Poprzedni temat «» Następny temat
Przykłady złego parkowania w Gliwicach
Autor Wiadomość
Bot 
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 08:21     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
vkimi, to też sposób sam miałem ochote wiele razy "upomnieć" kierowce, tylko niestety "takie upominanie" pobliski patrol zawsze nazywa "niszczeniem mienia". Czasem wiem, że na parkingu "upominanie" przez kierowców tirów kończyło się przeważnie na spuszczeniu powietrza z koła.
Profil
PW Email Cytuj
vkimi 
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 20:10     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
pamiętam parę lat temu jakiś osioł zablokował wyjazd z firmy eurometal na bł. czesława kierowca tira był niesamowicie wściekły, wyszedł z ciężarówki i razem ze strażnikiem trochę przepchali samochód (był na biegu i ręcznym), potem zostawił naczepę, przypiął liną samochód do ciągnika i przeciągnął go prawię pod skrzyżowanie z zabrską. Guma zostawiła na asfalcie piękne pasy a no i była też do wymiany przy okazji
Profil
PW Email Cytuj
Henio.eu 
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 17:50     


Dołączył: 16 Lut 2009
firma Florabit ma świetny firmowy parking, od niedawna nawet oświetlony, pomimo to ludzie nie potrafią tam wjechać i parkują na Kosynierów, do tego zamiast na ulicy to na świeżo posadzonej kilka miesięcy temu trawie. Dziś trawa jest rozjeżdżona a jak jest błoto to parkują na ulicy, przecież nie będą sobie brudzić auta.

Straż miejska czasem przyjedzie najbardziej jednak rozbroiło mnie gdy pan dyspozytor powiedział, że ktoś wyszedł z aparatem, powiedział, że to jego teren więc straż pojechała. (podczas turnieju tenisowego tuż po tym jak świeża trawa wzeszła). Cała ulica aut, ale na niej kilku idiotów którzy muszą parkować na trawie pomimo, że cała reszta na ulicy.

Knajpa Kolorowa - czy naprawdę trzeba parkować tuż przed przejściem dla pieszych? domyślam się, że gdyby wziąć taśmę mierniczą i sprawdzić czy jest wymagane x metrów od przejścia można by to zgłaszać ale chodzić cały czas z taśmą mierniczą?

Swego czasu hitem było jak osoba parkująca na zamkniętym parkingu (ze szlabanem) przed Kolorową (więc pewnie miała pilota do szlabanu więc znana właścicielowi). Tempak wyjechał terenówką przez żywopłot obok przystanku (na śniegu rok temu było ładnie widoczne). Do dziś nie ma krzaków, auto po tym zdarzeniu dalej tam parkowało więc nie sądzę aby to była kradzież.

Parkowanie na Drogach Dla Rowerów + piesi którzy traktują je jako chodnik potem mają pretensje, że rowerzyści przeszkadzają (i piesi na chodniku i kierowcy na drodze)
Profil
PW Email www Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 00:25     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Henio.eu napisał/a:
Knajpa Kolorowa - czy naprawdę trzeba parkować tuż przed przejściem dla pieszych? domyślam się, że gdyby wziąć taśmę mierniczą i sprawdzić czy jest wymagane x metrów od przejścia można by to zgłaszać ale chodzić cały czas z taśmą mierniczą?

Tutaj jest akurat niemały debilizm "władz". Pomyśl, gdzie tam parkować? Ludzie się ugadują, kto pierwszy wyjedzie do pracy/szkoły/etc. i stają na środku "dwukierynkowej" drogi...gdzie za cholere nie pojedzie się w dwa kierunki.
Coż... :looka:
Profil
PW Email Cytuj
Henio.eu 
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 13:12     


Dołączył: 16 Lut 2009
Ja rozumiem, że ciężko parkować, ale bardzo często stojący bus firmy pogrzebowej Jasek tuż przed przejściem dla pieszych zasłaniający całą drogę to chyba przegięcie, a może po prostu ma to nakręcać biznes?
Profil
PW Email www Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 21:33     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
A my o tej samej Kolorowej mówimy? Bo ja sobie tam nie przypominam vana pogrzebowego :zdziwko: :zdziwko: ;)
Profil
PW Email Cytuj
Henio.eu 
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 15:00     


Dołączył: 16 Lut 2009
Tej na Alei Majowej.
Profil
PW Email www Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 22:32     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Hmmm...przyznam szczerze,ze nie zwrocilam uwagi,badz mam szczescie na niego nie trafiac.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008