Poprzedni temat «» Następny temat
IV akcja Charytatywna- jakieś propozycje??

dla kogo zbieramy ?
Dom Dziecka nr 1
19%
 19%  [ 7 ]
Hospicjum
55%
 55%  [ 20 ]
inna propozycja
13%
 13%  [ 5 ]
obojętnie i tak się dorzucę
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 13:18     

Rafał, wystarczy jak oddasz swoja wypłatę :D
Rafał 
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 15:35     

Hmmm muszę się nad tym poważnie zastanowić...ale dajesz gwarancje, że nie schowasz jej do kieszeni tylko dasz potrzebującym? :znudzony:
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 17:08     

Krzysio napisał/a:
Też to słyszałem, nawet sam to mówiłem. Ale zawsze można zmienić zdanie
Akcja nie jest dla forum i forumowiczy tylko dla potrzebujących

Brawo Krzysiu,tak trzymaj...język masz ciety i dobrze,ale serce wielkie...to bardzo dobrze...

Aither napisał/a:
mam jeden zaprzyjazniony zespol punkowo rockowy sadze ze jakbym zapytala o zagranie na rzecz akcji to by nie odmowili

kurde...czy to przyciągnie wielu słuchaczy??jak myslisz Aither??moze coś lżejszego,bardziej disco(tekowego)...pogadajmy,wszak jeszcze troszke czasu mamy...a jeśli chodzi o hale to śmialo rezerwuj,tak powiedzmy na 8-9.12 i nazwijmy to II Turniejem Mikołajkowym Forum Gliwice w ........................i tu sie należy zastanowić w czym...w pilce halowej...w koszykowce ulicznej...a moze zaprosić na pokazową rozgrywke nasze Sośnicowickie Piłkarki Ręczne...trza pogadać z ich trenerem Haraldem Tłuczykontem...nie wiem czy on jeszcze jest na stanowisku...no jak myslicie :) :) :) :) :) :)
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 17:50     

Rafał napisał/a:
ale dajesz gwarancje, że nie schowasz jej do kieszeni tylko dasz potrzebującym? :znudzony:

Pewnie :D A ty myślisz, że za co będziesz grał cały przyszły sezon? :rotfl: żart :P

Piotrulek napisał/a:
i tu sie należy zastanowić w czym...w pilce halowej...w koszykowce ulicznej...a moze zaprosić na pokazową rozgrywke nasze Sośnicowickie Piłkarki Ręczne...

Jeśli o mnie chodzi to tylko piłka halowa, bo wtedy jestem w stanie skombinować duża ilość drużyn i ludzi. Ewentualnie jak paczek się czegoś nauczy w Arsenalu to pokaże to w przerwie finału :)

Piotrulek napisał/a:
kurde...czy to przyciągnie wielu słuchaczy??j

Młodych na pewno :D Ewentualnie można się zapytać Mandaryny czy nie pośpiewa :P
Poza tym nie koniecznie musi być to zespół który będzie grał tylko i wyłącznie swój repertuar. Zawsze można pograć covery :)
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 18:06     

Krzysio napisał/a:
Ewentualnie można się zapytać Mandaryny

chodzi mi Krzysiu o dyskotekowy show...w takim razie trza bedzie sporo innych rzeczy zabezpieczyć(ochrone,wejściowki za grosze ,ale zawsze)...w zasadzie trza by bylo sie spotkać z dowodztwem forum...aby uzgodnić co jak i dlaczego... bez wzgledu na względy oczywiście...
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 18:16     

Piotrulek napisał/a:
w takim razie trza bedzie sporo innych rzeczy zabezpieczyć(ochrone,wejściowki za grosze ,ale zawsze)

W takiej sytuacji najlepiej jakby jakiś lokal współpracował z forum. Wtedy oni właściwie wszystko zorganizują. Akcja przyciągnie ludzi, a grosze za wejściówki zasilą konto :)

Z Mandaryną to był żart :D
kisia 
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 18:17     

Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Piotrulek napisał/a:
i nazwijmy to II Turniejem Mikołajkowym Forum Gliwice
jeżeli bedziemy zbierac dla dzieci to nazwa jest ok, ale jak narazie padła propozycna hospicjum wiec to "Mikołajkowy " to trochę dziwnie jakos brzmi, poza tym I turniej mial nazwe "I Charytatywny Turniej ForumGliwice, c o m" więc moze przy tym zostańmy
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 21:13     
Smoczyca

Zaproszone osoby: 1
Piotrulek napisał/a:
trenerem Haraldem Tłuczykontem

ooo to nie wypali :D tego stanowiska juz dawno nie ma :) co do zespolu punkowo rockowego to sadze ze wielu moze przyciagnac wszak nie powiedzialam ich nazwy :) a disco... to ja raczej nie znam :/

kisia napisał/a:
jak narazie padła propozycna hospicjum

to nie jest jedyna propozycja wyszly tez inne o domach dziecka ale nikt ich nie poparl a o hali zaczne juz marudzic komu trzeba :)
Ostatnio zmieniony przez Aither Nie Lip 29, 2007 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 22:18     

