Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kobi
Sro Sie 29, 2007 08:56
Kim dla ciebie jest dzisiejszy człowiek??
Autor Wiadomość
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 14:11     

Aither napisał/a:
Co ksztaltuje teraz czlowieka?



Kasa,kasa i jeszcz raz kasa,można dodać znajomości i znajomości...
Cytuj
limnea
Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 22:48     


Dołączył: 20 Kwi 2005
Piotrulek napisał/a:
Kasa,kasa i jeszcz raz kasa,można dodać znajomości i znajomości...

Są jednak i tacy co nie biorą - nazywają się ryby
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 01, 2005 13:16     

limnea napisał/a:
Są jednak i tacy co nie biorą - nazywają się ryby



Tak tylko ryby nie biorą...
Cytuj
Dana 
Wysłany: Nie Maj 01, 2005 21:26     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
mnie się nasuneło że dzisiejszy człowiek jest zagrożeniem sam dla siebie

w ludziach obok mnie widze siebie
mam wszystkie zalety i wady innych ludzi
mam nadzieje że moje zalety wystarczają aby pokryć moje wady i rachunek sumienia nie będzie na minusie :D
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 01, 2005 23:19     

czlowiek? jednych akceptuje jednych nie nigdy nie probuje nikogo zmienic
Cytuj
Dana 
Wysłany: Pon Maj 02, 2005 21:55     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Cytat:
jednych akceptuje jednych nie nigdy nie probuje nikogo zmienic

Jakien to piękne , nie zmieniać tylko korzystać ,podziwiać lub żyć obok
Świat Idealny !
:padam: chce żyć w świecie takich ludzi !
Profil
PW Email Cytuj
Dim
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 15:57     



Dołączył: 20 Sty 2005
Skąd: Gliwice(sikornik)
wiec i ja dorzuce swoje 5 groszy ;)
Czlowiek w dzisiejszych czasach.. hmmm.. (nie bedzie tu mowa o wsyztskich ale o sporej wiekszosci ;P ) bezwgleny egoista, czesto idiota nie zdajacy sobie z tego sprawy ;) materialista nie doceniajacu uczuc, postac ktora pragnie tylko i wylacznie swojego sukcesu i przyjemnosci nie zwracajac uwagi na innych. Czesta cecha jest wrecz chora ambicja. Czlowiek to istatto stworzona przez Boga ale jakos niezbyt doskonala, nie zauwazajaca i nie doceniajaca piekna tego co posiada i tego co otacza go na codzien... jest to cos co ma myslec ale nie zawsze mu to wychodzi, cos co kojarzy mi sie ze zlem i szatanem.. skzoda tylko ze ja tez jestem czlowiekim :P
Profil
PW Email www Cytuj
Dana 
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 16:10     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Dim napisał/a:
skzoda tylko ze ja tez jestem czlowiekim


ja też jestem człowiekiem i to jest piękne ,a że nie doskonałym - nie tylko ja więc w stadzie łatwiej :P
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 22:49     

tak naprawde to mam taka czarna liste gdzie sa ludzie ktorzy mi wyrzadzili jakas krzywde z ktorymi nie rozmawiam nazywam tych ludzi "bez prawa do rechabilitacji ", prawde mowiac przed niektorymi mnie ostrzegano ze mnie wyroluja bac cos tam , ale ja zawsze jak to ja nie mam nic do kogos dopuki sie sam nie przekonam na wlasnej skorze nie przeszkadza mi ze ktos jest lysu ,gruby,czarny .innego wyznania tak naprawde to sam niewiem jakiego jestem jedynie to nie lubie pedalow sam niewiem dlaczego moze dlatego ze nie zauwazaja piekna kobiecego ciala kurcze ale sie rozpisalem to tyle na koniec powiem tylko jeszcze ze z ludzi najbardziej lubie kobiety.
Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Maj 04, 2005 19:33     

darkenstein napisał/a:
nie przeszkadza mi ze ktos jest lysu ,gruby,czarny .innego wyznania



To fajnie,że ci nie przeszkadza,bo ja jestem gruby,ale nie łysy i nie czarny... :) :)
Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sro Maj 04, 2005 21:44     

