Poprzedni temat «» Następny temat
II Charytatywny Turniej ForumGliwice, c o m
Autor Wiadomość
ziutek997 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:39     

Jeśli można to poproszę kogoś o oficjalne podsumowanie turnieju - nie tyle dla mnie co dla tych którzy chcieli by się dowiedzieć czegoś więcej. Kto grał, kto zwyciężył, ile zebrano etc :)
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:42     

Imię: Piotr
kisia napisał/a:
Szkoda tez że tak mało przyszło osób z forum pokibicować :(
byłem na chwile wiec jestem usprawiedliwiony :P czasu brak .
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:43     
Smoczyca

Zaproszone osoby: 1
o no to moze byc klopot bo takie podsumowanie moze zrobic tylko bzyki ale on juz ma skasowane konto u nas na forum poza tym jest w warszawie :) jak przyjedzie to poprosze zeby z mojego konta napisal takie podsumowanie :)
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:45     

Imię: Mariusz
Pozostaje mi tylko podziekowac wszystkim ktorzy przyczynili sie do organizacji turnieju co prawda bylem na chwile i nie zdazylem na mecz Forumowej druzyny ale widzialem ze bylo wszystko tak jak powinno byc.
Jeszcze raz dziekuje organizatorom za organizacje turnieju pod "barwami" forum , za profesjonalna obsluge meczu , za zaangazowanie w cala akcje .
Druzyną ktore wziely udzial w tak szczytnym celu.
Mam nadzieje ze wszyscy dobrze sie bawili ale czytajac powyzsze wypowiedzi widze ze tak.
Gratuluje udanej "zabawy"

Od bzykiego mam taka informacje :

pierwsze 3 miejsca, sopro tm, west coast gliwice, żernica i 4 versus II

kwota jaka zebralismy to okolo 2400 jak do tej pory
na konto wplynelo 100zl :]
pozostala czesc to datki i pieniazki z turnieju
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:32     

Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Frycek napisał/a:
kwota jaka zebralismy to okolo 2400 jak do tej pory
na konto wplynelo 100zl :]
pozostala czesc to datki i pieniazki z turnieju

nie odliczyłeś kosztów
w sumie po odliczeniu kosztów zebraliśmy
2342,81zl
ale jak pisałam akcja jeszcze nie zakończona i można jeszcze przekazac pieniążki
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:36     

kisia napisał/a:
ale jak pisałam akcja jeszcze nie zakończona i można jeszcze przekazac pieniążki

w szczegolności na konto... :D :D :D :rotfl:
Frycek 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 15:45     

Piotrulek czy ty masz jakis problem bo czytajac twoje teksty odczowam ze masz ??
Nie bede zmuszal ludzi do wplacania na konto, konto bylo udostepnione do zbierania srodkow - tak zostalo uzgodnione
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 16:23     

Frycek napisał/a:
Nie bede zmuszal ludzi do wplacania na konto

powiem inaczej kompletnie nic nie zrobileś,aby ich czymkolwiek zachęcić...stworzyleś konto i to wszystko,wiec wybacz ,ale Twoja postawa jako"szefa"tej akcji pozostawia bardzo wiele do życzenia...
Aither 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 16:38     
Smoczyca

khem to ja sie wtrace...
Piotrze Frycek celowo byl odsuniety od turnieju poniewaz taki warunek byl aby w ogole mogl turniej byc rozegrany... poza tym nie potrzebowalismy jego pomocy, kazdy z nas czyli kisia i bzyk robilismy swoje.
No to moze trzeba cos wyjasnic... kto czym sie zajmowal i za co byl odpowiedzialny... moze rozwieje pewne watpliwosci.

Bzyku - moge powiedziec ze glowny dowodzacy :) skrzyknal wszystkie druzyny, ze na i kisia (na przemian) jezdzil po halach i zalatwial terminy i inne rzeczy zwiazane z sama hala. Przyprowadzil chlopakow aby spisywali wyniki meczy (dla nich tez buziaki :* ) kontrolowal przebieg turnieju.