Piotrulek napisał/a:
w zasadzie trza by bylo sie spotkać z dowodztwem forum

Hmmm :P Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że turniej chcę zorganizować. Tyle, że sam sobie dobiorę ekipę z którą to zrobię. Sami przygotujemy, sami przeprowadzimy i sami zakończymy, a pieniążki przekażemy po turnieju.
Po prostu chce uniknąć niemiłych sytuacji z tamtego roku :)
Jeśli mam zielone światło to zacznę działać :)

Aither napisał/a:
o hali zaczne juz marudzic komu trzeba :)

No i bardzo dobrze, ludzie będą śpiewali o Tobie pieśni chwalebne :P
Szamanka 
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 06:58     

Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
To moze jednak tym razem niech bedzie hospicjum.
Trzeba sie popytac co potrzebuja a chyba potrzeby sa wielkie od poscieli do srodkow czystosci.
A moze popytac w jakims przedszkolu czy tez w klasach od 1-3, by nie narysowali obrazkow, powycinali z papierow jakis listkow itp.....mozna by bylo czyms takim troche rozweselic pokoje lub korytarze w takim osrodku.
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 08:54     
Smoczyca

Krzysio napisał/a:
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że turniej chcę zorganizować. Tyle, że sam sobie dobiorę ekipę z którą to zrobię.

ja tez ja tez :D chce chlopakow do szatni odprowadzac hehehehe :) Krzysio a to stowarzyszenie pilkarsie co bylo rok temu tez bedzie wspolorganizatorem ? bo jesli tak to ulatwi mi to sprawe hali :)
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pon Lip 30, 2007 20:29     

Imię: Piotr
Szamanka napisał/a:
A moze popytac w jakims przedszkolu czy tez w klasach od 1-3, by nie narysowali obrazkow, powycinali z papierow jakis listkow itp..
brawo pomysł na piątkę z plusem i do tego niekosztowny :]
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 07:16     

Bo pamietam, ze u mnie tez byla taka akcja, przedszkolaki rysowaly jakies tam rysunki, a potem kazdy wreczyl je osoba gdzie pracuje. Starsi ludzie byli zachwyceni, a u niektorych do dzis na scianie wisza te malowidla.
Mozna by bylo pomyslec.....
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 12:31     
Smoczyca

Szamanka napisał/a:
przedszkolaki rysowaly jakies tam rysunki, a potem kazdy wreczyl je osoba gdzie pracuje.
Hmm... tego to ja nie bardzo rozumie... kuzynka jest przedszkolanka wiec moge o tym pogadac czy cos takiego jest mozliwe :)
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 12:39     

W ramach akcji, dzieciaki namalowaly by cos na temat ( np zachod slonca, tecze, lato itp) po odebraniu tych rysunkow, mozna by bylo wybrac te najladniejsze i rozweselic np sciany hospicjum ( jesli sie na to zgodza)

Przedszkolanki maja rozne pomysly, potrafia z kartek papieru wykonac cuda....a przeciez nie na darmo powiedziane jest ze " male a cieszy"
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 12:44     

A czy wszystkie akcje z tamtego roku juz zostaly zakonczone??
Hospicjum to dobra sprawa..
Aither 
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 15:04     
Smoczyca

Szamanka napisał/a:
po odebraniu tych rysunkow, mozna by bylo wybrac te najladniejsze i rozweselic np sciany hospicjum

bardzo ciekawe, wybacz zle to zrozumialam :) :D nie wiedzialam o co chodzilo z ta praca :)
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 19:05     

Aither napisał/a:
chce chlopakow do szatni odprowadzac hehehehe :)

Jak załatwisz halę w Sośnicy to będziesz miała co robić :D
Co do szczegółów dogadamy się na GG jak wrócę z urlopu :P

Szamanka napisał/a:
W ramach akcji, dzieciaki namalowaly by cos na temat ( np zachod slonca, tecze, lato itp) po odebraniu tych rysunkow, mozna by bylo wybrac te najladniejsze i rozweselic np sciany hospicjum ( jesli sie na to zgodza)

Ja też mogę coś narysować? Rysuje prawie tak jak 5 latki :D Nikt się nie zorientuje, że nie rysowało tego dziecko :D

Hmm czyli rozumiem, że hospicjum zostało już wybrane czy czekamy z decyzją do końca sierpnia ? :)
Aither 
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 20:40     
Smoczyca

Krzysio napisał/a:
Jak załatwisz halę w Sośnicy

juz Ci mowilam na jak to zalatwie :wstyd:

Krzysio napisał/a:
Rysuje prawie tak jak 5 latki

mwahahaa :rotfl: moge Ci pomoc :)

Krzysio napisał/a:
Hmm czyli rozumiem, że hospicjum zostało już wybrane czy czekamy z decyzją do końca sierpnia

sadze ze przydatna bylaby jakas ankieta ze wszystkimi propozycjami jakie wyplynely od uzytkownikow :) mozna ustalic termin do konca sierpnia ale cos mi sie wydaje ze ten cel juz zostal obrany ;)
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 20:57     

Aither napisał/a:
mozna ustalic termin do konca sierpnia ale cos mi sie wydaje ze ten cel juz zostal obrany ;)

Osobiście wolałbym dom dziecka :(
Odpowiedz do tematu