Poprzedni temat «» Następny temat
DZIENNIK ODCHUDZANIA KASIENKI ! PROSZE POMÓZCIE!
Autor Wiadomość
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 17:24     

syrena napisał/a:
ale zero piwek i innych trunkow , chyba ze ze mna hahahaha


a do urodzinek forumowych juz calkiem blisko...hahahahahaha

zajaFFka 
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 17:51     



Dołączyła: 10 Wrz 2006
Skąd: from @nother world
katarzyna35k-ce napisał/a:
zajaFFka napisał/a:
Kiedyś też wyglądałam jak klopsik

jak klopsik to ile miałas kilo tej nadwagi? :zdegustowany:
zajaFFka napisał/a:
a to co teraz robie jest tylko zapobieganiem przed powrotem do tamtejszego stanu.
nie wiem czy mozna tak nazawac . To co teraz robisz powinnas skonsultowac z lekarzem bo na moj gust i wielu innych to poczatek anoreksji.
zajaFFka napisał/a:
gratuluję tych 6 kg.

dziekuje
Wiesz zaczynam sie martwic o Ciebie.Jestes młoda fajna dziewczyna a widze ze katujesz swoje ciało. Moze faktycznie wizyta u jakiegos dietetyka by pomogła? :/

W tamtych czasach miałam przy 165 cm wzrostu 71 kg... <spojrzałam teraz do książeczki zdrowia> a dzieci potrafią być naprawdę okrutne... z kilogramami zmagałam się całe 2,5 roku. I już nie mam zamiaru do tego wracać.
Profil
PW Email
Dorotka 
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 20:46     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Katarzynko, tak mie się teraz przypomniało, żeby zapytać, a co Ty pijesz poza hektolitrami mineralnej? może podeszłaby Ci czerwona herbata? mnie bardzo pomagała - wypijałam i wypijam jej sporo codziennie - wspomaga znacznie przemianę materii (a wspominałaś że z tym u ciebie też krucho) nie powodując przy okazji... rewolucji typu przeciąg w jelitach tak jak różne śmieszne herbatki odchudzające. To jest zwykła herbata tylko półfermentowana (czarna jest całkiem fermentowana a zielona wogóle). Może spróbuj? Jak nie czystą zupełnie to w jakiejś wersji smakowej - ja najbardziej lubię earl grey ale są też cytrynowe czy z różnymi domieszkami kwiatowymi (jaśmin np)
Profil
PW
Harcerka 
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 20:53     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
zgadzam sieL))))
czerwone sa pyszne))))
zreszta rano wypij zielona:) na oczyszczanie apotem kilka razy w ciagu dnia czewone;))

czerwone herbaty w wersji po 1KG kupowalam na allegro:))
mi bardzo smakowala z jablkiem i cynamonem:) oraz cytrynowa;)
Profil
PW Email
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 09:18     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
syrena, no z Toba zawsze sie napije :]
Co do zmian w mozgu to nie wiem kiedy nastapia :/ minął juz tydzien a ja bym dalej chetnie jadła miesko smażone!

Dzis jeszcze nie wiem co sobie zjem.Zapomniałam udka gotowanego wziazc z domu. :/
Profil
PW Email
praz 
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 10:02     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
katarzyna35k-ce, w jednej z gazet znalazłam zestaw do diety 1000 kcal na 1 dzień, może sie przyda
Na dany dzień zjadasz:
50 dag jarzyn i 30 dag owoców oraz wybrane produkty z każdej grupy:

1 porcja :
- kromka pieczywa (4dag)
- 3 chrupki
- 2,5 dag płatków owsianych
- 2,5 dag musli

1 porcja :
- 10 dag ziemniaków
- 3,5 dag ryżu
- 3,5 dag makaronu

1 porcja:
- 10 dag piersi z kurczaka lub indyczki ( pierś lub udko)
- 8 dag wieprzowiny lub cielęciny
- 15 dag ryb

3 porcje:
- 0,2 l mleka
- 0,2 l maślanki
- 0,2 l serwatki
- 15 dag jogurtu
- 3 dag żółtego sera
- 10 dag białego sera
- 1 jajko

3 porcje :
- 2 łyżeczki masła roślinnego
- 1 łyżeczka masła
- 3 łyżeczki oleju
- 1 łyżeczka kwaśnej śmietany

W tej diecie jesz wszystko co niezbędne do prawidłowego działania organizmu tylko że w mniejszych porcjach. Zaleta jest to że nie musisz jakoś specjalnie sie do niej przygotowywać, patrzysz co masz w lodówce i wybierasz tyle ile trzeba na dany dzień.
Profil
PW Email
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 10:57     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
praz, w sumie stosuje sie własnie do takiej diety z tym ze wykluczam tłuszcze wszelkiego rodzaju no i ser zółty. Staram sie jesc wiecej owoców ale nic za bardzo mi nie podchodzi. lubie jabłka czasem pomarancze . Czekam na arbuzy bo to mi akurat podchodzi.
Dzis jem serek biały chudy + pomidorek+rybka. :]
Profil
PW Email
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:26     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Dorotka, pije czewone herbatki i duzo wody.

