Poprzedni temat «» Następny temat
Psycholog potrzebny!
Autor Wiadomość
Morqana 
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 12:56     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
To nie poradnia zdrowia psychologicznego czy innego, ale temat Madzi, któa ni epotrafi sobie poradzic !! :krzeslem:
Profil
PW Email Cytuj
Siejka
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 14:57     

Grand, MorQaNa ma racje w tym co napisala, wiec ja rowniez powstrzymam sie od komentarzy i odpowiedzi niezgodnych z tematem.

Poza tym, jak szukasz pomocy tak jak Madzia to stworz wlasny, nowy temat i kropka :P
Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 16:01     

Siejka napisał/a:
jak Madzia to stworz wlasny, nowy temat i kropka


Powiem moze troszke od strony organizacyjnej :D ...powielanie tematow jest kompletnie bez sensu i powoduje zniekształcenie wizerunku forum,moderatorzy potem nic nie robia tylko scalaja dublujacece sie lub calkowicie podobne tematy,a nie jest w tym rzecz. :zdegustowany: Skoro powstał temat o nazwie Psycholog potrzebny!!!,powinni korzystać z niego Ci wszyscy użytkownicy forum,ktorym ta pomoc jest potrzebna,założycielem jest Madzia i skoro wyczerpała swoje oczekiwania i potrzeby to niech ten temat"pomoże"następnym...w tym wypadku Grandowi :super: :super:
Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 18:25     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Piotrulek napisał/a:
w tym wypadku Grandowi

hehe no z tym, ze go kobieta bije, to był zapewne żart, no ale jeśli to prawda, to psycholog jest potrzebny nie jemu, tylko jej :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 19:54     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
trunks, to się nie ma z czego śmiać, a co jeżeli rzeczywiście facet potrzebuje pomocy...nie można takich rzeczy traktować jako żart
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 21:38     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Oczywiście, że nie.. Grand :) pamiętaj ludzie z forum sa otwarci na problemy innych :) Możesz z nami porozmawiać na spotkaniu o Twoich relacjach z kobietą.. może uda się nam (forumowiczom) jakoś Ci pomóc :P W dzisiejszych czasach, zresztą chyba w każdych mężczyzni bali się opowiadać o takich sytuacjach, ale nie martw się, poradzimy Ci coś, może jakiegoś dobrego psychologa. Kto wie :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 22:20     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ludzie przecież Grand żartuje, zobaczcie ten szelmowski usmiech na koncu jego posta :]....zreszta chyba mamy podobne poczucie humoru jak widze hehe :P
Ostatnio zmieniony przez trunks Sob Maj 19, 2007 23:39, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 23:28     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Może uśmiech dał na końcu posta, bo jednak to jest wstydliwa sprawa i starał się zakamuflować w jakiś sposób...ja uważam, że każdy krzyk o pomoc należy traktować poważnie
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 23:39     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
eee i tak myśle, że kolega żartuje :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 10:39     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
trunks, moze niech On sie sam wypowie czy zartuje czy nie, byc moze tak jest, natomiast jesli jest prawdą to co napisał to po Twoich postach mysle,ze juz nie bedzie mial odwagi cokolwiek naskrobac
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 11:35     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Dorothea napisał/a:
moze niech On sie sam wypowie czy zartuje czy nie

jaasne :)

Dorothea napisał/a:
jesli jest prawdą to co napisał to po Twoich postach mysle,ze juz nie bedzie mial odwagi cokolwiek naskrobac

na tyle na ile da sie go poznac na tym forum, to myśle, ze napewno nie bedzie sie wachał napisac czegokolwiek - to taki charakter ;)
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 11:38     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
trunks napisał/a:
nie bedzie sie wachał napisac czegokolwiek - to taki charakter


no i dobrze, wiec jak ma problem to bedzie umiał go szybko rozwiązać ;)
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 14:12     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
trunks napisał/a:
ludzie przecież Grand żartuje, zobaczcie ten szelmowski usmiech na koncu jego posta


A ja to powaznie, ze niby :P
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 15:04     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
MorQaNa napisał/a:
A ja to powaznie, ze niby

no nie wiem, ale nie dałaś na końcu postu uśmieszka, ani nie pokazałaś języka ;)....tylko walnełas mnie krzesłem *ała*
Profil
PW Email Cytuj
Siejka
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 16:25     

Bez wzgledu na to kto ma racje w sprawie Granda to mysle ze za pozytywne zjawisko mozna uznac fakt ze kazdy tu wypowiadajacy sie w pewien okreslony sposob dla siebie interesuje sie sprawami poruszanymi w tym temacie i oferuje pomoc. Osobiscie uwazam ze to sie chyba w tym wszystkich najbardziej liczy :super: Tyle ode mnie :D
Cytuj
Morqana 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 16:36     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
trunks napisał/a:
o nie wiem, ale nie dałaś na końcu postu uśmieszka, ani nie pokazałaś języka ;) ....tylko walnełas mnie krzesłem *ała*


:P Ajć... bo krzesło to takie jest... bliskie mojemu sercu :P

Alez absolutnie :D Kto potrzebuje pomocy?? Ruuuuszaaaamy :):P
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 17:41     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Siejka napisał/a:
Lama71 Wiele kwestii tu poruszyles i postaram się do nich odnieść, mam nadzieje ze przeczytasz :)

Yeah... przeczytałem.
I myślę sobie tak. Nie chce mi się czepiać, odpowiadać na każdy punkt, który napisałaś. A to dla tego, że sens mej wypowiedzi jest jak widzę dla Ciebie jasny. I to jest dla mnie ważne. ALe w kwestii mej osoby, i tych, ze szczytnymi intencjami. Wiesz, dowcip w tym przypadku często polega na tym, że ja wcale nie prosiłem o pomoc. Ci "Ci" sami widzieli mą nędzną postać, i bandyckie poglądy, i sami czuli się w obowiązku sprowadzać mnie na właściwą drogę. Niestety nie rozumiejąc nic. To długa historia.
i drugie ale. Znowu z mego osobistego doświadczenia. Psychologiem, lekarzem, budowlańcem czy kim tam chcesz, nie zostaje się dlatego, że się skończyło studia. Wartością która czyni z człowieka coś, co ogólnie nazywa się "specjalistą" jest doświadczenie, które nabywa się ciężką pracą. Czytając, a owszem, dyskutując, podglądając innych, samemu eksperymentując. Dopiero wtedy, możesz bezpiecznie samodzielnie podejmować decyzje.
i trzecie, ostatnie.
Siejka napisał/a:
Zgadzam się z ze samo wysłuchanie bez szukania rozwiązań potrafi dać już bardzo wiele
ale terapia do której ty sam już nawiązałeś (nie ja) nie wyklucza sluchania a wrecz przeciwnie.
wiele lat temu, mój ojciec był ciężko chory, w zasadzie umierający. Mieliśmy w domu sytuację, jaką mieliśmy. I przychodziła do nas pani, z opieki paliatywnej. I już na wstępie powiedziała, że jak coś nie rozumiecie, dzwońcie. Niezależnie od pory. W zasadzie można by powiedzieć, że co to takiego. Ale powiem Ci, że do końca życia będę jej to pamiętał.
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 19:54     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
z jakimi problemami mozna sie zwracac?
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 20:08     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Lama71, przeraszam, że się wtrącam - rozumiem co mas zna myśli i podobnie jak Ty jestem zdania, że pomoc "pseudopsychologa" może bardziej zaszkodzić niż pomóc, ale widzę pewną niekonsekwencję w tym co piszesz:
Lama71 napisał/a:
Wartością która czyni z człowieka coś, co ogólnie nazywa się "specjalistą" jest doświadczenie, które nabywa się ciężką pracą. Czytając, a owszem, dyskutując, podglądając innych, samemu eksperymentując
ok - jasne chyba dla wszytskich. Ale wcześniej napisałeś Siejce:
Lama71 napisał/a:
Ale jeszcze raz proszę, nie baw się w psychologa, bo nie jesteś psychologiem, i długo jeszcze nim nie będziesz.

przeczytałam posty Siejki bardzo dokładnie jeszcze raz i jak na mój gust wkazała tylko wrażliwość na czyjeś problemy (w jej przyszłym zawodzie bardzo wskazaną) i chęć niesienia pomocy - nie proponowała pschoanalizy od razu. Więc jak inaczej ma dziewczyna nabywać ciężką pracą doświadczenie jeśli nie rozmawiając z ludźmi, słuchając ich, próbując im pomóc przez to, że skieruje ich we właściwe ręce lub pytając tych lepszych od siebie bo już doświadczonych o konkretne przypadki z którymi się zetknęła?
Profil
PW Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 22:33     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
MorQaNa napisał/a:
Kto potrzebuje pomocy?? Ruuuuszaaaamy

hehe ilu domorosłych psychologów sie jeszcze znajdzie ? :P ...Nie no nie żartujmy juz w tym temacie, bo jego założenie było poważne...
Lama71 napisał/a:
Wartością która czyni z człowieka coś, co ogólnie nazywa się "specjalistą" jest doświadczenie, które nabywa się ciężką pracą

dokładnie....i nawet można pomagać ludziom z pewnymi problemami psychologicznymi nie będąc po studiach psychologicznych....oczywiscie w jakichs mniej skomplikowanych
Dorotka napisał/a:
przeczytałam posty Siejki bardzo dokładnie jeszcze raz i jak na mój gust wkazała tylko wrażliwość na czyjeś problemy (w jej przyszłym zawodzie bardzo wskazaną) i chęć niesienia pomocy - nie proponowała pschoanalizy od razu

tez odniosłem takie wrazenie
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008