Poprzedni temat «» Następny temat
Sikornik
Autor Wiadomość
Mamma20 
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 22:53     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
No to i ja się tak powoli dołączam do Sikornika,w niedzielę już myślę że będę mieć tam wszystkie rzeczy :)
Będziemy mieszkać na Perkoza,powiedzcie mi jak tam jest??Spokój??
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 22:55     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Generalnie tak, zalezy jakich masz sasiadów ;P
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 22:59     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
To znaczy??Są jakieś burdy itp??
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 23:06     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Tak jak wszedzie :) Dzielnica jak dzielnica. Fajnie bo blisko pola, basen, latnisko :)
Zalezy od sasiadów wiadomo, moja babcia b. lubi SIkornik, mieszka tam ponad 30 lat :) Jedyne na co anrzeka, to ze na alejce przesiaduja mlodzi ludzie, pala,pija, itp, ze strach przejsc wieczorem. Niewiem, nie widzialam, wiec nie komentuje:) Wiec spokojnie:)
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 23:31     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
A ta alejka to gdzie to to??Blisko mnie by to było??
Profil
PW Email Cytuj
Deszcz 
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 07:44     



Dołączył: 24 Lis 2008
Mamma20, tak aleja Sikornik jest można by napisać przy ul. Perkoza, ale te miejsca gdzie wieczorami młodzież lubi posiedzieć, porozmawiać i przy okazji coś wypić, są kawałek dalej. Próbujemy z tym walczyć, prosimy i częstsze partole Straży Miejskiej w tamtym rejonie i dobre oświetlenie tego miejsca, tylko, że trochę wolno się to odbywa.
Ja na Sikorniku mieszkam od 26 lat i jestem bardzo zadowolony - czuje, że to mój dom i w przyszłości może będę mógł tutaj kupić własne mieszkanie :)
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 10:32     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
No to ja też mam nadzieję że mi się tam spodoba...Fakt,wczoraj jak tam oglądałam mieszkanie,to druga strona ulicy tam gdzie żabka i dentysta jest fajnie oświetlona,a ta gdzie ten parking i biblioteka chyba to jakoś tak słabiutko...Wsumie to dzisiaj może tam pojadę...Muszę to dokładnie obejrzeć w dzień ;) najlepiej widać co i jak a nie o godz.17 jak wczoraj...
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 01:46     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Słuchajcie mam do was pytanie...Czy w tej przychodni na Sikorniku jest pediatra i szczepienia??Chodzimy teraz na Pl.Piłsudskiego,ale nie chce mi sie dojeżdżać...
Profil
PW Email Cytuj
Deszcz 
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 07:28     



Dołączył: 24 Lis 2008
Mamma20 napisał/a:
Słuchajcie mam do was pytanie...Czy w tej przychodni na Sikorniku jest pediatra i szczepienia??Chodzimy teraz na Pl.Piłsudskiego,ale nie chce mi sie dojeżdżać...

Jest i pediatra i szczepienia. Przychodnia składa się z dwóch budynków, większy - gdzie są przyjmowani dorośli i za nim mniejszy budynek - gdzie przyjmowane są dzieci.
Pamiętam jak byłem "małym chłopcem" i tam chodziłem, zawsze przerażał mnie ten gabinet, gdzie były szczepienia :|
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 11:55     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
O to fajnie,może przepisze tam córeczkę...Bo ciężko mi by było z rocznym dzieckiem dojechać do centrum,,tym bardziej że na rozmowę w sprawie pracy idę...
Profil
PW Email Cytuj
Vesperia 
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 19:01     



Dołączyła: 10 Mar 2009
Dzień dobry :D
Przed paniami z przychodni szczerze ostrzegam, bałam się ich mając 3 latka i boję się ich dziś. Wredne kobiety.
Profil
PW Email www Cytuj
emez 
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 13:07     


Dołączył: 03 Mar 2005
Skąd: Gliwice
mieszkam od niedawna na sikorniku (wcześniej zatorze ale trochę też holandia, irlandia, kraków) i szukam osob, z ktorymi mozna wybrac sie na rower albo popstrykac fotki podczas spaceru, bo tutaj akurat nie mam znajomych ;/

sama dzielnica podoba sie ze wzgledu na fajna polna okolice ;) ale ze do tej pory z centrum panow meneli nie wygoniono?!

i jeszcze jedna sprawa. sluchajcie (tudziez czytajcie), macie tez problem z zasiegiem w telefonach komorkowych? mieszkam na kormoranow i nie mam praktycznie kontaktu ze swiatem. zasieg lapie czasem na balkonie ;/

PS.

avatarek wgram wkrotce i witam po dluuugiej nieobecnosci na forum gliwic!:>
Profil
PW Email www Cytuj
Zielonooka 
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 17:35     



Dołączyła: 23 Lut 2008
ja mam problem z zasięgiem:) i mieszkam bardzo blisko kormoranów, ale myślałam, że to wina parteru:)
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 18:48     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Na Czajki jest zasięg OK
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 07:55     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Hejka :)
Mam takie pytanko - czy ktoś mieszkający na Sikorniku i korzystający z usług Brokera, pokusił się o płaski TV ?
Pytam, ponieważ interesuje mnie siła sygnału, czy jest sens zakupić plaskacza, czy może obraz okaże się gorszy od normalnego CRT.
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 12:30     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Grabarz, wg mnie jakosc obrazu na płaskim ekranie przy sygnale z Brokera jest calkiem niezły, chociaz nie dorownuje Cyfrze
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 15:15     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
No wiadomo, sygnał cyfrowy zawsze będzie lepiej wyglądał. No mówisz, że niezły... bo to nie jest taka łatwa decyzja - wywalić kupę kasy (jak dla mnie) na LCD i mieć gorszy obraz niż na obecnym. Z drugiej strony zmienił się układ mieszkania i wymogi widza (;)) więc trzeba by było zastąpić TV jakimś nowym.
Skoro masz brokera, to może powiesz mi, czy czasem masz wrażenie, albo miałeś, że obraz na zwykłym kineskopie czasem śnieży ? Na jednym tv to nawet mam takie poziome pasy które sobie powoli płyną :/
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 21:48     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
bardzo krótko miałem tv CRT ale nic złego nie zauwazyłem. Obraz jest ładny.

A czy na LCD jakość sygnału bedzie Ci odpowiadać to ciezko powiedzieć, ja mam plazmę
Profil
PW Email Cytuj
hunrid 
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 23:53     



Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Gliwice
juz sie pochwalil, szpaner :D
Profil
PW Email Cytuj
Mentos_ 
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 10:23     


Imię: Zdzisław Wyrwiząbek
Dołączył: 18 Sty 2008
Na Sikorniku powoli szykują się do budowy kolejnego Orlika, na miejscu trawiastego boiska przy ZSO nr.5, zostały wycięte wszystkie drzewa okalające boisko, dodam tylko że boisko ma byc oświetlone, ze sztuczną nawierzchnią i podobno pełnowymiarowe, dodatkowo powstaną 2 boiska do siatkówki plażowej, bieżnia, miejsca do skoku w dal i pchnięcia kulą no i trybuny. Koszt inwestycji wynosić ma ok. 5 mln złotych a planowane zakończenie do koniec października.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008