Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kisia
Pią Sie 17, 2007 22:51
Yassmin Ellil- restauracja tunezyjska
Autor Wiadomość
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 22:51     

jak to dobrze,ze ja kawy nie pije ...

jan 
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 22:51     



Dołączył: 07 Paź 2004
Skąd: Zatorze lub Trynek
:D kolega zamówił czekolade na goraco,a co dostał------mleko z nesquickiem, przynajmnie tak to smakowało
Profil
PW Email
jan 
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 22:53     



Dołączył: 07 Paź 2004
Skąd: Zatorze lub Trynek
Piotrulek napisał/a:
jak to dobrze,ze ja kawy nie pije ...


załuj, dobra kawa w domowym zaciszu i nie tylko jest naprawde dobra :ok:
Profil
PW Email
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 23:00     

jan napisał/a:
w domowym zaciszu i



ja nie mam zacisza w domu to po pierwsze,a po drugie wierze ci na slowo

Zafira 
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 00:35     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
kisia napisał/a:
aaaa to dlatego ja dostałam zamiast late, białą kawe z expresu

dobrze, że z ekspresu to przynajmniej bez fusów :D

jan napisał/a:
załuj, dobra kawa w domowym zaciszu i nie tylko jest naprawde dobra

w zaciszu - tak, w Yasmin - nie. moze faktycznie pójść za radą Khamana i przenieść wątek :)
Profil
PW Email www
kisia 
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 00:52     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
przeniesiony
Profil
PW Email
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 16:45     

Nie byłam w tym Yassmin jeszcze , ale tak "zachwalacie " ze juz nie pojde , dziekuje za drogowskaz

Zafira 
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 21:14     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
i tak ponoc zamkniete mają caly czas, nie wiem czy nadal...
Profil
PW Email www
Aisha Yildirim 
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 12:53     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
jan napisał/a:
siadaja przy bufecie na papieroska,


fakt - paskudny nałóg :zdegustowany: :zawstydzony:

jan napisał/a:
przed wystepem dziewczyny przygotowuja sie w ostatniej sali którą to od gosci lokalu oddziela lekka kurtyna, tam tez miedzy wystepami tancerki powinny sie relaksować, to co robią teraz jest małoprofesjonalne, zreszta jak juz wspomniałas raczej juz nie robia bo ponoc lokal zamkniety


ja przepraszam że nie w temacie :niepewny: , chciałam tylko coś wyjaśnić.... :zawstydzony:
To że dziewczyny po występie pozostaja na sali wśród gości jest specyfika tego tańca.
Jest dla ludzi i tańczony wśród ludzi, widzowie powinni miec kontakt z tancerką w czasie tańca i po nim... możliwośc porozmawiania, usmiechnięcia się :) ... w krajach arabskich to często widzowie, klaszcząc , inicjują kolejna częsc show i podrywaja tancerkę do tańca.
To więź która się wytwarza pomiędzy widzem i tancerką jest najbardziej integralną częścią występu :) . A przynajmniej ideałem jest dąrzenie do wytworzenia takiej więzi. :hyhy:
Pozostawanie wśród widzów nie ma nic wspólnego z brakiem profesjonalizmu :luka: ...
papieroski - niestety tak :wstyd:

Zafira napisał/a:
i tak ponoc zamkniete mają caly czas, nie wiem czy nadal...

już otwarli :)
Profil
PW Email www
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 13:38     

Aisha napisał/a:
To więź która się wytwarza pomiędzy widzem i tancerką jest najbardziej integralną częścią występu



wlasnie ja coś takiego poczułem w pewnym momencie i jakoś nie chcialo mi sie wychodzić... ;) ;) ;) ;)

kisia 
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 13:45     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
i jakoś nie chcialo mi sie wychodzić

i jak piwo zaczeło smakować :)
Profil
PW Email
Aisha Yildirim 
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 09:51     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
jakoś nie chcialo mi sie wychodzić...

i dzięki ci za to :padam: ;) , swoją mężną postawą :zdrowko: powstrzymałeś pozostałych przed ucieczką :D i miałam z kim nawiązywać tę więź ;)
Profil
PW Email www
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 15:56     

kisia napisał/a:
jak piwo zaczeło smakować


tak kisiu masz racje,ten sikacz zwany piwem,w cenie z kosmosu zaczął smakować jak nektar gdy mozna było ogladać Aishe w akcji...czytaj w tańcu...


