Poprzedni temat «» Następny temat
EURO 2008
Autor Wiadomość
Arex30 
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 08:44     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Ludzie
Zagrali na swoim ( czytaj podwórkowym ) poziomie. Taka mamy ligę.
Niestety.
Dyskut o tym co moze a co mogło ni ema sensu.
Naprawiać trzeba od 0 od przedszkola
inaczej dalej beda afery i dywagacje.
szkoda
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 09:19     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Cytat:
Ja mówiłem o wczorajszym meczu :P


a ja mowie o gdybaniu ...

sam napisalem : gdyby nie Boruc ... a ja napisalem gdyby nie Podolski ... jeden i drugi mieli wykonac swoja prace...


---

co do spalonego ... saganowski cos mi sie wydaje nie podawal...lecz strzelal...pilka odbila sie od austriaka ... i trafila do rogera ... dyskusyjne...

---

karny z kapelusza i tyle...

---

chowam koszulke ... do nastepnych meczy polakow (oprocz tego z chorwacja...) bo nie wiem czy w ogole chce mi sie go ogladac - i nie chodzi tu o to ze taki ze mnie kibic...ze po przegranej sie odwracam (...) ... poprostu nie mam juz sily ... wczoraj to chyba od 91 do 93 minuty wyrwalem sobie 3 garsci wlosow...obgryzlem wszystkie paznokcie...i potrzaskalem szklanke z sokiem ... (i teraz kur...mam plame na dywanie) ...

ide dzis poszukac koszulki hiszpanii ... oni dla mnie sa faworytami ... jesli przegraja...to te ME to bedzie kolejna impreza ktora jest gowno warta...

---

Leo : Webb why ?
Webb: For money !

---

z drugiej strony troche mnie denerwuja wszystkie "fotomonty" z udzialem Webb'a ... jasne mozna byc zlym, wscieklym, ale to co od wczoraj widzialem w internecie to akcja super expresu z leo i glowami ballacka to jest male piwo ...

tez jestem na niego zly ... ale kur...zachowajmy twarz...

z drugiej strony wczoraj po raz pierwszy widzialem leo w takim "stanie"

---

podsumowujac polakow po euro (bo dla nas to juz jest po euro) widac wiele rzeczy ... ze nie umiemy i juz ... ze brakuje nam wyszkolenia ... techniki ... szybkosci ... etc ... ze nasi pilkarze w swoich klubach grzeja lawe ... taki roger ktory z reprezentacja jest od miesiaca ... pokazal wiecej niz zurawski / krzynowek / ktorzy sa w reprezentacji od wielu lat ...

ogromnie zawiedli wlasnie oni : krzynowek / zurawski / smolarek / ktorzy niby mieli stanowic sile tego zespolu ... natomiast lobodzinki pokazal ze wraca...lewandowski pokazal ze jego pozycja w klubie nie jest przereklamowana ... a boruc wczoraj zamknal usta tym ktorzy mowil : co z niego za bramkarz ... gra w szkockiej lidze...to nie ma nawet okazji zeby sie wykazac ...

---

za 4 lata na euro moze dla nas ktos (jako gospodarza) podyktuje karnego w 9x minucie ...

---

i jeszcze 1 ... nie zwalniajmy benhakkera ... choc obawiam sie ze on sam bedzie chcial odejsc...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 13:01     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
jak to wczoraj na rynku śpiewali "je*ać sędziego i całą rodzinę jego"....a dzis na onecie czytam, ze rodzina Pana Webb'a w Angli ma dostać ochroną, gdyż juz były pogróżki...no cóż, mamy dużą Polonię w UK :)
Panie Webb zapraszamy do Polski, tu włos Panu z głowy nie spadnie ! ;p
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 14:12     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Mamy durną Polonie w UK.
Pełno agresywnych zdjęć przeciwko sędziemu, chore prostackie zachowanie Polaków.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 21:36     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
co sie dziwic jak sedzia sprokurował karnego...

A w tej chwili skonczyl sie mecz Holandia - Francja.....go Oranje ! (trzeba sobie znalesc nowego faworyta :P)
Profil
PW Email Cytuj
inamorata 
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 21:47     



Imię: Magdalena
Dołączyła: 24 Wrz 2007
Skąd: Zewsząd
Holendrzy wymiatają :szok: najpierw opykali mistrzów świata, a teraz vice. Szacunek. :P
Profil
PW Email Cytuj
inamorata 
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 21:49     



Imię: Magdalena
Dołączyła: 24 Wrz 2007
Skąd: Zewsząd
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=gtg7Otj14rE na poprawę humoru :D
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 22:29     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 22:35     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
sprowokować to sprowokował zawodnik Polski a nie sędzia. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć faulu a ja ślepy nie jestem.
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 09:04     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Wczorajsze wyniki

Grupa C
Włochy : Rumunia 1:1 (0:0)
    55' 0:1 Adrian Mutu

56' Christian Panucci 1:1

Ciężka sprawa dla aktualnych mistrzów świata. Była by jeszcze cięższa gdyby Mutu strzalił gola podczas rzutu karnego.
Rumunia jak widać jest ciężkim przeciwnikiem i umie zaskoczyć, ale nie wydaję mi się aby wyszła z grupy.
Włochów czeka teraz mecz o wszystko.

Holandia : Francja 4:1 (1:0)
9' Dirk Kuyt 1:0
59' Robin van Persie 2:0
    71' 2:1 Thierry Henry

72' Arjen Robben 3:1
92' Wesley Sneijder 4:1

Nokaut.
Tak jak napisałem po pierwszym meczu Holandi, zespół zaczął sie rozkręcać i teraz chyba nikt nie zatrzyma pomarańczowego eksprestu, gdzie końcową stacją jest Puchar ME ;-)
Pewny awans z grupy.
Wydaję mi się że Holendrzy spotkają sie w półfinale z Hiszpanią.
A Francja.... cóż nie ma Zidana, a sam Henry nic pociągnie zespołu. Anelka za poźno wszedł na boisko i nie rozkręcił się. Ogólnie dobrze wypadli, ale nie było bramek, chodź czasem stali jak słupy podczas gdy Holendrzy koronkowo rozgrywali swoje akcje.

Grupa C
Kod:
 Holandia         2    6   
 Rumunia          2    2
 Włochy            2    1   
 Francja          2    1   
         
Profil
PW Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 09:41     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
wolf napisał/a:
sprowokować to sprowokował zawodnik Polski a nie sędzia. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć faulu a ja ślepy nie jestem.



widac ze pilke nozna ogladasz "okazjonalnie" gdyz takie sytuacje zdazaja sie zawsze w polu karnym, przepychanki, ciagniecie za koszulke...

dziwne ze sedzia nie widzial 2 zachowan austriaka w stosunku do bąka ktore mialy miejsce 1 minute przed karnym i w tym samym czasie co lewandowski niby faulowal...

teoretycznie komunikat uefa mowi ze karny byl prawidlowy ... ale co maja powiedziec ?

sedzia webb na codzien sedziuje lige angielska ... ktora jest "najbrutalniejsza" i gdyby tam mial gwizdac takie zagrania to wyniki byly by "koszykarskie' bo karne byly by gwizdane co rzut rozny .. z drugiej strony ktory sedzia decyduje sie na rzut karny w ostatniej minucie meczu ? cos tu jest nie tak ... nie da sie ukryc ... ze cos tu jest nie tak ... najdelikatniej mozna to przypisac temu ze euro 2008 to pierwszy turniej webba ... wczesniej nie sedziowal na duzej imprezie ...


