Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Wto Lis 13, 2007 12:24
Zasypianie za kierownica
Autor Wiadomość
Jacek_s 
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 19:14     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
owszem widok wypadku momentalnie stawia na nogi.
a te napoje niby daja ale jak wypije wiecej to mam klopoty.
z tym sie nie wygra.
Profil
PW Email www Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 20:15     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Dla mnie to durnostwo i straszne dziecinne podejscie :wsciekly: ....moglabym walnac takiego goscia w leb :cisza:
Jacek,.... Darek nie o takim bialym pogotowiu zapewne mysli :wsciekly:

Jezeli czujemy zmeczenie to lepiej sie zatrzymac, zdrzemnac sie, odpoczac.....a nie na sile i na zabicie jechac dalej. :wsciekly:
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 20:38     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
darkenstein napisał/a:
mnie pomaga biale pogotowie ( szkoda ze troche nie zgodne z prawem ) ale lepsze to niz obudzic sie na drzewie :hyhy:
a z bardziej legalnych sposobow to jak pisze kisia drzemka 15 min naprawde pomaga .


Darek. a nie prościej w czasie jazdy otworzyć okno. Owszem przeziębienie gwarantowane ale za to zgodne z prawem. A proszki(białe pogotowie) .... hmmm głupota :/ i brak odpowiedzialności.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 20:11     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
darkenstein napisał/a:
mnie pomaga biale pogotowie
w twoim wieku to samobojstwo. pikawa ci siadzie i spowodujesz wypadek. a poza tym po co piszesz o tym na forum?? chwalisz sie, ze jeszcze mozesz??:P
MacSen napisał/a:
a nie prościej w czasie jazdy otworzyć okno
a nie prosciej po prostu zjechac na stacje benzynowa i usnac na te 20 minut?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 20:13     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
krystian napisał/a:
a nie prosciej po prostu zjechac na stacje benzynowa i usnac na te 20 minut?

no cały czas to mówię :P
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 21:28     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Warto mieć w samochodzie zawieszkę zapachową o aromacie mięty lub cynamonu. Te zapachy nie tylko obniżają napięcie związane ze stresem, ale także pobudzają.

więcej jak nie zasnąc za kierownicą można poczytać na stronie h t t p;//moto.onet, p l/1587084,1,jak-nie-usnac-za-kierownica,artykul.html?node=3
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 03:20     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
Kisia czyżby podczas podróży pojawiały się jakieś problemy z niewyspaniem ostatnio ?
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 12:22     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
dwa razy w życiu musiałem jechać w stanie zmęczenia w którym nie powinienem nawet myśleć o trasie, pierwszy raz było to jakieś 4 lata temu, 50 godzin na nogach bez spania, trasa była krótka, za ledwie 9km, jechałem z oszałamiającą prędkością 40-60km/h na terenie nie zabudowanym (tak śmiesznie się tego czyta) miałem przed sobą samochód w odległości około 80 metrów, zaczął hamować a ja nie reagowałem, zorientowałem się dopiero jak byłem jakiś 8 metrów od niego, gdyby to był pieszy wlatujący na pasach, strach myśleć co by było

drugi raz, musiałem zrobić 500 km samochodem które nie ma wyciszonej kabiny, brak ogrzewania, głośno pracujący silnik itp, radia nie ma sensu załączać bo go nie slychać (piękne warunki do jazdy po 2 nie przespanych nocach), nie było co zgrywać twardziela, pasażer pilnował mnie całą drogę i nie pozwalał mi zamilknąć, cały czas rozmowa (o ile to się tak dało nazwać), jechałem prawie całą drogę za tirem z prędkością około 100-110 km/h, moje spostrzeżenia:

jedzie samochód z przeciwka, patrzę się na niego, zwracam wzrok na naczepę tira przede mną (jakieś 10 metrów) i przez 10-15 sekund nie potrafię rozczytać rejestracji (w normalnym stanie nie miałbym z tym problemu), obraz staje się rozmazany, nie rejestruje się zmiany natężenia lamp tylnych, nie potrafiłem przez chwilę odróżnić czy to światło stopu czy postojowe, ogólnie odradzam komukolwiek jazdę w takim stanie, gdybym nie musiał to bym nie jechał :/

co do napojów energetyzujących, działają, ale tylko chwilę, lepiej zjechać na pobocze i się przespać 2 godziny, a za prochy czy coś podobnego to kryminał powinien być ...
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008