Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bot
Pon Paź 22, 2007 09:03
zblizaja sie wybory na kogo pojdziesz głosować?

Na kogo bedziesz glosował/ła??
1. PiS
18%
 18%  [ 6 ]
2. PO
45%
 45%  [ 15 ]
3. LiD
24%
 24%  [ 8 ]
4. LiS
0%
 0%  [ 0 ]
6. PSL
3%
 3%  [ 1 ]
7. Nie ide na wybory ,nie glosuję
9%
 9%  [ 3 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
magusia24 
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 14:16     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
madziar napisał/a:
Według sondażu PBS DGA dla "GW" z 1-2 września br. PiS uzyskało poparcie 30 proc. ankietowanych
ja tez w sondaze nie wierze ale w tym kraju wszystko jest mozliwe :zdegustowany: Wcale sie nie zdziwie jak znowu PiS wygra :suchy: :dobani:
Profil
PW Email
Aessa 
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 16:35     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
madziar napisał/a:
Według sondażu PBS DGA dla "GW" z 1-2 września br. PiS uzyskało poparcie 30 proc. ankietowanych ( w badaniu z 25-26 sierpnia otrzymało 22 proc.), PO 26 proc. (31` proc.), LiD 13 proc. (12 proc.), LiS 6 proc. (5 proc.), PSL 5 proc. (5 proc.). Podział mandatów w Sejmie przedstawiałby się według wrześniowego sondażu następująco: PiS 174, PO 149, LiD 75, LiS 36, PSL 24, mniejszość niemiecka 2.


To dziwne, bo ja znalazłam sondaże, w których PIS miał ok. 20%, PO ponad 30%, LID 15% jakoś... I widziałam różne sondaże ale we wszystkich te wyniki były +/- 1-2%. :zdziwko:
Profil
PW Email
Lepper 
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 16:47     



Dołączył: 04 Wrz 2007
Skąd: z rządu
Drodzy Panstwo

Oczywiscie na osobe, ktora najbardziej na to zasluguje. Andrzej Lepper :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:

Całuje rączki
Profil
PW Email
luciddreamer 
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 19:51     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
trunks napisał/a:
co to niby mialo znaczyc ? Przeciez to stwierdzenie nie ma sensu....to tak jakbym napisal, ze nie mowisz prawdy, bo masz nicka luciddreamer


jak nie ma sensu?! socjalizm z definicji klamie bo mowi ze kazdemu da rade dac ile ktos potrzebuje (mowi ci to cos?), a to wierutne klamstwo jest. Nigdy nie da sie zrobic tak zeby wszyscy byli bogaci i szczesliwi z tego co maja. Niestety socjalisci robia dokladnie na odwrot, obiecujac ze dadza ci zasilek czy inne swiadczenie powoduja ze dzieje sie coraz gorzej, oducza ludzi pracowac, walczyc o swoje bo "nam sie nalezy". czy teraz rozumiesz co chce powiedziec/napisac?
wracajac do tematu, PD (UW) to socjalistyczna partia, dokladnie tak samo jak PIS (choc ci wola sie nazywac solidarnym ugrupowaniem), jak rowniez SLD, PSL, SO, LPR (choc tutaj sa dwie frakcje, liberalna - slabsza i socjalna - mocniejsza). o PO dyskutowac nie bede bo znam zbyt wiele osob nalezacych tam, ale tylko po to zeby sie dorobic ^_^
Profil
PW Email www
trunks 
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 22:30     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
luciddreamer napisał/a:
socjalizm z definicji klamie bo mowi ze kazdemu da rade dac ile ktos potrzebuje (mowi ci to cos?)

ja...to wypisz wymaluj "solidarne państwo" :)

Tak teraz rozumiem o co ci chodziło, dokonałeś pewnego skrótu myślowego, troche krzywdzącego dla socjalistów-ideowców, bo "kłamca" ma wydźwięk negatywny, a oni naprawde wierzą w to co mówią i chcą, aby ludziom żyło sie lepiej (mówie oczywiscie teoretycznie o ideowcach...ciekawe ilu takich jeszcze jest :P).
Ja mam poglądy liberalne co do gospodarki i bardziej chrzescijansko-konserwatywne co do spraw hmm "obyczajowych"....jednak przy tej drugej kwestii nie jestem hardkorowcem i dlatego bez wyrzutów popieram LiD :)

luciddreamer napisał/a:
o PO dyskutowac nie bede bo znam zbyt wiele osob nalezacych tam, ale tylko po to zeby sie dorobic

im partia ma wiecej władzy i im lepsze perspektywy, tym wiecej karierowiczów bedzie do niej lgnelo...niewazne czy to PO, PiS, SLD....wiec to normalka....fajnych masz swoją drogą znajomych :P