MajkeL napisał/a:
ale nie wydaję mi się aby wyszła z grupy


wez pod uwage ze ostatni mecz rumuni graja z holandia ... ktora juz ma awans z 1 miejsca ... ma 2 pkt ... natomiast francja gra z wlochami ... a rumuni z nimi nie przegrali ...

przyznam szczerze nie wiem jak w koncu ma dzialac i w jakich sytuacjach ta zasada odnosnie rankingu ... lecz ... w przypadku tylko remisu rumunow teoretycznie juz maja wyjscie...a holandia ma 1 miejsce juz zapewnione ... i mozna sie spodziewac tego ze van basten da odpoczac podstawowym gracz - choc jak te mistrzostwa pokazuja ... maja magiczna lawke rezerwowych...


z utesknieniem czekam na dzisiejszym mecz hiszpanow ... na to co zaprezentuja ... moze cesc sie obudzi ... ? :D vila powinien znow pokazac klasa .. i torres ... caly zespol maja ladnie ulozony :) szkoda jedynie ze nie ma raula...ale to juz zupelnie inna historia...
Ostatnio zmieniony przez p4cz3k Sob Cze 14, 2008 09:45, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
wolf 
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 09:47     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Ja wiem że nie potraficie pogodzić sie z tym 1:1 ale trzeba było wiecej szczelić bramek to by niebyło problemu, a że Polacy nie szczelili wiecej goli to poprostu musicie sie pogodzić z wynikiem.
p4cz3k napisał/a:
ktory sedzia decyduje sie na rzut karny w ostatniej minucie meczu ?
No wlasnie widze że własnie ty od swieta ogladasz mecze, bo ja nie raz widzialem w dogrywce karne.
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 10:02     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
wolf napisał/a:
No wlasnie widze że własnie ty od swieta ogladasz mecze, bo ja nie raz widzialem w dogrywce karne.


meczy ogladam dosc sporo ... ale nvm ...

ja juz dawno pogodzilem sie z tym ze zapewnienia kadry o walce o medal sa "duzo na wyrost"

nie chodzi mi o pogodzenie sie z wynikiem 1-1 ... bo ten wynik w sumie nie jest taki zly ... nawet wygrana nie dawala nam gwarancji na cokolwiek ... ale chodzi o styl w jakim ten karny zostal podyktowany ...

poprostu mimo wszystko uwazam ze karny zostal podyktowany w sposob dyskusyjny ... wydaje mi sie ze na 10 sedziow tylko webb by go podyktowal...albo gdyby taka sytuacja miala miejsce w meczu z niemcami / chorwatami nie bylo by go ...

ale coz gralismy z gospodarzem ... wiec takie mecze maja swoje prawa ... a gospodarze swoje przywileje ...


---

podobna sytuacja miala miejsce w meczu francja - portugalia na euro 8 lat temu .. (chyba ...) gdy w dogrywce nastrzelono podczas dosrodkowania reke portugalczyka ... rowniez byl karny i dlugo dyskutowano czy byl prawidlowy czy tez nie ... bo zawodnik nie wykonal ruchu reka do pilki ... to samo bylo jak baggio w 98 nastrzelil anglikowi lape w polu karny ... karny byl ale baggi poslal pilke w trybuny :)

zobaczymy ... jak to bedzie dalej z obsada sedziowska ... wczoraj na rzecz francuzow nie odgwizdano karne ... po rece ...ale w meczu rumunia - wlochy tez byl dosc "dziwny karny"

---

prawda jest taka ze pana webba na dlugo zapamietamy ...
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 11:18     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
wolf napisał/a:
Ja wiem że nie potraficie pogodzić sie z tym 1:1 ale trzeba było wiecej szczelić bramek to by niebyło problemu, a że Polacy nie szczelili wiecej goli to poprostu musicie sie pogodzić z wynikiem.


nie bede tego komentowac :niepewny: , ty Wolf pewnie kibicowałes niemcom gdy grała z nimi Polska :]
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 16:42     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Noemi

wolf napisał/a:
Wynik super , jestem zadowlony z tego meczu
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 14:16     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Wczorajsze wyniki

Grupa D
Szwecja : Hiszpania1:2 (1:1)
    15' 0:1 Fernando Torres

34' Zlatan Ibrahimović 1:1
    92' 1:2 David Villa


Piękna akcja Villa przepieczętowała zwycięstwo Hiszpanów. Szkoda mi Szwedów, ale jeszcze nie wszystko stracone.

