Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 16:43
Da Grasso
Autor Wiadomość
veronica 
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 17:25   Da Grasso  



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
byłam tam dzisiaj i osobiście nie polecam. Nie dość że obsługa niezbyt miła - czekałam na pizze 35 minut od złożenia zamówienia (na miejscu!!! - ciekawe jak długo dowożą???) nie wliczając w to czasu do przyjścia kelnerki i złożenia zamówienia (to jakieś +15 min). Co do samej pizzy to też sie nie przyłożyli, chodzi mi szczególnie o ciasto (reszta to szczegóły) w Gliwicach na prawdę są lepsze. Atmosfera jest w miarę ok ale do wykończenia i umeblowania lokalu użyli zbyt dużo twardych materiałów więc dźwięki się odbijają i jest dość duży hałas. Muzyki raczej żadnej nie słychać, na piętrze jakiś telewizor ale za cicho aby słyszeć co leci, a jak chce się pogadać ze znajomymi to od razu jakby cała armia się wydzierała. Nie można np poczytać sobie książki. jedyne za co mogę ich pochwalić to wystrój w żywych mocnych kolorach - wpada w oko ;) No i stoły mają wygodne, tzn. ze można sobie wygodnie ustawić nogi - nie wiem czy to zauważyliście ale często nawet w dobrych restauracjach nie siedzi się za wygodnie i nie mówię tu o krzesłach ;) ok to tyle. Moim osobistym zdaniem brakuje tam ręki jakiegoś menedżera lokalu który podsunie parę dobrych pomysłów. Swoją drogą czekam na ten moment bo to miejsce mogłoby być o niebo lepsze - dużo nie trzeba, na prawdę!!! Powodzenia!
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 21:32     



Dołączył: 02 Lis 2005
veronica, to chyba mialas pecha... dla mnie jest to najlepsza pizzeria w Gliwicach, pizza w Da Grasso jest najlepsza :)
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 21:51     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Tonio napisał/a:
to chyba mialas pecha...
no zgoda nie jest do konca tak zle, ale z osbluga to nie zmienie zdania bo faktycznie jak muchy w smole sie uwijaja :suchy:
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 00:02     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
veronica napisał/a:
ale z osbluga to nie zmienie zdania bo faktycznie jak muchy w smole sie uwijaja :suchy:

Co do obsługi to niestety masz rację :kwasny: Ale co do pizzy... to najlepsza w Gliwicach :wstyd: Ten sos czosnkowy... ech... :wstyd:
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 00:18     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
aaaaaaaaaaa no racja - biały dobry, ale czerwony niezbyt :P
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 00:20     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ja tam z obsługa nie mam problemu, nie czekam az podejda tylko idę do kasy i sama zamawiam, w końcu to tylko pizzeria nie restauracja, a pizze mają wysmienite, pyszniutkie tanie i wielkie
i nie zgadzam sie by temat o Da Grasso był w dziale odradzamy
veronica napisał/a:
czekałam na pizze 35 minut
to chyba normalny czas oczekiwania na pizze
veronica napisał/a:
ciekawe jak długo dowożą???
to zależy jak daleko się mieszka, ale tak mniej więcej 45 minut, chyba ze jest bardzo dużo zamówień to czasami można i 1,5 h
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 00:29     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
kisia napisał/a:
nie czekam az podejda tylko idę do kasy i sama zamawiam

No niby tak, ale człowiek przyzwyczajony jest, że do niego podchodzą. No chyba, że to McDonalds ;)
kisia napisał/a:
to zależy jak daleko się mieszka, ale tak mniej więcej 45 minut

Dokładnie. 45 min to max a w godzinach szczytu to godzinka, czyli standard :) Trzeba to wziąć pod uwagę i zadzwonić odpowiednio wcześniej :)
veronica napisał/a:
biały dobry, ale czerwony niezbyt

A nieprawda :P Czerwony też jest dobry :P Chociaż w porównaniu do białego to wymięka ;)
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 09:32     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
kisia napisał/a:
tylko idę do kasy i sama zamawiam

to tak jak ja i wtedy nie trzeba za dlugo czekac. pizza wysmienita i chyba najwieksza za ta cene w gliwicach i okolicach.

mam bardzo dobre wspomnienie po ostatnim pobycie: weszlam z facetem do da grasso, loze byly zajete a jeden stolik wolny ale patrze, ze jacys ludzie z jednej lozy juz wstaja do wyjscie, wiec pytam czy mozna tu usiasc. laska powiedziala ze jasne ale nie zdazylam, bo od stolika wstala jakas baba (z dziecmi i mezem byla) i do mnie z pyskiem, ze ona tutaj bedzie siedziec bo oni pierwsi przyszli :szok: no i oczywiscie sie wryła. no to trudno, usiedlismy sobie przy stoliku. baba zamawiala pizze przed nami ale my dostalismy pierwsi co spowodowalo oburzone spojrzenia tejze kobiety. no to glosno zaczelismy zachwalac jaka ta pizza smaczna, smiejac sie jej w twarz. to ta zaraz pobiegla do kasy z pretensjami, czemu ona pierwsza nie dostala :rotfl: i chyba sie obsludze tez nie spodobala bo czekala jeszcze z 15 minut :D
Profil
PW Email www Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 11:08     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
W samym lokalu nigdy nie byłam :niepewny: , ale moja córeczka uwielbia wcinać ,rękami umazanymi w tym białym i czerwonym :przestraszony: ,takie ogromne , zwisajace serem :) fragmenty koła, siedząc w piatkowy wieczór z przyjaciółka przed telewiziorem.
Dają radę pokonać całe koło :hyhy: więc musi być smaczne... :)
a na dowóz czekamy zazwyczaj około 40 - 45 min...
Profil
PW Email www Cytuj
Randall_Memphis 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 11:16     


Dołączył: 16 Lis 2006
Skąd: Szczecin
Da Grasso to jedna z najlepszych sieci z pizza w Polsce,
ale wiąże się to z pewnymi konsekwencjami - jest oblegana toteż i praktycznie cięzko zdobyć pizze w czaise mniej niż 50min.
w dowozie czasem potrafi im zejść do 2 godzin
DG ma też jeden plus - we wszystkich sieciach pizza smakuje tak samo ( pewnie produkcja taśmowa :hyhy: )
szkoda tylko, że sosy to zlewki ;/
jeszcze co do tego czasu :)
w Częstochowqie w godzinach szczytu sie czeka poltorej godziny :p
Cytat:
ja tam z obsługa nie mam problemu, nie czekam az podejda tylko idę do kasy i sama zamawiam, w końcu to tylko pizzeria nie restauracja, a pizze mają wysmienite, pyszniutkie tanie i wielkie
i nie zgadzam sie by temat o Da Grasso był w dziale odradzamy

ja tez :>
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Mar 25, 2007 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 15:24     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
Randall_Memphis napisał/a:
DG ma też jeden plus - we wszystkich sieciach pizza smakuje tak samo ( pewnie produkcja taśmowa :hyhy: )

Taśmowa to raczej nie - ale z tego co wiem to są wytyczne jakie składniki, jak robić ciasto, sosy, sałatki etc. Co jakiś czas wyrywkowo lokale odwiedza koleś z centrali z ?odzi sprawdzając czy wszystko jest okej i tak jak powinno być:P
Profil
PW Email www Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 16:33     

Randall_Memphis, nie prawda nie zgodze sie z tym.. jadlam pizze w Koszalinie i nie byla tak samo smaczna..
a powiem cos co moze byc na minus.. raz dostalismy przesolone ciasto..
cos strasznego
Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 17:08     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Monique, w Koszalinie czy w Gliwicach ?
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 17:13     

w Koszalinie byla bleeeeeeeeee
a w Gliwicach dostalam przesolone ciasto...
Cytuj
Agacisko ;-) 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 17:45     


Dołączyła: 28 Kwi 2005
Skąd: Gliwice
W da grasso jestem bardzo często.
Nigdy nie spotkałam się z niczym co by mi przeszkadzało.
A to, ze czasami długo czeka się na pizzę to kwestia dużej ilości klientów.
I na lokalu i na dowóz. Czasami widać, jak nawet z 5 facetów robi pizzę...
A co do kelnerki... czasami warto podejśc do kasy, a nie czekać.
Profil
PW Email Cytuj
Jordan 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 19:00     



Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: Sośnica
ja zamawialem z ich siedziby w Zabrzu - efekty: dwie osoby spedzily pol nocy w okolicach lub w WC. Pizzy nie dalo sie zjesc , wyrzucilismy chyba 2/3. Jeden ze skaldnikow byl po prostu zepsuty - prawdopodobnie papryka. Czekalismy na dowoz ponad dwie godziny- bo podobno akurat mieli mase zamowien. Ogolnie porażka na calej lini.
Wczesniej jadlem na miejscu w gliwickiej siedzibie, obsluga niemila a pizza srednia, juz raczej nikt mnie nie namowi na Ga Grasso...
Dominium duzo lepsza (ale tylko z rabatem 50% ;) )
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 19:38     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Zafira napisał/a:
i chyba sie obsludze tez nie spodobala bo czekala jeszcze z 15 minut :D

czasem obsługa takim 'miłym' klientom lubi coś wiecej EXTRA dodac ;) nie tylko 15 minut wiec lepiej nie być nachalnym :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Olaa 
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 23:55     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
ja, poki co, bardzo sobie chwale Da Grasso i wlasnie nabralam ogromnej ochoty, zeby sie wybrac, moze sie uda w tym tygodniu ;)
Profil
PW Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 00:15     



Dołączył: 02 Lis 2005
Olaa, podzielam Twoje zdanie, i tez zastanawiam sie w ktory dzien znajde czas an pizze :p
Profil
PW Email Cytuj
Drago 
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 10:49     



Imię: Olga xD
Dołączyła: 20 Mar 2007
Skąd: Z szafy lesiaka
Veronica - mylisz się
Da Grasso jest najleprzą pizzerią w Gliwicach! Sosy są wieelkie a pizze genialne :)
Nawet mojej babci smakuję :rotfl: i według mnie Da Grasso jest naleprzą pizzerią :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008