Poprzedni temat «» Następny temat
odchudzanie - balon BIB
Autor Wiadomość
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 18:24   odchudzanie - balon BIB  



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Moi kochani moj tata wynalazł to w gazecie a ja weszłam i zobaczyłam i jestem umowiona na wstepna wizyte na 10 pazdziernika. poczytajcie:


h t t p;//w w w pulsmed, c o m, p l/document.php?id=106&ctgSelect=7&module=menuTree
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 18:48     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Kasia, ty sobie te 7.500 zł zachowaj, a odchudź się bez tego. Strasznie byłoby mi szkoda kasy
Profil
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 18:59     

Taki zabieg to ostateczność u ludzi których otyłość zagraża życiu.I BMI wynosi ponad 60.Dziewczyno nie rujnuj sobie życia i dowiedz się jakie ten zabieg niesie za sobą ograniczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A za 7500 to możesz się w inny sposób odchudzać.Nie rób z tego takiej tragediim są grubsi od ciebie.Sorry za taki ton ale się wkurzyłem. :mur: :mur: :mur:
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 20:16     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Katarzynka, jestem podobnego zdania jak Ci powyzej.

Choc musze sie przyznac, ze gdybym miala na tyle kasy, by wydawac sobie na takie przyjemnosci, pewnie bym sie zdecydowala na takie cos lub cos podobnego, by schudnac szybko i bezbolesnie-dlatego jako kobieta rozumie Twoja droge jaka chcesz wybrac.
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 20:39     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Ja się zgadzam z przedmówcami, zwłaszcza z Jackiem13.
Za takie pieniądze można zatrudnić bardzo dobrej klasy dietetyka, który będzie Cię strzegł i stworzy dietę specjalnie dla Ciebie - efekt murowany i bez ingerowania czymś nienaturalnym w ciało.
Poza tym mając tyle pieniędzy wolałbym stworzyć sobie jakąś mini - siłownię w domu z niezłym sprzętem.
Dalej - ja rozumiem, gdyby to jakiś cudowny sposób pomagało schudnąć, a to po prostu ogranicza łaknienie - czyli z całego planu chudnięcia najłatwiejszy wg mnie element. Silna wola nic nie kosztuje.
Wolałbym wydać na sprzęt, siłownię, basen, saunę czy zdrowe suplementy niż na...balon. Może się powtarzam, ale takie to wywołało we mnie emocje :P
Jednak decyzja należy do Ciebie :)
Profil
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 14:28     

I Ty Kasieńko myślisz że od razu schudniesz????????????????Nic bardziej mylnego!!!!!!!!!!!!!!Balon ten powoduje szybsze zaspokojenie głodu ale nic więcej.Zycie jest za krótkie żeby w ten sposób go marnowac.NIECH ŻYJ? PUSZYŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 17:04     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Jacek czy ja juz mowilam ze Cie uwielbiam :D
Profil
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 18:55     

Szamanka napisał/a:
Jacek czy ja juz mowilam ze Cie uwielbiam
Jeszcze nie ale miło mi to słyszeć :calus: :calus: :calus: :calus:
Cytuj
fekete 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 21:08     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
katarzyna35k-ce napisał/a:
poczytajcie:
Przeczytałem :] i napiszę swoje zdanie, tak na chłopski rozum. Sam balon, czy zawarta w nim sól fizjologiczna nawet w przypadku pęknięcia balona nie są szkodliwe. Umieszczenie balona w żołądku ma na celu zmniejszenie jego pojemności. Teoretycznie powinno spowodować to zmniejszenie uczucia głodu. Ale tyko teoretycznie. Często człowiek je nie wtedy, kiedy jest naprawdę głodny, lecz wtedy kiedy nadchodzi pora posiłku, lub gdy dopadnie go jakaś zachcianka. Niektórych takie zachcianki dopadają naprawdę często, a wtedy mając balon w żołądku ryzykują nadmierne jego rozciągnięcie, lub nawet pęknięcie :przestraszony: . Jeżeli takiemu delikwentowi uda się dożyć do końca półrocznej kuracji, to zamiast skurczonego żołądka może mieć dwukrotnie powiększony.
Druga sprawa. W trakcie kuracji przewidziana jest specjalna dieta. Same zdrowe (niekoniecznie smaczne :) ) produkty w określonej ilości. Zachowując taką dietę niepotrzebny jest ten cały balon :) .
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 08:29     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
Balon Tylko Daje uczucie sytosci.. to mozna wypic duza ilosc wody mineralnej i masz to samo...i o wiele taniej:P
juz nawet głodowki od czasu do czasu, zmniejszaja pojemnosc zoladka.. :P
Profil
PW Email Cytuj
Merii 
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 09:09     