Aisha napisał/a:
powstrzymałeś pozostałych przed ucieczką i miałam z kim nawiązywać tę więź


w żadnym wypadku nie musialem nikogo z forumowiczów zatrzymywać,po prostu nie wiedzieliśmy,ze bedzie cześć druga tego tańca...a bylo naprawde warto pozostać mmmmmmmmmmmmm...

Alhambra 
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 15:57     



Dołączyła: 27 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Aisha napisał/a:
To że dziewczyny po występie pozostaja na sali wśród gości jest specyfika tego tańca.
Jest dla ludzi i tańczony wśród ludzi, widzowie powinni miec kontakt z tancerką w czasie tańca i po nim

:szok: i znowu niewłasciwe miejsce na dysksje, ale to tak dla informacji ogółu (bardzo łatwo wypatrzyć charakter tego tańca) fragment ksiązki "Spektrum Orientalischer Tanz" (to taki elementarz i biblia tancerki tańca orientalnego, jednak niestety tylko w języku niemieckim, ale może ktoś przetłumaczy? :) .... str.130 ".. Beachten: Kontakt mit dem Publikum nicht erwunscht", str.129... "Schonheits-ideal: weisse Haut anbieten, nichts geben"
Profil
PW Email www
Aisha Yildirim 
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 18:31     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Alhambra napisał/a:
to taki elementarz i biblia tancerki tańca orientalnego, jednak niestety tylko w języku niemieckim, ale może ktoś przetłumaczy?

No niestety ja nie znam niemieckiego :(, nie przetłumaczę :(
Ale najwyraźniej elementarze i biblie bywają różne w zależnosci od dzielnicy ;) (taka regionalizacja), bo moja była w innym języku. Po niemiecku uczyli mnie maszerować i śpiewać ;) , nie tańczyć. I myslę że pozostanę przy swojej, przywiązuje się :D . A tak dla wiadomosci ogółu i z ciekawości - czyjego autorstwa jest ta biblia ?
Profil
PW Email www
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 19:14     

Alhambra, Aisha, drogie Panie,każda z Was reperezentuje swoja klase,moze juz dość waśni i zwad,na temat kto zna taniec lub j.niemiecki lub kto tego nie zna.Nam forumowiczom wystarczy Wasz taniec,jego piekno i delikatność.Prosze pozalatwiajcie Wasze problemy miedzy soba i nie angażujcie nas do tych smutnych rozgrywek.Taniec to piekno,dajcie nam ogladać i czuć to cudo...wielkie dzieki za zrozumienie...

Czarnulka 
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 19:23     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Piotrulek napisał/a:
Alhambra, Aisha, drogie Panie,każda z Was reperezentuje swoja klase,moze juz dość waśni i zwad,na temat kto zna taniec lub j.niemiecki lub kto tego nie zna.Nam forumowiczom wystarczy Wasz taniec,jego piekno i delikatność.Prosze pozalatwiajcie Wasze problemy miedzy soba i nie angażujcie nas do tych smutnych rozgrywek.Taniec to piekno,dajcie nam ogladać i czuć to cudo...wielkie dzieki za zrozumienie...

Zdarza się to może 2,3 raz odkąd jesteśmy tu razem na forum...ale zgadzam sie w 100% z Piotrulkiem.Juz az mdli od tych docinek.
Profil
PW Email
Alhambra 
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 22:08     



Dołączyła: 27 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Przepraszam :padam: obiecuję, że już będę grzeczna! I tak masz Piotrulku nieziemską cierpliwość :) Pozdrawiam serdecznia
Profil
PW Email www
Bot 
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 22:45     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Alhambra, proponuje w temacie h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=1489&start=120]PO NIEMIECKU tam na pewno ktoś przetłumaczy ja znam ale się nie przyznaje, bo ostatniego nie wiem jak przetłumaczyć mimo ze rozumiem ;)

A myśle że do tematu tej restauracji już nic więcej nie da się wnieść i można temat zamknąć :P Jak się poprawią to się otworzy :]
Profil
PW Email
Shakira 
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 11:43     



Dołączyła: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Czy ktoś chciałby skomentować sobotni występ trio w Yassmin? I wizytę szpiegów? :hyhy:
Profil
PW
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008