Lepper napisał/a:
Oczywiscie na osobe, ktora najbardziej na to zasluguje. Andrzej Lepper

prosze o POważne wypowiedzi....;)
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 06:51     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Aessa, zmienia się to codziennie. ponoć po konferencji prasowej z prokuraturą ludzie uznali, że Kaczmarek kłamie, a PiS to ostoja prawdomówności. Jakoś nikt nie wierzył, ze PiS prześcignie PO, bo miało w ostatnich wyborach taką przewagę, a potem co się stało? ... i wszystkim kopary opadły. Rydzyk powie iść na PiS i pójdą.
Profil
PW Email
trunks 
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 07:15     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
madziar napisał/a:
ponoć po konferencji prasowej z prokuraturą ludzie uznali, że Kaczmarek kłamie, a PiS to ostoja prawdomówności

ale chyba tylko ciemnota jest w stanie to łyknąć :). Konferencja wyreżyserowana bardzo sprawnie, robiła wrażenia....wrażenie było też takie, ze prokuratorzy byli osobiście nastawieni przeciw Kaczmarkowi hehe ale to zrozumiałe. Wogle jak tłumaczyli wszystko jak sie Kaczmarek zachowuje itd. chocby, ze trzyma ręke pod brodą co oznacza poddenerwowanie i rozważanie czegoś, a on przez komorke rozmawial.....może z panem prezydentem ? Czemu nie sprawdzą bilingow ?
Profil
PW Email
luciddreamer 
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 07:20     



Imię: Tomek
Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: z pieknej krainy
Cytat:
Ja mam poglądy liberalne co do gospodarki i bardziej chrzescijansko-konserwatywne co do spraw hmm "obyczajowych"....jednak przy tej drugej kwestii nie jestem hardkorowcem i dlatego bez wyrzutów popieram LiD


widzisz, ja co prawda nie mam podobnie, ale prawie (trudno mnie nazwac chrzescijaninem). i wlasnie dlatego bede glosowal na UPR. LiD nie jest ani partia liberalna w gospodarce, ani konserwatywna w obyczajach, podobnie PO ;) ale wiem, nie oddaje sie glosu na partie ktora i tak nie ma szans, a wlasnie nie ma przez takie myslenie :P

trunks napisał/a:
fajnych masz swoją drogą znajomych


tych sie nie wybiera ;) znam dowch poslow z PO, jednego z PIS, jednego z LSD i powiem ci ze niczym sie nie roznia miedzy soba. Choc jeden z PO wydaje sie byc najbardziej rozsadnym czlowiekiem, reszta nie ;)
Profil
PW Email www
Aessa 
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:21     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
madziar zwracam honor, wczoraj we wiadomościach widziałam ten sondaż... :zdegustowany:
Jestem wściekła i nie mogę zrozumieć dlaczego w innych krajach znajdywali się ludzie, którzy robili zamachy na głowy państwa, a u nas nie ma nikogo, kto by chciał do kaczek postrzelać? :zly: :mur:
A w ogóle to jakoś nie wierzę w tą sondę, zbyt mało wiarygodny jest dla mnie fakt, że w przeciągu paru dni PIS zyskał takie poparcie. :looka: Dlaczego nie pokazują w TV rozmów z ludźmi, którzy sądzą, że PIS jest tą ostoją sprawiedliwości i prawdomówności? Już nie wspominając o tym, że gdy w innych stacjach telewizyjnych wyniki sondaży pokazywały prawie 10% przewagę PO nad PISem to w TVP1 I TVP2 wyniki były odwrotne... :idiota:
Profil
PW Email
trunks 
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 14:30     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
a telewizji publicznej to juz wogle nie trawie. Wszystkie wiadomosci przekazywane w sposób jednostronny...
Profil
PW Email
magusia24 
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 14:48     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
Aessa napisał/a:
Jestem wściekła i nie mogę zrozumieć dlaczego w innych krajach znajdywali się ludzie, którzy robili zamachy na głowy państwa, a u nas nie ma nikogo, kto by chciał do kaczek postrzelać?