Piotrulekto spokojnie mozemy sie napic :hyhy:
Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Czw Maj 05, 2005 09:40     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
dla mnie kazdy człowiek jest bardzo ważny i każdego nalezy szanowac. Nie duzo nas kosztuje nie wyrzadzac ludziom krzywdy. Nie skreślam ludzi ubogich, czy nawet takich, ktorzy zeszli na zla droge. Kazdy moze w zyciu zladzic. Nie odwracam sie od takich ludzi. Niektorzy mowia, jak lezy to mozna kopnac...wlasnie , ze nie. Doslownie podchodzac, jak lezy, to moze trzeba mu pomoc? Niekoniecznie musi byc pod wplywem alkoholu:)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 06:27     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
czlowiek teraz jest nikim, inni nie licza sie z jego zdaniem ani nic... nie ma podstawowych umiejetnosci jakie natura dala nam w "nagrode" nie potrafimy rozmawiac, nie potrafimy sluchac [slyszec tak] ani racjonalnie myslec... jak roboty, ktore po nacisnieciu jakiegos knefla robia dokladnie to co im sie kaze... brak spontanicznosci i iskry walki o godnosc czlowieka. Dziejszego "ludzia" ksztaltuje praca, kasa i to jak wysiudac kogos z posady...
Tia diametralnie zmienia sie myslenie czlowieka, gdy sie okazuje, ze najblizsi pracownicy... ludzie z ktorymi sie pracuje od 5 lat... po prostu (...) w papiery jak tylko sie da... a tylko po to aby zajac czyjes miejsce.
Wspolczesny czlowiek nie potrafi pracowac w grupie... liczy sie tylko "JA" i "MOJE" nie ma juz nasze czy my...
a przeciez czlowiek przetrwal dzieki pracy w grupie, dzieki zjednoczeniu... czlowiek schodzi na "tygrysy" bojowe, samotne i agresywne... zabic dla przyjemnosci...
Profil
PW Email Cytuj
Basik
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 21:04     



Dołączył: 14 Kwi 2005
Skąd: Gliwice
Aither
Musialas miec wiele zlych doswiadczen ze tak surowo wypowiadasz sie o ludziach. Moze po prostu nie spotkalas w zyciu nikogo dobrego by miec nadzieje, ze gdzies tam po Ziemi chodzi jakis dobry czlowiek.
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 21:52     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Aither po prostu ostatnio ma zly humorek,
ale za miesiac jak bedzie lepiej napisze cos milego o ludziach
Profil
PW Email Cytuj
limnea
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 11:35     


Dołączył: 20 Kwi 2005
Aither napisał/a:
Tia diametralnie zmienia sie myslenie czlowieka, gdy sie okazuje, ze najblizsi pracownicy... ludzie z ktorymi sie pracuje od 5 lat... po prostu (...) w papiery jak tylko sie da... a tylko po to aby zajac czyjes miejsce.
Wspolczesny czlowiek nie potrafi pracowac w grupie... liczy sie tylko "JA" i "MOJE" nie ma juz nasze czy my...

Tak, widzę żę nabierasz doświadczenia życiowego. Dla mnie żadna nowość.
Ja tylko od siebie dodam krótko: W PRACY NIE MA KOLEGÓW. Oni pierwsi podłożą Ci nogę...
Podobnie jak z rodzinką z którą najlepiej wychodzi się ...na zdjęciu.
Profil
PW Cytuj
of 
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 11:40     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
khmmm khmmmm, ze tak sobie chrzakne...

bracie przyslowia ludowe najlepiej sprawdzaja sie w basniach ludowych... i tego takze powinienes z wiekiem sie dowiedziec

czasem jest dobrze, a czasem zle... wszystko zalezy od ludzi... prosze nie uogolniac! Znam takich co widza tylko czubek wlasnego nosa i takich
co promieniuja dobrocia i altruizmem... w rodzinie i nie tylko... :]
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 13:21     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
limnea tutaj Ci przyznam racje w pracy nie ma kolegow... kazdy patrzy aby tylko wysiudac Cie ze stanowiska i zajac Twoje miejsce...

frohike nie sadze aby miesiac w te czy w druga strone zmienil jakos moje nastawinie do tych ludzi... moze jak osfald powiedzial nie nalezy uogulniac... ale poki co mam zle zdanie...

Basik nie wiem czy wiele... do tej pory nigdy nie mialam problemu z kontaktami miedzyludzkimi i prawde mowiac jestem ludziem co z takimi rzeczami klopotow miec nie bedzie... ale nie mozna nic na sile robic jesli ktos z kim sie wspolpracuje podklada swinie na kazdej plaszcyznie na jakiej sie da... i to czasem wykorzystujac na prawde chamskie srodki....
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 00:36     

jesli o facetow na ulicy to zwykly przechodzien a co do kobiet to juz obiekt dzialajacy na wyobraznie :P
Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 01:14     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
hmmm... :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008