Poprzedni temat «» Następny temat
IV akcja Charytatywna- jakieś propozycje??

dla kogo zbieramy ?
Dom Dziecka nr 1
19%
 19%  [ 7 ]
Hospicjum
55%
 55%  [ 20 ]
inna propozycja
13%
 13%  [ 5 ]
obojętnie i tak się dorzucę
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 23:55     

Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
aby sie nie kłócić i nie rzucać niestosownych słów zrobiłam ankietę, można glosować,jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje niech napisze dodam do ankiety, a w między czasie jak się da możemy już coś załatwiać.
Sale.
Aither nie masz już możliwości załatwienia hali w Sośnicy za free lub za kase ?
Czy poza halą na Jasnej jest jeszcze jakaś z widownią w Gliwicach ? Może w jakiejś szkole ?
Turniej.
Czy są osoby, które mogłyby załatwić drużyny, zająć sie organizacją turnieju ? Najlepsze byłby te osoby, które w tamtym roku bo maja już jakieś doświadczenie i turniej był świetnie zorganizowany. Wpisowe ustalamy tak jak w tamtym roku 150 zł ?
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 13:09     
Smoczyca

Zaproszone osoby: 1
kisia, Z hala na grudzien bedzie klopot... pogadam ze znajomymi moze uda mi sie ustalic najwczesniejszy termin "wolny" jak nie za free (a wolalabym) to moze za jakas symboliczna kase :)

kisia napisał/a:
Najlepsze byłby te osoby, które w tamtym roku bo maja już jakieś doświadczenie i turniej był świetnie zorganizowany.

sadze ze tutaj kluczowa i najwazniejsza role odegral bzyki... jesli uda sie go przekonac... albo poprosic o pomoc to bedzie polowa sukcesu. Tak prawde mowiac nie wyobrazam sobie organizacji turnieju pilkarskiego bez bzyka... jest jaki jest ma niewyparzona mordke ( cmokal mordziago :D :* ) ale w roli organizatora turnieju jest nie do zastapienia... kto jak kto ale on zna chyba najlepiej te srodowisko od nas.
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 20:09     

Aither napisał/a:
Tak prawde mowiac nie wyobrazam sobie organizacji turnieju pilkarskiego bez bzyka... jest jaki jest ma niewyparzona mordke ( cmokal mordziago :D :* ) ale w roli organizatora turnieju jest nie do zastapienia... kto jak kto ale on zna chyba najlepiej te srodowisko od nas.
jestem tego samego zdania :)
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 08:49     

Imię: Marcin
czasem jak tak czytam to sie smutno robi, w tamtym roku hala byla zalatwiona pod koniec pazdziernika jesli nie na poczatku listopada, a zaliczke za hale zaplacilismy z bzykim dopiero w polowie listopada...

druzyny tez byly zbierane w zasadzie na ostatni gwizdek...

najwiekszym problemem byli "sponsorzy"...bo oprocz piotra ktory zafundowal puchary i rozy ktora dostarczyla kwiaty do DSM to nie wiem co jeszcze dostalismy...

---

nie wiem jak wyglada sytuacja bzyka i jego postawa jesli chodzi o organizacje turnieju...ale mysle ze nie jest za pozno...ja niestety nie mam w tym roku zbyt duzo do powiedzenia bo wracam dopiero w polowie grudnia i raczej ciezko bylo by dzownic i negocjowac cokolwiek z anglii... (jak chcecie to wam zalatwie turniej charytatywny w hyde parku )

a co do obiektow z widownia... to oprocz jasnej / sosnicy / jest jeszcze hala politechniki slaskiej ...
Ostatnio zmieniony przez p4cz3k Sro Paź 10, 2007 08:50, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 16:00     

p4cz3k napisał/a:
nie wiem jak wyglada sytuacja bzyka i jego postawa jesli chodzi o organizacje turnieju
napisałam do niego i obiecał, że się zastanowi :)
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 19:27     

kisia napisał/a:
napisałam do niego i obiecał, że się zastanowi

hahaha,skoro tak powiedzial to znaczy ...że jest gotowy do dzialania...tylko musi sie troszke poprzekomarzać i jak ja to nazywam...podbić swoja cene...Bzyki naprawde w tej kwestii jest doskonaly...
kisia 
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 22:45     

Piotrulek napisał/a:
skoro tak powiedzial to znaczy ...że jest gotowy do dzialania

nie myliłeś się :D Od niedzieli przystępujemy do działania. Najpierw spotkanie osób zajmujących się organizacją.
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 19:39     

Zawsze wiedziałam, że mój brat jest ''dziwny''..... :] :zawstydzony:
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 19:44     

kisia napisał/a:
Najpierw spotkanie osób zajmujących się organizacją

jestem gotowy w niedzielę,nie ma sprawy daj tylko znać gdzie i kiedy,czyli o ktorej...

