Poprzedni temat «» Następny temat
^^Sosnica^^
Autor Wiadomość
Karlus 
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 11:10     


Dołączył: 20 Maj 2010
A ludzie tam mieli wybite na czole że są z Sośnicy ? :rotfl:
Polecam się przejśc podp ierwsze lepsze liceum czy gimnazjum, wszędzie jest tak samo!!!
Ostatnio zmieniony przez Karlus Czw Cze 24, 2010 11:11, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 16:12     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Sośnica jest sypialnią Górniczą to prawda. Dzielnica stworzona dla górników - to też prawda. Czy górnik pracujący na kopalni jest mniej inteligętny od tego co pracuje w centrum miasta? cóż... ja tam ludzi z sośnicy lubię :) chociaż na mieście i tak bym nie poznała kto z jakiej dzielnicy pochodzi :)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 22:31     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
hmm....wlasnie sie zastanawiam ile inteligencji jest we mnie, bo ja wlasnie tam chodzilam do szkoly i to do gorniczej....ot i nie czuje sie gorsza od tego co to liceum nr 5 konczyl.
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 22:47     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Szamanka napisał/a:
nie czuje sie gorsza od tego co to liceum nr 5 konczyl.


I słusznie. Ja skończyłam ww i takich głąbów jakich tam poznałam świat nie widział. Nie mówię że wszyscy, którzy skończyli piątkę to głąby, ale i tacy trafili się w tej pseudoelitarnej szkole. Grunt to nie generalizować :|
Profil
PW Email Cytuj
Lady Nyks 
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 23:25     



Dołączyła: 21 Sie 2008
Kajusiaw napisała
Cytat:
No w Sośnicy nie ma raczej inteligentnych osób, same ryle mówiąc po naszemu. Wiem coś niecoś o tej dzielnicy gdyż chodziłam do liceum tam 4 lata na Sikorskiego w małpim gaju

następnie:
Cytat:
Ja nie chciałabym obrażać ludzi mieszkających w tej dzielnicy, lecz niestety tam jest wiele osób związanych z górnictwem i nie da się zaprzeczyć.

a po przeprosinach za ww posty w odpowiedzi na moją wypowiedź:
Cytat:
W końcu każdy ma prawo do własnej opinii, a nawet jeśli się upiłam to co cię to obchodzi ja w twój garnek nie zaglądam. Nie mówię wcale, że na Koperniku jest super i same chodzące ideały. A forum jest po to , aby każdy mógł wyrazić własne zdanie nawet jeśli nie jest ono pochlebne!!!


Droga Kajusiaw - zgadzam się, że każdy ma prawo do wypowiadania się na różne tematy, nawet jeżeli nie są one pochlebne. Każdy ma do tego prawo, ale pod warunkiem, że robi to w sposób taktowny, uprzejmy i dojrzały. Twoje wypowiedzi są stereotypem, są nieuprzejme i krzywdzące, a nadto obrażają szereg osób, w tym mojego ojca, który pracuje w górnictwie, mojego wujka, który zginął w wypadku, oraz kilka jeszcze osób z mojej rodziny.
To prawda, że niektórzy górnicy, albo osoby związane, są prymitywne, ale na Boga! W każdym zawodzie tak jest!
Napisałam, że pisząc te posty nie mogłaś byś na trzeźwo, bo nikt normalny nie generalizowałby aż w tak prymitywny sposób! No, chyba, że trolle.

Dziwi mnie, że moderatorzy nie zareagowali usunięciem pierwszej i drugiej wypowiedzi tej użytkowniczki. Chyba, że w ten sposób forum zyskuje nowe posty, tylko szkoda, że dyskusja została wywołana przez kogoś, kto nie potrafi pomyśleć o tym, że są ludzie i ludzie. Że są tacy, którzy rzeczywiście nie są inteligentni. Ale między nimi są też całkiem mądre osoby.
Koniec.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 12:07     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
to nie ma znaczenia kto jaką szkołę ukończył. Ludzie są mądrzy i głupi zarazem. Uogólniam jak zawsze ale prawda gdzieś jest po środku. Jeśli nasza kolezanka zna kilka osób z sosnicy jest to zawsze "próbka statystyczna". A jak wiadomo statystycznie rzecz biorąc próbki statystyczne nie odzwierceidlają ogólu i występują błędy progu statystycznego :) Czyli... znowu statystycznie rzecz biorąc :D wystąpiło małe przekłamanie z powodu błędnej próbki statystycznej :)

Masło maślane :)
Ostatnio zmieniony przez Aither Pią Cze 25, 2010 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 14:41     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
A tak poza tym... jak tam prace w sosnicy nad basenem ? Ostatnio jak byłam to się tam rozkładali za kościołem ? coś widać czy przygotowują się do pracy tylko ?
Profil
PW Email Cytuj
Bronia121 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 17:38     


Imię: Bronisława
Dołączyła: 12 Cze 2010
Czepiacie się Kajusiaw, a dziś rano w Sośnicy wandale z waszej dzielnicy powybijali szyby w autobusie i dalej uważacie Waszą dzielnicę za bezpieczną???? :( :(
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 17:56     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Bronia121, czepiamy się? Bo napisała że to niebezpieczna dzielnica i ją zakrzyczeliśmy? Haloooo. Wydźwięk jej wypowiedzi był jednak nieco inny. Dla przypomnienia:
kajusiaw napisał/a:
No w Sośnicy nie ma raczej inteligentnych osób, same ryle mówiąc po naszemu

Nie napisała że ta dzielnica jest niebezpieczna, wtedy pewnie nikt by jednego słowa nie powiedział bo takie rzeczy dzieją się wszędzie.
Troszkę Cię poniosło Bronia121. :zdegustowany:
Dodam że nie mieszkam ani nigdy nie mieszkałam w Sośnicy. Mam tam tylko trochę znajomych, więc to nie moja dzielnica, ale mam uczulenie na generalizowanie.
Ostatnio zmieniony przez espi Sob Cze 26, 2010 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Bronia121 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 18:12     


Imię: Bronisława
Dołączyła: 12 Cze 2010
espi:Miała rację że mieszkają tam same ryle bo na śląsku tak sie godo na górników jak ktoś jest ślonzokiem to się nie obrazi, ale w Waszej dzielnicy mieszkają niestety ślonzoki importowane.Nie wiem czy zrozumiesz co piszę
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 18:16     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Mieszkam w bardzo górniczej miejscowości z tradycjami górniczymi i wiem że górnicy, obojętnie czy rodowici Ślązacy czy przyjezdni obrazili by się za "ryla".
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 09:16     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
każdy górnik jak go nazwiesz "rylem" to się obrazi... bo nie każdy ślązak jest górnikiem, proponuję w lini nr 8 lub 58 w godzinach 13-14 krzyknąć na głos "ryle" to nie sądze aby taki delikwent cało z autobusu wyszedł. Znaczenietego słowa się zmieniło i jest teraz obraźliwe.

Tak więc co z tym basenem ? :)
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 16:38     


Dołączył: 20 Maj 2010
Bronia121 napisał/a:
espi:Miała rację że mieszkają tam same ryle bo na śląsku tak sie godo na górników jak ktoś jest ślonzokiem to się nie obrazi, ale w Waszej dzielnicy mieszkają niestety ślonzoki importowane.Nie wiem czy zrozumiesz co piszę

Śląsk z wielkiej litery :oczami:
Bojówkarze z PKMu, dalibyście sobie już spokój bo prócz pisania pierdoł jak wyżej, raczej mało tutaj wnosicie.
Na Sośnicy jest sporo takich przypadków, to fakt, ale kopernik to napewno nie jest oaza spokoju wiec proponuje zająć się własnym podwórkiem.
Ostatnio zmieniony przez Karlus Pon Cze 28, 2010 16:42, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 17:01     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
Karlus , to może ty także zajmiesz się własnym podwórkiem :rotfl:
A poza tym nikt tutaj nie napisał, że Kopernik jest oazą spokoju jak to nazwałeś.
A oprócz tego to chyba zdążyłeś zauważyc, że Aither, napisała jak najbardziej na temat
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 17:32     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
słyszałam o planie modernizacji placu zabaw koło kościoła... ponoć ma być ogrodzone plus jakieś boiska - orlik powstaje ? nie wiem czy w ogóle "orliki" jeszcze sie buduje? Bo wiem ze jest jakiś program, że miasto w każdej dzielnicy buduje takie boiska - np jak na obrońców pokoju przy szkole - i place zabaw też na Obrońców budują "statek" taki dość rozbudowany - fajny :) Jakby na sośnicy coś takiego postawili to dzieci mają się gdzie bawić :) będę miała gdzie z chrześniakiem wyjść :P
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 19:54     


Dołączył: 20 Maj 2010
kajusiaw napisał/a:
Karlus , to może ty także zajmiesz się własnym podwórkiem :rotfl:
A poza tym nikt tutaj nie napisał, że Kopernik jest oazą spokoju jak to nazwałeś.
A oprócz tego to chyba zdążyłeś zauważyc, że Aither, napisała jak najbardziej na temat

Nastepnym razem napisze jak wyżej zacytowany tekst bystrzaku :hyhy: peaceee :cwaniak:
A co do orlików, są one nadal budowane i program działa, wszystko w rękach władz miasta czy są zainteresowane budową takiego obiektu.
Obecnie wszyscy skupiają się na podium wiec będzie ciężko.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 20:40     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
no ale to chyba nie koliduje jedno z drugim to dwa odrębne fundusze na to ;) zresztą chyba program przewiduje ze w każdej dzielnicy ma byc taki oboekt ;) soslandia nie ma więc moze połączą ten plac zabaw z takimi boiskami :D
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 20:43     


Dołączył: 20 Maj 2010
Tyle że miasto musi jakąś kwote wyłożyć z budżetu miasta ;)
Zbliżają się wybory to działajcie.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 20:46     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
sądze ze na to miasto ma kase ;D wszak podium tez musi być finansowane z budzetu miasta przynajmniej jakaś tam jego czesc :) ale w sosnicy by się to przydało bo tak prawdę mówiąc nie ma się gdzie młodzież spotykać...
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 09:32     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Karlus, mi sie wydaje ze Orliki budowane sa przy szkolach.. wiec nie wiem czy moze przy nich byc plac zabaw dla dzieci.. ale w Sosnicy mogli by wybudowac taki plac zabaw jak na ?abedach.. naprawde fajna sprawa
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008