Poprzedni temat «» Następny temat
Fota w serwisie randkowym
Autor Wiadomość
chaoss 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 22:19     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
Jacek_s napisał/a:
Zetknolem sie z opiniami ze to wstyd miec taki profil na serwisie randkowym ze to siara i takie tam. Chcialbym poznac takze wasze zdanie. I zamykam ten temat.
Pozdrawiam
Jace

ostatnio sobie myslalem o tym. Jak kiedys bym pomyslal, ze to glupie tak teraz mysle, ze nikt tak nie powinien mowic. Poznalem swoja obecna kobiete w przypadkowy sposob w glupim i nieoczekiwanym miejscu. Okazala sie kobieta mojego zycia, razem juz pol roku i teraz uwazam, ze zaden sposob na poznanie kogos nie jest glupi czy przynosi wstyd, liczy sie wynik. Jak poznasz jakas wartosciwa osobe to juz bedziesz do przodu ;]
pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 22:21     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Alinka, no uwazam ze to juz glupota :) bo jesli ktos z profilu i tych kilku hasel na nim wypisanych bedzie wiedzial czy dana kobieta moze byc jego zona czy nie - to uwazam ze nie ma co z takim czlowiekiem gadac :D bo jakby nie patrzec... czlowiek w profilu moze takie bzdury wypisac ze szkoda gadac :)
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 22:59     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Juz wiem wszytko
Dziekuje za opinie.
Pozdrawiam
Jacek
Profil
PW Email www Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 00:25     



Dołączył: 11 Paź 2006
Skąd: Zabrze
Aither napisał/a:
czlowiek w profilu moze takie bzdury wypisac ze szkoda gadac
A co? Masz w swoim napisane, że jesteś blondynką o błękitnych oczach i twoim marzeniem jest pokój na świecie? :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 08:50     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
nemo1125, gorzej :D napisalam prawde i nikt sie do mnie nie odezwal :rotfl: :hyhy:
a tak powazniej... na poczatku dzialalnosci swojego profilu umowilam sie pierwszy raz z jakims facetem... po tym co wypisal na profilu stwierdzilam ze bardzo ciekawy czlowiek... ale jak zamienilam z nim kilka zdan to sie zalamalam... :suchy: a pod koniec spotkania podpuscilam go troszke i przyznal sie ze to co napisal w profilu to klamstwo zeby wydawac sie bardziej ciekawszym czlowiekiem... od tamtej pory olalam taki sposob komunikacji i poszukiwan znajomych :P
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 09:08     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Aither napisał/a:
napisalam prawde i nikt sie do mnie nie odezwal


ihahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dziwne to, nie? :niepewny: ;)




a ja mam swój profil... szybciej pokazać komuś swoją fotkę dając mu link, niż wysyłając maila ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 09:15     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Szaganka, nie wiem czy dziwne... dla mnie wlasnie nie jest :) zwyczajni ludzie sa malo interesujacy... a jak posciemniasz troszke to sie momentalnie chetni znajda... tego wlasnie nie rozumie :zakrecony:
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 09:18     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Aither napisał/a:
jak posciemniasz troszke to sie momentalnie chetni znajda...


chętni do czego? :niepewny:

Alinka napisał/a:
szukam zony


:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 09:21     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kiedys na wykladzie trwajacym 3h sie nudzilismy z kumpela i stowrzylismy profil "niesmiala" na o2... posciemnialysmy tam na maksa... :rotfl: w przeciagu tych niespelna 2.5 h zanotowalysmy 25 albo 27 :zdziwko: w kazdym badz razie niecale 30 postow od facetow... o rozenj tresci... sadze ze cos w tym jest :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 12:32     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Aither napisał/a:
Alinka, no uwazam ze to juz glupota bo jesli ktos z profilu i tych kilku hasel na nim wypisanych bedzie wiedzial czy dana kobieta moze byc jego zona czy nie - to uwazam ze nie ma co z takim czlowiekiem gadac bo jakby nie patrzec... czlowiek w profilu moze takie bzdury wypisac ze szkoda gadac

no to prawda, po czyms takim nie da sie poznac czlowieka, ale zawsze mozna jakos zagadac czy sprobowac sie umowic w realu w celu lepszego poznania
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 12:41     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
Aither napisał/a:
jesli ktos z profilu i tych kilku hasel na nim wypisanych bedzie wiedzial czy dana kobieta moze byc jego zona czy nie


trunks napisał/a:
zawsze mozna jakos zagadac czy sprobowac sie umowic w realu w celu lepszego poznania


:) to i dak więcej informacji niż ma się do dyspozycji zaczepiając osobę na ulicy... zakładając oczywiście, że profil nie jest ściemą :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 13:34     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
otoz to, skad wiesz czy zaczepiana przez Ciebie kobieta nie ma juz chlopaka, lubi takze znaczki i interesuje sie podrazami jak Ty?
Inaczej skad masz wiedziec czy jak Cie zaczepia ten facet to nie wiesz czy ceni sobie delikatnosc i prawde miedzy sprawami damsko meskimi
Ja bym to napisal normalne prawdziwe dane, nawet jakby sie ktos dopiero po miesiacu zglosil to nawet lepiej bo wieksze prawdopodobienstwo ze bylby cenniejszy
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 12:39     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
chaoss napisał/a:
Ja bym to napisal normalne prawdziwe dane, nawet jakby sie ktos dopiero po miesiacu zglosil to nawet lepiej bo wieksze prawdopodobienstwo ze bylby cenniejszy

masz u mnie za to piwo :) do mnie zglosil sie Pawel... w relau od dawna moj partner :D teraz dla zabawy czasem wysylamy sobie z tych randek zaproszenia typu "moze randka w kinie" lub " zapraszam na kolacje" :) mam z tego wiecej zabawy niz kiedykolwiek a na reszte zgloszen odpisuje ale uswiadamiam ze to dla mnie zabawa a nie cos powaznego :) zazwyczaj wiecej juz sie nie odzwyaja :) ludzie biora tgo typu serwisy strasznie powaznie... jakby od tego mialo zalezec ich zycie a przeciez to tylko kolejny sposob na poznanie ludzi... chociaz wole poznawac ludzi w "Realu" :)
Profil
PW Email Cytuj
Szaganka 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 14:06     



Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z jeszcze dalej ;)
kiedyś osoba poznana właśnie przez sieć powiedziała mi...:
"jedni poznają się w kawiarni, inni w kolejce po mięso... a my tu... to znaczy, że znam Cię gorzej?"
i w tym sedno... poznać mentalnie jest dużo ważniejsze niż "spodobanie się komuś" z wyglądu :) a jak zaznaczyć swoją obecność w sieci? :) w takim serwisie najprościej :) a i tak wszystko wyjdzie "w praniu"...



tylko pamietaj... weryfikuj w realu ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 14:11     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
mhm zgadza sie nawet jesli przez jakis zas osoba stara sie byc taka jaka sie "stworzyla" to po jakims czasie wszystko wyjdzie na jaw :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 14:12     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
kolega poznał na takim serwisie przyszłą żone - ślub w czerwcu
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 14:48     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Nie mam żadnego doświadczenia jak chodzi o serwisy randkowe. Ale jakie czasy, takie sposoby komunikowania się, no i poznawania ludzi.

Myślę, że częśc ludzi zgłasza się tam w celu dobrej zabawy, poznania dziewczyny, czy chłopaka na imprezę. 20% internautow pryzynaje sie ze klamie.

Ale częśc pewnie ma nadzieję na znalezienie milości. Z badan wynika, ze 10% ludzi chce poznac tam milosc zycia.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 14:50     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
madziar napisał/a:
10% ludzi chce poznac tam milosc zycia.

nie przecze ze znalezienie milosci przez net to cos zlego - sama ja znalazlam :) ale serwis randkowy to chyba nie jest najlepsze miejsce na cos powaznego... chodzi mi o to ze ludzie tam sa z zamiarem "szukania zony/meza" o takie profile mi chodzi :) sadze ze to juz przegiecie :D
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 15:03     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Ludzie bywaja w roznych sytuacjach, czasem sa tak niesmiali, ze tylko przez neta sa w stanie troche sie osmielic, a nie potrafia sie zdobyc na pojscie do biura matrzmonialnego. Wiadomo, ze jak kogos nie interesuje gosc, ktory od razu szuka zony/meza to nawet do niego nie zagada i z glowy.

Ogolnie biorac robimy sie coraz dziwniejsi w interakcjach z innymi, potrafimy czesto szybko nawiazac znajomosc, ale trudno ja utrzymac, bo trzeba sie troche wysilic. Latwiej zerwac i zaczac od nowa, i od nowa, i od nowa.. Temu mysle glownie sluza te serwisy.

Ale jak ktos tam szuka zony/meza i ja/go znajduje to ja nie mam nic przeciwko temu /zwlaszcza, ze nigdy na czyms takim nie bylam :P / .
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 16:04     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Aither napisał/a:
chodzi mi o to ze ludzie tam sa z zamiarem "szukania zony/meza" o takie profile mi chodzi sadze ze to juz przegiecie

to nie żadne przegięcie, mówie Ci, ze moj qmpel poznał tam przyszłą żone,....a przeciez jest wiecej takich przykładów. Jak ktos sciemnia to i tak wyjdzie na jaw przy blizszym poznaniu - jak to w zyciu :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008