Dołączyła: 02 Sty 2007
Skąd: Zabrze
a ja dużo mniej jem niż przez wiekszość swojego życia a dalej tyje i co takiego może pomóc skoro nawet dieta nie pomaga ? mi by taka kuracja nic nie dała co do wypowiedzi poprzedników zdecydowanie się zgadzam, masz możliwość wydania takich pieniędzy to wydaj ale na coś zdrowszego wkońcu jesteś młoda i nie sądzę że aż tak desperackich kroków musisz używać. Tak jak Grabarz mówi zainwestuj w dietetyka ;) bo przez samą dietę można sobie wszystko ładnie wyregulować :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez Merii Czw Paź 04, 2007 09:10, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 10:10     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Merii napisał/a:
a ja dużo mniej jem niż przez wiekszość swojego życia a dalej tyje i



ale jak to jest mozliwe?????
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 10:32     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
Merii napisał/a:
a ja dużo mniej jem niż przez wiekszość swojego życia a dalej tyje i



ale jak to jest mozliwe?????

no coz....
1.wraz z wiekiem zmienia sie predkosc procesow przemiany materii, ktore to procesy sa m.in. odpowiedzialne za to ile energii z jedzonka wykorzystamy efektywnie a ile sobie zmagazynujemy
2.byc moze rowniez mniej sie ruszamy w danej chwili , niz przez wiekszosc zycia
3. to co zjadamy jest wprawdzie w mniejszych ilosciach ale za to paskudnie zbilansowane i dobrane wiec dluzej sie trawi lub przenosi zbyt wiele energii
4. wcinamy jakies lekarstwa (hormony np. lub sterydy) ktore powoduja przyrost wagi niezaleznie od ilosci spozywanego pokarmu
5. w chwili obecnej jestesmy w ciazy i rosnie dzidzius....
6..... powodow moze byc jeszcze tysiac, kazdy z osobna lub kilka razem nalozonych...

prawda jest taka ze jezeli proces przybierania na wadze jest gwaltowny a zdecydowanie mozemy wykluczyc tych kilka podstawowych czynnikow ktore m.in. wymienilam , powinnismy zaczac szukac porady specjalisty...... podobnie ma sie sytuacja z gwaltownym, niczym nie uzasadnionym spadkiem wagi :/
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 11:01     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Aisha Yildirim napisał/a:
wraz z wiekiem zmienia sie predkosc procesow przemiany materii, ktore to procesy sa m.in. odpowiedzialne za to ile energii z jedzonka wykorzystamy efektywnie a ile sobie zmagazynujemy




i to jest prawda, po trzydziestce samo patrzenie na jedzenie powoduje tycie ;)

Aisha Yildirim napisał/a:
lub sterydy



po sterydach czlowiek wyglada jakby mial w sobie wode, wszystko jest takie "nalane"
Profil
PW Email Cytuj
Merii 
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 13:24     



Dołączyła: 02 Sty 2007
Skąd: Zabrze
Aisha Yildirim napisał/a:
1.wraz z wiekiem zmienia sie predkosc procesow przemiany materii, ktore to procesy sa m.in. odpowiedzialne za to ile energii z jedzonka wykorzystamy efektywnie a ile sobie zmagazynujemy
2.byc moze rowniez mniej sie ruszamy w danej chwili , niz przez wiekszosc zycia
3. to co zjadamy jest wprawdzie w mniejszych ilosciach ale za to paskudnie zbilansowane i dobrane wiec dluzej sie trawi lub przenosi zbyt wiele energii
4. wcinamy jakies lekarstwa (hormony np. lub sterydy) ktore powoduja przyrost wagi niezaleznie od ilosci spozywanego pokarmu
5. w chwili obecnej jestesmy w ciazy i rosnie dzidzius....
6..... powodow moze byc jeszcze tysiac, kazdy z osobna lub kilka razem nalozonych...

