Poprzedni temat «» Następny temat
Poukładałam się. Co robić dalej? Jak sobie radzić?
Autor Wiadomość
madzix15 
  Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 17:32   Poukładałam się. Co robić dalej? Jak sobie radzić?  



Imię: Madzia
Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: Bełk
Spokój duszy powraca,
choć rodzina cały świat mi przewraca.
Żyletka - to rzecz zbędna,
niepotrzebna i podrzędna.
Nie powrócę do tego,
bo dosyć mam już złego!
Pragnę tylko normalnie zyć
i szczęśliwym człowiekiem być!
Mam swój mały świat,
który tworzę od szesnastu lat.
Muszę sobie z nim radzić
i na stałe się wprowadzić.
To jednak jeszcze nie ten czas,
bo nie skończyłam osiemnastu lat...

Napisany: 30.03.2007
by_madzia



~~> Miałam dużo problemów, ale udało mi się poukładać. Teraz najważniejsza jest szkoła. Najważniejszy jest mój swiat...
Jednak coś mnie dręczy...

Mój tata się wczoraj zapytał czy miałabym coś przeciwko, gdyby znalazł sobie przyjaciółkę. Był szczery, a ja szczerze powiedziałam, że chce by był szczęśliwy. Taka jest prawda. Boję się jednak, że nowa sytuacja mnie przerośnie! Że znowu sobie nie poradzę, że będzie źle. Niewiem jak to będzie... Doceniłam to, że jest szczery wobec mnie. Nie to co moja matka... :(

Jakies porady dostanę?
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 18:48     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Madzia, dorosli maja troche pokrecony swiat...Ty patrzysz na to oczami nastolatki, ktora chcialaby, zeby jej najblizsze otoczenie, rodzina, byli szczesliwymi ludzmi bez klopotow.....niestety jak sama zauwazylas, zycie pisze inny scenariusz.
Na swoj wiek myslisz dosyc dojrzale, wiec chyba zrozumiesz, ze Twoj ojciec, ktory Cie kocha, tez pragnie znow byc z kims szczesliwy....ty nie zastapisz mu kobiety, choc napewno jestes dla niego wszystkim.
Rozumiem, ze masz obawy, co do tego z kim sie zwiaze, kim ona bedzie, czy stanie sie rywalka...ale z drugiej strony wcale tak nie musi byc. Jesli Ty sama wyciagniesz do tej kobiety przyjazna reke i ona to zauwazy, to moze sie z tego zrodzic jakas bliskoc ( choc niekoniecznie przyjazn)
Daj szanse sobie i Twojemu tacie.....


zycze powodzenia
Profil
PW Email Cytuj
madzix15 
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 18:56     



Imię: Madzia
Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: Bełk
Szamanka napisał/a:
ty nie zastapisz mu kobiety, choc napewno jestes dla niego wszystkim.


Ja rozumiem o co Ci chodzi. wiem też o co chodzi tacie. Powiedział mi, że pragnie być blisko kogoś, brakuje mu intymnych rozmów. A moj tata jest jeszcze młody(41 lat), więc mu się nie dziwię. Każdy pragnie korzystać z życia i byc szczęśliwym. Podziwiam go za to, że powiedział jak sprawa stoi a nie to co mama, ktora nas oklamuje ze ciagle jest sama. Od cioci sie dowiedzialam ze mama kogos ma. Mama mysli, ze ja nic nie wiem... Te zycie jest niezle pokrecone!;/

Jakie jest takie jest. Ważne, że tata sie mną opiekuje, mam dach nad głową i co jeść. To mi wystarczy. Tylko szkoda, że mama daleko...

Jestem ciekawa jaka ta kobieta będzie. Nie mowie, ze bede jej rywalka, bo to ZAWSZE ja bede pania domu :)
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 20:49     

madzix15 napisał/a:
rywalka, bo to ZAWSZE ja bede pania domu
_________________
~> Wielki powrót Madzixa! Poukład
nie badz rywalka badz przyjaciolka a wszystko bedzie oki
znam temat.
Cytuj
madzix15 
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 06:11     



Imię: Madzia
Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: Bełk
Rywalka. Nie chce własnie nią być, ale boje się że z czasem może się tak stać. Nowa sytuacja. Nie umiem sobie tego wyobrazić...
Ale się zobaczy ;-)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 02:19     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
madzix15 napisał/a:
Nie mowie, ze bede jej rywalka, bo to ZAWSZE ja bede pania domu :)

skoro tak stawiasz sprawę, ze ty ZAWSZE będziesz panią domu to obawiam sie ze w niektórych dziedzinach życia będziesz z nią rywalizować co może doprowadzić to konfliktów, a Twój tata będzie miedzy młotem a kowadłem. Dla mnie pani domu to partnerka gospodarza domu , a nim jest raczej Twój tata. Pozwól tej kobiecie nią byc, jeżeli z Wami zamieszka, a sama zajmij się tym czym powinny zajmować się dziewczyny w Twoim wieku. Na pewno będzie chciala wprowadzić jakieś swoje zasady, jeżeli jej zasady nie będa Ci przszkadzać pozwól jej na to lub razem droga kompromisu uzgodnijcie je. Tato na pewno bedzie szczęśliwy jeżeli zobaczy ze się dogadujecie. Pamietaj jednak że nic na siłe, jeżeli coś Ci nie bedzie odpowiadało,bedzie Cie drażniło, to nie zadręczaj się tym i nie ukrywaj tego. Tworzenie nowej rodziny jest bardzo trudne i tylko szczera rozmowa może rozwiązać problemy.
Profil
PW Email Cytuj
madzix15 
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 16:09     



Imię: Madzia
Dołączyła: 02 Lip 2006
Skąd: Bełk
kisia napisał/a:
tylko szczera rozmowa może rozwiązać problemy


Problem w tym, ze my nie potrafimy szczerze rozmawiac...
Ja sobie tego nie wyobrazam. Moze bede zyla z nia w zgodzie - moze nie. Z facetem mamy poklocilam sie od razu, teraz tylko mu dogaduje. Po prostu mi nie odpowiada. A ja nie ukrywam tego, co mi sie nie podoba...
Ja chce by tata był szczesliwy, ale.. nie chce znowu duzych zmian... To na mnie zle wpływa... Nie lubie zmian. Lubie sie sama zmieniac, ale nie lubie gdy zmienia sie moj swiat... Boje sie zmian!!

kisia napisał/a:
a sama zajmij się tym czym powinny zajmować się dziewczyny w Twoim wieku


A co robia dziewczyny w moim wieku? chodza na randki? chodza na dyskoteki? do pubów? Spotykaja sie z koleżankami? Ja tego nie mam, bo nie mam na to czasu... Nawet mi nie zalezy... Wracam ze szkoły, odrabiam zadanie, ucze sie, potem cos robie w domu, w miedzy czasie komputer i jest pozny wieczor...
Ciekawy plan dnia, nie ma co :)


Na szczescie jeszcze dwa lata i... wyfrune daleko!

Kocham tate, kocham mame nawet i brata, ale to nie zmienia faktu, ze moja rodzina jest nieźle rąbnięta - ze mną na czele...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 21:08     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
madzix15, czyli nie do konca sie jeszcze poukładałaś....no cóż - życze Ci szczęścia w życiu i pozdrawiam ! :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008