tuchałowa napisał/a:
Zawsze wiedziałam, że mój brat jest ''dziwny''.....

on nie jest dziwny ,on zna swoja wartość i to szanuje...a ja szanuje jego...hahahahahaha
kisia 
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 19:58     

spotkanie jest w niedziele o godz 19 w Casa Austria. Jeżeli sa osoby które chcą pomóc w organizacji, tzn mają, np pomysł na sponsorów również są zaproszone :D
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 09:32     
Smoczyca

na 90% mnie nie bedzie mam robote... jakby co bzyki bedzie moim adwokatem :)
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 11:18     

Imię: Mariusz
dzisiaj otrzymalem taka wiadomosc

Witam,
W zwiazku z nietypowo szybko organizowana impreza charytatywna na rzecz w w w ratujmymaje, c o m, p l chciałabym zaprosić Państwa do udzialu w akcji lub wsparcia jej.
Wszelkie niezbędne dane można uzyskać tutaj h t t p;//w w w betame.eu/1/c/...maje_com_pl.pdf
Ze względu na naglący nie tylko nas organizatorów czas proszę o nadanie sprawie trybu pilnego.
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Paź 13, 2007 01:38     

Cytat:
jakby co bzyki będzie moim adwokatem
Bzyki dobrze Cie reprezentował :) , przybył na spotkanko w Babilonie wiec spotkanie niedzielne zostało odwołane. Osoby chcące włączyć sie do pomocy w organizacji proszone sa o kontakt na PW czy jak kto woli PM ze mną.
Frycek napisał/a:
Ze względu na naglący nie tylko nas organizatorów czas proszę o nadanie sprawie trybu pilnego
zostało to napisane w tym topiku, czy mamy rozumieć ze to ma byc celem naszej akcji ? :niepewny: z całym szacunkiem, ale mieliśmy organizować akcje dla placówki gliwickiej i wspólnie mieliśmy zdecydować dla jakiej (ankieta). Dlaczego mamy zbierać niejednokrotnie ciężko zarobione pieniążki i wpłacać na jakąs fundację ? Zawsze podstawową zasadą jaką kierowaliśmy się w akcjach był zakup konkretnych potrzebnych rzeczy za zebranie pieniądze, a nie wpłacanie gotówki na jakieś tam konto. Bardzo współczuje temu dziecięciu i jej rodzicom,ale jest wiele kontrowersyjnych kwestii. Wpłacając pieniądze na jakąś fundację nie będziemy zupełnie widzieli co sie z nimi stało.
Cytat:
Cena wyjściowa : 500tyś USD
to ogromnie dużo pieniędzy i nasza zbiórka była kroplą w morzu. Ja wiem że grosz do grosz i sie uzbiera ale .... :/
Do każdej akcji dokładam sie finansowo tak jak tylko mogę i wolałabym zostać przy naszej regionalnej akcji, ponieważ chce widzieć i wiedzieć na co konkretnego zostały przeznaczone moje pieniążki.
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sob Paź 13, 2007 15:24     

Imię: Mariusz
kisia napisał/a:
czy mamy rozumieć ze to ma byc celem naszej akcji

opublikowalem to co dostalem...pod temat rozwazan. Nic innego nie mialem na celu.
Mimo to ForumGliwice, c o m - przylaczylo sie jako patron medialny tej akcji
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 09:45     

[quote="kisia"]i nasza zbiórka była kroplą w morzu,Kropeleńką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:
Aither 
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 09:54     
Smoczyca

ze cos powiem nie jako patron medialny... nadzwyczajnie wstawiles banner - to nie jest patronat medialny :niepewny: dosc czesto - patronat - jest tu naduzywane :P

Co do akcji... czyli co domniemam ze dzis nie ma tego spotkania w CA ? bo wzielam specjalnie wolne :(
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 16:39     

Aither, Krzysio powiedział ze bedziesz pracowac, a cos na temat hali bedziesz wiedzieć we wtorek, wiec skoro przyszedł do Babilonu uznaliśmy, że można już cos obgadać bo i tak w niedziele więcej nikogo nie spodziewaliśmy się. i'm sorry
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 18:37     

kisia napisał/a:
i'm sorry

przepraszam bardzo Szefowo,ale to jest temat o celu naszej akcji charytatywnej na ten rok,a nie o j.angielskim... :/ :/
Aither 
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 08:58     
Smoczyca

kisia, mhm no okej nic sie nie stalo :) cos o hali bede wiedziec moze jutro moze w srode zalezy co mi powie osoba z ktora staram sie to zalatwic :)

Piotrulek, przeciez nie omawia gramatyki j. angielskiego... nie czepiaj sie bezpodstawnie :zdegustowany:
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 15:34     

ponawiam swoje pytanie.. czy wszystkie rzeczy w tamtym roku ZOSTALY juz przekazane dla domu dziecka??
Odpowiedz do tematu