Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bot
Pon Paź 22, 2007 09:03
zblizaja sie wybory na kogo pojdziesz głosować?

Na kogo bedziesz glosował/ła??
1. PiS
18%
 18%  [ 6 ]
2. PO
45%
 45%  [ 15 ]
3. LiD
24%
 24%  [ 8 ]
4. LiS
0%
 0%  [ 0 ]
6. PSL
3%
 3%  [ 1 ]
7. Nie ide na wybory ,nie glosuję
9%
 9%  [ 3 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
mefkm 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 20:05   zblizaja sie wybory na kogo pojdziesz głosować?  



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
jak w temacie??

ja prawdopodobnie popre PO, wolabym SLD ale niestety nie maja szans na rzadzenie, a kazdy glos przeciwko niePrawu i nieSprawiedliwosci jest wazny

moze jakas mała ankieta, nie wiem jak cos takiegu tu wstawic, ale moze ktos wie i bedzie mu sie chcialo wstawic takowa z nazwami partii - oraz z opcja nie wiem i nie pojde





pozwolilem sobie na wrzutke ankiety
Ostatnio zmieniony przez Bot Pon Paź 22, 2007 08:55, w całości zmieniany 4 razy  
Profil
PW Email
Alinka 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 20:27     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
ja pojde na wybory:D jesli bede w tym czasie obecna w swoim miescie..
ostatnio tez glosowalam na PO, no ale wyszlo... bo to pewnie z góry wszystko przesądzone jest :P
Profil
PW Email
mefkm 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 21:11     



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
tez glosowałem na PO i na Donalda i moi znajomi tak samo - moze z posrod nich znam jedynie ze 3 osoby ktore zle wybrały heh - zbładziły ale obiecały teraz to naprawic, tak wiec sam nie wiem kto na ten smieszny twor głosowal, skad maja nadal tak duze poparcie

PO troche mi sie nie podoba z zachowania, p. Rokita powinien rzadzic ta partia pewnie do wczesniejszych wyborow juz dawno by doszlo, a moze zamist unosic sie duma mogli polaczyc sily z PiS i razem cos dobrego dla kraju zrobic - bo inaczej nie widze mozliwosci na osiagniecie wiekszosci w sejmie, wg badan stat. glosy narodu rozkladaja sie prawie po rowno miedzy PO i goowno, tzn PiS
Profil
PW Email
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 21:17     

ludzie wszyscy to zlodzieje , polska to jeden wielki paradoks, za komuny wszyscy kradli rowno teraz na wyscigi.

luciddreamer 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 22:21     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
mefkm napisał/a:
ja prawdopodobnie popre PO, wolabym SLD ale niestety nie maja szans na rzadzenie, a kazdy glos przeciwko niePrawu i nieSprawiedliwosci jest wazny


litosci, wybacz, ale podejscie niezbyt roztropne (czytaj: glupie).
osobiscie zaglosuje na UPR ;) jak zwykle zreszta :P
Profil
PW Email www
trunks 
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 22:30     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
mefkm napisał/a:
ja prawdopodobnie popre PO, wolabym SLD ale niestety nie maja szans na rzadzenie

luciddreamer napisał/a:
litosci, wybacz, ale podejscie niezbyt roztropne (czytaj: glupie)

racje, ja glosuje na LiD....nie ma co sie patrzec na sondaże, tylko glosowac zgodnie z przekonaniami.
PO umówili sie z PiS w sprawie niepowolywania komisji sledczych przed wyborami. To takie PiS-bis...
Profil
PW Email
mefkm 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 00:22     



Dołączył: 10 Maj 2007
Skąd: Knurów oraz Zatorze
Cytat:
litosci, wybacz, ale podejscie niezbyt roztropne (czytaj: glupie).