1. zgodze się
2. też sie zgodzę
3. styl jedzenia i jakość jest taka sama jak była tylko teraz jem w porównaniu 1/4 tego co kiedyś
4. kiedyś wcinałam, przez 21 dni odrazu rzuciłam i od tamtej pory mam problem (tyć 10 kg na niecałe 6 miesięcy ?? hmm to mi nie pasi)
5. nie jestem w ciąży :( szkoda :(
Byłam u lekarza powiedziała że tryb życia się zmienił a do tego w głównej mierze po tabletkach mam zaburzenia hormonalne, no cóż odpowiedziała "ale ja na to nic pani nie poradzę", nie to nie miesiąc po miesiąc znowu po niecałe 2 kilo i jeszcze troche to swojego chłopa prześcignę :rotfl:
Ostatnio zmieniony przez Merii Czw Paź 04, 2007 13:24, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 17:36     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
fekete napisał/a:
Często człowiek je nie wtedy, kiedy jest naprawdę głodny, lecz wtedy kiedy nadchodzi pora posiłku, lub gdy dopadnie go jakaś zachcianka.

i to jest najgorsze :looka: ja na przyklad jestem nałogowym czytaczem ksiazek :) i to jest fajne i pozyteczne natomiast jakos tak sie za mlodu przyzwyczailam, ze czesto w czasie czytania cos tam sobie podgryzalam. i o ile zmniejszenie normalnych posilkow nie sprawilo mi problemu to wlasnie najtrudniejsze bylo przestac wiązać czytanie z jedzeniem. dalo sie ale teraz jednak troche mniej czytam bo za duzo mnie kosztowało zrzucenie tych 10 kg w wakacje :rotfl:
Profil
PW Email www Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 21:30     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
moi kochani. pomyslalam o tym balonie ze wzgledu na to ze nie mam silnej woli, nawet 3 litry woduy nie powoduja u mnie poczucia sytosci. dietetyk, no coz moze sobie pogadac ja jak jestem głodna to i tak zjem. Presja jaka jest przy wszysciu balonu spowoduje ze bede musiała schudnac . Kwota 7500 obejmuje rowniez opieke specjalisow w tym psychologa.Mysle ze dla mnie to dobry produkt zwłaszcza ze chce zmienic swoje zycie całkowicie. Zawsze to bedzie wieksza mobilizacja i wieksze staranie sie bo przeciez bedzie mie to troche kosztowac.
kochani ja nie mam do rzucenia 10 czy 20 kg tylko 60 kg a to juz jest bardzo duzy problem :/
Jacek13 napisał/a:
I Ty Kasieńko myślisz że od razu schudniesz????????????????Nic bardziej mylnego!!!!!!!!!!!!!!Balon ten powoduje szybsze zaspokojenie głodu ale nic więcej.Zycie jest za krótkie żeby w ten sposób go marnowac.NIECH ŻYJ? PUSZYŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo Cie lubie Jacenty . jestes wspaniałym człowiekie ,ale wierz mi ze robie to dla swojego zdrowia i zycia :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 22:23     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
kasiu, napisałabym coś podobnego co juz napisały inne osoby, ale co ja tam wiem, mogę jedynie sie domyślać co przeżywasz. Jezeli uważasz że to właściwa metoda, ze to Ci pomoże to zyczę wytrwałości i super efektów :przytul:

ale ja bym sie jeszcze zastanowiła, przemyslała
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 22:26     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
katarzyna35k-ce, jeżeli 3 litry wody (które prawie nic nie kosztują) nie pomagają, zastanów się, czy taki reklamowany balonik bardziej pomoże. Zreszta, jak nie pomoże, to pół biedy, stracisz tylko pieniadze, ale żeby nie zaszkodził. Lepiej skonsultuj się z jakimś lekarzem nie związanym z balonikowym projektem.
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 22:58     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
katarzyna35k-ce napisał/a:
dietetyk, no coz moze sobie pogadac ja jak jestem głodna to i tak zjem. Presja jaka jest przy wszysciu balonu spowoduje ze bede musiała schudnac .


to nie jest powiedziane ze musisz schudnac.. sama twierdzisz , ze jak bedziesz glodna to i tak zjesz.. a bedziesz glodna bo Twoj mozg wola o jedzenie a nie CIALO!! majac ten balon i dalej jedzac tylko jeszcze bardziej mozesz rozepchac sobie zaladek....,
a czytalas o operacyjnym zmniejszeniu zaladka? w zabrzu.. moze bys sie zakwalifikowala,
najpierw trzeba wyleczyc swoja glowe a potem diety i cialo..
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008