Poprzedni temat «» Następny temat
Klub INFERNO
Autor Wiadomość
Aisha Yildirim 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 09:09   Klub INFERNO  



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Na pl. Inwalidów obok Biblioteki Miejskiej otwarł swoje podwoje jedyny tego typu lokal w Gliwicach , Klub INFERNO, z profesjonalnym barmanem, DJ oraz markowym alkoholem za barem.... nietypowym wystrojem i prawdziwymi klubowymi stolikami....a nawet niewielkim parkietem....
Jest to niewatpliwie miejsce dla snobów skutecznie blokujace swoimi cenami oraz atmosfera wstep osobom ponizej 16 roku zycia oraz takim ktorym brakuje pewnej kultury bycia, picia i zabawy....
I cale szczescie ze takie miejsce wreszcie powstalo , bo absolutna bezradnosc w przypadku koniecznosci spedzenia zabawowego wieczoru z np. przyjezdnymi goscmi, na terenie Gliwic, byla juz zenujaca....
Mam nadzieje ze nie zmienia polityki i nie zamienia sie w jedna z wielu spelunko - nor ktorych pełno w Gliwicach :zalamany:
Profil
PW Email www Cytuj
Zafira 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 18:58     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
a jaki rodzaj muzyki puszcza ten profesjonalny DJ? bo fragment o snobach i atmosferze nasuwa podejrzenie co do klasycznych sonat granych na fortepianie, niekoniecznie na żywo ;) :D
Profil
PW Email www Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 19:41     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Aisha Yildirim napisał/a:
wstep osobom ponizej 16 roku zycia oraz takim ktorym brakuje pewnej kultury bycia, picia i zabawy....


Mogli już zrobić od 21 lat :zdegustowany:
A jak oni weryfikują tych wymienionych później ?
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 19:58     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
ja juz jestem negatywnie nastawiony do nazwy tego lokalu, brzmi groznie :D
Jak zauwazylem wszelkie lokale ktore maja "duze" nazwy jak Brawo, Piramida,Egipteka jakos mi do gustu nie przypadaja bo sciagaja przewaznie trzypaskowa klientele.
Dla kontrastu mozna podac lokal, gdzie sa rockowe koncerty, a nazywa sie ot "Stodola", a nie musi nazwac nadrabiac jakis brakow. Kropka ttez fajny malutki lokalik i dlatego nazwy jak Inferno zawsze beda mi sie zle kojarzyly.
Ostatnio zmieniony przez chaoss Wto Paź 02, 2007 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 20:49     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
chaoss napisał/a:
dlatego nazwy jak Inferno zawsze beda mi sie zle kojarzyly.

klub nazywa sie "Inferno" poniewaz znajduje sie w piwnicy budynku o ile dobrze kojarze i trzeba doń zejsc po schodkach w dol :)

Grabarz napisał/a:
Mogli już zrobić od 21 lat

chyba chodzi o to, ze atmosfera sama odstrasza małolaty a nie, że jest odgorny zakaz.
Profil
PW Email www Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 07:03     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Zafira napisał/a:
Grabarz napisał/a:
Mogli już zrobić od 21 lat

chyba chodzi o to, ze atmosfera sama odstrasza małolaty a nie, że jest odgorny zakaz.


Kurcze faktycznie za szybko czytałem posta :zawstydzony:

chaoss napisał/a:
Jak zauwazylem wszelkie lokale ktore maja "duze" nazwy jak Brawo, Piramida,Egipteka jakos mi do gustu nie przypadaja bo sciagaja przewaznie trzypaskowa klientele.


Wg mnie nie ma powiązania pomiędzy nazwą lokalu a jego "użytecznością publiczną". Co do trzypaskowej klienteli to na wielu lokalach są teksty w stylu "w dresach zapraszamy jutro" lub po prostu ochrona nie wpuszcza w dresie. Jak dla mnie bomba ;)
Jak ktoś już zaliczy wieczorek w inferno to niech się pochwali !
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 07:29     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Zafira napisał/a:
fragment o snobach i atmosferze nasuwa podejrzenie co do klasycznych sonat granych na fortepianie

jakos nigdy nie kojarzylam sonat granych na fortepianie ze snobstwem :niepewny:
Zafira napisał/a:
jaki rodzaj muzyki puszcza ten profesjonalny DJ

rodzaj wszelaki....prawdopodobnie na zyczenie beda to mogly byc równiez sonaty...
w trakcie dwoch imprez ktore mialam przyjemnosc odwiedzic muzyka byla dopasowana do gustu i wieku zaproszonych gosci. W jednym przypadku byl to pan Krajewski w drugim muzyka klubowa.......
Grabarz napisał/a:
Mogli już zrobić od 21 lat
A jak oni weryfikują tych wymienionych później
......
Weryfikacja odbywa sie za sprawa portfela..........nie ma limitow wiekowych narzuconych odgornie, nikt nikomu nie zaglada w papiery:)
chaoss napisał/a:
nazwy tego lokalu, brzmi groznie