czyli co mam glosowac na z gory przegrana sprawe, bosze ja nie chce zyc w panstwie rzadzonym przez twinsystem, masacra - a lewica - sorrki ale po rzadach millera troche mnie zdeguscila, a lepiej zeby sie wylonila wiekszosc - chociaz fakt jest obawa ze teraz sobie PO z PiS spiskuje bo juz PO troche pokazalo, ze blizej im do PiS niz do SLD czyli blizej do glupoty, a szkoda
Profil
PW Email
trunks 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 07:41     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
prawdziwa alternatywa to niestety tylko lewica....o innych partiach typu UPR nie ma co gadac, bo to margines i nie zanosi sie na zmiane tego....
Profil
PW Email
luciddreamer 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 10:41     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
widzisz, ty twierdzisz ze margines i wiele osob niestety tak uwaza, choc w wiekszosci zgadza sie z programem gospodarczym danej partii. A potem ida z "pradem" i glosuja na PO (do ktorej nic nie mam, ot nie zgadzam sie z programem) czy PZPR (tzw. LiD, gdzie panosza sie najwieksze szumowiny sceny politycznej). Pamiec ludzka jest bardzo zawodna, zeby nie pamietac co sie dzialo chocby kilka lat temu... prosze Cie ;)
Profil
PW Email www
trunks 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 12:09     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
luciddreamer napisał/a:
PZPR (tzw. LiD, gdzie panosza sie najwieksze szumowiny sceny politycznej)

wiedze, ze jestes podatny na propagande. Szumowiny moga zdarzyc sie w kazdej partii, a lgną one do tej, która jest u władzy, bądź ma najwieksze szanse na wygraną. Jeśli twoj UPR doszedł by do władzy to tez znaleźli by sie w nim w koncu ludzie, którzy by patrzyli tylko zeby sie nachapać. Ważne jest, zeby dana partia chciala sie oczyszczac z tych ludzi. Lewica nie blokowała komisji sledczych, a ludzie skompromitowani jak Miller, Jakubowska, Penczak, Sobotka, Nikolski itp zostali odsunięci, lub siedzą. To samo ze starym betonem partyjnym jak Oleksy czy Jaskiernia. Na listach wyborczych SLD pojawilło sie wiecej młodych twarzy.
PiS broni ludzi ze swojego wąskiego kręgu wzajemnej adoracj i blokuje powolanie komisji sledczych, bo boją sie prawdy, ktora zapewne jest dla nich kompromitująca.

luciddreamer napisał/a:
choc w wiekszosci zgadza sie z programem gospodarczym danej partii

hmm mowisz np. o UPR ? No z niektorymi punktami ich programu sie zadzam, ale w wiekszosci sa to rzeczy dosc nierealne do wprowadzenia jak np. likwidacja podatkow. Mikuś troche przesadza, to wszystko łasdnie wygląda ale tylko teoretycznie :)
Profil
PW Email
luciddreamer 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 12:48     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
trunks napisał/a:
No z niektorymi punktami ich programu sie zadzam, ale w wiekszosci sa to rzeczy dosc nierealne do wprowadzenia jak np. likwidacja podatkow


widzisz, tak to wlasnie jest z ludzmi, ze cos tam uslyszeli ale dokaldnie nie wiedza o co chodzi , ale na wszelki wypadek sie nie zgadzaja :P UPR nie chce zniesienia wszystkich podatkow.

trunks napisał/a:
Lewica nie blokowała komisji sledczych, a ludzie skompromitowani jak Miller, Jakubowska, Penczak, Sobotka, Nikolski itp zostali odsunięci, lub siedzą. To samo ze starym betonem partyjnym jak Oleksy czy Jaskiernia.


