Poprzedni temat «» Następny temat
IV akcja Charytatywna- jakieś propozycje??

dla kogo zbieramy ?
Dom Dziecka nr 1
19%
 19%  [ 7 ]
Hospicjum
55%
 55%  [ 20 ]
inna propozycja
13%
 13%  [ 5 ]
obojętnie i tak się dorzucę
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Merii 
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 16:14     

kisia napisał/a:
Dlaczego mamy zbierać niejednokrotnie ciężko zarobione pieniążki i wpłacać na jakąs fundację Zawsze podstawową zasadą jaką kierowaliśmy się w akcjach był zakup konkretnych potrzebnych rzeczy za zebranie pieniądze, a nie wpłacanie gotówki na jakieś tam konto. Bardzo współczuje temu dziecięciu i jej rodzicom,ale jest wiele kontrowersyjnych kwestii. Wpłacając pieniądze na jakąś fundację nie będziemy zupełnie widzieli co sie z nimi stało.
nie musisz przelewać pieniążków na konto nikt cie nie zmusza, informacja głównie dotyczy imprez jakie mają mieć miejsce w Gliwicach i w Zabrzu w dwóch lokalach z gwiazdami, wystarczy że pójdziesz zapłacisz wstęp napijesz sie piwka i się pobawisz, a pieniążki za wstęp pójdą na rzecz Maji. Narazie tyle co mogę powiedzieć bo nie chcę czegoś przekręcić.

Cytat:
W związku z prowadzona akcja do działania przystąpili ludzie niebędący rodzina a chcący
pomoc.
Dzień, w którym chcemy zoorganizować sprzedaż cegiełek zapewne zostanie w pamieci wszystkich na długo.
Chęć swojej bezinteresownej pomocy zaproponowały osoby:
DJ ADAMUS
DJ C-BooL
Alchemist Project
East Clubbers
DeeCee
Casteam
Not Complete DJs
Ann- D
Jesica Max
Disco Lovers
Dj Hogat
AliB

W dniu 31 października planujemy cykl imprez skierowanej do ludzi bez górniej granicy wieku. W związku, z czym zaproponowano współprace z 2 lokalami gdzie planujemy
zorganizować imprezy charytatywne: VIP Zabrze- impreza klubowa, Promil Gliwice – impreza hiphop’owa (proponowani artysci: Felix,Styl VIP, Sound system, Wspólny mianownik).
Na imprezach pojawi sie także wielu utalentowanych i młodych dj'i, przewidujemy także pokaz
tanca Break Dance oraz wiele innych niespodzianek.
Także proponowana przez nas oprawa muzyczna akcji ma wszechstronny oddzwiek nie jest to akcja skierowana tylko do jednej grupy ludzi.
Pragniemy nadmienić, iż każdy uzyskany podczas akcji grosz zostanie przekazany na koszta związane z powrotem Mai do zdrowia.
Ostatnio zmieniony przez Merii Pon Paź 15, 2007 16:19, w całości zmieniany 2 razy  
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 17:30     

Monique napisał/a:
czy wszystkie rzeczy w tamtym roku ZOSTALY juz przekazane dla domu dziecka??

CHYBA NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:
kisia 
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 21:02     

Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Monique, dlaczego to piszesz w tym topiku. próbujemy zorganizować nowa akcję i sprawa poprzedniej jest zamknięta, przynajmniej ze strony forum. Za pieniądze, które zebraliśmy zostały zakupione rzeczy o czym było pisane w odpowiednim topiku.
Merii, doskonale rozumiem akcje zbierania kasy dla Maji i nie podważam szczytności tego celu. Jednak zostało to napisane w tym topiku bez żadnych wyjaśnień i wyglądało tak jakbysmy mieli zbierac właśnie na ten cel.
PW Email Cytuj
Merii 
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 08:02     

właśnie zauważyłam bo głównie się podaje link fundacji która zajmuje się sprawą Mai, myśmy podali informację do frycka, bo chcemy żeby jak najwięcej osób wiedziało o imprezie, faktycznie zostało to nie do końca dopowiedziane, ale w ostatnim poście wyjaśniłam o co chodzi ;) więc co mogę jeszcze dodać - zapraszam na imprezę ;)
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 09:36     
Smoczyca

Zaproszone osoby: 1
co do hali niestety ale musze znac konkretna date turnieju, czy bedzie 1 czy 2 dniowy i od ktorych godzin... konkretnie nie rozmawialam bo nie znam terminow ale sadze ze to da sie zalatwic ^.^
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 14:07     

kisia, to w jakim mam to napisac?? Mysle ze jesli to odtyczy akcji w tym roku nalezy wykonac to solidnie i jesli jakies osoby sie deklaruja do pewnych rzeczy to pozniej powinny byc z tego rozliczone.. chyba ze nie bylo to zwiazane z forum tylko z inwencja wlasna ??
kisia 
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 23:47     

