a dla LUDZI ( innych Userków )
Ech ......
Dorothea napisał/a:
to lepiej wymyslac sztuczne i dziecinne problemy
a co miałaś na myśli ? ;)
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 18:10     

Arex30 napisał/a:
co miałaś na myśli

aaa juz nie wazne
Arex30 napisał/a:
wygrała opcja Babilon i ok....... Jako user przyjmuje tą opcję

nareszcie to powiedziales i jest ok

poprostu denerwuje mnie,ze za kazdym razem, za KAZDYM RAZEM, jest to samo, ciagle bitwa o lokal a mnie prawde powiedziwszy lokal zwisa, ja sie moge spotkac nawet na ławce na Rynku, przyniose sobie tylko koc i bedzie oki
PW Email
Arex30 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 18:15     

Dorothea napisał/a:
nareszcie to powiedziales i jest ok
a czy ja gdzieś wcześniej pisałem że nie bede bo Babilon ? czy ja się o lokalu wypowiadałem ? Nie.
I ok

Jak sie ociepli to możemy na łogródku ........
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 18:38     

Arex30 napisał/a:
możemy na łogródku ........

na Twoim???

Ludzie dopisywac sie do listy, bo cos mizernie wyglada
Ostatnio zmieniony przez Dorothea Nie Lut 17, 2008 18:39, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email
Fenix 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 19:19     

Imię: Krzysztof
I tu Teraz powinienem skasować kilka postów bo robicie bałagan jestem na jednym forum gdzie spotkanie załatwia administracja około 5 osób i reszta sie dopasowuje i też są liczne spotkania i jak ci nie pasuje po prostu nie przychodzisz może za 2 miesiace bendzie ci pasować bo daty są takie same. :wstyd:
PW Email www
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 19:43     

Fenix napisał/a:
I tu Teraz powinienem skasować kilka postów bo robicie bałagan jestem

kończ(kasuj)królu netu...wstydu oszczędź...

Arex30 
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 19:49     

Lista 23-02-2008 g. 19:30 start.

1. kisia
2. PAKuS
3. Jacek 13,ale tylko wtedy jak będzie w Babilonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. Henio
5. Dorothea
6. Piotrulek
7. mała
.
.
.
.
.
30. Arex30 ( na chwilkie bede )
PW Email
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi