Poprzedni temat «» Następny temat
V RP
Autor Wiadomość
fekete 
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 23:16     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
kobi napisał/a:
Poczekajmy aż będzie 300
Może żeby było sprawiedliwie :) dajmy im też dwa lata, jak PIS-owi ?
Profil
PW Email Cytuj
luciddreamer 
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 00:41     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
Aessa napisał/a:
Coyote racja, ale prawda jest taka, że wszyscy chcielibyśmy dobrze zarabiać, każdy myśli pod kątem siebie. Ludzie myślą: "Dlaczego ja mam zarabiać dwa razy mniej od osoby, która wykonuje podobną pracę w tym samym wymiarze godzinowym?" I nie ma się też co dziwić, ceny cały czas skaczą w górę, za wszystko, żywność, rachunki a my ciągle zarabiamy tyle samo. Ludzie, którzy wcześniej ledwo wiązali koniec z końcem teraz po każdym podniesionym rachunku za prąd czy gaz nie dają sobie rady. Nie ma na to dobrego rozwiązania, Tusk nie ma ani takiej władzy, aby obniżyć opłaty, ani takiej, aby dać wszystkim podwyżki.


i bardzo dobrze ze nie ma.
Profil
PW Email www Cytuj
fekete 
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 20:53     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Nie chodzi o władzę, on nie ma po prostu takich możliwości.
Profil
PW Email Cytuj
luciddreamer 
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 22:35     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
fekete napisał/a:
Nie chodzi o władzę, on nie ma po prostu takich możliwości.


jak nie ma jak ma. Tusk to kolejny socjalista, tylko ze udaje liberala... nie dosc ze tak latwo oddaje niepodleglosc Polski parlamentowi europejskiemu, to jeszcze tworzy wokol siebie otoczke liberala. Gdyby nim byl to ok, moze cos by sie zmienilo na lepsze (sadze ze napewno), a co on robi? podwyzsza podatki. aaggggrrrr, jak mnie to wszystko wkurza, 4 lewicowe partie w sejmie :(
Profil
PW Email www Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 00:54     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
kobi napisał/a:
, to za pisiorów gospodarka miała się hipersuper i to była ich sprawka a nie SLD i AWS'u

Tak chcialbym zauwazyc, ze raczej zadnemu z rzadow nie mozemy zawdzieczyc tego ze nasza gospodarka pedzila. Jedyne co bylo to to, ze nasz kraj wyszedl jako tako z objec sowieckiego ustroju i z powodow dobrego polozenia geograficznego i jeszcze nadal taniej sily roboczej ten rynek niejako sam sie napedzal. Tutaj na cale szczescie zaden z rzadow duzej roli nie odegral. Rzad ten ruch moze jedynie lekko przychamowac lub lekko przyspieszyc pewnymi ustawami. Chyba ze diametralnie zmieni nam sie ustroj co jest chyba w chwili obecnej nie mozliwe.
Ja jestem ciekaw jak bedziemy pisac o rzadach PO za 4 lata. Tak naprawde chyba nie bylo rzadu na ktory nie mozna bylo narzekac i nie spodziewam sie ze i z tym tak sie nie stanie. Oni wszyscy sa cudowni w momencie kiedy jeszcze nic nie zrobili.
Profil
PW Email www Cytuj
Aessa 
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 01:05     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Na pewno słyszeliście o tym zamieszaniu z małżeństwem mężczyzn homoseksualnych. Niesamowicie drażni mnie postawa tego przebrzydłego kaczora, nie dość, że wykorzystał ich wizerunki w cyt. "propagandzie antyhomoseksualnej" to jeszcze nawet nie ma zamiaru się z nimi spotkać, mimo tego, że to ONI przyjechali do niego w JEGO interesie, bo tak jak mówili, mogą postawić go za to przed sądem. Osobiście nie wierzę, że prezydent nie wiedział, że ta scena była przepleciona z jego wypowiedzią, wiedział na pewno, bo kto odważyłby się zrobić coś za jego plecami? Prawdę powiedziawszy nawet jak sprawa trafi do sądu to i tak nic mu nikt nie zrobi, ale dla zachowania jakichkolwiek pozorów godność powinien się z nimi spotkać. Pajac głupi. :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 01:23     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
luciddreamer napisał/a:
jak nie ma jak ma.
Nie ma, tylko dopiero przyznał się do tego juz jako premier :) .
Aessa napisał/a:
ONI przyjechali do niego w JEGO interesie
E, naprawde w JEGO interesie ?
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 01:30     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
fekete a w swoim? Co oni na tym zyskają oprócz rozgłosu, który już mają? Póki co zostali jedynie ośmieszeni i zignorowani. Myślę, że przyjechali do Polski w dobrej wierze.
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 07:23     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Aessa napisał/a:
fekete a w swoim?
w interesie tvnu on im całą wycieczkę sfinansował :P
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 08:31     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Aessa napisał/a:
ONI przyjechali do niego w JEGO interesie

Sami nie przyjechali ;) Ktoś ich odnalazł, ktoś ich zaprosił. Po co? By mieć temat. Nie lubię Kaczorów, ale wg mnie to przegięcie, robią z igły widły. Kolejna papka medialna :zdegustowany:
Ostatnio zmieniony przez kobi Wto Kwi 01, 2008 08:31, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Aessa 
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 09:39     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Gmeras napisał/a:
w interesie tvnu on im całą wycieczkę sfinansował :P

Tego nie wiedziałam, myślałam, że oni sami zecydowali się na przyjazd. :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 14:49     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
kobi napisał/a:
Kolejna papka medialna :zdegustowany:


Dokładnie! Ale musicie się z tym zgodzić, że dość skuteczna. Ile osób nie słyszało o dwóch gejach w orędziu prezydenta? Ha... TVN dobrze kombinuje... :ok:
Profil
PW Email www Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 15:38     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
kobi napisał/a:
ale wg mnie to przegięcie, robią z igły widły.

sory ale jakby to Twoje zdjecia ze slubu wykorzystano by jako propagowanie wszystkiego co złe, to bys juz 10 razy wytoczył proces . Wiec daruj sobie komentarze w stylu robienia z igły wideł, bo to co zostało pokazane w oredziu godzi w tych ludzi!
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 09:00     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
katarzyna35k-ce, no sorki, ale cała ta otoczka związana z ich przyjazdem to nic innego jak BIZNES! tvn sprowadza jakiś facetów z końca świata, robi na siłę gorący temat i oglądalność stacji wzrasta. To nic innego jak żerowanie na emocjach. Ci goście pewnie o niczym by się nie dowiedzieli, żyliby w błogiej nieświadomości, gdyby nie dziennikarze (bodajże zetki?) ich nie odnaleźli a potem tvn nie wyczuł afery i nie ściągnął ich. Nie bronię Kurskiego za wykorzystanie tych materiałów bo to nieetyczne, też go potępiam. Wykorzystanie jakiegokolwiek wizerunku, bez zgody danej osoby, jest niezgodne z prawem. Ale oburza mnie to co robi telewizja. Papkę. I mam do tego prawo. :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 09:12     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
kobi napisał/a:
Ale oburza mnie to co robi telewizja. Papkę. I mam do tego prawo.

oczywiscie ze masz prawo,ja mysle ze i bez interwencji zetki Ci panowie by sie o tym dowiedzieli o nagłosniła by to BBC albo inna stacja zagraniczna , a to ze TVN zasponsorował ich przyjazd moim zdaniem jest jak najbardziej na miejscu.Obojetnie jka by sie na to nie patrzec Kaczynski wykorzystujac to w swoim oredziu oraz niechecia spotkania sie z tymi Panami pokazał jakim"wspaniałym" jest dyplomata!
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008