Poprzedni temat «» Następny temat
rozbieranie wzrokiem :)
Autor Wiadomość
CrazyZELL 
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 21:10     



Dołączył: 31 Sie 2006
Skąd: ?abędy
Hehe, no co?? Fajnie tak porozbierac w myslach "kobiałki" :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 21:15     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
Fajnie tak porozbierac w myslach "kobiałki"

i panów też :hyhy: dziś jednego rozbierałam :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 22:31     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Yeti napisał/a:
Kurcze!... Słyszałem o takich specach, co łyżeczki potrafią wzrokiem wyginać, ale żeby aż tak się patrzeć?... Niewiarygodne!... :szok:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
CrazyZELL napisał/a:
Teraz jest w ciazy i dopiero jestem ciekaw jak wyglada.
tego to ja szczerze mówiąc zupełnie nie rozumiem :zdziwko: rozumiem, że można rozbierać wzrokiem kogoś kto jest pociągający - rozumiem, że ta znajoma taka była wcześniej dla Ciebie, ale nie bardzo wiem dlaczego akurat teraz jesteś jeszcze bardziej ciekaw jak wygląda jak się jej utyło i nieco zniekształciło :niepewny:
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 23:00     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Dorotka, bo kobieta w ciązy wyglada cudnie, pięknie i dla bardzo wielu mężczyzn pociągająco :D
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 00:04     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
co racja to racja hehe
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 10:23     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
kisia, trunks, :zdziwko: no to ja chyba mam poczuciem estetyki coś nie tak ;)
Profil
PW Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 10:39     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
No to teraz zaczelam sie ciezko zastanawiac...chyba bede musiala zajsc w ciaze ( ktos chetny : hyhy:) by mnie jakis facet wzrokiem rozebral tak, iz poczuje sie calkiem naga
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 10:52     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
I musisz przez to w ciąże zachodzić Szamaneczko?? :niepewny: Niee, absolutnie, przejdź pewnym krokiem po mieście.Zarzuć zalotnym spojrzeniem i zobaczysz, że poczujesz się całkowicie rozebrana :P
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 11:21     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
kisia napisał/a:
Dorotka, bo kobieta w ciązy wyglada cudnie, pięknie i dla bardzo wielu mężczyzn pociągająco :D

Oj tak... :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:
Dorotka napisał/a:
no to ja chyba mam poczuciem estetyki coś nie tak ;)

I z gustem ;)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 12:02     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Mor skarbeczku :D , codziennie biegam po miescie...i ciagle jestem ubrana :hyhy: , spojrz jak kobi sie zachwyca takimi kobietami ( sorrki kobietka :D )
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 14:38     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Hmm, szkoda, że faceci nie moga zachodzić w ciąże :zdegustowany: Może baardziej byli by pociągający :D:D ..... Szmaneczko.... próbuj,próbuj, teee zalotne spojrzenie, ogniki w oczach :D:D Mrraaau, każdej kobiecie się udaje :]
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 07:37     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
MorQaNa napisał/a:
Hmm, szkoda, że faceci nie moga zachodzić w ciąże Może baardziej byli by pociągający

MorQaNa, ja wyglądam conajmniej na szósty miesiąc... Ponieważ (niestety) nie tracę wzroku, kiedy muszę sam się rozebrać, to z czystym sumieniem mogę Cię zapewnić: nie żałuj!...

kisia napisał/a:
bo kobieta w ciązy wyglada cudnie, pięknie i dla bardzo wielu mężczyzn pociągająco

... więc dlaczego kobiety, jak diabeł przed wodą święconą, bronią się przed najmniejszymi objawami na swoim ciele, które upodabniałyby je do ciężarnych?... No, może jeszcze na powiększony biust nie spojrzą krytycznie, ale nawet drobne zaokrąglenie brzuszka potrafi im spędzać sen z oczu (bo rzekomo nie w każdej sukience będą jak bóstwo wyglądały), a coś, czego z lupą trzeba byłoby szukać, potrafią nazwać "fałdami tłuszczu"?... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Cytat:
bo kobieta w ciązy wyglada cudnie, pięknie i dla bardzo wielu mężczyzn pociągająco

Tak!... To prawda!...

... bo widok kobiety w ciąży jest obrazem (i wyobrażeniem) cudu, jaki się w niej dokonuje! :)
... bo widok kobiety w ciaży uruchamia dodatkowe "narzędzia", a nie tylko poczucie estetyki, czy pożądanie...

MorQaNa napisał/a:
...Szamaneczko (...) przejdź pewnym krokiem po mieście.Zarzuć zalotnym spojrzeniem i zobaczysz, że poczujesz się całkowicie rozebrana

Już tam nasza Szamaneczka wie, jak to należy robic... :P
Szamanko, jeśli myślisz, że to nie działa w twoim środowisku pracy, to sie nie zrażaj!... Ci panowie (twoi podopieczni) robią to bezustannie, tylko, że wrazić już (błyskiem w oku) nie potrafią! ;)
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 08:39     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Yeti napisał/a:
... więc dlaczego kobiety, jak diabeł przed wodą święconą, bronią się przed najmniejszymi objawami na swoim ciele, które upodabniałyby je do ciężarnych?...
to nie do końca tak. Jak dla mnie to kobieta (facet pewnie też) jest atrakcyjna, jeżeli dobrze czuje się we własnej skórze, lubi siebie i akceptuje. Wtedy właśnie, kiedy ktoś sam ze sobą czuje się dobrze to staje się atrakcyjny dla innych, czuje się pewny siebie. Pewnikiem początki ciąży są właśnie takie dla większości kobiet, ale potem bywa różnie. Nie za bardzo można czuć się dobrze we własnej skórze jeżeli jest się ociężałym i przez to zupełnie nieporadnym i niezdarnym, jeżeli po zrobieniu paru rzeczy które wcześniej były "pryszczem" ma się zadyszkę, jeżeli wysiadają stopy i bolą plecy. Oczywiście dodatkowo dochodzi do tego aspekt pt. "co by tu ubrać" a to pytanie z każdym dniem jakoś dostarcza coraz mniej opowiedzi bo w coraz mniej rzeczy człowiek się mieści - a dla kobiety to jakby ważne ;)
Więc jeżeli kobieta - mimo wielu cudownych doznań takich jak wiercenie się malucha, jego kopniaki i uczucie, że on tam jest - czuje się obolała, wielka, niezdarna i cały czas śpiąca i zmęczona to nie może czuć się atrakcyjna i woli zgasić światło ;) oczywiście bardzo wiele daje akceptacja partnera, otoczenia dla tekiego stanu rzeczy, ale i tak... uwierz, że nie chce się być wtedy rozbieranym wzrokiem :zawstydzony:
Profil
PW Cytuj
Yeti 
Wysłany: Wto Paź 03, 2006 08:10     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Dorotka napisał/a:
Jak dla mnie to kobieta (facet pewnie też) jest atrakcyjna, jeżeli dobrze czuje się we własnej skórze, lubi siebie i akceptuje. Wtedy właśnie, kiedy ktoś sam ze sobą czuje się dobrze to staje się atrakcyjny dla innych, czuje się pewny siebie.

Już szybciej zgodziłbym się z zależnością odwrotną,... wydaje mi się, że to jest tak, że kiedy ktoś się czuje atrakcyjny (odczuwa to np. poprzez reakcje innych), to przez to zaczyna się dobrze czuć sam ze sobą... ale chyba się niezbyt na tym znam...

Dorotko, te słowa, które zacytowałaś, napisałem mając na uwadze kobiety, które wcale w ciaży nie są :) ... ale które na swoje ciało potrafią patrzeć wzrokiem tak bardzo wymagającym i krytycznym, że pomimo swojej niewątpliwej atrakcyjności (między innymi potwierdzanej tym rozbierającym wzrokiem niejednego faceta), potrafią doszukiwać się pseudo-felerów najczęściej właśnie w cechach, które są namiastką zmian sylwetki wywoływanych przez ciażę... (a jednocześnie tak często brakuje tej krytycznej samooceny w zakresie kapryśnego zachowania, które wyłącznie ciąża mogłaby usprawiedliwiać ;) ).

Dorotka napisał/a:
oczywiście bardzo wiele daje akceptacja partnera, otoczenia dla tekiego stanu rzeczy, ale i tak... uwierz, że nie chce się być wtedy rozbieranym wzrokiem

Akceptacja stanu rzeczy (wsparcie) to jedno, a wzrok (np. partnera), który mówi, że pomimo tych zmian o których wspomniałaś, jesteś dla niego ciągle tak samo piękna i atrakcyjna, to chyba stanowi odrębną wartość, prawda?... nawet, kiedy nie masz ochoty na to rozbieranie (wzrokiem) ;)
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 14:52     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
W minionym tygodniu mi nie brakowało
chwil pełnych wzrokiem rozbierania... :rotfl:
Gdyby się komuś w moją głowę wejść udało,
to gotów pomyśleć, że kawał ze mnie drania! :P
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 14:54     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
zabrzmialo nadwyraz interesujaco :)
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 15:43     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Interesująco, to się kłębiły myśli moje
pod wyobraźni naporem... i widokiem
ciała pięknego, lecz ubranego szykownie.

...myśli wkradające się pod te stroje,
do miejsc skrywanych przed mym okiem...
... od samych myśli mi było cudownie! :rotfl:

...do tego zawrót głowy od perfumów woni,
zmysły szalejące,... słodki dotyk dłoni...

... nawet, jeśli coś więcej się wtedy działo,
to nie piszę, by offtopikiem się nie stało!
Bo przypominam, że treści tego tematu
bliżej niż do rozkoszy jest do... celibatu! :P
Profil
PW Email Cytuj
Jagoda 
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 21:43     


Dołączyła: 11 Paź 2006
Skąd: Gliwice
Piękny wiersz :)
Profil
PW Email Cytuj
De_Luca 
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 22:07     



Dołączyła: 28 Gru 2005
Skąd: Żernica CitY
właśnie mi sie przypomniał piątek w quasarze, ładne 1,5 h patrzenia sobie nawzajem w oczy i nie tylko uhh.. <hot> a było na co =P
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 22:21     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Jagoda napisał/a:
Piękny wiersz


..ta rozbiera wzrokiem jak się czyta.. :P

Takie rozbieranie wzrokiem jest dla mnie przyjemne tylko wtedy gdy sama sobie rozbieram wzrokiem swojego towrzysza z którym spędzam wolny czas i to wtedy gra ...dosłownie gra jakieś przyjemne wibracje w uszach :hyhy:
Sprawa się komplikuje gdy chce pogadać ,a tu w oczach rozmówcy widze jak rozpina się moja bluzeczka ,no i co ? ja chciałam gadu gadu przy kawie a tu jestem zmuszona swojej garderoby pilnować ;) on rozbiera ,a mnie zamiast zimno ciepło się robi :zawstydzony: kawa zaczyna mi w przełyku stawać ,zamiast spływać pieszcząc smakiem mój przełyk :przestraszony: nadal nie wiem co robić ...zbawieniem jest w tym czasie telefon do mnie ,dobry pretekst aby się ewakuować ...jeśli sama nie jestem zainteresowana rozbieraniem swego rozmówcy :P ..ale czasami telefon dzwoni nie wtedy kiedy trzeba :dobani: ..no i takie perypetie mam z tym rozbieraniem wzrokiem ..ja :D
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008