Monique, wszystkie co było związane z forum zostało sfinalizowane i przekazane.
Aither,
Aither napisał/a:
niestety ale musze znac konkretna date turnieju
dla nas to chyba raczej bez znaczenia, w tej kwestii musiałby sie Bzyki określić do kiedy zdąży zebrac drużyny.
Aither napisał/a:
czy bedzie 1 czy 2 dniowy
1 dniowy
Aither napisał/a:
od ktorych godzin
11 godzin - od 9 do 20 ( ustalone z Bzykiem)
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 01:21     

kisia napisał/a:
od 9
Heh, Krzysiowi nie chce się wstawać o 5.00 jak w zeszłym roku :hyhy: :hyhy: :P
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 10:20     
Smoczyca

co do terminu umowie sie z bzykim i pogadam z nim... zreszta wszystko z nim obagadm :)
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 19:33     

Imię: Katarzynka
kisia,
..ja sie jeszcze zastanawiam :)
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 20:26     

Imię: Piotr
dzis przy cmentarzach zbierano na hospicja
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 20:48     

Ja w tym roku sie dołacze finansowo do akcji ale cel wybierzcie sami . W sumie kazdy kogo wspomozemy bedzie potrzebował pomocy .
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 22:29     

w zasadzie klaruje nam się cel tegorocznej zbiórki

Zauważyłam, że parę osób zaznaczyło "inną propozycję", czy te osoby mogą napisać jaka mają inną propozycję ? Jak nie chcecie oficjalnie na forum pisać to zapraszam na pw lub gg Chętnie je poznam i w następnym roku możemy je wziąć pod uwagę przy sporządzaniu ankiety do głosowania :)
Ostatnio zmieniony przez kisia Pią Lis 02, 2007 14:14, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email Cytuj
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 19:55     

Ludzie ktorzy czekaja na smierc nie zawsze potzrebuja sprzetu medycznego , lekow pampersow ale najnormalniejszej ludzkiej dobroci , czasem usmiech i mały prezent działaja cuda, byleby były dane od serca >zblizaja sie swieta moze to bedzie okazja do obdarowania tych ludzi , bo moze to bedzie ich ostatni prezent .Teraz placowki zdrowia nie swieca juz pustkami i nie brakuje w nich bandazy , igieł i lekow > taka jest moja sugestia .Jest jeszcze inna placowka o ktorej chyba juz wszyscy zapomnieli - Dom Zasłuzonego Nauczyciela na Sikorniku , moze tam jest twoj wychowawca ??????
kisia 
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 22:57     

Cytat:
Ludzie ktorzy czekaja na smierc nie zawsze potzrebuja sprzetu medycznego , lekow pampersow ale najnormalniejszej ludzkiej dobroci , czasem usmiech i mały prezent działaja cuda, byleby były dane od serca >zblizaja sie swieta moze to bedzie okazja do obdarowania tych ludzi , bo moze to bedzie ich ostatni prezent

aby się tego dowiedzieć, wybiorę sie do hospicjum jezeli wyjdzie z ankiety na rozmowy

Gmeras napisał/a:
dzis przy cmentarzach zbierano na hospicja
no i ponoć na gliwickie hospicjum zebrano 65 tys. tak jak myślałam to placówka której pomaga wiele instytucji, dlatego ja bardziej jestem za pomocą dla jakiegoś małego domu dziecka, o którym mało kto pamięta, ale jak wyjdzie z ankiety tak będzie. Mam nadzieje tylko ze nie zdarzy się coś takiego jak przy piewszej akcji gdzie placówka była dofinansowywana przez prezesa GZE więc gdy przyszliśmy z Fryckiem z naszymi podarkami dla dzieci po prostu nas olała :(
Ostatnio zmieniony przez kisia Sob Lis 03, 2007 00:14, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 12:42     

Imię: Mariusz
kisia napisał/a:
Mam nadzieje tylko ze nie zdarzy się coś takiego jak przy piewszej akcji gdzie placówka była dofinansowywana przez prezesa GZE więc gdy przyszliśmy z Fryckiem z naszymi podarkami dla dzieci po prostu nas olała

to malo powiedziane...mam nadzieje ze Pani dyrektor juz wie ile ma tam dzieci pod opieka...
PW Email Cytuj
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 15:35     

syrena napisał/a:
Teraz placowki zdrowia nie swieca juz pustkami i nie brakuje w nich bandazy , igieł i lekow > taka jest moja sugestia

Taka sytuacja może jest na onkologii!!!!!!!!Dofinansowywanej ze wszelakich żródeł.Ale w innych placówkach jest z tym kiepsko!!!!!!!!!!!!!!!!
Aither 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 10:02     
Smoczyca

powiem krotko... co do hali mamy dwa wyjscia (nie wiem dlaczego Krzys nie napisal)
1. hala na jasnej jednodniowa 23 grudnia
2. hala w sosnicy dwudniowa 22-23

Mamy tydzien na podjecie decyzji... znaczy juz mniej niz tydzien :P

Co do celu... jest problem jak zwykle... ale to niestety nalezy juz do was :) jak cos to dajcie znac jak najszybciej na co zbieramy... jest to potrzebne do ustalenia "co i jak" z funduszami dyplomami i moze nawet sponsorami... wiec zamiast tracic czas... podejmijcie meska decyzje.
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 17:01     

Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Jestem za hospicjum

i nie wazne czy dostaja dofinansowanie czy tez nie, czy zbierane sa pieniadze z innego zrodla.
Tam na codzien potrzebne sa opatrunki, pampersy specjalne plastry na odlezyny, masci itp., ktore do tanich nie naleza.
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 17:54     

Imię: Marcin
a moze uzbieracie na powrot ponczka do domu ?:D
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu