Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Szamanka
Sob Lis 10, 2007 21:49
Big Blue Club - Start Nowego Lokalu na Gliwickim Rynku
Autor Wiadomość
DJ Martinez 
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 01:38   Big Blue Club - Start Nowego Lokalu na Gliwickim Rynku  



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
9 listopada (piątek) na gliwickim rynku nr. 24-26 (podziemia Bohemian Cafe) rozpoczyna swoją muzyczną działalność nowy klub o nazwie:Big Blue. W tym dniu na imprezie otwarcia zagrają DJe zrzeszeni w Signum Music: DJ Andrew Martinez, DJ Penti oraz DJ Makot. Muzycznie dominować będą klimaty: dance, house i elektro. W sobotę (10 listopada) natomiast odmiennie usłyszymy przeboje lat70/80/90, latino oraz największe hity z list przebojów. Przez ten, ale i kolejnych kilka weekendów wstęp jest wolny, a imprezy zaczynają się o godzinie 21:00

W klubie zgodnie z nazwą dominuje kolor niebieski. Znajdziemy tu dobrze wyposażony bar, wygodne sofy oraz co powoli staje się standardem umilający czas obrazkami z zagranicznych telewizji projektor multimedialny. Parkiet natomiast wielkościowo nie różni się od podobnych tego typu w lokalach w okolicach rynku. Klub idealnie nadaje się na kameralne spotkania oraz imprezy w gronie znajomych, a lokalizacja jest tutaj na duży plus. Mamy nadzieje ze miejsce to zostanie pozytywnie przyjęte przez imprezowiczów i szybko stanie się gwarancją dobrej zabawy. Opiekę nad lokalem objęło Signum Music. Zapraszamy!!!

Więcej szczegółów na temat imprez na plakacie
h t t p;//w w w signum-music, p l/img/bigblueplakat.jpg
oraz stronie w w w signum-music, p l

p.s. wszelkie uwagi i spostrzzenia dotyczace funkcjonowania lokalu, imprez itp będę dla nas cenne i postaramy sie na ile to mozliwe je uwzgledniac i realizowac. Pozatym wyjasniam z góry ze sam lokal jest otwarty juz jakis czas lecz imprzy własnie od 9 listopada dopiero ruszają. Pozdrawiam i Zapraszam
Ostatnio zmieniony przez DJ Martinez Czw Lis 08, 2007 15:40, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 00:48     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
DJ Martinez napisał/a:
W klubie zgodnie z nazwą dominuje kolor niebieski
oooo kobietki pewnie nasze niebieskie lejesie tam litrami :D
A czy ubranym też przychodzi sie na niebiesko ? albo osoby niebieskookie mają jakieś zniżki ?
Profil
PW Email Cytuj
Wieczorny 
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 12:23     



Dołączył: 17 Sty 2007
Skąd: ?abędy
myślę, że warto by było przenieść ten wątek do podforum o lokalach, pewnie wypowie się więcej osób.
Profil
PW Cytuj
DJ Martinez 
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 18:42     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Witam Zapomniałem dodac ze wstep jest od 20 Lat i młodym w tgz "kapturach" dziękujemy. Mam nadzieje wszyscy wiecie co mam na mysli. Ponadto nastapiła mała zmiana muzyczna :

Piątki Black r&B Pop House
Soboty: Lata 70/80/90/ i New Hits

Pozdrawiam, za wszelkie uwagi i spostrzezenia z góry dziękuje i zapraszam w każdy Weekend do Big Blue jak i do komentowania.
Profil
PW Email www Cytuj
Wieczorny 
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 20:05     



Dołączył: 17 Sty 2007
Skąd: ?abędy
DJ Martinez napisał/a:
i młodym w tgz "kapturach" dziękujemy. Mam nadzieje wszyscy wiecie co mam na mysli.


no właśnie ja średnio wiem.
o ile nie jest dla mnie ograniczeniem sprawa wieku,
o tyle nie kumam sprawy tego nieszczęsnego kaptura.

możesz rozwinąć?

ps. być może to dlatego, że ostatnio rzadko chodzę do klubów.
Profil
PW Cytuj
Noemi 
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 21:52     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
DJ Martinez napisał/a:
nowy klub o nazwie:Big Blue

to nie jest nowy club ->byłam stałym bywalcem w 2005 roku :)

miałam przyjemnosc tam byc jakis czas temu i nic sie nie zmieniło
od duzej przerwy jaką sprawił sobie ten lokal. :)

DJ Martinez napisał/a:
Piątki Black r&B Pop House
Soboty: Lata 70/80/90/ i New Hits

o tym nie wiedziałam ...sprawdzimy sprawdzimy... :D (soboty :P )
Profil
PW Email Cytuj
DJ Martinez 
Wysłany: Wto Lis 13, 2007 23:18     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Co do kapturów to miałem na myśli młodocianych bywalców klubów. Ogólnie w lokalach gdzie chce sie dokonywać selekcji, bluzy z kapturem nie są ubiorem pożądanym nie z powodu dyskryminacji lecz niestety większość osób które takowe na imprezy noszą są to Ci którzy są autorami rozrób itd. Rzadko jest to klientela na poziomie (oczywiście nie obrażając nikogo to jest napisane w dużym uproszczeniu i uogólnieniu) Poza tym, faktem jest ze raczej osoba dorosła chcąca ubierać sie modnie, lub po prostu odpowiednio na imprezę nie ubiera bluzy z kapturem, to jest dość powszechna zasada i w wielu miejscach obowiązuje.

Co do sobotniej muzy to lokalik sie rozkręca zobaczymy co i jak dalej. Jeśli publika do takich klimatów będzie dopisywać to może i będzie tez taka w piątki, na razie jest jak jest. pozdrawiam.
Profil
PW Email www Cytuj
piastg-ce 
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 12:58     


Dołączył: 29 Paź 2007
Skąd: Gliwice
byłem tam na Andrzejki i wole wymazać z pamieci fakt, że tam byłem...
lokal nie za fajny jeśli chodzi o wystrój jak i atmosfere...przynajmniej wtedy jak ja byłem...wiecej tam nie pójde i nie polecam...
Jedyny plus to łada barmanka;)
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 14:06     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
DJ Martinez napisał/a:
Piątki Black r&B Pop House
Soboty: Lata 70/80/90/ i New Hits

Szczerze... wygląda to raczej nieciekawie :/ To nawet nie jest podział tematyczny tylko wszystko na raz :/ Piątek : Każdy rodzaj ... czyli co będzie na deckach. + POP ( Nowoczesny pop nie jest zbyt popularny na imprezach. Jeżeli zauważyć to jeżeli nie posiada w sobie elementów electro lub tri-hop'u to ... słyszę może 1-2 kawałki na całą noc)
Sobota : To samo co w piątek + odrobina starszych kawałków.

piastg-ce napisał/a:
atmosfere

Co przez to rozumiesz? Z całością się zgadzam. Znajomy był tam na imprezie i jedyne na co mógł zwrócić pozytywną uwagę to na promile w krwi :/
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 22:09     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Appo napisał/a:
i jedyne na co mógł zwrócić pozytywną uwagę to na promile w krwi

no tak ale do tego to nie trza isc do owego clubu :P
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Czw Gru 13, 2007 17:43     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
;) wiadomka :P Msr trunks, :P :)
Profil
PW Email Cytuj
DJ Martinez 
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 15:30     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Cóz, Ja tam tez bym wiele zmienił, ale niestety niektórych spraw sie nie da łatwo wykonać, jak napisać, heh co innego gdybym to Ja o tym decydował, ja tylko podałem informacje, podział tematyczny jest umowny bardziej, bo przecież w większości miejsc takowy nie istnieje. pozdrawiam :)
Profil
PW Email www Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 19:58     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Cytat:
Soboty: Lata 70/80/90/ i New Hits


nadal aktualne ?

wiecej szczegolow poprosze.
Profil
PW Email Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 11:39     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
ogólnie bardzo mi się w Big Blue podobało. ładny wystrój... miła obsługa... ale... hamburgerów tam nie zamawiajcie, bo nie są tego warte. w ogóle nie ma tam co zjeść :zdegustowany: sprawdzajcie jaka jest jakość piwa i soków, które wam podadzą, bo zdarzyło się, że w moim soku pływała pleśń a w piwie jakieś poprochy :looka: nie wiem jak DJ Martinez, ale Makot już tam nie gra :) on już raczej w ogóle nie zagra w najbliższym czasie. a szkoda, bynajmniej puszczał piosenki, o które go prosiłam :)
Ostatnio zmieniony przez MissIndependent Nie Paź 12, 2008 11:40, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
Azbe
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 23:56     

mi sie tam dobrze przesiaduje, nie gwarki hemingłeje czy inne, tylko właśnie tam :)


chociaż z tą muzą to tak właśnie różnie bywa ;)
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008