to sprawdz sobie kogo chca wystawic w nastepnych wyborach, Miller, Oleksy... ;)
lewica nigdzie na swiecie nie zrobila dobrze, nigdzie i nigdy! a w Polsce niestety do lewicy glownie ciagna ludzie ktorzy chca sie dorobic, rzadko ideowcy. Wiadomo ze zadna partia czysta nie jest i nie bedzie, ale trzeba popatrzec co robili wczesniej, co mowili... ludzie lewicy wyladowali w wiezieniu, ale dopiero przy koncu kadencji, kiedy wiadomo bylo ze i tak sie nie wykreca, teraz PIS robi identycznie. Totez tak sobie mysle ze PIS i SLD (LiD) dzialaja i mowia dokladnie tak samo ^_^
Profil
PW Email www
magusia24 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 13:50     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
Ja tez prawdopodobnie zaglosuje na PO jak wczesniej zreszta.Ale szczerze watpie aby po objeciu przez nich wladzy zmienilo sie cos w tym naszym kraju na lepsze. Kazda partia przed wyborami obiecuje nam gruszki na wierzbie a potem.... potem i tak nic sie nie dzieje :zdegustowany:
Profil
PW Email
luciddreamer 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 16:57     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
magusia24 napisał/a:
Ale szczerze watpie aby po objeciu przez nich wladzy zmienilo sie cos w tym naszym kraju na lepsze


to ja bym na twoim miejscu zostal w domu. Jak nikomu nie ufasz to lepiej w dzien wyborczy zasiasc przed telewizorem z piwkiem w reku i smiac sie az do bolu brzucha (czego ci nie zycze) :)
Profil
PW Email www
klaus 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 18:00     



Dołączył: 20 Lis 2005
Skąd: kopernik
w ankiecie powinno jeszcze być "głosuje na kogokolwiek byle przeciw obecnym" :hyhy:
Profil
PW
magusia24 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 19:05     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
luciddreamer napisał/a:
to ja bym na twoim miejscu zostal w domu. Jak nikomu nie ufasz to lepiej w dzien wyborczy zasiasc przed telewizorem z piwkiem w reku i smiac sie az do bolu brzucha (czego ci nie zycze)

A co moze nie mam racji?? Zawsze wiele nam obiecuja a po wyborach nic nie zmienia sie na lepsze. Zreszta temat rzeka a w tym topicu mamy sie tylko wypowiedziec na kogo zaglosujemy :P
Profil
PW Email
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 20:14     

klaus napisał/a:
w ankiecie powinno jeszcze być "głosuje na kogokolwiek byle przeciw obecnym


ale glosujac przeciw obecnym glosujemy na kogoś ...wiec podajcie na kogo...

trunks 
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 20:50     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ale Liga i Samoobrona ponoć mają startować razem w postaci dwugłowego LiS-a :P
Profil
PW Email
MacSen 
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 16:07     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Eeee Wy jeszcze wierzycie że LiS... czy inne zwierzę polityczne coś zmieni??? :zdziwko:
Dobrzy jesteście. Jak na razie obejrzałem spoty reklamowe partii startujących w tych śmiesznych wyborach i że tak ujmę, nikt z nich nie zasługuje na oddanie głosu na nich.
Bo niezależnie co wybiorę i tak będzie szambo i i tak nic się nie zmieni. Poza nazwiskiem premiera i ewentualnym układem sił na ul. Wiejskiej bo sejmem tej szopki no wybaczcie nie nazwę.

Tak jestem negatywnie do nich nastawiony. Zresztą jak to kiedyś usłyszałem albo przeczytałem (nie pamiętam)
"Warszawę należy otoczyć wielkim wysokim murem i zalać to betonem."

No bo jakby nie patrzeć my bez tych komediantów jako naród poradzimy sobie zaś oni bez nas są niczym...
Profil
PW Email
bog 
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 16:11     


Dołączył: 08 Maj 2006
Skąd: Gliwice
a nie lepiej wyjechać....
Profil
PW
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 16:19     

ja mam w <ciach> wybory I tak nic to nie zmieni moge zaglosowac na kogos za kase mi za friko tez nikt nic nie daje .
Ostatnio zmieniony przez Bot Sro Paź 17, 2007 10:42, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008