:zdziwko:
nooooo, a w srodku jest czerwono i kelnerki maja krotkie spodenki
zgroza ;) :D
chaoss napisał/a:
nazywa sie ot "Stodola", a nie musi nazwac nadrabiac jakis brakow

to tak jakby porównymac ławice sledzi z lawica delfinów.... jedne sa niezaprzeczalnie pyszne, ale trudno mowic o tym ze napotkanie ich lawicy jest niezapomnianym widokiem.... zeby obejrzec lawice tych drugich latamy samolotmi i spedzamy czas wypatrujac ich na horyzoncie a raczej spojrzymy ze zgroza na ewentualnego ich degustatora.... :]
Zafira napisał/a:
znajduje sie w piwnicy budynku o ile dobrze kojarze i trzeba doń zejsc po schodkach\

owszem :)
Profil
PW Email www Cytuj
Bot 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 09:31     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Aisha Yildirim napisał/a:
a w srodku jest czerwono i kelnerki maja krotkie spodenki
zgroza ;) :D

Trzeba było o tego zacząć :rotfl:

Panowie idziemy ;)
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 09:47     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Aisha Yildirim napisał/a:
kelnerki maja krotkie spodenki


czemu spodenki :zalamany: :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
Merii 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 11:01     



Dołączyła: 02 Sty 2007
Skąd: Zabrze
chaoss napisał/a:
ja juz jestem negatywnie nastawiony do nazwy tego lokalu, brzmi groznie
Jak zauwazylem wszelkie lokale ktore maja "duze" nazwy jak Brawo, Piramida,Egipteka jakos mi do gustu nie przypadaja bo sciagaja przewaznie trzypaskowa klientele.

no to tam jest odwrotnie, zwracają szczególna uwagę: w czapce nie wejdziesz, będą kazali ci ściagnąc a i nóg na pufie sobie nie położysz bo bedą kazać ci ściągnąć, albo oni sami ci ściągną :hyhy: co do wielkości nie jest to duże, inferno hmm, czy ja wiem czy to nazwa od zejścia do piwnicy, jest tylkko parę schodków w dół a nie niewiadomo to jaka piwnica, loż siedzących jest niecałe 10 (chyba 7) nie pamiętam dokładnie ile, plus miejsca przy barze i to wszystko :) jak dla mnie zapowiada sie że może tam być naprawdę fajnie :D
Ostatnio zmieniony przez Merii Sro Paź 03, 2007 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 11:33     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
Merii napisał/a:
inferno hmm, czy ja wiem czy to nazwa od zejścia do piwnicy, jest tylkko parę schodków w dół

tak mi sie skojarzyło z zejsciem do piekieł :D
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 12:22     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
bo inferno to przeciez piekło
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 13:29     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
OK
No to jak panowie.....

h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=2065&postdays=0&postorder=asc&start=1060]No co meski .......
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 13:32     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
Dorothea napisał/a:
bo inferno to przeciez piekło

no wlasnie :)
Profil
PW Email www Cytuj
Merii 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 14:59     



Dołączyła: 02 Sty 2007
Skąd: Zabrze
może i piekło ale tyle ma z tym wspólnego że tam jest "czerwono" i na kąsku ściany jest animacja płonącego ognia :P i to wszystko, muszę przyznać że elegancko, nawet do wc sie miło idzie, jednak jest tylko po jednym dla każdej z płci, z drugiej strony biorąc pod uwagę ilość ludzi którzy tam wejdą to jest to wystarczające
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 21:18     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
to po ile browar tam ?? :P
Profil
PW Email Cytuj
Merii 
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 07:59     



Dołączyła: 02 Sty 2007
Skąd: Zabrze
wiem że 5 zeta za hainekena ale małego w butelce, sok chyba był po 4 zeta, drinki mają ciekawe i nie są aż tak kosmiczne ceny ok od 14 do 17 zł
Profil
PW Email Cytuj
50301932 
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 15:41     


Dołączył: 04 Lip 2006
Skąd: gliwice
primo lokal mial sie otworzyć w maju 2006 (lub lipcu juz nie pamietam) wiec maja troszke poslizgu.
Secundo barman faktycznie na poziomie (no jak jest sie mistrzem polski komentarz jest zbedny) poza tym jest to bratni klub Virusa
A po trzecie lokal ma umowe z bacardi\martini(2 tygodnie temu mieli imprezke zamknietą) wiec drinki są na poziomie.
NR4 ceny nie takie odstraszające jakby nie bylo toz to rynek a i klubik jest troszke bardziej wyrafinowany wiec zł czy dwa wiecej przy piwku w zamian za mila atmosfere nie powinny czynic roznicy.
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 15:55     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Ostanio chciałem się tam wybrać (w piątek), lecz wejście zagrodziło mi krzesło z wiertarką ;)
Profil
PW Cytuj
kobi 
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 17:52     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
MajkeL napisał/a:
wejście zagrodziło mi krzesło z wiertarką

Hmmm... to jakaś nowa wersja "karku" z amstafem? ;)

Skoro tak zachwalacie, trzeba się tam wybrać :) A może by tak męskie spotkanko? Popieram Arexa :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008