Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2012 w Polsce i Ukrainie ?
Autor Wiadomość
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:24     

FlashMan, ty slyniesz z kolalnego patryjotyzmu.. wiec.. wiedzialam ze bedziesz wierzyc.. :)
Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:24     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Ale marudzicie :P Wybudujemy autostrady, stadiony, lotnisko we Włoszczowej i nawet kosmodrom :P
Mamy doświadczenie w zaprzepaszczaniu pieniędzy z Unii bo nie potrafimy za nie wybudować dróg, ale tym razem jak damy dupy za przeproszeniem to będziemy fatalnie wyglądać w oczach świata. Dlatego sprężymy się i podołamy temu wszystkiemu bo w sytuacji awaryjnej Polak potrafi ;)
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:25     

kobi, oczywiscie.. naturalnie.. nie mozna bylo niczego innego powiedziec..
Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:28     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
mimo ze do Euro jeszcze 5 latek to jakos czarno to widze
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:45     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
kisia napisał/a:
mimo ze do Euro jeszcze 5 latek to jakos czarno to widze



mam dokladnie takie samo odczucie :/
Profil
PW Email Cytuj
Jordan 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:52     



Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: Sośnica
ehhhh polski optymizm.... wszystko sie wybuduje, Portugalia nie miala nic a czasu mieli jeszcze mniej i jakos wybudowali 7 czy 8 stadionow i setki km autostrad. Ale Polak tylko potrafi marudzic...
Nawet nie wiecie jaki to sukces i jakie plusy z tego wynikaja dla Polski... wreszcie ktos w Europie zauwazy że jest taki kraj jak Polska i nie bedzie to pracodawca W UK czy Irlandii.

To najwieszy sukces Polski od obalenia komunizmu.
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 13:19     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Jordan napisał/a:
Portugalia nie miala nic a czasu mieli jeszcze mniej i jakos wybudowali 7 czy 8 stadionow


portugalia miala 2 duze stadiony - i poziom zaplecza 1 ligi portugalskiej jest calkiem wysoki


jest to ostatnia szansa dla polski aby sie wykazac, olimpiada sie nie udala, jednak sporty zimowe wymagaja troszke wiecej niz sam snieg i krajobraz gorski, jesli pokarzemy ze potrafimy cos zorganizowac wowczas otworza sie nowe mozliwosci (i nie mowie tu o MS bo to przesada) ale np finaly LM czy UEFA, jest to rowniez ogromna promocja dla regionu, wiec 3mam kciuki aby sie nam udalo,

drogie panie z jednej strony podzielam wasz pesymizm lecz z drugiej staraj sie dostrzegac te lepsze strony, faktycznie jak napisal jordan portugalia poradzila sobie lecz jednak to jest troszke inny kraj i inna mentalonosc i rowniez nieco inne naklady finansowe, polacy otrzymaja niezly zastrzyk gotowki (nie pamietam dokladnie ale jest to kwota okolo 40 mld do podzialu z ukraina) i zapewne mozna kupic za to cos wiecej niz waciki, nalezy sie cieszyc tym iz dano nam szanse ... teraz juz nie bedziemy mogli sie migac od budowy stadionu narodowego (70.000 tys miejsc) ( mecz otwarcia ma na nim zostac rozegrany - czyli zapewne polska badz ukraina zagraja ), dodatkowo ma zostac wybudowany stadion "baltic arena" zapowiada sie calkiem ciekawie (40.000 tys miejsc) ... stadion w poznaniu podobno juz jest w trakcie przebudowy (okolo 45.000 tys miejsc) i kilka innych ... teraz pozostaje kolejna kwestia ... czy wladze pilkarskiej europy przeglosuja projekt aby w euro bralo udzial wiecej druzyn niz do tej pory ... wowczas krakow i chorzow rowniez zostana dolaczone do miast w ktorych beda rozgrywane mecze...

wraz z taka impreza na pewno zanotujemy wzrost gospodarczy ... juz kilka minut po ogloszeniu wynikow indexy na gieldzie warszawskiej zaczely wariowac (na + oczywiscie :P) o hotele bym sie nie martwil ... w koncu to ogromne koncerny hotelarskie beda chcialy sie pokazac ... i zaczna inwestowac w okolicach ... autostrady i drogi ? faktycznie to nasza bolaczka...ale mysle ze sie uda ... to samo z modernizacja taboru kolejowego ... cieszy mnie rowniez plan rozbudowy polaczen lotniczych ... i terminali ... do tej pory jedynie okecie i balice cos reprezentowaly

jest zapewne wiele "niepewnosci" ale tak jak flashman jestem dobrej mysli...polacy potrafia sie zmobilizowac :) bedzie dobrze :]
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 13:34     

Jordan napisał/a:
to sukces i jakie plusy z tego wynikaja dla Polski... wreszcie ktos w Europie zauwazy że jest taki kraj jak Polska i nie bedzie to pracodawca W UK czy Irlandii.

To najwieszy sukces Polski od obalenia komunizmu.


:super:
dokładnie, bardzo sie ciesze że sie udało, teraz trzymać kciuki za całokształt prac z tym związanych.
Cytuj
Danielo 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 13:35     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
Stadion to my mamy jeden porządny w Kielecach ale mały pojemnosc 15tyś robili 1,5 lub 2 lata wiecej o stadiony bym sie nie martwił ! Bardziej sie martwie o drogi autostrady lotniska,kolei. Od dzis moze sie skonczy masowa emigracja za granice:P
Profil
PW Email Cytuj
Danielo 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 13:36     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
Wreszcie sie ten temat obudził :D
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 13:47     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Ano postaramy się i zrobimy to wszystko. Jeżeli teraz to zaprzepaścimy to następnej okazji nie będzie. Chociaż oczywiście zdarzą się sytuacje, że będą kłótnie jak i kto ma coś zrobić - jak to zwykle u nas bywa.
p4cz3k napisał/a:
modernizacja taboru kolejowego ... cieszy mnie rowniez plan rozbudowy polaczen lotniczych ... i terminal

Nawet jeśli ktoś powie, że go ME nie obchodzą bo nie interesuje się piłką to na takich rzeczach na pewno każdy zyska ;) Lepsza infrastruktura przyciągnie więcej inwestorów do naszego kraju :) Z ME związanych będzie, mniej lub bardziej, sporo nowych miejsc pracy :)
Profil
PW Email Cytuj
Jordan 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 13:49     



Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: Sośnica
Najwazniejsza autostrda A4 od zachodu do Krakowa prawie gotowa. Teraz trzeba ja puscic dalej na wschod na Ukraine co pierwotnie pewnie nie bylo planowane. Teraz druga od granicy koło Poznania w strone ?odzi i Warszawy - mniej wiecej w polowie budowy, najgorzej jest od Warszawy na poludnie i połnoc ale to wlasnie przyspieszy te prace. Bedzie ogromny zastrzyk gorówki, juz widze ogrom taniej sily roboczej naplywającej m. in . z Ukrainy :)
Jedno jest pewne wszyscy na tym zyskamy, nie tylko latwiej nam bedzie podrozowac po Polsce ale tez siec nowych hoteli, naplyw nowych turystow ktorzy poznaja nowy kraj na mapie i spory wzrost gospodarczy zwiazany z inwestyscjami nie tylko budowlanymi...
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 13:49     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
:hurra:
Wiedziałem że opłacało się trzymać kciuki ;)
Super, z organizacją wiąże się modernizacja i budowa nowych stadionów a także infrastruktury drogowej, oraz zaplecza hotelarsko-gastronomicznego.
Na 2 pierwsze inwestycje napewno Polsa i Ukraina dostanie pieniądze z UE i UEFA.

Już sie nie moge doczekać......... :hyhy: ......... gdzie można kupić bilety :D
Profil
PW Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 14:04     

MajkeL napisał/a:
gdzie można kupić bilety

jak sie dowiesz to mi tez kup ;) , nie przepuszcze takiej okazji, bede wszedzie gdzie tylko mozliwe :)
Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 14:05     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
bukmacherzy za kazde postawione 10 pln dawali 50 pln :=]

bilety beda zapewne losowane :P zarejestruje cala rodzine :D mame/brata/babcie/dziadka/ciotke i kogo sie tylko da :D
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 14:08     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
No i zaczęło się. Co prawda to nie nowe, ale teraz powróciło. Chorzów chce być wśród 4 miast kosztem jakiegoś innego. Argumentują to tym, że już mają gotowy stadion - pozostało tylko zadaszenie. No tak... po co inne miasto ma zyskać nowy stadion? Przecież jeżeli odbiorą organizację np. Gdańskowi to Baltic Arena nie powstanie. Tak to jest, że każdy myśli o sobie, zamiast razem :kwasny:
MajkeL napisał/a:
Już sie nie moge doczekać......... :hyhy: ......... gdzie można kupić bilety :D

Heh :D Mam zamiar zaliczyć jak największą liczbę meczy :D Ale ciężko będzie, ludzie są spragnieni takich imprez :)
Profil
PW Email Cytuj
Olaa 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 14:20     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
:hurra:
Profil
PW Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 14:24     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Ja chcę pójść na mecze Polski i Niemiec. To mnie wystarcza. No, naturalnie wielkim marzeniem byłoby obejrzenie na żywo finału... :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Danielo 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 14:31     


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: FC GLIWICE
Najpierw muszą Niemcy dostac żeby znami zagrac bo by jako gospadarze mamy zapewniony udział w Euro2012 :D
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 15:36     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Osobiście jako Polaka cieszy mnie, że nasz kraj cos wygrał - czyli tą możliwość organizacji finałów. Jednak realnie patrząc wątpie, zeby udao sie wybudować aż tyle dróg co planują, bo juz teraz jest problem z ich budową w postaci braku materiałów i wykwalifikowanej kadry. A nie mozna zapomniec o Ukrainie, gdzie jest jeszcze gorzej z sieci a komunikacyjną. Stradiony powinno sie udac zbudować, bo ponoc 3-4 lata trwa budowa takiego obiektu...
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008