Poprzedni temat «» Następny temat
odchudzanie - balon BIB
Autor Wiadomość
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 16:04     

Alinka napisał/a:
najpierw trzeba wyleczyc swoja glowe a potem diety i cialo..
Z tym stwierdzeniem zgadzam się całkowicie>Może właśnie problem tkwi w psychice?????I warto odwiedzić dobrego psychologa zajmójącegosię uzależnieniami?????? :niepewny: :niepewny: :niepewny: :niepewny:
Cytuj
Alinka 
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 16:19     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
wczoraj o 2:30 w nocy lecial program pt. "Gruba do lozka, chuda na bal.." pokazywal , ze gruby tez potrafi byc szczesliwy , ale te laski same sie oszukiwaly..niby wszystko ok, wesole, zabawne, normalne zycie, ale jednak... wszystkie predzej czy pozniej zaczynaly walke z nadwaga, z miernymi skutkami, bo w glebi duszy cierpialy i czuly sie inne.
katarzynko tutaj masz strone o tych operacjach.. h t t p;//w w w otylosc.org/

a jesli uwazasz , ze nie masz silnej woli to widac nie zalezy ci na szczuplej sylwetce..
jesli czegos naprawde sie chce to sie to osiaga, wyszukiwanie ciagle nowej diety, i nowego sposoby na cudowne schudniecie nic nie daje.. Nie ma cudownych lekow, sa tylko wspomagacze
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 13:24     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Alinka napisał/a:
a jesli uwazasz , ze nie masz silnej woli to widac nie zalezy ci na szczuplej sylwetce..

wiesz powiem tylko ze poczułam sie jakbym dostała w pysk! Ty chyba nie wiesz co piszesz kobieto! a skoro nie masz o tym pojecia to moze lepiej sie nie wypowiadaj.
widac nigdy nie bylas gruba i nie wiesz co i jak taka osoba przezywa , ponizenie innych i stany depresji takie ze ma sie ochote skoczyc z 10 pieta! I wierz mi ze bardzo ale to bardzo tego pragne ale jest to silniejsze odemnie . To jest uzaleznienie i takie cos jak juz tu wspomnialas nalezy leczyc rowniez u psychologa.
Ten link ktory mi dalas mowi o CHLO a ja wspomia.am o metodzie gdzie nie musze poddawac sie operacji. wiec co jest Twoim zdaniem lepsze ingerencja w cialo człowieka na zasadzie krojenia czy balon BIB?
Przeczytaj prosze i zapoznaj sie z tym co mowia o tym balonie a pozniej propom=nuj mi inne drastyczniejsze srodki oki?
Profil
PW Email Cytuj
sabina 
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 10:28     



Imię: Sabina
Dołączyła: 13 Mar 2007
Skąd: gliwice
zgadzam się z katarzyna35k-ce Alinka troche przesadziła, ja sama sie poczułam jakbym dostała w pysk czytająć jej posta.Też jestem jak to mówi mój mąż"kluśniaczkiem"i borykam sie od zawsze z nadwagą i czasami dostaje jakiejś psychozy więć doskonale cię rozumiem.
Ostatnio zmieniony przez sabina Pon Paź 15, 2007 08:35, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 19:48     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
katarzyna35k-ce napisał/a:
wiesz powiem tylko ze poczułam sie jakbym dostała w pysk! Ty chyba nie wiesz co piszesz kobieto! a skoro nie masz o tym pojecia to moze lepiej sie nie wypowiadaj.
widac nigdy nie bylas gruba i nie wiesz co i jak taka osoba przezywa


oj bladzisz.. bladzisz.. tak sie sklada , ze sama jestem osoba gruba.. bardzo gruba, i mam prawo mowic to co mysle , sama walcze z soba.. czasem legalnie czasem nie.
Bralam rowniez pod uwage CHLO, w ciagu pol roku schudlam 13 kg, do tej pory nic mi nie wrocilo,
obserwujac Ciebie, wyciagam szybkie wnioski po Tym co piszesz , bo osobiscie Cie nie znam, obrazasz sie za policzek w twarz a moze wlasnie takie cos powinno sprowadzic cie na ziemie..
Ciagle piszesz , ze chcesz schudnac, ze to uzaleznienie ale walke z tym podejmujesz na ktorko.. pamietam temat o dzienniku odchudzania.. ile wytrzymalas 3 tygodnie?
Tak sie sklada , ze mam kontakt z tymi dziewczynami z strony CHLO. Kazdy ma ten sam priorytet chce schudnac.. i podejmuje kazda walke.Skoro to uzaleznienie to z tym walcz!, jedzenie nie moze rzadzic Twoim zyciem!!! i dalej bede trzymala sie , ze po co wydawac duzo pieniedzy na srodki typu ten balon, skoro mozna to wydac na karnet na basen lub silownie!!.
Gdyby otylosc zagrazala Twojemu zdrowiu i zyciu to rozumiem operacje, balony itp. ale jak chyba widze narazie jest to twoje "widzi mi sie".szukasz to ciagle nowych diet i rozwiazan..
I nie ma sie o co obrazac.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008