Poprzedni temat «» Następny temat
idiota drogowy czy przykry przypadek?
Autor Wiadomość
Bogna 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 19:46   idiota drogowy czy przykry przypadek?  



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
miedzy 19 a 20.. bo tak akurat szlam na pola... tzn pare min po 19 nic nie bylo.. a wracalam ok 20... na daszynskiego zobaczylam wrak bmw... auto w 2 duzych czesciach.. taka bmw hmmm starsza seria.. ale nie najstarsza i nie jakas nowka... sedan... przod auta zgnieciony... tlumik i drazek do hamulca recznego jakies 50-70 m od przodu auta.. przod zgneiciony auta skladal sie z przodu i przednich foteli... a tyl... lezal z jakeis 20-30 m od przodu.. tylnia kanapa kola... wszystko jakeis takie.. hmmm pozgniatane.. brak innych samochodow... brr widzialam, ze ktos robil zdjecia jakims fajnym aparatem.. ale sam fakt co ten ktos wyprawial na drodze.. i to w miescie.. i jak sie to skonczylo.. ahh dla mnie to cos nienormalnego..
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 19:53     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
w w w fotosik, p l] slabe zdjecie bo z telefonu i jzu sie sciemnialo...
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 21:35     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
No to ładnie musiał szaleć !

I znowu kurde BMW :/
Profil
PW Email Cytuj
taclive 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 21:56     


Dołączyła: 05 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Ponoc 130 na liczniku bylo o_0. Ja tylko huk slyszalam, a potem to juz tylko ten samochod w czesciach od skrzyzowania po metalowiec widzialam. Gapiow masa, kazdy zdjecia cykal czym sie dalo. A najbardziej mnie ludzie dziwili, ktorzy przy tym wraku sobie w najlepsze papierosy palili, jak obok benzyna rozlana.
Profil
PW Cytuj
Bogna 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 22:11     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
qrde;/ ja nic nie slyszalam.. bylam w polach za pochem... 130 na liczniku? i sam sie tak rozwalil? bez jakis konkretnych przczyn procz tej ogromnej predkosci?? zginal czy zyje?wizol kogos?
Profil
PW Email Cytuj
taclive 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 22:16     


Dołączyła: 05 Mar 2007
Skąd: Gliwice
z tego co slyszałam to sobie wyścigi robiono, na miejscu nikt nie zginął, jednego kolesia zabrała kartka ze złamaną nogą, a babka w szoku była, nim przyjechała policja, to jej już nie było.
i tyle wiem. no i że jacyś kolesie przy tym bmw po wypadku coś robili, oglądali, a potem odjechali w nieznanym kierunku.
tyle wiem.
Profil
PW Cytuj
Bogna 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 22:21     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
heh tak myslalam, ze keirowca caly.. widzac auto... ehh wyscigi;/ nie maja gdzie robic i w jakich godzinach? sa kjs-y przeciez itp;p a kobita to byla pasazerka tego bmw?
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 22:23     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
taclive napisał/a:
jacyś kolesie przy tym bmw po wypadku coś robili, oglądali, a potem odjechali w nieznanym kierunku

patrzyli co by zakosic pewnie. Banditen Motor Wagen :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
marcin2108
[Usunięty]
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 22:59   Re: idiota drogowy czy przykry przypadek?  

h t t p;//w w w rynkowy, p l/forum/viewtopic.php?t=75]TUTAJ jest trochę więcej zdjęć. Już dawno nie widzialem tak zmasakrowanego auta. Kierowca pomylił ulicę z torem wyścigowym. Cud, że nikogo nie zabił.
Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 23:30     



Dołączył: 11 Paź 2006
Skąd: Zabrze
Mariusz napisał/a:
I znowu kurde BMW
Coś w tym jest ;)
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 05:56     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
pewnie flagi zapomniał i pędził do domu... Kretyni sami się sieją... :mad:
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 08:40     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
... i taki to już jest stereotyp BMW w Polsce. Chyba tylko w Polsce. W Niemczech czy Austrii to auto głównie ludzi bardziej majętnych, a w Polsce jeżdżą nimi głównie ludzie typu 'dres', którzy chcą pokazać przed panienkami i innymi ludźmi, jacy to oni nie są.

Moim zdaniem wypadek był etapem finalnym, tylko i wyłącznie głupoty prowadzącego. Oby było takich wypadków jak najmniej oraz aby było jak najmniej takich kierowców.
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 08:41     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
ehh bywa.... sama znam takich kretynow.. i raz jednemu odbilo i sam ze soba sie scigal ticaczem mojej matki.. a ja w srodku siedzialam.... ahh i teraz juz synek nie prowadzi jak ja jade... ehhh ale zastanawiam sie co z tym keirowca.. i co z domniemana pasazerka.. i ciekawe co by zrobil synek jakby wiozl kogos z tylu... ehhh qrde... mam zbyt bujna wyobraznie.. i mimo tego,ze sama lubie sie bawic.. to ejdnak nie na drogach miast.. i nie jak kogos wioze.. bo nie chce meic nikogo na sumieniu..
Profil
PW Email Cytuj
vkimi 
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 12:16     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
wczoraj jeden z naszych firmowych kierowców opowiadał, jak przedwczoraj jechał do stolicy, gdzieś jakoś przed nią jechał za toyotą złotą która balansowała między pobocze a lewy pas i wyprzedzenie tego pojazdu było ryzykowne. Jakoś wykonał manewr ostrzegając innych kierowców przez cb. Oni, ci inni, to samo zauważyli i nawoływali o ostrożność. Przejechał kilka km dalej, gdzie do trasy dochodziła droga, z której nadjeżdżał tir włączając się do ruchu, wtedy ów toyota wcisła się z dużą prędkością między tira a niego, mało brakło o stłuczkę. Pracownik powiedział kierowcy tir o delikwencie i poprosił o nawołanie przez cb policji. Ponoć po trasie jeździły nieoznakowane vectra i passat. Po jakimś czasie minęła go vectra, potem passat.. ale sobie ot tak jechały. On jechał dalej, zauważył z dala mundurowych z suszarką, zatrzymał się przy nich i mówi do suszącego, 'czy widział przejeżdżającą złotą toyotę', ów suszący, że i 'owszem'. To ten mu naświetla sytuację, że kierujący złotą jest pijany i jest zagrożeniem. Mundur rzekł 'zajmiemy się tym', po czym podniósł suszarkę i nadal namierzał jadących trochę szybciej. Nasz pojechał, gdzieś blisko stolicy, na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami, potężny korek, złota wbiła się w dostawczaka i odbijając się od niego skasowała inną osobówkę. Taką ot, mamy policję.. pod stolicą.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 21:49     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
stolyca - i wszystko jasne
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008