Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mozna sie zakochac w kobiecie lekkich obyczajow.
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 22:57     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
trunks, uwazam, ze sa glupsze tematy na tym forum, jesli jakis wydaje Ci sie "glupi" to najlepiej nie brac w nim udzialu... :dobani:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 23:47     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
nom nie bede brał udziału bo nie ma o czym pisać :)
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 08:38     

kisia napisał/a:
Oczywiście, że można , serce nie sługa, ale czy jesteś pewien że będziesz potrafił żyć ze świadomością jaka miała przeszłość
Dobre pytanie w wieku 20 lat napewno bym tego nie wytrzymal, teraz to co innego sporo doswiadczen zyciowych, ale jak milo spojrzec w oczy kobiety ktore kochaja , co ona mysli nie chciala by swojej przeszlosci . Jezeli chodzi o tych ktorzy byli przedemna , smieje sie z tego najwazniejsze ze jej jest dobrze ze mna , kobiety tej profesji o orgazmie tylko czytaja.
Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 11:30     

wydaje mi sie ze to tez jest kwiestia zaufania do takiej osoby..
Nigdy nie wiemy czy ona poprostu nie zajomwala sie tym z czystej satysfakcji i czy pozniej nie bedzie dalej wykonywala swojego ulubionego zajecia..
Ja nie potepiam takich ludzi.. i naprawde ludzie ktorzy zwiazuja sie z dziwka.. maja wielka odwage..
Cytuj
Admike 
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 11:50     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
jakoś trudno mi to sobie wyobrazić...
Monique napisał/a:
Nigdy nie wiemy czy ona poprostu nie zajomwala sie tym z czystej satysfakcji i czy pozniej nie bedzie dalej wykonywala swojego ulubionego zajecia..


właśnie Monique, ...
Profil
PW Email www Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 13:59     

Aither napisał/a:
sformulowanie "dziwka" nie bardzo pasuje do okreslenia jakiejkolwiek "grupy zawodowej" to raz... dwa co do tego... uwazam ze to nie jest nic sensacyjnego ze byla prostytutka zrywa z "przeszloscia" i zaczyna nowe zycie. Prawie 80% takich kobiet jest studentkami i to nie najgorszych uczelni. Koncza je i zaczynaja prace w swoim WYUCZONYM zawodzie. Poza tym... co to tylko kobiety sie sprzedaja nie sadze ale w okolo facetow to nie robi sie takiego zamieszania.

Ogolnie uwazam, ze to zadna sensacja ze prostytutka zakochuje sie ma meza dzieci i normalna rodzine. Kazdy ma do tego prawo i niezaleznie od tego co wczesniej wykonywal... sadze ze najwazniejsze jest to czy jej maz bedzie potrafil zyc z swiadomoscia kim wczesniej byla - jesli to zaakceptuje sadze ze malzenstwo moze prztrwac i nie raz nie dwa bedzie lepszym zwiazkiem niz inne bardziej "przyzwoite" zwiazki.

i jeszcze jedno... trunks jesli masz zamiar pisac tego typu posty to najlepiej nie pisac ich w ogole... osobiscie uwazam, ze Twoj ostatni post jest nie na miejscu i totalnie nic nie wnosi do tematu.
_________________
NO NO madrze piszesz , masz racje we wszystkim , podoba mi sie Twoja wypowiedz.
Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 16:30     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Zakochać się oczywiście można w każdym, jak człowiek naprawdę kocha to nad wieloma rzeczami się nie zastanawia. Oczywiście w takim związku mogą pojawiać się takie czy inne problemy ale to nieznaczy że w innych związkach ich nie ma. Nie potrafię odpowiedzieć co ja bym zrobił w takiej sytuacji. To chyba trzeba przeżyć i każdy przypadek rozpratrywać indywidualnie. Nie jestem zwolennikiem szufladkowania ludzi i problemów - bo zawsze jest jakieś "ale" a każdy kij ma dwa końce. Bywa także że ślepa miłość prowadzi nas w przepaść ;)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Lut 22, 2007 23:30     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
desperado napisał/a:
kobiety tej profesji o orgazmie tylko czytaja.

zależy ktore, bo częśc z nich lubi tą prace łącząc przyjemne z pożytecznym :P
Profil
PW Email Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 00:45     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
trunks napisał/a:
zależy ktore, bo częśc z nich lubi tą prace łącząc przyjemne z pożytecznym
A skąd ty to wiesz ;) ;)
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 10:28     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
to ogolnie problem duzej czesci facetow tj jakakolwiek przeszlosc kobiety.
Z swojej strony jakbym widzial, ze z nia na stale nie bede, tylko na jakis czas to przeszlosc mnie nie interesuje i nigdy nie interesowala. Jednak jak juz chce z ta kobieta spedzic reszte zycia to chce aby byla piekna teraz dla mnie i wczesniej. Jak to bylo juz tutaj napisane faceci sa zazdrosni od poprzednikow, a i polecam film K.Smitha "W pogoni za Amy". Idealnie pokazuje jeden z wazniejszych powodow dlaczego faceci nie lubia przeszlosci swoich kobiet.
Dobrze jest sobie jakos juz samemu "przetrawic" przeszlosc, np argumentem, ze prostytutka miala taka prace, do ktorej pewnie podchodzila z dystansem. Dla mnie o wiele gorsze do przetrawienia bylaby swiadomosc, ze moja kobieta przespala sie z kims za kilka cieplych slowek i zostala porzucona.
Zycie nie jest latwe, a czym trudniejsza jest droga tym wieksza radosc z wygranej.
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 17:02     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Czy można się zakochać w kobiecie lekkich obyczajów? - Oczywiście!

Czy świadomość jej "doświadczenia" będzie bolala? - Oczywiście!

Czy można chcieć z nią układać sobie życie? - Oczywiście!

Czy wystarczy siły, aby pokonać przeciwności (własnych mysli i życzliwego" otoczenia)? - To będzie wiedział tylko ten, co spróbuje!...

...podobno panie o tego rodzaju przeszłości potrafią być bardzo dobrymi żonami (i to wcale nie chodzi o techniki zaspokajanie fizycznych pragnień męża).

p.s.:
darkenstein napisał/a:
mnie osobiscie przeszkadza nawet jeden facet ktory bzyka laske ktora kocham
Prawdę mówiąc, darkenstein, coraz bardziej dziwi mnie twoje podejście... Mówisz tak, choć sam w innym miejscu wyznajesz, że bzykasz niejedną panienkę i nie widzisz w tym nic złego, bo to tylko fizyczne kontakty?...
Nie no,... ogolnie wszystko jest OK, tylko coraz mniej mi słowo "miłość" pasuje do określenia twoich relacji względem tej pani :]
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 20:55     

Yeti napisał/a:
Nie no,... ogolnie wszystko jest OK, tylko coraz mniej mi słowo "miłość" pasuje do określenia twoich relacji względem tej pani
Daras czy ja o czyms nie wiem?
Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 21:31     

Yeti napisał/a:
względem tej pani
_________________
jakiej pani?
Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 01:20     

Yeti napisał/a:
Prawdę mówiąc, darkenstein, coraz bardziej dziwi mnie twoje podejście... Mówisz tak, choć sam w innym miejscu wyznajesz, że bzykasz niejedną panienkę i nie widzisz w tym nic złego, bo to tylko fizyczne kontakty?...

tylko ze ona tez go kocha i tu jest problem :(
Cytuj
Yeti 
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 19:22     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
darkenstein napisał/a:
tylko ze ona tez go kocha i tu jest problem

fiu, fiu!... wielki mi problem!... myślisz, że Ty jeden tak masz? ;)

A teraz serio... darkenstein, więc skoro mówisz, że Ty ją kochasz, to masz co najmniej dwa powody, żeby się cieszyć:
1) ciesz się, że twoja ukochana ma więcej szczęścia od Ciebie i może dzielić życie z kimś kogo kocha!...
2) ...i ciesz się z tego, że czasem ona - pomimo wszystko - ma czas dla Ciebie!

ps.: Darku, przepraszam, że Cię z tej strony zahaczyłem!... i przepraszam, że to nastąpiło akurat w tym temacie!... Nie wiem, co mnie napadło :/
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 13:41     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
trunks napisał/a:
Aither, bo wg mnie temat jest bez sensu. Na pytanie "czy mozna sie w kims tam zakochac" jest odpowiedź "tak", bo jak juz ktos wspomnial serce nie sługa. Kazdy moze sie w kimkolwiek zakochac, nawet w najmniej spodziewanej osobie...

Dokładnie . Tak jak juz wczesniej ktos zauwazył autorowi postu chyba nie chodziło tyle o zakochanie co o zwiazek z taka kobieta.
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 16:22     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
katarzynka napisala
Cytat:
autorowi postu chyba nie chodziło tyle o zakochanie co o zwiazek z taka kobieta.


ktory moze okazac sie wcale nie taki prosty i juz nie chodzi o sam fakt, ze druga osoba wie kim byla jego partnera i czym sie w przeszlosci zajmowala, ale samo otoczenie potrafi byc strasznie zlosliwe
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 07:19     

Szamanka napisał/a:
ktory moze okazac sie wcale nie taki prosty i juz nie chodzi o sam fakt, ze druga osoba wie kim byla jego partnera i czym sie w przeszlosci zajmowala, ale samo otoczenie potrafi byc strasznie zlosliwe
Jezeli sie zakochali nastepstwem jest zwiazek masz racje, yak naprawde moj znajomy poszedl na panienki zaplacil , kobieta mu sie spodobala zaiskrzylo , ona zrezygnowala z pracy w agencji podjela normalna prace sa razem , powiedziala do mnie ze zycie nabiera barw co bedzie dalej czas pokaze, psychcznie tez dochodzi do siebie zycze im jak najlepiej a co bedzie pokaze zycie.
Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 15:19     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
desperado napisał/a:
psychcznie tez dochodzi do siebie zycze im jak najlepiej a co bedzie pokaze zycie.

super . gratuluje:) fajnie jest słyszec ze sa takie kobiety ktore daja rade sie podniesc z tego wszystkiego :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 15:22     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
katarzynka napisala
Cytat:
fajnie jest słyszec ze sa takie kobiety ktore daja rade sie podniesc z tego wszystkiego


nalezy tez sciagac czapki z glow dla takich mezczyzn, ktorzy dostrzegli taka kobiete i jej przeszlosc zostawili daleko w tyle, budujac teraz wspolna przyszlosc.
Malo jest taki odwazniakow.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008