Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Paź 04, 2011 20:44
Mój przyjaciel - IGNOR.
Autor Wiadomość
Aessa 
  Wysłany: Pią Lis 16, 2007 10:47   Mój przyjaciel - IGNOR.  



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Na forum są rozmaici ludzie, jednych się lubi bardziej, innych mniej. Wiadomo - różni ludzie, różne charaktery. Ale bywają również takie osobniki, które swoją płycizną umysłową wybijają się ponad przeciętność, których wypowiedzi zostawiają trwałe uszkodzenie na naszym układzie nerwowym. Czy nie pięknym rozwiązaniem byłaby dla nich opcja ignor? Najprościej niby nie czytać ich postów, ale że natura ludzka to powikłana sprawa nie sposób nie popatrzeć co ta wybitna jednostka znów naskrobała. Nie wszyscy muszą się lubić, niektórzy drażnią nas swoimi wypowiedziami, a trudno jest je ignorować zwłaszcza, gdy są w najczęściej czytanych tematach. Czy można byłoby wprowadzić ignora? Wiem, że na niektórych forach jest taka możliwość, może i na naszym by się udało to wprowadzić? Bo po co się z kimś szarpać i tracić nerwy skoro można nie widzieć jego wypowiedzi? Może dzięki temu i kłótni byłoby mniej? :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 10:56     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Aessa, bardzo pożyteczna opcja, niestety ja nie wiem czy da sie ją u nas ustawic :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 11:20     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Aessa, kisia, ja was naprawde nie rozumie.......
zawsze mozesz zignorować wypowiedź osoby i nie odpisywać bądź nie brać udziału w owej dyskusjiii..

BTW a czy ignor działał by tez na modków.......
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 11:34     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Arex30 no właśnie nie zawsze możesz jeśli dana osoba wypowiada się w temacie, który Ty śledzisz, poza tym to taka ludzka, czysta ciekawość tak działa.

Wydaje mi się, że na każdym forum można coś takiego ustawić, ale podkreślam, WYDAJE MI SIę, ponieważ nie znam się na tym kompletnie.
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 11:35     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Aessa, działa to tak że moge napisać sobie posta w odpowiedzi ignor i mam to gdzieś lae modek zaraz mi to wykasi z uwagi " Nie na temat :) "
Profil
PW Email Cytuj
piastg-ce 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 13:04     


Dołączył: 29 Paź 2007
Skąd: Gliwice
Arex30 napisał/a:
Aessa, kisia, ja was naprawde nie rozumie.......
zawsze mozesz zignorować wypowiedź osoby i nie odpisywać bądź nie brać udziału w owej dyskusjiii..


Zgadzam sie.
Nie potrzeba nam specjalnej funkcji na forum do ignorowania.
Dajmy taki przykład - Rozmwiasz na żywo z jakąś osoba, która moze pochwalić sie jak to określiłaś "płycizną umysłową". Rozmawiacie i wyraźnie drażni Cie rozmówca, irytuje swoimi "głupimi" wypowiedziami - nie potrafisz takiej osoby zignorować? Chyba nie potrzeba ludziom umieszczać w głowie opcji "ignoruj". Jest przysłowie - "ustąp, bądź mądrzejszy" i to jest prawda.
Tyle ode mnie...
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 13:17     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
IGNOR - funkcje mozna ustawic na forum to nie jest jakas ciezka praca :)

na MODKI - no i tutaj Arex30 moj drogi niestety na te typy ignor nie dziala jak i na adminow :) a tylko na zwyklych uzytkownikow :) wiec jesli chciales zignorowac modow to sie nie masz co ludzic :)

ogolnie... ignor byl kiedys i uwazam, ze to bylo dobre rozwiazanie wlasnie dla takich ludzi, ktorzy sie "nie bardzo kochali" :) :)
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 13:36     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
piastg-ce ale forum to nie real, tu to nie jest takie proste. W rzeczywistości poprostu unikasz osób, których nie lubisz, a tu nie unikniesz czytania ich wypowiedzi, bo mają prawo pisać gdzie chcą. A poza tym skoro jest możliwości dodania takiej opcji i ułatwienia sobie funkcjonowania na forum to dlaczego z tego nie skorzystać? Trudno jest uniknąć czytania postów kogoś, kogo się nie lubi w tematach, w których też się wypowiadasz i śledzisz co się dzieje. A tak nie widzisz co dany osobnik pisze więc nie musisz czytać jego wypocin. :) Proste i nikomu chyba nie zaszkodzi. :)
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 13:52     

Aessa, oj ktos musial ci zalesc za skore.. :)
Ja tez uwazam ze taka rzecz bardzo sie przyda.. I popieram cie Paulina w 100%
Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 15:26     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
piastg-ce napisał/a:
Zgadzam sie.
Nie potrzeba nam specjalnej funkcji na forum do ignorowania.
Dajmy taki przykład - Rozmwiasz na żywo z jakąś osoba, która moze pochwalić sie jak to określiłaś "płycizną umysłową". Rozmawiacie i wyraźnie drażni Cie rozmówca, irytuje swoimi "głupimi" wypowiedziami - nie potrafisz takiej osoby zignorować? Chyba nie potrzeba ludziom umieszczać w głowie opcji "ignoruj". Jest przysłowie - "ustąp, bądź mądrzejszy" i to jest prawda.
Tyle ode mnie...

ale to ie chdzi ustepowanie ale o czytanie beznadziejnych odpowiedzi niektorych osob ...
przydała by sie funkcja IGNOR :)
Profil
PW Email Cytuj
piastg-ce 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 15:55     


Dołączył: 29 Paź 2007
Skąd: Gliwice
Przyznam, że są tacy użytwonicy, którzy są bardzo denerwujący a ich wypowiedzi są bardzo płytkie...
Jednak staram sie nie dac sprowokować. Tak ćwicze cierpliwosc, która popłaca w realu;)
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 17:12     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
piastg-ce, to Ty sobie pocwicz a my sobie załatwimy funkce IGNOR :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 21:02     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
piastg-ce napisał/a:
Jednak staram sie nie dac sprowokować.
i to Ci się chwali, jednak przy ignorze można się nie męczyć i po prostu nie widzieć co pisze. Czasami trudno się powstrzymać przed reakcją na jakiś drażniący tekst i kłótnia gotowa.
Profil
PW Email Cytuj
piastg-ce 
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 01:43     


Dołączył: 29 Paź 2007
Skąd: Gliwice
A czy taki "ignor"...tzn wystawienie komuś takiego ignora co powoduje. Tzn jedno jest pewne - ignoruje jego wypwoiedzi...ale czy wszystkie? Czy tylko w danym temacie. Co jesli chce się usunąć "ignora" i czy osoba, którą ignorujemy dowiaduje sie o tym?
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 09:37     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
piastg-ce nie widzi się jego wypowiedzi nigdzie. Osoba, którą obdarzasz ignorem nie wie o tym, chociaż mi to by było nawet na rękę gdyby wiedziała. :P
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 10:50     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
wydaje mi sie, ze "ignor" jest troche niepotrzebnym gadzetem i wczesniej czy pozniej bylby przeze mnie wylaczony. a dlaczego...zazwyczaj- jak to na forum bywa, kazda wypowiedz jest kontynuacja wypowiedzi innej osoby. wszystko fajnie jak ta osoba odezwie sie raz w danym temacie. ale gdy osoba przeze mnie ignorowana bierze czynny udzial w dyskusji, to po kilku zdaniach stracilbym watek.
mam pytanie...a co z cytowanymi wypowiedziami? jesli ktos cytuje wypowiedz osoby przeze mnie ignorowanej, to ja ja widze?
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 11:30     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
krystian napisał/a:
wydaje mi sie, ze "ignor" jest troche niepotrzebnym gadzetem


Nie jest niepotrzebny jeśli ktoś będzie z niego korzystał i ułatwi mu funkcjonowanie. :)


krystian napisał/a:
a co z cytowanymi wypowiedziami? jesli ktos cytuje wypowiedz osoby przeze mnie ignorowanej, to ja ja widze?


Tak, bo ten cytat będzie umieszczony w wypowiedzi osoby, która nie jest ignorowana przez Ciebie.
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 14:33     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Czasami żałuję, że w prawdziwym życiu nie można na kogoś kliknąć IGNOr...o ileż życie byłoby prostsze :]
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 20:05     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Halo, temat umarł? :niepewny:
Kisiu wiem, że Ty nie masz możliwości wprowadzenia takiej funkcji jak ignor, a mogłabyś porozmawiać na ten temat z Fryckiem?
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 22:12     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Aessa ale palce do gory i przyzekasz, ze nie dasz polowy osob z forum do ignorowanych ;))
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008