Kisia - zalatwiala sponsorow, nagrody od nich i bannery. Jezdzila z Bzykim po hali, zbierala pieniazki do puszki na widowni :) wspirala chlopakow w czasie meczu :D i glowna kasjerka :)

Ja - zajelam sie dyplomami posiedzialam na turnieju, asystowalam Ziutkowi w czasie robienia zdjec druzynom i w sumie to byloby wszystko :D

Ciezko jest powiedziec kto jest szefem calej akcji, bo akcja to wszystko... na turnieju krolowal bzyki i to on zrobil, pieniazki przetrzymuje kisia i to ona bedzie kontaktowac sie z pania dyrektor hospicjum aby uzgodnic reszte :)
Krotko mowiac... pomoc frycka nie byla nam potrzebna bo mielismy wystarczajaco duzo rak do pomocy :)
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 17:40     

Aither napisał/a:
odsuniety od turnieju poniewaz taki warunek byl aby w ogole mogl turniej byc rozegrany.

moja powyższa odpowiedx kompletnie nie tyczy sie turnieju piłkarskiego,co do turnieju,jego organizacji,przeprowadzenia nie mam osobiście kompletnie żadnych uwag,wręcz przeciwnie...jestem bardzo

Aither napisał/a:
pomoc frycka nie byla nam potrzebna bo mielismy wystarczajaco duzo rak do pomocy

wiec skoro nie była potrzebna,to mozna bylo zając sie czymś innym,naglośnieniem turnieju w mediach,zorganizowniaem aukcji charytatywnych,skrzykniecie wiekszej ilosci sponsorow i w końcu zacheceniem samych forumowiczów do tego ,aby wyciągneli ze skarbonek troszke kasy i oddali ją na ten cel,jakim jest hospicjum...
Aither 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 19:09     
Smoczyca

tak rozumiem Piotrze to co chcesz powiedziec... ale tak prawde mowiac (i bez obrazy oczywiscie) czasy "prezesury" sie skonczyly. Sadze ze po ostatnim roku wiele sie nauczylismy. Osobiscie tak prawde mowiac swoje co mialam wrzucic to wciepnelam na turnieju, nie byly to jakies wielgachne sumy ale co mialam to wciepnelam :) ale co do naglosnienia turnieju. Zrobilismy maly blad zgodze sie. Nie zajelismy sie mediami, ale to dlatego, ze ja osobiscie o tym nie pomyslalam :) a nie wiem co inni :D ja nie pomyslalam o tym. Aukcje... fakt w zeszlym roku byly takowe, ja w tym tez mialam pare rzeczy do sprzedania ale niestety moje zapytania czy robimy takie cos... zginely gdzies w kablach internetu. Nic straconego Piotrze :) Z mojej strony moge obiecac tylko tyle, ze jesli dozyje, bede sprawna fizycznie i umyslowo to za rok tez wniose swoja prace w turniej, bo mam nadzieje ze bedzie :) postaram sie zmobilizowac wszystkich juz we wrzesniu (po wakacjach) abysmy mieli wiecej czasu na staranniejsza organizacje turnieju :) Teraz nie ma sensu miec jakiekolwiek pretensje do nikogo :) za rok bedzie lepiej :)
PW Email Cytuj
wolwo 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 19:11     

p4cz3k napisał/a:
druzyna forum gliwice wyeliminowala szakali

pączek powiadasz...
koszulka - 20 zł, turniej 150 zł , wyeliminować szakali - bezcenne ? :D

a tak poważnie to jeżeli chodzi o organizacje to wydaje mi się że lepiej niż rok temu, szkoda tylko że było tak mało kibiców... ale poza tym gratki dla bzyka i całej ekipy :)

