Poprzedni temat «» Następny temat
IV akcja Charytatywna- jakieś propozycje??

dla kogo zbieramy ?
Dom Dziecka nr 1
19%
 19%  [ 7 ]
Hospicjum
55%
 55%  [ 20 ]
inna propozycja
13%
 13%  [ 5 ]
obojętnie i tak się dorzucę
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 11:08     
Smoczyca

Zaproszone osoby: 1
napisz " bo tak wyszlo z ankiety " i tyle... oklamac ich nie oklamiesz... propozycji bylo wiele a wygralo hospicjum, poza tym z tego co pamietam to juz w zeszlym roku bylo wspominane hospicjum ale wygralo DSM wiec w tym moglo wygrac Hospicjum :) zreszta... co to za glupie pytanie...
Frycek napisał/a:
co forumowiczów uderzyło w tej placówce
albo wiem :D napisz ze nie jestesmy w stanie wszystkim pomoc wiec droga ankiety wybierana jest jedna placowka :)
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 11:08     

Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Wieczorem mam wiecej czasu wiec moge napisac, jesli nie jest za pozno.

Mozna tez dodac, ze co roku pomagalismy dzieciom,ktorym wiadomo pomaga sie zawsze i jest wiele dobroczyncow...dlatego w tym roku postanowilismy pomoc ludziom starszym, chorym o ktorych najczesciej sie zapomina. Zamknieci w czterch scianach, przykluci do lozek, schorowani, tez czekaja na jakas pomoc.
Ostatnio zmieniony przez Szamanka Pią Gru 21, 2007 11:11, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 01:44     

Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Frycek, a zanim sie ukarze to można przeczytac co bedzie napisane, bo bez urazy ale trochę mało wiesz o tegorocznej akcji
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 09:42     

Imię: Mariusz
kisia napisał/a:
Frycek, a zanim sie ukarze to można przeczytac co bedzie napisane, bo bez urazy ale trochę mało wiesz o tegorocznej akcji

otrzymalem zapytanie i dlatgo pytam sie was na Forum w celu uzyskania informacji :

... dlaczego tym razem wybraliście hospicjum, co forumowiczów uderzyło w tej placówce.

prosze takze o wstepne przeliczenie srodkow zgromadzonych do tej pory ,pozniej doda sie sume zebrana z turnieju abym mogl podac wstepna sume

ps. Kisia czy ukaze sie artykul w Nowinach ??
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Gru 23, 2007 02:50     

Frycek napisał/a:
czy ukaze sie artykul w Nowinach ? ?

nie wiem, narazie miałam inne rzeczy na głowie. Jak będzie po akcji może się ukaże jakaś informacja, ale nie artykuł.
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Gru 23, 2007 03:16     

Frycek napisał/a:
co forumowiczów uderzyło w tej placówce.
nosz kurcze spadająca cegłówka mnie uderzyła :zdegustowany:
Po prostu chcielismy pomóc osobom potrzebującym. Kierują nami, a przynajmniej większości z nas, altruistyczne pobudki. Umieranie jest rzeczą naturalną, niestety nie każdemu los daje godne i z szcunkiem odejście z tego świata. Niejednokrotnie ludzie w hospicjum sa opuszczani przez swoje rodziny, bo te chciały pozbyć sie kłopotu. Umierających powinno sie traktować tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani pod koniec życia- z szacunkiem i jeżeli w jakikolwiek sposób możemy pomóc im godnie odejść jesteśmy z tego powodu szczęśliwi.
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 00:26     

krótkie podsumowanie.
W czasie turnieju wpadło do puszki, po odliczeniu niezbędnych kosztów 2242,81 zł Jest to troszkę więcej niż w ubiegłym roku :D) do tego dochodzą jeszcze pieniążki wpłacone na konto (Frycku ile ich jest ? ) po swiętach jak juz bedzie wiadoma ogólna kwota skontaktuje się z panią dyrektor Hospicjum by powiedzieć jej ile udało nam sie zebrać.Gdy podamy kwotę wtedy szefostwo będzie mogło się zastanowić na co można przeznaczyć nasze pieniążki. Do tego czasu Akcja jest jeszcze niezakończona i i dobre duszyczki mogą jeszcze wpłacić pieniążki. Jeżli ktoś woli przekazać mi osobiście proszę o kontakt.
Ostatnio zmieniony przez kisia Pon Gru 24, 2007 00:28, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:49     

kisia napisał/a:
wpłacone na konto (Frycku ile ich jest

niestety ale w tym roku na konto wplynelo tylko 100zl
tak wiec w sumie 2242,81 +100 = 2342,81zl
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:18     

Frycek napisał/a:
w tym roku na konto wplynelo tylko 100zl

a moze by tak przeanalizować dlaczego tylko tyle kasy wpłynęło na konto...wnioski nasuwaja sie same...prawda??
Arex30 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:20     

Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Piotrulek napisał/a:
.wnioski nasuwaja sie same
? za późno ? :D
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:22     

Piotrulek napisał/a:
wnioski nasuwaja sie same
nie wiem czy właściwa osoba je równiez dostrzega
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:24     
Smoczyca

sadze ze Ci co chcieli dac to wrzucili do skarbonki na spotkaniach lub turnieju :) to moze byc powod lub... taki ze w tym roku jakby nie patrzec nie bylo takiego wielkiego HALLO o turnieju jak bylo w zeszlym roku, nie pokazaly sie artykuly w gazetach przed turniejem, nie bylo wspolpracy z innymi portalami czy forami... mozna powiedziec ze turniej odbyl sie w naszym forumowym gronie :) ale przyznaje ze zle mi z tym nie bylo... brak w tym roku wasni co do tresci artykulow w gazetach, wywiadow i innych takich, nie bylo klotni kto co mial zrobic kazdy robil swoje i wyszlo :) ja jestem zadowolona i dumna z wspolpracownikow :) bo sie udal :)
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:34     

Aither napisał/a:
ja jestem zadowolona i dumna z wspolpracownikow bo sie udal

częściowo masz racje...ale jak wiadomo ta akcja ma a zadanie ściagniecie od ludzikow jak najwiekszej ilości kasy i to jest sukces dopiero...

