Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kisia
Pią Sie 17, 2007 22:51
Yassmin Ellil- restauracja tunezyjska
Autor Wiadomość
Amal 
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 11:49   Yassmin Ellil- restauracja tunezyjska  



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
hm... wczoraj odwiedziłam to miejsce i posiedziałam kilka godzin, może brakuje im trochę profesionalizmu w niektórych rzeczach (trzeba wybaczyć bo obsługują faceci i czasem coś zapomną albo zmieniają muzykę kiedy akurat leci coś fajnego) to duży plus dla tego miejsca!!!!
kameralny i miły klimat, bardzo uprzejma obsługa, "coś słodkiego" gratis no rewelka :)

największy minus to brak odpowiedniej reklamy... i mało kto wie o tym miejscy choć jest myślę też w świetnym miejscu- na kłodnickiej ten sam budynek co pizza hut, tylko wchodzi się 2 metry dalej od pizza hut...

w karcie głównej nie ma alkoholu co też dla niektórych jest powodem nie odwiedzania tego miejsca a wystarczy poprosić kelnera o "kartę sindbada" (jest zaznaczone w karcie głównej) a wszystko będzie dostępne ;)

polecam gorąco herbatkę z orzeszkami pini i lody :)


aaaaaaaa i zapomniałabym o najważniejszym w prawie każdą sobotę jest tancerka (lub tancerki) tańca brzucha i tańczą w całym lokalu:) a później koncert zwykle gitarowy...
można też zapalić fajkę wodną w pomieszczeniu obok siedząc lub wygodnie leżąc na kanapie! po prostu bomba! :)
Profil
PW Email
Trecorr 
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 12:09     


Dołączył: 16 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Odwiedziłem ten lokal z moją dziewczyną pod koniec listopada,i muszę z przykrością stwierdzić, że moja noga nie przekorczy juz progu yassmin ellil. :( Szkoda bo liczylismy na miły wieczór, ale z każdą minutą pobytu blismy coraz bardizej rozczarowani. Pomijam sprawę wystroju, bo rzeczywiście nie mozna się do niczego tutaj przyczepić. Występ tancerki był również bardzo ciekawy.Ale niesmak po tym jak zostalismy obsłużeni pozostał do dziś :(. Na kelnera nei można było się doczekać, jeśli już przyszedł, przyjał zamówienie, to nie dostaliśmy wszystkeigo co zamówilismy. Również ja i moja osoba towarzysząca byliśmy zmuszeni konsumowac posiłki osobno, bo odstęp czasowy pomiędzy zaserwowaniem mojego dania i mojej towarzyszki wyniósł 25 minut plus kolejne 20 na fryteczki, o których zapomniano wcześniej. Zasmuceni i zdegustowani całą sytuacją chcialiśmy szybko opuścić lokal, ale i na rachunek przyszło Nam czekać kolejne 20 minut po kilkukrotnych przypomnieniach. :( Szkoda, bo miejsce bardzo fajne i dopóki chłopaki się nie zorganizują porządnie to nie zmienię mojej neg. opini na temat tego miejsca :(
Profil
PW Email
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 17:38     

No to i moja jedna negatywna opinia.Zainteresowany tematem poszedlem poogladac lokal i popróbowac kuchni i jakie mnie spotkalo rozczarowanie??lokal jest zamkniety w niedziele o godz.17.20(dzisiaj),paranoja,zenada i szkoda słow...

kisia 
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 01:54     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
mieliśmy robic w tej restauracji forumowe spotkanie, ale z powodu tego ze mają jednego kucharza, trzeba było ustalić menu, a to na forum nie jest możliwe. chyba w sumie dobrze ze nie zrobiliśmy tam spotkania forumowego, chociaz nadal jestem ciekawa smaku paru potraw :)
Profil
PW Email
chaoss 
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 09:43     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
a ja lubialem tam wczesniejsza kanjpke BO i Duzy Pokoj, mile knajpki na randki ;)
dlatego negatywnie do tej restrauracji podchodze :P
Profil
PW Email
Amal 
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 16:04     



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
szkoda;P dużo się zmieniło;) a może to moje orientalne podejście ale ja nadal na tak :)
Profil
PW Email
Aisha Yildirim 
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 15:29     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Do końca karnawału a nawet dłużej :oczami: , w każdą sobotę od godziny 19.30 (około) tańczą tancerki tańca orientalnego - uczennice szkoły Alhambra lub "niezrzeszone". Warto przyjść, zobaczyć - klimat niepowtarzalny a i dziewczyny jak na tę porę roku zupełnie egzotyczne :cool: . Kelner jest męczący a "szisza" dziurawa :zdegustowany: ale myślę że po kilku uwagach w tym temacie coś da się zmienić.... Natomiast nonszalancja i luzik zupełnie orientalne :padam: .... polecam wszystkim którzy zasmakowali w tego typu, wakacyjnych klimatach... odradzam pedantom :D
Profil
PW Email www
Alhambra 
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 19:28     