Niestety miałam bardzo ciezkie dni ostatnio i troche sobie pozwoliłam.
Moj organizm jak sie denerwuje ząda jedzenia i to w duzych ilosciach i to dla mnie jest zgubne :/
Miałam bardzo ciezkie dzien wczoraj , wrecz apogeum załamania psychicznego no i sobie pozwoliłam na wszystko co zakazane, wrecz zarłam.Wiem ze takie dni sie zdazaja w odchudzaniu sie i najwazniejsze jest to zeby wstac i isc dalej a nie poddawac sie. I tak mam zamiar zrobic.
Dzis zupka prezydenca zrobiona przez Monisie i troche głodowki ze wzgledu na rozciagniety zoładek. :/

Słuchajcie moze ktos z Was zna jakis preparat hamujacy łaknienie własnie gdy sie człowiek denerwuje? albo cos na uspokojenie mam brac bo juz sama nie wiem :/
Przeciez jest tyle nowych produktow. Moze jest cos takiego?
Prosze pomóżcie :(
Profil
PW Email
Dorotka 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:30     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
katarzyna35k-ce napisał/a:
Wiem ze takie dni sie zdarzaja w odchudzaniu sie i najwazniejsze jest to zeby wstac i isc dalej a nie poddawac sie
dokładnie - takie dni pewnie będą ale to nie koniec świata - dasz radę :)

a ten stres... rzeczywiście dobrze by było znaleźć jakieś zastępstwo dla jedzonka jako "uspokajacza" - nie bardzo mam pomysła co by to mogło być, ale chyba najważniejsze to czymś zająć ręce bo tak samo jak przy rzucaniu palenia to one głównie "chodzą" i odwrócić w jakikolwiek sposób myśli od jedzonka.

a przyjmowanie w dniach takiego szczególnego zdołowania i nerwówki czegoś delikatnego na uspokojenie to niezależnie od odchudzania chyba dobry pomysł, jakiś persen czy coś tam ziołowego jest mniej szkodliwy zapewne niż duża dawka nerwów na raz. Ja miałam hydroxyzynkę w syropie - raz, że mnie uspakajała a dwa, że to takie obrzydliwe i pozostawia posmak, że nie miałam ochoty na nic kompletnie do zjedzenia przez dłuuugi czas po jej zarzyciu ;)
Ostatnio zmieniony przez Dorotka Czw Maj 17, 2007 11:34, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:32     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Cytat:
odwrócić w jakikolwiek sposób myśli od jedzonka.

chyba pozostaje mi nauka palenia :rotfl:
Profil
PW Email
Aisha Yildirim 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:34     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
katarzyna35k-ce napisał/a:
Przeciez jest tyle nowych produktow. Moze jest cos takiego?
Prosze pomóżcie

zajrzyj na pw katarzyna35k-ce, za chwilke :luka:
Profil
PW Email www
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:40     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Aisha Yildirim, oki doki :rotfl:
Profil
PW Email
Harcerka 
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 00:00     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
polecam tabletki drożdżowe:)
popijasz szklanka wody i czujesz sie wrecz wypełniona))))
wtedy usiadz i pomysl co chcialas zrobic... zaprzepascic dotychczasowe osiagniecie..
Profil
PW Email
Szamanka 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 19:24     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Polecam tez lykanie Blonnika, daje uczucie sytosci.....
Profil
PW Email
Dorotka 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 19:52     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
kiedyś, kiedyś były na rynku takie brązowe kapsułki zawierające jakieś włókna (nie pamiętam jakiej roślinki) - nazywały się trim line - połykało się taką kapsułeczkę pół godziny mniej więcej przed posiłkiem, popijało szklanką lub dwiema wody. Ta kapsułeczka pęczniała sobie w żołądku i wypełniała go - zasiadając do jedzenia, miało się już częściowo wypełniony brzuch i nie było uczucia niedosytu po jedzeniu. Nie mam pojęcia, czy to coś jest jeszcze dostępne - ja używałam tego na przełomie ogółniaka i studiów a to...jakiś czas temu było, ale był to bardzo przydatny wynalazek.
Profil
PW
Szamanka 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 19:55     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Dobry podobno jest Bio- CLA z zielona herbata...ma za zadanie wlasnie dawac uczucie pelnego zoladka a tym samym pomagac w odchudzania.
Uwazam jednak , ze na nic nie pomoga takie cudenka, jesli to nie wyjdzie z glowy...
Profil
PW Email
Dorotka 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 20:14     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Szamanka napisał/a:
jesli to nie wyjdzie z glowy...
racja :) co do tych sposobów mam jeszcze inną wątpliwość - dlatego nie pisałam o tych kapsułkach wcześniej - w sumie na początku odchudzania najważniejsze jest spowodowanie tego, żeby żołądek się skurczył - nie wiem więc, czy wypełnianie go czymś tak, żeby nie czuć glodu nie jest działaniem dokładnie w drugą stronę.
Profil
PW
Morqana 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 20:47     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Szamanka napisał/a:
Dobry podobno jest Bio- CLA z zielona herbata.


Do bani :/ Mi nie pomogło ...

Ja teraz stosuje tabletki... a raczej kapsułki THERMO SPEED EXTREME MEGA CAPSULES z firmy OLIMP. bierze się pół godziny przed posiłkiem. Ja jak brałam, to godzinę po jedzeniu zasuwałam biegać. Tabletka ma duzo kofeiny i daje mega powera. Ja np. jestem bardzo zadowolona z nich, pomagają zapomniec o głodzie i regulują poziom cukru w organizmie :) ... cóż... trochę kosztują :/
Katarzynko jak coś pw, gdybyś chciała więcej wiedzieć :)
Profil
PW Email
Noemi 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 21:19     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
;) ..masz moze juz jakies efekty...??( w zaleznosci jak długo je bierzesz).... tak z ciekawosci.. :hyhy: :P
Profil
PW Email
madziar 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 21:43     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Po Bio-CLA dostałam strasznego uczulenia, wylądowałam u lekarza, bo myślałam że zadrapię się na śmierc. Mama skończyła tabletki (nie jest na nie uczulona), ale nic jej nie pomogło :kwasny:
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008