Grecja : Rozja 0:1 (0:1)
    3' 0:1 Konstantin Żyrianow


Moim zdaniem jeden z najgorszych meczy jaki do tej pory był na Euro. Fatalna gra obu zespołów. Straty piłek, niedokładne podania, jednym słowem szkoda gadać..... jedynie Rosja trafiła raz do bramki (z pośród wielku strzałów w jej kierunku).
Gracja zmieniła taktykę, nie grała już tak pasywnie jak ze Szwecją, ale prawde powiedziawszy grało dobrze tylko paru zawodników.

Grupa D
Kod:
 Hiszpania       2    6   
 Szwecja         2    3
 Rosja           2    3   
 Grecja          2    0   
           



Podsumowanie
Moim zdaniem (pewnie nie tylko moim) najlepszym meczem drugiej kolejki było spotkanie Holandia : Francja.
Holandia pewnie kroczy po tytuł Mistrza tak jak było to 20 lat temu.


Mecze o wszystko

Grupa A

Czechy : Turcja
W tym spotkaniu rozegra się walka o drugie miejsce w grupe, a co za tym idzie wyjscie z grupy.
Mój typ Czechy


Grupa B

Austria : Niemcy

Czorwacja : Polska

Krótko, Austria musi wygrać z Niemcami, a My z Chorwacją i to o bramkę więcej niż Austryjacy.
Cuda się zdarzają :-)


Grupa C

Włochy : Francja

Zwycięstwo którejś z drużyn da awans, przy przegranej Rumuni z Holandią, a to jest prawdopodobne.


Grupa D

Szwecja : Rosja

Tutaj także mecz ostatniej szansy dla obu zespołów.
Aktualny Mistrz Europy Grecja gra już o pieruszkę.


Grupa A
Kod:
 Portugalia    2    6   
 Czechy        2    3
 Turcja        2    3   
 Szwajcaria    2    0   
           


Grupa B
Kod:
 Chorwacja        2    6
 Niemcy           2    3   
 Chorwacja        2    3   
 Austria          2    1   
 Polska           2    1           


Grupa C
Kod:
 Holandia         2    6   
 Rumunia          2    2   
 Francja          2    1   
 Włochy            2    1           


Grupa D
Kod:
 Hiszpania       2    6   
 Szwecja         2    3
 Rosja           2    3   
 Grecja          2    0   
 
Profil
PW Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 22:14     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
jestem w szoku po meczu Turcja - Czechy.....stracic 3 bramki w 15 minut.....pewnie nieźle sie ludzie załamali za naszą południową granicą...no szkoda...
Profil
PW Email Cytuj
manexxl 
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 06:29     



Dołączył: 21 Sty 2006
Skąd: Dawniej Trynek
Wlasnie szkoda. Turcja miala odpasc.
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 09:02     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Wczorajsze wyniki

Grupa A
Szwajcaria : Portugalia 2:0 (0:0)
71' Hakan Yakin 1:0
83' kar. Hakan Yakin 2:0



Turcja : Czechy 3:2 (0:1)
    34' 0:1 Jan Koller
    62' 0:2 Jaroslav Plasil

75' Arda Turan 1:2
87' Nihat Kahveci 2:2
90' Nihat Kahveci 3:2


Niestety wczoraj miałem troszkę zajęty dzień i nie miałem możliwości oglądania meczy.
Portugalia grała w drugim składzi i dała tym samym odpoczac m.in. Ronaldo, Deco i Nuno Gomes'owi.
To co zobaczyłem dzisiaj bardzo mnie zaskoczyło.
Turcy chyba wykupili sobie pakiet szczęścia na Euro ;-)
Szkoda mi Czechów, pewnie czują się tak jak my w czwartek, a może jeszcze gorzej.

Podsumowując, Portugalia i Turcja wychodzi z grupy.

Grupa A
Kod:
 Portugalia    3    6   
 Turcja        3    6
 Czechy        3    3       
 Szwajcaria    3    3           
Profil
PW Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 15:26     


Dołączyła: 16 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Wyniki wynikami..Ale który z piłkarzy występujący na euro 2008 wydaje Wam się najprzystojniejszy ? :D Mi osobiście Iker Casillas, choć p4cz3k twierdzi, że ma krzywą twarz ;) :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008