Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry ginekolog
Autor Wiadomość
Jacek_s 
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 08:05     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Już skończyłem mogą panie dalej pisać swoje w tym temacie :-)
Profil
PW Email www Cytuj
lenkaaa 
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 01:05     


Dołączyła: 18 Lip 2009
Czy któraś z użytkowniczek zna może dra Kuszkowskiego z przychodni Medicor na Zubrzyckiego? Jakieś opinie? Szczególnie interesuje mnie czy wykonuje badania przed wypisaniem recepty na tabletki anty.
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 22:11     


Dołączył: 18 Paź 2004
hej to i ja się wypowiem, jestem dopiero po 1 ciąży ale juz mogę niestety co nieco o lekarzach powiedzieć.
pierwszym lekarzem był dr chleboś, wszystko było ok dopóki jedyną potrzebą jaką miałam były tabletki, jak juz poszłam z problemem to stwierdził ze nie może mnie zbadac bo mam wizytę kontrolną za pół roku a w prezencie dostałam wizytówkę z adresem prywatnego gabinetu. po drodze był dr kluszczyński osobiście nie przypadł mi go gustu, i dr giersz który po roku leczenia bliżej nieokreślonej infekcji stwierdził ze taki widocznie mój urok
w ostateczności skończyło się u dr Gajewskiego który przyjmuje na dubois w gabinecie prywatnym, gabinet dzieli z jakąś panią doktor której nazwiska nie pamiętam, ale z tego co kojarzę to tez była w tym temacie polecana. Prowadził moją ciążę, zawsze mogłam do niego zadzwonić jesli cos mnie niepokoiło, dlatego cały czas jest moim lekarzem. w przekonaniu utwierdziło mnie to ze dr Mucha która przyjmowała mnie na porodówkę stwierdziła ze z porodem będzie wszystko ok bo pacjentki dr Gajewskiego są dobrze prowadzone
niestety podczas ciązy musiałam poleżeć trochę w szpitalu, dobre wrażenie zrobił na mnie dr dąbrowski ( podobno przyjmuje w zabrzu) i dr Stachurska-Mucha ( bo Muchy są dwie stąd ta rozbieżność w podawaniu adresów gabinetów) natomiast dr sergiej to jakaś pomyłka, odnosiła się do pacjentek jakby było głownymi winowajcami tego ze są w szpitalu, pamiętam jak miałam iść na jakies badanie a pod gabinetem była kolejka więc usiadłam na korytarzu zeby poczekać to dostałam o.p.r. ze siedzę zamiast leżeć ( hmm chyba na podłodze miałam się położyć bo nie wiem gdzie??!!) ogólnie do kobiet nie jestem przekonana, ale zdarzają się wyjątki
Jesli chodzi zaś o poród to rodziłam w gliwicach na sam poród nie narzekam ale miałam własną położną, więc może dlatego, lekarka która mnie szyla to druga pomyłka tego szpitala, nie znam nazwiska ale chyba jeszcze gorsza w obyciu niz dr sergiej, a pozszywała mnie tak że ja dziękuję. do dzisiaj mam sny że idę na porodówkę i błagam swojego lekarza zeby mnie szył on, tylko on i nikt inny :zawstydzony: :niepewny:
chyba bym się niezdecydowała na położną gdyby nie fakt ze byłam w 100 % pewna ze nie chcę rodzic z mężem, a taka położna to zawsze ktoś kto nie dość że wesprze to jeszcze zna się na rzeczy :)
Profil
PW Cytuj
aggiga 
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 09:48     


Dołączyła: 10 Sie 2009
Szukam dobrego ginekologa-endokrynologa z Gliwic. Czy któraś z was może jakiegoś polecić?
Profil
PW Email Cytuj
oncia6 
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 05:37     


Imię: Oncia6
Dołączyła: 12 Sie 2009
Witam drogie koleżanki przyłączam się do pytania kolezanki czy nie znacie jakiegos endokrynologa w gliwicach, bo do tej pory lecze się w katowicach?? :zly:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 18:25     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
oncia6, ginekologa-endokrynologa czy samego endokrynologa ?
Profil
PW Email Cytuj
oncia6 
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 07:13     


Imię: Oncia6
Dołączyła: 12 Sie 2009
ginekologa-endokrynologa :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 23:50     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
w Gliwicach niestety nie znam nikogo, moja kolezanka leczy się w Mikołowie w klinice Novomedica
Profil
PW Email Cytuj
ivi 
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 13:02     


Dołączyła: 10 Wrz 2009
Witam!
Szukam w miarę taniego i dobrego USG.
Wszędzie oferują mi PE?N? WIZYTę ginekologiczną a mnie chodzi wyłącznie o USG! Proszę o namiary - zależy mi na czasie!
Dzięki
Profil
PW Email Cytuj
kozica74 
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 14:27     


Dołączyła: 07 Sie 2009
ivi napisał/a:

Szukam w miarę taniego i dobrego USG.
Wszędzie oferują mi PE?N? WIZYTę ginekologiczną a mnie chodzi wyłącznie o USG! Proszę o namiary - zależy mi na czasie!