Aessa zlosc pieknosci szkodzi a w twoim stanie nie jest to wskazane ;)
Profil
PW Email
Aessa 
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 15:12     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
magusia24 w moim stanie jestem podatna na nerwy. :P
Profil
PW Email
Kalka 
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 22:26     


Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: Gliwice okolice
Ja raczej nie wybieram się na wybory i to z prostej przyczyny - uważam, że z tej ekipy nie mam kogo wybierać. Niech więc wybiorą za mnie inni bo ja mogłabym sobie tylko kostką rzucić......
Profil
PW
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 09:23     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Cytat:
Niech więc wybiorą za mnie inni bo ja mogłabym sobie tylko kostką rzucić......
tylko mam nadzieje ze pozniej nie bedziesz narzekac kogośmy Ci wybrali!
WQłasnie takie podejscie kiedys miałam i bardzo tego załuje bo dzis wiem ze warto isc na wybory i zagłosowac bo inaczej dziejej sie to co obecnie rzadza panstwem nie te osoby ktore powinny!
Profil
PW Email
trunks 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 09:53     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
kazdy nieoddany głos to woda na młyn PiS-u....tylko przypominam...
Profil
PW Email
magusia24 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:59     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
katarzyna35k-ce napisał/a:
Cytat:
Niech więc wybiorą za mnie inni bo ja mogłabym sobie tylko kostką rzucić......
tylko mam nadzieje ze pozniej nie bedziesz narzekac kogośmy Ci wybrali!
WQłasnie takie podejscie kiedys miałam i bardzo tego załuje bo dzis wiem ze warto isc na wybory i zagłosowac bo inaczej dziejej sie to co obecnie rzadza panstwem nie te osoby ktore powinny!

Zgadzam sie z toba Katarzynko!! To takie proste nie isc a potem narzekac!! Kalka czy zdajesz sobie sprawe ile ludzi ma tekie podejscie jak ty?? A potem wszyscy musimy znosic rzady takich ludzi ja Kaczynscy :mur:
Profil
PW Email
Aessa 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:42     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Ja wczoraj znów oglądałam sondaż i wynikało z niego, że PO ma poparcie 32% polaków a PIS 25%... Wyniki, które podała madziar były pokazywane zaledwie dzień wcześniej...
Profil
PW Email
MajkeL 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 12:03     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Aessa, sondaż sondażowi nie równy więc jeszcze nie raz będziesz zaskoczona.
Profil
PW
Aessa 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 14:09     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
MajkeL ja nie jestem zaskoczona, bo tak samo było przed wyborami poprzednimi, wszystkie sondaże pokazywały, że wygra PO a wygrał PIS...
Profil
PW Email
Kalka 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 20:43     


Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: Gliwice okolice
magusia24 napisał/a:
katarzyna35k-ce napisał/a:
Cytat:
Niech więc wybiorą za mnie inni bo ja mogłabym sobie tylko kostką rzucić......
tylko mam nadzieje ze pozniej nie bedziesz narzekac kogośmy Ci wybrali!
WQłasnie takie podejscie kiedys miałam i bardzo tego załuje bo dzis wiem ze warto isc na wybory i zagłosowac bo inaczej dziejej sie to co obecnie rzadza panstwem nie te osoby ktore powinny!

Zgadzam sie z toba Katarzynko!! To takie proste nie isc a potem narzekac!! Kalka czy zdajesz sobie sprawe ile ludzi ma tekie podejscie jak ty?? A potem wszyscy musimy znosic rzady takich ludzi ja Kaczynscy :mur:


Generalnie co by nie zrobić i kogo by nie wybrać to potem oni sobie robią z kimś tam koalicje (np. z kimś na kogo absolutnie bym nie głosowała) i wychodzi na to samo - nigdy nie przewidzisz kto będzie rządził. A co do narzekania to przeważnie jeśli już narzekam to na konkretne posunięcia, zachowania a partia polityczna nie ma tu znaczenia.
Profil
PW
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008