Poprzedni temat «» Następny temat
Moje mieszkanie
Autor Wiadomość
Szamanka 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 11:24   Moje mieszkanie  



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Zakladam ten temat, bo czasami sama mam problem jak gustownie urzadzic swoje katy, jak upiac firane lub gdzie postawic kwiatek by wygladalo wszystko schludnie i elegancko.

Zaloze sie, ze wiele z nas ( a takze panowie) maja jakies tam swoje pomysly, znaja wiele stron skad mozna odgapic.

Pomozmy sobie nawzajem.

Ja wlasnie jestem na etapie zmian swojego " salonu".
Znudzil mi sie ten zielonkawo-niebieski kolor i firany w ksztalcie rolet...potrzebuje pomyslow.
Dodam ze sciany przybiora teraz kolor terakoty, ktora pasuje z jasno-niebiesciutka kanapa ( nie moge sie jej pozbyc :D)....podloga tez zostanie odnowiona, sciagniete bede stare panele a zalozone w w ksztalcie " ceramiki"....ale szamana ma problem, bo nie wie co zrobic z oknami :kwasny:

Licze na Wasza wspolprace i pomoc :D
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 11:45     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Szamanko, jest tyle rodzajów firanek i zasłon, że można tu puścić wodze fantazji. Może coś żywszego? Kontrastowy kolor? A może gołe okna, jakiś wzór dookoła, albo jakieś naklejki na szybę? Albo intenstywne rolety jeśli musisz je mieć?
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 11:51     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
kaszanna i wlasnie chyba mam problem, bo tyle tego, ze w glowie sie troi.

Niestety na okna bez firan nie moge sobie pozwolic ( nie lubie jak mi ktos zaglada przez szybe :D)

Cytat:
Może coś żywszego? Kontrastowy kolor?

Czy z owa terakota nie bedzie to za bardzo kiczowate?

Nie chce by wygladalo to tak, ze w pokoju jest za duzo.
Myslalam o bialych, zwyklych firanach, bez koronkow, falbanek itp.

Podobaja mi sie te w ksztalcie przesuwanych panel, ale pospieszylam sie i wisza juz takie w sypialni.
Moja pomyslowosc gdzies wyparowala :kwasny:
Ostatnio zmieniony przez Szamanka Wto Wrz 11, 2007 11:51, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:08     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Piszcie, piszcie, dziewczyny ja własnie jestem przed przeprowadzką i kompletnie nie mam pojęcia jak je urządzić, na razie mam położone panele i kafle ściany będą na razie wszędzie białe bo nie wiem jak je pomalować, nie wiem jeszcze jakie będę miała meble, wiem tylko że nie cierpię bawić się z firankami i chyba będą tylko tzw. zazdrostki.
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:18     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
ansc jesli masz duze pomieszczenia i wiesz ze jedna sciane mozesz sobie pozwolic by stala wolno np bedzie tam kanapa, to proponuje by ten kawalek pomalowac na inny kolor niz pozostale sciany a i nie malowac do sufitu tylko zostawic tak kilka centymetrow.....efekt rewelacyjny.
Ja np taki eksperyment zrobilam w sypialni i tam gdzie mam lozko pomalowalam na czerwono :D a reszta taka kremowa....bomba.
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:32     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
to ja nieskromnie zaproponuje aby wsawiac tutaj fotki tychze propozycji i rozwiazan jakie sa juz zastosowane:)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:42     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Mysle, ze to dobry pomysl.....

na pierwszy rzut pochwale sie sypialnia,jak ja posprzatam-czyli jutro pstrykam fotki :D
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:54     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
wiem już, że nie malując do samego sufitu obniża sie pomieszczenie, u mnie to odpada bo mam pomieszczenia wysokie na 2,5m, salon będzie z aneksem kuchennym więc chciałabym aby pasowało jedno do drugiego, nie chcę za bardzo nowocześnie bo mam ładną oszkloną witrynę po niemiecką i chciałabym aby reszta do niej pasowała. Z kolorystyką mozna coś pokombinować ale wole spokojniejsze kolory jestem strasznym nerwusem i czerwony działałby na mnie jak płachta na byka ;) lubię różne odciecinie zieleni, kombinację zielonego z łagodną żółcią, coś dla ożywienia podobają mi się dodatki w kolorze intensywnego niebieskiego i żółtego, podobają mi się też pomarańcze ale takie stonowane wpadające w brąz. Jak skończę łazienkę to się Wam pochwalę jestem strasznie dumna z wyboru kafli ( kafelkarz mniej jest zadowolony ;)) Do aneksu kuchennego na podłogę wybrałam dość jasne - kremowe kafelki muszę coś wybrać jeszcze na ściany ale nie wiem jakie będą meble w kuchni, obawiam się, że jak będą tanie to będą okropne no ale budżet nam się kończy.
Ostatnio zmieniony przez ansc Wto Wrz 11, 2007 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 17:02     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
ansc, ale ladnie sie prezentuje taki staromodny styl, meble ciemne prawdziwe drzewo i odrobina nowoczesnosci.


znalazlam fajna stronke

h t t p;//deccoria, p l/
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 18:45     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
oglądam sobie galerię ale bardzo mało tam gustownych pomieszczeń oglądam dalej ;)

to są moje kolorki mniam
Ostatnio zmieniony przez ansc Wto Wrz 11, 2007 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:02     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Cieple kolory bardzo ladne polaczenie zieleni i brazu i przynajmniej realnie

ech...miec taka lazienke ...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 23:47     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Szamanka napisał/a:
i przynajmniej realnie
realnie ? a kto ma taka duża łazienke żeby sobie ja tak zrobić ? Osobiscie nie znam takiej osoby. I bardzo mnie drażnia te wszystkie łazienkowe aranżacje na necie bo większość jest własnie w stylu jak powyżej. Duża przestronna lazienka w domku. Rzadko kiedy można te propozycje wykorzystać. Ja potrzebuje aranżacji na małą lazienkę gdzie musze zmiescic wanne, 2 kosze na pranie, pralke,wc, gdzie mam junkers, musza wisiec sznurki na pranie, albo pokój niby duzy, ale przechodzni. Spełniajacy role pokoju sypialnego,gościnnego, dziennego, w którym tylko na 1 ścianie moge miec meble i cos do spania :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 23:58     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Szamance z tym opisem chodzilo zapewne o powyzsza propozycje sypialni...

co do alzienek to znam osoby, ktore podobne maja... ja mieszkajac w domku mam 2 malutkie lazienki...
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 08:32     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
kiska, chodzilo mi o zdjecie sypialni jaka pokazala ansc


a o lazience to tez se glosne pomarzylam.....
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 16:48     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
łazienka byłaby fajna gdyby była w innych kolorach- trochę przygnębiająca. Ja na szczęście mam dość przestronną łazienkę ale przechodnią z pralnią i kotlownią. Cieszę się że mogłam osobno wygospodarować pralnie bo nie mam graciarni w łazience.
No rzeczywiście Kisia nie masz z byt wielkiego pola do popisu ze swoim mieszkaniem.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Wrz 12, 2007 19:15     

powiem tak,prowadzę firme dot.wystroju i wyposażenia wnętrz,doradzam klientom i sa bardzo zadowoleni,wręcz polecaj mnie jeden drugiemu...nie ukrywam że mam zlecenia non stop...z mieszkania na mieszkanie przechodzę...ale sam sobie nie potrafie dogodzić!!!! podaje coś nowocześniejszego... h t t p;//w w w klimatydomu, p l poolgladajcie to i wypowiedzcie sie na ten temat...są to ciete z naturalnego weluru ozdoby pomieszczeniowe.

poprawiłem ci linka - khaman
Ostatnio zmieniony przez Bot Czw Wrz 13, 2007 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Wieczorny 
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 18:14     



Dołączył: 17 Sty 2007
Skąd: ?abędy
ja od siebie polecam stronę:
h t t p;//muratordom, p l/index.htm

dużo ciekawych artykułów, porad, obszerne forum.
też korzystałem, kiedy urządzałem mieszkanie.
Profil
PW Cytuj
ansc 
  Wysłany: Wto Paź 16, 2007 16:36   przez jakie firmy robiliście swoje kuchnie pochwalcie się  



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
szukam stolarza który doradzi mi i oczywiście zrobi ładną funkcjonalną kuchnię. Gdzie wy robiliście swoje kuchnie jakie one są i ile kosztowały?
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 17:28     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Hmmm ja swoją robiłem w Tadeuszu na Pszczyńskiej. Jest oczywiście bardzo ładna :d Ceny nie pamiętam, ale za to tam było najtaniej i wcale nie najgorzej - wybór spory i robią zmiany na życzenie klienta, więc mogę śmiało polecić :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 01:05     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ansc, po pierwsze stolarz Ci nić nie doradzi w kwestii aranżacji, po drugie na pewno nie zrobi ci tego tanio. U stolarza zwykłe biurko kosztuje prawie 2x tyle co w normalnym sklepie meblowym.
Ja sie przymierzam do umeblowania sobie kuchni i mam zamiar wybrac się do jakiegos studia kuchennego, bo musze wykorzystać każdy kąt w kuchni, niby niemałej, a jednak małej :/ Mam juz jedno na oku, w pawilonie Agata, ale chodzi mi to na samym końcu gdzie sa pokazane propozycje mebli kuchennych i łazienkowych. W takich miejscach sa ludzie, którzy moga naprawde coś doradzić, podpowiedziec jakies rozwiązania. No chyba że masz już gotowy projekt kuchni, ale i tak uważam że stolarz Ci jej ładnie nie zrobi z prostego powodu, nie posiada wielu materiałów.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008