Poprzedni temat «» Następny temat
Test na osobowosc
Autor Wiadomość
Morqana 
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 23:50     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
U mnie wyszło 7w8 ;) i może nawet troszkę się zgadza... :)
Profil
PW Email Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 00:13     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
8w7

Za mało możliwych odpowiedzi.
Profil
PW Email Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 00:17     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
Słynne ósemki ze skrzydłem siedem: Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin. Ten ostatni mnie rozwalił :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 00:27     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
Aither napisał/a:
uwazam ze i tak delikatne jest to "wytlumaczenie" osobowosci 8w7
w w w enneagram, p l napisał/a:
Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.
miodzio :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 08:04     

7/6
Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:51     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
7/8 ale czy ja wiem czy ten est jest tak precyzyjny? duzo osób ma podobny wynik! :/
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:23     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Kod:
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:58     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
mnie wyszło to samo co pączkowi, nie do konca sie z tym zgadzam :/
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 12:31     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
p4cz3k napisał/a:
Narzeka na swój obecny los,
No tak, w końcu Maruda :calus:
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 12:40     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
tak jak pisalem wczesniej, sceptycznie podchodze do takich zabaw, ale gdy zaczalem czytac ten test zaskoczyly mnie mozliwe odpowiedzi ...nie bylo tam czegos takiego jak : tak / nie / moze tylko w miare konkretne odpowiedzi gdzie mialem mozliwosc zaznaczenia kilku opcji odpowiedzi

wynik mnie naprawde zaskoczyl bo zarowno sama charakterystyka 4 jak i rozszerzona charakterystyka 4w5 mnie rozbroila ... moge powiedziec ze 90 % sie zgadza ...

tak wiec ... jestem "włóczęgą"

a co do innych 4w5 ... musze przyznac ze nie chcialbym skonczyc jak kurt czy tez edgar...
Profil
PW Email Cytuj
Titanic 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 14:35     



Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
Niestety mi też wyszło 4w5 i niestety się w dużej części zgadza :|
Profil
PW Email Cytuj
praz 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 22:07     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
też mam 4w5
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 22:21     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.

... i obrastam w tłuszczyk :D :rotfl: :hyhy:


Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu.

.... do wymiany! ja i nałogi!! :oczami: :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 00:52     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
Cytat:
tworzy silną tendencję do uzależnień.
Coś w tym jest...Pociągu do alkoholu specjalnego nie mam ale papierosy to była moja zmora przez wiele lat. :cwaniak:
Profil
PW Email Cytuj
Merii 
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 15:14     



Dołączyła: 02 Sty 2007
Skąd: Zabrze
a jak dla mnie to za mało możliwości odpowiedzi :zly:
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 16:20     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
1w2 :) I zgodze sie z Merii, że za mało tutaj odpowiedzi :evil:
Profil
PW Email www Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 21:37     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Twój typ to : 1w2 cokolwiek to znaczy
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 22:15     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
mnie wyszedł typ 1 - perfekcjonista...

Jedynki mają silną nieświadomą tendencję do porównywania rzeczywistości z tym co uważają, że być powinno. Generalnie mają zbiór opracowanych ideałów za pomocą, których mierzą czyny i zachowanie swoje oraz innych osób. Te ideały mogą się zmieniać w zależności od osoby. Niektóre jedynki przejmują się ideałami w duchowym znaczeniu, podczas gdy inne skupiają się na dobrym zachowaniu i odpowiednich manierach. Jedne jedynki mogą być reformatorami, z kolei inne są poprostu pochłonięte odpowiednim sposobem życia czy doskonaleniem się w pracy.

Zdrowe jedynki specjalizują się w moralnym postrzeganiu i obiektywnej ocenie. Bardziej niż inne style, jedynki mogą być badaczami etyki, obiektywni i bezstronni. Mogą być świetnymi duchownymi i sędziami, tak jak i konstruktywnymi interpretatorami życia. Zdrowe jedynki mogą być moralnie heroiczne, chętne do poświęceń w imię zasad. Jeśli mają odpowiedni powód lub misję, będą ciężko i odpowiedzialnie pracować aby ją spełnić. Cenią wyżej etykę i jedność ponad korzyści, zysk czy łatwe rozwiązania. Ludzie z tym stylem są często postrzegani jako zrównoważeni, zadowoleni perfekcjoniści z usposobieniem gotowym do wybaczania i współczucia.

ale to nie jest raczej pełny obraz mojej osoby :P
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 23:39     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
wyszło mi
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

trochę... :przestraszony:
Profil
PW Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 11:10     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
8 w 7 :cool:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008