Mamy takie czasy,że w każdej przychodni za kasę możesz zrobić badania jakie chcesz czy potrzebujesz np.usg.
Wiem z własnego doświadczenia,że wizyta u ginekologa nie oznacza "dogłębnego" badania.
Tyle tylko,że lekarz musi wiedzieć o co Ci chodzi.
Polecam doktora Burchacińskiego.
Ostatnio zmieniony przez kozica74 Czw Wrz 10, 2009 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
miszka 
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:20   dr Strzałkowski  


Imię: Olga
Dołączyła: 30 Wrz 2009
witajcie
czy wiecie może gdzie przyjmuje dr Strzałkowki ale nie prywatnie tylko jak to się mówi "na kasę chorych". jestem w ciąży, nie jestem w stanie chodzić prywatnie na wizyty a słyszałam ze to dobry fachowiec. prosze o pomoc.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 18:50     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
miszka, poczytaj temat wydaje mi sie,że niedawno ktoś pisał gdzie teraz przyjmuje (wydaje mi sie że niestety juz nie w Gliwicach), a co do jego profesjonalizmu, to dobrze slłyszałaś :)
Profil
PW Email Cytuj
Zosia 
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 14:24     


Dołączyła: 19 Paź 2009
Witam, jestem nowa forumowiczką. Zaznajomiłam się z tematem na tym i kilku innych forach. Najczęściej mówicie o ginekologach prowadzących ciążę. Ja chciałabym się dowiedzieć, który z gliwickich lekarzy byłby odpowiedni na pierwszą wizytę i na badania kontrolnie (narazie nie planuję ciąży, natomiast chcę się upewnić, że jest wszystko w normie).
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 14:30     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Zosia napisał/a:
który z gliwickich lekarzy byłby odpowiedni na pierwszą wizytę i na badania kontrolnie
takie całkiem całkiem pierwsze ? na taka wizytę wolałam iść do kobiety i bardzo sprawdziła sie dr Różycka-Lupa
Profil
PW Email Cytuj
Zosia 
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 14:32     


Dołączyła: 19 Paź 2009
Tak.. taka całkiem PIERWSZA. :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 14:35     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Zosia, tak w ogóle to witaj na forum :s i tak jak pisałam wyżej. Dr Różycka-Lupa jest bardzo zrównoważona, delikatna, cierpliwa i konkretnie odpowiada na pytania.
Profil
PW Email Cytuj
Agabie74 
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 20:55     


Dołączyła: 19 Paź 2009
Skąd: Gliwice
Kisia! z całym szacunkiem ale dr Różycka - lupa nie zauważyła u mnie 9 tygodniowej ciąży!! mimo iz mwiłam jej że robiłam test i jestem pewna, że zaszłam. Po dokładnym ponownym badaniu stwierdziła, że "jeśli jest to pozamaciczna". Sorry ale przeżyłam 3 dni koszmaru zanim trafiłam do innego ginekologa (który od razu nie tylko zauważył ciążę, ale i jej wiek!!) Poza tym dr Lupa nagminnie "gubiła" karty pacjentek lub je myliła... było to coprawda 9 lat temu ale do dziś mnie wkurza jej brak profesjonalizmu :((
W jednym masz jednak rację... była zawsze miła, spokojna..i jakby nieobecna duchem..hm..
nie polecam tej pani, tym bardziej, ze swego czasu plotkowano też "w mieście" o jej zwolnieniu ze szpitala... nie wiem o co tam chodziło- nie byłam już jej pacjentką, więc nie dociekałam.

Natomiast od wielu lat chodzę do dr Anny Muchy (gabinety SALUS) jest profesjonalna, miła, bardzo dokładna i rzeczowa. Odpowiada "z cierpliwością maniaka" na wszystkie pytania :) w ciągu ostatnich 8 lat tylko raz spotkałam się z negatywną opinią na jej temat, a polecałam ją wielu osobom i wszystkie panie zadowolone, więc... polecam

jest jeszcze dr Anna Stachurska - Mucha - też podobno bardzo dobra, ale jedny mój kontakt z nią to stół operacyjny po cesarce (bliznę mam cieniutką i ładną - o ile blizna może być ładna), więc myślę że jest profesjonalna. Podobno przyjmuje gdzieś na Zatorzu
Ostatnio zmieniony przez Agabie74 Wto Paź 20, 2009 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 23:21     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Agabie74, no cóż zapewne ile pacjentek, tyle opinii
Agabie74 napisał/a:
dr Anna Stachurska - Mucha
jak już wcześniej było napisane co najmniej raz, przyjmuje na ul Zygmunta Starego, na Zatorzu mieszka i nie ma tam swojego gabinetu
Profil
PW Email Cytuj
Agabie74 
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 11:16     


Dołączyła: 19 Paź 2009
Skąd: Gliwice
hm... widocznie nie doczytałam :) zdarza się..
Profil
PW Email Cytuj
Zosia 
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 12:10     


Dołączyła: 19 Paź 2009
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Wasza opinia jest bardzo pomocna.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008