Poprzedni temat «» Następny temat
Gołębie - ktoś ma doświadczenie w pozbyciu się ich ?
Autor Wiadomość
nedved 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 22:29     


Dołączył: 06 Kwi 2006
Skąd: Centrum
gdybym ja mial taki problem to bym sie minuty nie zastanawial kupil bym wiatrowke i strzelal do kazdego z nich :P nie wiem dlaczego ale nienawidze golebi wszystko mnie w nich denerwuje :D a na dodatek ludzie karmia ten syf
Profil
PW Email Cytuj
Tunia 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 16:27     


Dołączyła: 06 Sty 2006
Skąd: centrum
h t t p;//w w w odstraszanieptakow, p l
h t t p;//w w w stopptak, c o m, p l
zobacz sobie i poczytaj.
Profil
PW Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 21:56     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Dzięki :D
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 14:52     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
Grabarz na stracha to się absolutnie nie nadaje, efekt może być odwrotny, rozkocha stado gołębic i już się nie opędzi

myslisz :| ?
ja to nie to zebym sugerowala ze na stracha wyglada ;) , ale moze nie w ich typie jest ?
Profil
PW Email www Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 14:53     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Tunia napisał/a:
h t t p;//w w w odstraszanieptakow, p l
h t t p;//w w w stopptak, c o m, p l
zobacz sobie i poczytaj
Grabarz napisał/a:
Dzięki


podziałało???
Profil
PW Email www Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 18:20     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Pierwsza stronka...kosztowna :P Na drugą przyznam szczerze zapomniałem spojrzeć :wstyd:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 18:36     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Napewno te 10-15cm kolce beda dobrze dzialay. Wiem, bo widze w calej anglii takie kolce na wszystkim na czym nie chca zeby siadaly golebie i nie ma sladu po nich, a zwlaszcza po ich odchodach. Jedyny problem to mala estetyka tego rozwiazania.
Profil
PW Email www Cytuj
Tunia 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 20:23     


Dołączyła: 06 Sty 2006
Skąd: centrum
No nie wiem co jest bardziej estetyczne? Kolce czy gołębie g...?
Ja czasem mam już tych gołębi dosyć. :zly:
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 01:28     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
chyba zaczął mi się gołebi problem i to na tyle uciążliwy , ze nie pomoga mi żadne cuda i cudeńka na nie. Sąsiadka mieszkajaca piętro wyżej dokarmia gołebie, bo pewna urocza parka postanowiła wysiedzieć sobie potomstwo. Nie mam nic do powiększania sobie rodziny przez jakiekolwiek stworzenia ziemskie ( nie no paru stworzeniom zakazałabym rozmnażania się ) , ale nie podoba mi się to ze załatwiając swoje potrzeby brudza mi parapet :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 08:15     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Co do kolców - działają one tylko na powierzchni, na której się znajdują. Trudno mi sobie wyobrazić "ukolcowienie" całego balkonu, bo gołębie nie siadają w jednym miejscu, ale zrobiły sobie spacerniak...te kolce by były dobre, gdyby po dotknięciu ich działały jak rosiczka :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 08:37     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
zaczął mi się gołebi problem i to na tyle uciążliwy , ze nie pomoga mi żadne cuda i cudeńka na ni

Grabarz napisał/a:
Trudno mi sobie wyobrazić "ukolcowienie" całego balkonu, bo gołębie nie siadają w jednym miejscu, ale zrobiły sobie spacerniak

kurcze :zdziwko: , po raz pierwszy doceniam fakt ze nie posiadam balkonu :hyhy: , a wysiegnik anteny satelitarnej jest za waski na uwicie gniazdka :D
Profil
PW Email www Cytuj
super_sonic 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 10:46     


Dołączył: 10 Sie 2006
Skąd: gliwice
he trzeba skonstruowac golebiowe miny ladowe
Profil
PW Email Cytuj
Nelta 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 11:08     



Dołączyła: 09 Mar 2007
Skąd: skądinąd
wszystko pięknie, ale co ja mam zrobić, skoro gołębie strrrasznie mi przeszkadzają, a nawet ich nie widać ? Mieszkam na najwyższym piętrze i te cholery urządzają gołębie zaloty na dachu przy kominie, po którym strasznie niesie każdy dźwięk. Ja rozumiem gruchanie gołąbków, ale na Boga - jeden na chuć naprawdę zwierzęcą i wciąż jest zwarty i gotowy do miłosnych figli jak Rasputin :] A ja dostaję białej gorączki od jego gruchania - słychać je w każdej części mieszkania, nieważne czy gotuję, kąpie się, czytam czy cokolwiek innego zewsząd dobiega mnie jego gruchanie ... gdyby to chociaż trwało przez jakiś czas w roku, ale on tylko na zimę daje sobie spokój a od wiosny do jesieni grucha jak oszalały. Doprawdy mam już serdecznie dość ich parzenia się i najchętniej wystrzelałabym całe to tałatajstwo :]
Profil
PW Cytuj
kobi 
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 11:15     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
A może coś takiego:

Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 11:41     

U mnie w pracy na balkonie w wielkiej donicy po zeszłorocznych pelargoniach gołebie uwily sobie gniazko (jesli mozna tak nazwac kilka patyczków ) i teraz oczekuja na potomstwo które lada chwila wykluje sie z 2 jajeczek :)
Fakt ze balkon wyglada obrzydliwie i śmierdzi na dodatek ale jakos nie mam sumienia ich przeganiac. Nawet cieszyłam sie ze to wlasnie na moim balkonie :)
Zapewne mniej sie cieszą panie które prowadza kwiaciarnie pod moim balkonem i maja w tym miejscu drzwi wejsciowe :)
Cytuj
Wieczorny 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 19:49     



Dołączył: 17 Sty 2007
Skąd: ?abędy
kup kota.

koty nie lubią gołębi.

;)
Profil
PW Cytuj
Kalka 
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 21:31     


Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: Gliwice okolice
Gołębie trzeba wystraszyć ich naturalnym wrogiem, czyli puścić odgłosy jakiegoś drapieżnika (sokoła albo jakiegoś takiego), który normalnie na nie poluje, podobno tak robi się na lotniskach. Pewnie takie odgłosy da się znaleźć na necie, to można spróbować i obserwować reakcje gołębi, a nuż podziała....
Profil
PW Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 12:50     

Dzis rano umyłam balkon na którym mieszkają sobie od jakiegos czasu gołebie. Szok przezyłam. Ale nie o tym bede pisac. Tylko o tym ze od tamtego momentu nie wróciły do swojego gniazdka. Chyba je przestraszyłam na dobre :(
Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 16:57     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Czym umyłaś ten balkon ?????????
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 17:27     

Grabarz,
wolałabym o tym nie pisac bo łapie mnie obrzydzenia , po prostu mokrą szmatą. Żeby nie uciekły to najpierw nasypalam im ziarenka ale i tak sie przestarszyły :( patrzyly najpierw co robie a potem odlecialy. Może jeszcze do mnie wróca, w koncu 2 jajeczka zostawily.
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008