Dołączyła: 27 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Aisha napisał/a:
Do końca karnawału a nawet dłużej :oczami: , w każdą sobotę od godziny 19.30 (około) tańczą tancerki tańca orientalnego - uczennice szkoły Alhambra lub "niezrzeszone". Warto przyjść, zobaczyć - klimat niepowtarzalny a i dziewczyny jak na tę porę roku zupełnie egzotyczne :cool: . Kelner jest męczący a "szisza" dziurawa :zdegustowany: ale myślę że po kilku uwagach w tym temacie coś da się zmienić.... Natomiast nonszalancja i luzik zupełnie orientalne :padam: .... polecam wszystkim którzy zasmakowali w tego typu, wakacyjnych klimatach... odradzam pedantom :D


Raczej "niezrzeszone" :| Uczennice Alhambry chyba nie - nikt ze mną tego nie uzgadniał, a jestem właścicielką szkoły więc chyba bym wiedziała :zly: Może to pomyłka, bo dziewczyny z Alhambry tańczą w piątek wieczorem w OPIUM - o tym wiem i mam nadzieję, że ich taniec spotka się z życzliwym przyjęciem. Jesli spodoba się Wam, nam i przemiłemu właścicielowi OPIUM to takie imprezki będziemy organizować częściej :)
Profil
PW Email www
Aisha Yildirim 
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 20:18     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Alhambra napisał/a:
Raczej "niezrzeszone" Uczennice Alhambry chyba nie - nikt ze mną tego nie uzgadniał, a jestem właścicielką szkoły więc chyba bym wiedziała


Zapewne nastąpiła jakaś pomyłka :cool: ....
Zapewne właścicielka by wiedziała
Profil
PW Email www
Aisha Yildirim 
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 09:58     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
A jednak pomyłki chyba nie było :niepewny: . Na barze w YASSMIN zdecydowanie widziałam ulotki relkamowe ALHAMBRY :) .
Czyżby Właścicielka wstydziła się przyznać do swoich uczennic :szok: ???
Zupełnie niepotrzebnie... dobrze sobie radzą....
Koniecznie trzeba zobaczyć czym zasłużyły sobie na jej uznanie uczennice tańczące w Opium w piątek :oczami: ....
Do zobaczenia :D :D :D
Profil
PW Email www
Amal 
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 16:05     



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Nie lubię jak odzywają się nie znający sytuacji, albo gorzej- znający i udający że jest wszystko w porządku. Kto będzie tańczył w sobotę? hmm :>

Co do tych uczennic- np. marakesz to chyba nie alhambra prawda? Więc nikt się nie pomylił. a ulotki? można znaleźć w wielu lokalach w gliwicach- i wzajemnie w szkole tańca, dziwne?
Profil
PW Email
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lut 10, 2007 15:31     

Aisha napisał/a:
odradzam pedantom



wczoraj to określenie slyszalem po raz drugi w Opium,czyżbyśmy rozmawiali Aisha??

Aisha Yildirim 
Wysłany: Sob Lut 10, 2007 17:17     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
;)
Profil
PW Email www
Zafira 
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 22:49     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
Amira napisał/a:
Kto będzie tańczył w sobotę? hmm :>

a czy w Jasmin tańczyła jakas inna dziewczyna poza Madzią, Elą i Agnieszką? chyba nie... sytuacja cokolwiek dziwna...
Profil
PW Email www
Amal 
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 19:13     



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
oj zafira....(...) raczej tak :/
Profil
PW Email
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 11:46     

a my mamy na sobote zarezerwowany stolik w jasminn i znowu nasycimy swoje piekne oczeta,pieknym tancem pieknych kobiet...

Zafira 
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 12:11     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
Piotrulek napisał/a:
nasycimy swoje piekne oczeta,pieknym tancem pieknych kobiet...

tylko nie wiadomo których... :dontgetit:
Profil
PW Email www
Aisha Yildirim 
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 12:19     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
jo jo jo.... fajnie :oczami:
mam nadzieję że tym razem Yasmin się zrehabilituje za tamte zamknięte drzwi :D
Profil
PW Email www
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 14:38     

Aisha napisał/a:
mam nadzieję że tym razem Yasmin się zrehabilituje za tamte zamknięte drzwi



jestem tego pewien

syrena
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 14:48     

Piotrulek ja nie wiedziałam ze wszyscy mamy piekne oczeta , bo ze pieknie ogladac taniec brzucha pieknych kobiet to wiem

Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008