Poprzedni temat «» Następny temat
hemingway
Autor Wiadomość
DJ Martinez 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 15:53     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Ciekawe którego masz na mysli najczesciej jest dwóch jeden z nich jest zajety juz oddawna a drógi juz nie. hehe, co do tego jak wpuszczaja to oczywiscie trudno sie dziwic bo czasami ktos jest młody a powaznie wyglada to jestciezka sprawa, jednak mysle ze w Hemingwayu i tak jest dosc starsze tworzystwo a przynajmniej uogólniajac raczej na poziomie a nie takie jak bywa czesto np w Kontrabasie czy Gwarku teraz nie obrazajac tych klubów oczywiscie
Profil
PW Email www Cytuj
ikuko0o 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 16:25     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Cze 2007
Skąd: z erotycznych snów
hehe w sumie to nieważne który bo nie mam żadnych planów co do Niego .. wiesz to jak z wystawą - można popatrzeć ale nie dotykać :P !

big up
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 22:38     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
hehe chyba przesadzasz, przeciez to praca jak kazda inna :P
Profil
PW Email Cytuj
Merii 
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 14:43     



Dołączyła: 02 Sty 2007
Skąd: Zabrze
trunks, ale nie dla wszystkich, tzn. dziewczyn :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
ikuko0o 
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 16:07     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Cze 2007
Skąd: z erotycznych snów
trunks napisał/a:
hehe chyba przesadzasz, przecież to praca jak kazda inna :P


ale kompletnie nie o to mi chodziło :P ! tylko porównałam ale nie miałam zamiaru ujmować czegokolwiek deejeey`om bo znam kilku i repect za to co robią :D ! chodziło mi raczej o to, że po prostu lubię patrzeć ale nie mam żadnych planów co do Niego - taki mój mały fetysz :D !

Jah bles ss
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 18:11     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
aha no chyba ze tak :)
Profil
PW Email Cytuj
DJ Martinez 
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 16:06     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Jak to nie praca dla dziewczyn, ojjj wrecz przeciwnie mam znajoma co robi kariere w tym zawodzie i o wiele łatwiej jej sie było wybic przez to ze własnie jest dziewczyna, sławne Djki to no Lucca z Czech, Marusha Monika Kruse Scarlett Etienne Lady Waks Sandra Flynn a Polskie to np Diana DRudez czy Carla Roca ale mozna by więcej wymieniac. Szczerze uwazam ze jesli jakas dziewczyna naprawde ma zaciecie do tego i chciałby i ma dobry słuch nom i wyglad tez to ma napewno szanse sie wybic, oczywiscie ktos pomysli ze wygladem sie wybije, ale to stereotypowe gadanie, wyglad sie jej przyda a jesli ma talent to sukces murowany, bo z facetami tonawet niestety juz juest ich tylu ze nawet i talenty czasami maja problemy i trudnosci sie wybic

p.s. ale gdy sie patrzy na Scarlett Etienne to heh to wielu panom akurat szczek opada.

sorki za lekiiego off-topa
Profil
PW Email www Cytuj
ikuko0o 
Wysłany: Nie Cze 17, 2007 13:10     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Cze 2007
Skąd: z erotycznych snów
a kto powiedział że nie dla dziewczyn ? nikt tak nie napisał :) ! ja sama bym się chętnie nauczyła tylko że może raczej w innym klimacie ale liczy się sam fakt że bym chciała :D !

a tak wracając do tematu to wczoraj się mile zdziwiłam jak wchodząc do hemi ochroniarz sprawdził dwie "laseczki" i mimo że miały dowody to doliczył się że nie mają 21 lat :D :D :D ! ! ! idealne door selection
Profil
PW Email Cytuj
Adamo 
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 13:09     



Dołączył: 31 Paź 2005
Skąd: Gliwice
byłem tam w sobote ludzi masa, obsługa cierpliwa i nawet szybka chociaz miała laska wiele wpadek ale z usmiechem poprawiała i nie słyszałem słów wulgarnych jak to miało miejsce wczoraj w ogórdku w szuflandi z ust barmanki
Profil
PW Email Cytuj
m.w 
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 10:48     



Imię: Marcin
Dołączył: 06 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Dawno temu bylo lepiej...
Ja poziom knajpy rozpoznaję po kiblach a te w hemi niestety są średnie, żeby nie powiedzieć tragiczne. Klima nie wyrabia, za wstęp się buli, ale jakoś ten podaż/popyt trzeba regulować. No i nie ma już ulubionego żubra w butelkach za 5zł :(
Wrzucili Tyskie za 6zł, no niby piwo OK ale nie zawsze jest zimniutkie no i aż 6zł :P.
DJe... nie wiem ilu ich tam gra, ale jeden jest chyba na dobrym poziomie, dobry Housik zapodaje, po nim kiedys gral hip-pop komerche jakis amator, od ktorego winamp lepiej mixuje :) Ogólnie to różnie bywa, szkoda, że nie ma już czarnych klimatów, samo disco-frisco.
Profil
PW Email Cytuj
panna_foch 
Wysłany: Czw Sie 16, 2007 20:59     



