Poprzedni temat «» Następny temat
Sekcje sztuk walki
Autor Wiadomość
Wojownik 
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 22:42   Sekcje sztuk walki  



Imię: A......
Dołączył: 14 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby mi wskazać (polecić) sekcje sztuk walki jakie są w Gliwicach. Kilka z nich znalazłem tutaj:
h t t p;//w w w um.gliwice, p l/index.php?id=136/1
Są jeszcze jakieś inne sekcje które prowadzą zajęcia w Gliwicach (najlepiej po godzinie 18:30). Jeśli ktoś miałby jakieś namiary na takie kluby (posiadające stronę internetową) to byłbym bardzo wdzięczny. Może ktoś z Was trenuje w takiej sekcji i mógłby napisać na co w szczególności kładzie się nacisk na treningach? Na razie chciałbym zebrać jakieś wiadomości na ten temat.
Profil
PW Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 06:13     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
widzialem ostatnio ze cos sie otworzylo na sliwki (kolo piekarni tej na rogu kolo swietl)
jakis adres maja ale nie pamietam,jak bede przejezdzal to zapisze ;]
Profil
PW Email Cytuj
troyek 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 08:30     



Imię: Kamil, ale możesz mi mówić ELVIS
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
capoeira ( sekcja do ktorej chodze, tylko mam przerwe szkolno-maturalna )

Poniedziałek: 18:30 - 20:00
Adres: ul. Zimnej Wody 8

Piątek: 17:00 - 18:30
Adres: ul. Konarskiego 22



h t t p;//w w w adggliwice.prv, p l/
Profil
PW Email www Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:57     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
w w w najemnik.kom, p l
moja dawna sekcja :)
mam tylko dobre wspomnienia, pomimo niejednego siniaka jakim bez skrupułów byłam obdarzana przez sensejów...
i wycisk był solenny :super:
czasem nawet pojawiali sie goscinnie chlopaki z wroclawia - tacy co to troche nieoficjalnie wszystkie techniki mieszali zeby wyjsc calo z opresji w ktora dali sie "zamknac" :luka: na własne życzenie :zdziwko: :niepewny: - i wtedy to naprawde byla jazda.
jak pamietam to jeden z sensejów przygotowywal tez do turniejow zwiazanych z kickboksem...
sekcja naprawde przednia, warto do nich zajrzec :D
Frycku - to nie jest reklama :) !!!! polecam co sprawdzone :)
Profil
PW Email www Cytuj
Arex30 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 20:08     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Aisha Yildirim, moj syn tam ćwiczył no i mam tam wieeeeelu znajomych
Zresztą czasem ...... eeee
ok
spox
Aisha Yildirim napisał/a:
do turniejow zwiazanych z kickboksem...
Bartek ;)
Profil
PW Email Cytuj
Amal 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 20:36     



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Gliwice ulica Zwycięstwa 1a (chyba) czyli STOKROTKA a tam mi karate kyokushin w w w karate.gliwice, p l :super: :)
Profil
PW Email Cytuj
Wojownik 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 22:11     



Imię: A......
Dołączył: 14 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Dzięki Aisha Yildirim. Z Twojego opisu wygląda to ciekawie. Poczekam jeszcze na kilka opinii - może ktoś miał do czynienia z inymi sekcjami. Probelemem nie do przeskoczenia dla mnie są godziny treningów - dla sekcji początkującej treningi rozpoczynające się od godziny 17. W tym czasie często jeszcze jestem w pracy. Z tego też powodu zrezygnowałem z zajęć w sekcji "Shidokan" :(
Profil
PW Cytuj
Arex30 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 22:30     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Wojownik, PW
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 09:30     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Arex30 napisał/a:
Bartek

no jasne ze Bartek :D
Arex30 napisał/a:
moj syn tam ćwiczył

moja córeczka też :D , w tej grupie dla poczatkujacych, razem z innymi "maluchami"
a najbardziej to lubiła jak zajecia prowadzil Jacek bo dla dzieciaków był wyjatkowo wyrozumiały :D
i tak sie ladnie zawstydzal :zawstydzony:
Profil
PW Email www Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 09:37     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Wojownik napisał/a:
Probelemem nie do przeskoczenia dla mnie są godziny treningów - dla sekcji początkującej treningi rozpoczynające się od godziny 17

ja mysle ze Arex30, juz cie obdarowal :D numerem tel do Przemka i ze nie bedzie problemu z pozniejszymi godzinami treningow :]
bardzo mi brakuje tych zajec :| , ale doba zdecydowanie jest za krotka na wszystko :/
Profil
PW Email www Cytuj
Noemi 
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 19:42     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
;) ...ja chyba tez sie zapisze :zawstydzony: ...ale za jakis miesiąc...jak bede miec troche wiecej informacji...i wolnego :P :P
Profil
PW Email Cytuj
BlackOnyx 
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 19:47     