brawa dla drużyny forum (hans,witek,bizon, - widać z kim trenujecie :p )
jakby ktoś powiedział mi że w 1/4 finału zagra Forum vs WestCoast to bym go wyśmiał :D no ale cuda sie zdarzaja :p szkoda że nie spotaklismy sie w finale no ale i tak było fajnie :D

p4cz3k napisał/a:
druzyna Kermita i Wolwa - chlopaki w najwyzszej formie - zgrani prawie do perfekcji - mysle ze powinni zajac wysokie miejsce

uh ah duma mnie rozpiera :hyhy: szczerze myślałem że nei wyjdzimey z grupy (nie żebym nie wierzył w siłe WC Team :P) skończyło sie na tym że w Warce piliśmy piwko z pucharu za 2 miejsce więc jest się z czego cieszyć, szkoda że w finale przegraliśmy z druyżną z którą w grupie wygraliśmy 7:3 no ale jak na amatorów to i tak myśle ze daliśmy rade :P
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 19:14     
Smoczyca

moze za rok poprawicie swoje miejsce z II na I :)
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 20:04     

Aither napisał/a:
Teraz nie ma sensu miec jakiekolwiek pretensje do nikogo

ja nie mam pretensji do nikogo tylko szlag mnie trafia,ze zostal zmarnowany czas i okazje na zebranie wiekszej kwoty...nic po za tym...
Rafał 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 20:08     

wolwo napisał/a:
szkoda że w finale przegraliśmy z druyżną z którą w grupie wygraliśmy 7:3

mała poprawka Grzesiu...7:4 było w grupie:P ale to niewiele zmienia:) szczere gratulacje za 2. miejsce, byliście na pewno największą niespodzianką turnieju...prawie jak Duńczycy w 1992 roku:D:P dalszych sukcesów życzę i musicie się zapisać na piątki:D
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 20:13     
Smoczyca

Piotrulek napisał/a:
tylko szlag mnie trafia,ze zostal zmarnowany czas i okazje na zebranie wiekszej kwoty...nic po za tym...

jak dla mnie to prawie to samo :) trudno... mamy kolejny powod aby akcje zaczac promowac juz wczesniej a nie w polowie grudnia :) czlowiek uczy sie na bledach sadze ze nastepna akcja bedzie uwzgledniac tegoroczne bledy i niedociagniecia :)
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 22:33     

Piotrulek napisał/a:
powiem inaczej kompletnie nic nie zrobileś,aby ich czymkolwiek zachęcić...stworzyleś konto i to wszystko,wiec wybacz ,ale Twoja postawa jako"szefa"tej akcji pozostawia bardzo wiele do życzenia...

po pierwsze wypraszam sobie...
odrazu jak miala byc akcja poinformowalem ze nie bede miec czas sie zajac organizacja.
Poinformowalem Kisie tez o tym fakcie jak i na forum
po drugie Kisia sama poinformowala mnie ze zalatwia media(art. w nowinach)

Jak juz bylo przed turniejem a znalezlem czas ,poinformowalem kilka gazet o turnieju z czego jedna sama opublikowala info ktore otrzymalem od Kisi

jak juz aither napisala nie bylo potrzeby angazowania mnie w organizacje turnieju i akcje

Wiec nie rzycze sobie ublizania mi, jesli masz cos do mnie to prosze o wiadomosc

A tak ogolnie zycze wesolych swiat
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 23:28     

Frycek napisał/a:
Wiec nie rzycze sobie ublizania mi,

ja nie ubliżam,ja stwierdzam fakty...
Frycek 
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 11:47     

Piotrulek napisał/a:
ja nie ubliżam,ja stwierdzam fakty...

to masz zle informacje (fakty)
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 12:43     

Imię: Krzysztof
:rotfl: jak dzieci :wstyd: Fotki z turnieju h t t p;//krzysztofpachla, p l...?g2_itemId=3648 Przepraszam za jakość zły dobór
aparatu :(
Ostatnio zmieniony przez Fenix Wto Gru 25, 2007 12:47, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email www Cytuj
Odpowiedz do tematu