Imię: AleX
Dołączyła: 11 Sie 2007
Skąd: Gierałtowice/Gliwice
Kiedyś tam szalałam. Extra! Teraz jestem już za stara ;) ale było zawsze ok. Jedyny minus = straszny tłok. No ale, to też może być dla niektóych plus :D :hyhy: ;)
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Sie 16, 2007 22:22     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
panna_foch napisał/a:
Teraz jestem już za stara

na VIP-a za stara, tu za stara....qrde opanuj sie dziewczyno, bo przez Ciebie ja sie czuje staro :/
Profil
PW Email Cytuj
panna_foch 
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 08:44     



Imię: AleX
Dołączyła: 11 Sie 2007
Skąd: Gierałtowice/Gliwice
trunks napisał/a:
panna_foch napisał/a:
Teraz jestem już za stara

na VIP-a za stara, tu za stara....qrde opanuj sie dziewczyno, bo przez Ciebie ja sie czuje staro :/


przy tej wypowiedzi jest taka emotka ->>>> ;) która ma oznaczać "jestem za stara" = żartuję. Poza tym pisałąm odnośnie do siebie nei klubu, kiedyś od 22 do rana nie schodziłąm z parkietu, teraz o 1, 2 jestem zmęczona :| :szok:

W Hemigwayu jest fajna średnia wiekowa od nastolatka do starszego nastolataka :)
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 11:47     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
no to ok :)
Profil
PW Email Cytuj
ikuko0o 
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 14:31     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Cze 2007
Skąd: z erotycznych snów
ja Yba muszę sobie zrobić małą przerwę od tego lokalu bo już 3 razy zdarzyło mi się że ktoś mnie zna a ja tej osoby nie kojarzę za nic :P ! a to na bank nie wina alko ;)
Profil
PW Email Cytuj
Sou 
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 14:21     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Nawpuszczaja tam ile sie da upchac, a za rozcienczone piwo kaza sobie placic 7zl o_O Nie polecam lokalu chyba ze ktos chce byc snobem rypanym od tylu ;d Do tego banda debili zastawiajacych przejscia w pozie "ale ze mnie kox" albo rozpychajacych sie na park... na tym kwadracie 2x2 ;]

Rezerwowanie krzesel przy barze... WTF :szok:
Ostatnio zmieniony przez Sou Nie Gru 13, 2009 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 23:44     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Sou napisał/a:
Nawpuszczaja tam ile sie da upchac

wszedzie tak jest chyba (przynajmniej w znanych mi gliwickich lokalach)...ale w Hemi nie jest tak źle, nawet w sobote ciżba wieksza sie robi tak po 23 dopiero, ale nie ma tak tragicznie, że sie ruszyć nie można.
Cena piwa na rynku 6-7zl to nic nadzwyczajnego, a rozcienczają wszedzie.
Ja tam lubie ten lokalik, niewielki, ale klimatyczny i towarzystwo w miare...
Profil
PW Email Cytuj
Sou 
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 13:51     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
No , wszedzie w gliwicach... w rock'a i w gwarku raczej jest miejsce. Piwa TAK ROZCIENCZONEGO w zyciu nie pilem. Nawet piany nie mialo, moze to i lepiej bo sie potem dowiedzialem ze w takich przypadkach czasem robi sie ja z plynu do mycia naczyn ( nie mowie ze akurat w hemi ale tak sie to robi w takich miejscach;[ ). Raczej piwo na rynku zazwyczaj zaczyna sie od 5zl i smakuje/wyglada jak piwo a nie jakis rozczyn o_O

Ja mam bardzo slaba glowe i juz jedno piwo czuje. Pamietam jak jakies 3 tyg temu wypilem w hemi 5+ kamikaze i nawet nie poczulem alkoholu...

Serio, rozumiem, chca trzepac kase to niech daja wyzsze ceny, ale "oszczedzanie" w ich wykonaniu przerasta moje wszelkie wyobrazenie.

I wszyscy z butelkami zapie... po lokalu bo inaczej sie nie da. Teraz to bym nawet nie wzial takiej gdyby mi ja juz otwarta przyniesli do stolika... :zdziwko:
Ostatnio zmieniony przez Sou Pon Gru 14, 2009 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 22:07     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Cytat:
No , wszedzie w gliwicach... w rock'a i w gwarku raczej jest miejsce

dlatego, że nie wpuszczają, czy dlatego, że nie ma po prostu wiecej chętnych ? Może nie kazdy chce sie bawić z gimnazjalistami w gwarku...
Sou napisał/a:
Piwa TAK ROZCIENCZONEGO w zyciu nie pilem

ja tam pijam drinki raczej, ale piwko okazyjnie i jakos nie uderzyło mnie to tak bardzo, generalnie piwa lane sa dla mnie rozwodnione i tyle....ale zawsze można wziąść butelkowe.
Sou napisał/a:
Raczej piwo na rynku zazwyczaj zaczyna sie od 5zl

to gdzie jest po tyle ? Tylko podczas happy hours...
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 22:22     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Aaaa własnie ze do niedawna w Iglo było za 5taka Trunks :D Teraz nie wiem,bo troche mnie tam nie było ;)
Frytki z Hemi rulez :hyhy: :P
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008