Dołączył: 06 Paź 2006
Skąd: Z Nienacka
Chodze do Pszczynskiej szkoly walki "COMBAT" polecam ten klub dla tych ktorzy chca sie nauczyc realnej samoobrony Nauka polega na tym zeby odeprzec od siebie atak w kazdej postaci.Nie wiem tylko czy klub jest w Gliwicach ale polecam bardzo :ok:
Profil
PW Cytuj
Zafira 
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 00:27     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
BlackOnyx napisał/a:
Nie wiem tylko czy klub jest w Gliwicach ale polecam bardzo

w Gliwicach jest Pszczyńska Akademia Sztuk Walki do której mialam przyjemnosc chodzic pare lat temu - ale nie wiem czy to to samo bo nie maja w nazwie "combat" chyba ze sie cos zmienilo ;)

troyek napisał/a:
capoeira

odkąd instruktor Piriquito wyemigrowal na wyspy gliwicka sekcja troche podupadla ;P czasami zastanawialam sie czy nie wrocic na treningi, w koncu 3 lata to byl kawal czasu, ale uznalam, ze capoeira jest zbyt kontuzjogenna a ze zlamana noga lub skrecona kostka nie da sie tanczyc ;) :D
Profil
PW Email www Cytuj
Wojownik 
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 15:10     



Imię: A......
Dołączył: 14 Maj 2007
Skąd: Gliwice
Hej BlackOnyx - dobre 12 lat temu też trenowałem przez rok w Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki ale zrezygnowałem z powodów finansowych (po prostu nie było mnie stać na opłaty). A powracając do tematu to dzięki za podsunięte propozycje. Nie sprawdzałem jeszcze żadnej bo nie miałem czasu :/
Profil
PW Cytuj
BlackOnyx 
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 16:38     



Dołączył: 06 Paź 2006
Skąd: Z Nienacka
Wojownik napisał/a:
zrezygnowałem z powodów finansowych
hehe faktycznie za treningi niezle kasuja ale to jest cena za MARKE kto blizej zna chistorie PSASZW to wie o co chodzi ja tam trenuje juz 13 rok :)
Profil
PW Cytuj
BlackOnyx 
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 16:44     



Dołączył: 06 Paź 2006
Skąd: Z Nienacka
Zafira chcesz to potrenujemy razem ;) COMBAT w polaczeniu z Capoeira niezly duet Nikt by nie podskoczyl hehe A tak poza ciezko spotkac dziewczyne ktora trenuje walki wschodu :hyhy:
Profil
PW Cytuj
Zafira 
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 20:42     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
BlackOnyx napisał/a:
Zafira chcesz to potrenujemy razem COMBAT w polaczeniu z Capoeira niezly duet Nikt by nie podskoczyl

nie, dziekuje juz sie w to nie bawie :)
BlackOnyx napisał/a:
A tak poza ciezko spotkac dziewczyne ktora trenuje walki wschodu

moze trudno ale sa takie ;) faktycznie u nas w sekcji na 50 facetow bylo z 10 dziewczyn ;)
Profil
PW Email www Cytuj
Amal 
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 18:26     



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
kyokushin cieszy się powodzeniem u obu płci:) niestety sztuka walki (czyt. faceci na treningach bez wyczucia) sama eliminuje filigranowe kobietki :zdegustowany: :zalamany:
Profil
PW Email Cytuj
Pola 
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 16:50     



Imię: Pola
Dołączyła: 04 Lip 2007
Skąd: Gliwice
Czemu na forum niema nic o Gliwickiej szermierce która też przynosi sukcesy!! :cisza: Nasz Gliwiczanin pojedzie do Pekinu!!Przykro mi to mówić ale szermierka ma nawet lepsze osiągnięcia niż nasza drugo ligowa piłka nożna... :kibol:
Tylko o szermierce się jakoś prawie wogóle nie mówi!! :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:
Przepraszam że pisze w dziale sztuk walki, ale nie ma tematu o szermierce a ten najbardziej pasuje bo przecież szermierka to też sport walki!!
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 18:38     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Pola, to moze zaloz temat o tym i juz bedziemy mieli informacje. Sadze ze dlatego taki temat sie nie pojawil na tym forum z jednej prostej przyczyny: nikt z obecnych tu osob nie ma wystarczajacej wiedzy o tej dziedzinie, a druga sprawa moze jeszcze nie bylo osob zainteresowanych tym tematem. Od tego jest forum, aby kreowac nowe nury rozmow i probowac zainteresowac ludzi czyms nowym. Jesli w Twoim mniemaniu taka jest szermierka to juz masz pole do popisu.
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008