Aither napisał/a:
nie pokazaly sie artykuly w gazetach przed turniejem, nie bylo wspolpracy z innymi portalami czy forami... mozna powiedziec ze turniej odbyl sie w naszym forumowym gronie

i dlatego stan kasy jest tak zaskakujacy(100zł)

Aither napisał/a:
ale przyznaje ze zle mi z tym nie bylo... brak w tym roku wasni co do tresci artykulow w gazetach, wywiadow i innych takich, nie bylo klotni kto co mial zrobic kazdy robil swoje i wyszlo

masz też racje,ale mozna sie nie wadzić i"zrobić"wiecej kasy...no nie??

Arex30 napisał/a:
za późno

czasem analiza mimo,ze późniejsza,pozwala na wyeliminowanie błędów w przyszłości...ale trza do analizy doprowadzić...
Aither 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:42     
Smoczyca

Tak Piotrze masz calkowita racje :) naszym celem jest zbiorka pieniedzy i najlepiej oby bylo jej coraz wiecej :) sadze ze organizacja turnieju sie sprawdzila :) widzac wczorajsza radosc wygranej druzyny poplakalam sie w spikerce i teraz nie wiem czy ze smiechu czy z tego ze sie turniej udal :) sama satysfakcja z tego widoku robila swoje :)
W nastepnym roku postaramy sie troszke inaczej i wczesniej wszystko zalatwiac :) moze uda sie wieksza ilosc sponsorow zorganizowac albo cos :) damy rade :D
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:52     

Aither napisał/a:
sadze ze organizacja turnieju sie sprawdzila

bylo to zrobione naprawde profesjonalnie...

Aither napisał/a:
W nastepnym roku postaramy sie troszke inaczej i wczesniej wszystko zalatwiac moze uda sie wieksza ilosc sponsorow zorganizowac albo cos

sponsorzy to podstawa sukcesu...

istotna kwestią jest rownież odpowiednie naglośnienie tej hali...wiesz kilka slow o sponsorze,zapowiedx kto z kim gra,jakim wynikiem zakończył sie mecz i podgrzewanie do dopingu i wreszcie zapowiedź ,ze"wychodzi" skarbonka na widownie i trza do kieszenie siegnąć...wiesz o co mi chodzi,prawda??
Aither 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 14:58     
Smoczyca

tak wiem :) sadze ze takie "prowadzenie" turnieju jest sztuka :) naglosnienie... powiem krotko bylo do dupy. Caly ten sprzet powstawal chyba w chwili kiedy moja mama na porodowce lezala... az dziw bierze ze jeszcze dziala. Postaramy sie za rok wlasnie tak to zorganizowac :) mamy caly rok do organizacji nastepnego turnieju :)
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 15:50     

Piotrulek napisał/a:
wnioski nasuwaja sie same...prawda??
kisia napisał/a:
Piotrulek napisał/a:
wnioski nasuwaja sie same
nie wiem czy właściwa osoba je równiez dostrzega

czy niby tu Problem do mnie macie??
Bo jesli tak prosze o pisanie w prost bo mam dosc czytania miedzy wierszami
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 14:52     

Frycek napisał/a:
Bo jesli tak prosze o pisanie w prost bo mam dosc czytania miedzy wierszami

Jak by była możliwość pisania wprost to trzeba by zamknąć to forum. Raz napisałem to sie okazało że w głowie mi się poprzewracało.Zastanów się człowieku czego ty chcesz????????????????????????????????????????????????
kisia 
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 00:46     

Aither napisał/a:
w tym roku jakby nie patrzec nie bylo takiego wielkiego HALLO o turnieju jak bylo w zeszlym roku, nie pokazaly sie artykuly w gazetach przed turniejem, nie bylo wspolpracy z innymi portalami czy forami
owszem nie było rozgłosu ale to nie rozgłos w tamtym roku spowodował ze ludzie z naszego forum byli bardziej akcją zainteresowani, czego w tym roku bardzo zabrakło
Aither napisał/a:
mozna powiedziec ze turniej odbyl sie w naszym forumowym gronie
i mimo tego osiągneliśmy troszke lepszy wynik niż w roku ubiegłym :) h t t p;//w w w forumgliwice.c...r=asc&start=240 ,cytuję:
Cytat:
Wysłany: 1 Styczeń 2007, 20:01
Oficjalnie zakanczamy akcje na rzecz DSM
kwota jaka uzbieralismy to 2 176,63

z tego powinniśmy sie cieszyć i zacząć obmyślac plan działania na przyszły rok.
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 19:44     
Smoczyca

kisia, nie pogniewalabym sie gdybysmy w tym samym gronie zrobili kolejny turniej :D taka wspolpraca mi odpowiadala :D
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu