Poprzedni temat «» Następny temat
jakie jest najlepsze LO w Gliwicach ?
Autor Wiadomość
madziar 
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 16:03     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
a co powiecie o III na gierymskiego?
Ostatnio zmieniony przez madziar Czw Cze 28, 2007 16:39, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Tom@k 
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 17:30     



Dołączył: 18 Cze 2007
Skąd: z nieba^^
jak to II LO!? najlepsza jest jedynka, jakby sie kto pytal :D
w III ma kilku znajomych (tzn. w większosci kolezanek, bo w tej szkole jest przewaga dziewczyn nad chłopcami) i mowia, ze fajna sql, wiadomo, trzeba sie uczyć, jak w każdej, ale nie jest tak najgorzej z tą nauka.
Profil
PW Email Cytuj
piastg-ce 
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 01:40     


Dołączył: 29 Paź 2007
Skąd: Gliwice
Jakie jest najlepsze? Tzn pod jakiwm względem? Jeśli chodzi o poziom nauczania to chyba króluje I, II i V ale moge sie mylić...
Jeśli chodzi o atmosfere to znam tylko jeden ogólniak gdyż tylko do jednego uczęstrzałem. Było to LO VIII. Jeśli chodzi o poziom nauki to nie było sie czym popisać, jeśli chodzi o sport to nie ma sobie równych - przynajmniej kiedyś. Wracając do poziomu nauczania to niby nie za wysoki ale żeby dostać sie na Polibude wystarczy.
Atmosfera bardzo fajna - chciałbym wrócic do tych czasów...były to moje najlepsze lata z życia;)
Profil
PW Email Cytuj
daniela 
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 13:49     


Dołączyła: 15 Lut 2007
powtarzam się ale napisze krótko: IV LO :P
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 17:55     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
daniela napisał/a:
powtarzam się ale napisze krótko: IV LO

A ja potwierdzę ;)
Profil
PW Email Cytuj
Sou 
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 22:49     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Wiadomo ze 2ka ;)

Czemu ?

1. Bo razem z 1dynka maja najlepszy poziom w gliwicach.

Czemu wiec nie 1?

Bo jak w 2 sa skrocone zajecia to w 1 normalnie sie ucza. Jak w 2ce masz wolne to w 1 masz skrocone zajecia ;)

Tak bylo jak ja sie uczylem 2 lata temu i tak bylo jak znajoma sie uczyla 5 lat temu. I TO JEST FAKT.

Nauczyciele w 2ce sa normalni raczej chyba sie przez 3 lata tylko 1 max 2ch zdarzylo takich do ktorych bym cos mial. Na szkole nie narzekalem poza tym jak to sie ogolnie narzeka;]

Za to znajomi z jedynki strasznie narzekali ze sie musza uczyc ze ich pytaja co chwile ze maja kartkowki. W 2ce takich rzeczy nie bylo ( pytania z zaskoczenia, kartkowki niezapowiedziane ).

Vtka jest max poje... . Chodzilem tam do gimnazjum i szkola wtedy probowala sie cofnac w czasie do okresu miedzywojennego. Przynajmniej dyrektor Brom pragnal by taka byla w niej atmosfera. Do tego jest brzydka i nic sie w niej nie dzieje lol ;)

2ka jest kolorowa i wesola. Co chwile jakies imprezy w stylu dni angielskich, teatrzykow itd itp ;)

IVki nie znam ale kojarzy mi sie raczej niezbyt;]

O reszcie nigdy nie slyszalem nic dobrego ani jakis "wybitnych" jednostek z tamtych szkol nie spotkalem.

No to tyle. Ja bym poszedl 2gi raz do 2ki i tyle.

P.s W 2ce niezle panny byly jak ja bylem i chyba nadal sa;] Proponuje wejsc na nasza-klasa, p l i zerknac. Chetnie bym sie tam wkrecil na jakies lekcje jeszcze:D
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 16:44     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Temat absurdalny xP Większość osób będzie bronić swojej szkoły.
Ja mogę stanąc po stronie ZSTI, a powodem moze byc to, że w szkole jest prowadzony "eksperyment maglowania".

Ale nie stane. Napomne tylko, że nauczyciele z LO I, LO II, LO III, ZSTI, często uczą/uczyli w paru szkołach na raz. Więc o to ten krzyk ?
Dajmy np. takiego pana Zwierzyńskiego- uczy w ZSTI i LO I.
Co do jego kwalifikacji nikt nie ma wątpliwości ^^
Ostatnio zmieniony przez Coyote Pią Gru 07, 2007 06:00, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
Tom@k 
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 21:14     



Dołączył: 18 Cze 2007
Skąd: z nieba^^
o tak, przynajmniej nikt nie powinien mieć.. on i pani Kwitek uczą rozszerzonej fizy w LO 1 ;p
albo np pan Dziedzic, który uczy w I i V.
Profil
PW Email Cytuj
lukasz92 
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 21:35   szkoła  


Imię: ?ukasz
Dołączył: 27 Lut 2008
Witam wszystkich
jedyna szkoła o której moge sie wypowiedzieć to I LO niestety nie wiem kto umieścił tą szkołę na pierwszym miejscu w gliwicach,no ale cóż poziom jest dobry ... ale tylko z matematyki i z fizyki a reszta przedmiotów zależy na kogo się trafi,poza tym jeśli chodzi o olimpijczyków to szkoła to wogóle o nich nie dba a nauczyciele ograniczają się najwyżej do pożyczenia książki.
No i wogóle z roku na rok poziom w tej szkole spada.Widać to choćby po liczbie punktów minimalnego przyjęcia II LO 121 V LO 101 I LO 59

h t t p;//w w w kuratorium.katowice, p l/Rekrutacja/rekrutacja.pdf

Polecam II LO lub V LO coraz lepsze wyniki ma tez liceum na gierymskiego
Ostatnio zmieniony przez lukasz92 Sro Lut 27, 2008 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 21:36     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
lukasz92 napisał/a:
I LO 59



tylko tyle????
az wierzyc sie nie chce
Profil
PW Email Cytuj
lukasz92 
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 21:59     


Imię: ?ukasz
Dołączył: 27 Lut 2008
Ja sam długo nie mogłem w to uwierzyć ale niestety taka jest prawda.Dużo osób poszło do II i V ja sam raczej bez problemów dostane sie do każdego ( teraz chodze właśnie do Gim 14 tutaj jest też I Lo) ale na pewno nie pójdę do I gdyż jedna z nauczycielek sama powiedziała mi że jeśli nie chce się zmarnować to nie mam isc na jedyny profil "normalny" w I LO czyli prawniczo-ekonomiczny
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 23:44     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
lukasz92, skoro bez problemow dostaniesz sie do kazdego, to oczywiscie wybieraj to najlepsze
Profil
PW Email Cytuj
asiaw 
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 09:42     


Imię: asia
Dołączyła: 21 Lut 2008
A ja powiem tak, skończyłam VII i jestem bardzo zadowolna. Po ukończeniu miałam niemal wolny wstęp na wszystkie uczelnie (teraz kończę studiować prawo). Bywały gorsze i złe chwile ale narzekać nie mogę i na pewno miło wspominam nauczycieli których miałam bo pozatym że może i byli wymagający to nieraz naprawdę szli na rękę.
Profil
PW Email Cytuj
inamorata 
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 22:30     



Imię: Magdalena
Dołączyła: 24 Wrz 2007
Skąd: Zewsząd
Dorothea napisał/a:
lukasz92 napisał/a:
I LO 59



tylko tyle????
az wierzyc sie nie chce

Tak, tyle było za moich czasów na profil sportowy. Ale tam to ludzie szybko się wykruszali. Ja akurat jestem po europejskim i nie narzekam. :)
Profil
PW Email Cytuj
lukasz92 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 10:40     


Imię: ?ukasz
Dołączył: 27 Lut 2008
a kto Cie uczył historii i wosu ?
Profil
PW Email Cytuj
inamorata 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 17:58     



Imię: Magdalena
Dołączyła: 24 Wrz 2007
Skąd: Zewsząd
Majewska :P
Profil
PW Email Cytuj
lukasz92 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 18:22     


Imię: ?ukasz
Dołączył: 27 Lut 2008
no to już wiem dlaczego się dostałaś wszędzie bez problemów.Jakbym wiedział że historii i wosu będzie mnie uczyła Pani Majewska też bym tam poszedł ale ostatnio innych nauczycieli dają na "rozszerzoną" historię i wos
Profil
PW Email Cytuj
inamorata 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 20:50     



Imię: Magdalena
Dołączyła: 24 Wrz 2007
Skąd: Zewsząd
Jeszcze można by było strawić Mikułę, ale to tylko jeśli chodzi o WOS. Filar natomiast to już kompletne dno.
Profil
PW Email Cytuj
sergey korovush 
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 13:38     


Dołączył: 27 Lut 2010
wiem, że trochę późno, ale dodam swoje 3 grosze.
Ogólnie opinie po mieście krążą takie: Mat-fiz w I LO, Human w II, Bio-chem w V. Ja chodziłem na ekonomiczny do I i przychodziłem tam jako humanista, ale jazdy miałem tylko z polskiego (ale tylko dlatego, że trafiłem na najtrudniejszą polonistkę, u reszty niczego się nie nauczysz). Historia i Wos, które chciałem zdawać na maturze to wesołe 3 lata nic nie robienia u p. Mikuły. Czyli 5 godzin w tygodniu oglądania filmów. Przez 3 lata nie zrobił nam nawet kartkówki ani sprawdzianu. Od kolegów wiem, że biol-chem też był zawiedziony, bo w I istnieje bio-chem-fiz (pod kątem bio-chemicznych kierunków na polibudę, a nie na medycynę), i najwięcej roboty mieli z fizyki. Mało z nich poszło na medycynę. Wysoki poziom był z fizyki, matmy, geografia też porządna, chemia niezła, a reszta słaba generalnie. (chociaż to też zależy od nauczyciela).
wracając do mnie, poszedłem jako humanista i wyszedłem jako ścisłowiec. Polubiłem matmę i fizykę i poszedłem na polibudę ;) . Jedynka robi z wszystkich ścisłowców, pozdro dla Zwierza.
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 09:33     



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
V lo :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008