Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: p4cz3k
Czw Cze 28, 2007 12:58
Loża Szyderców
Autor Wiadomość
Dorothea 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 15:43     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Tonio, chyba jestes nie w temacie, ale moze to juz wytłumaczy Ci ktos inny bo ja chyba nie jestem do tego upowazniona
Profil
PW Email
Tonio 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 15:45     



Dołączył: 02 Lis 2005
dobra nie jestem ale dalej mnie to drazni :] a raczej tamten pan mnie drazni ale staram sie go unikac jak moge :]
Profil
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 15:48     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
no wiec wlasnie, jesli ktos nas drazni , kogos nie lubimy to chyba lepiej sie do takiej osoby nie oddzywac, ani nie pisac.Po co zatem te ciagłe docinki i złosliwosci, nie szkoda na to czasu ani nerwow?????Nie mysl sobie,ze pisząc te słowa zwracam sie tylko do Ciebie.
Lubie to forum, lubie ludzi z którymi sie spotykam i czasami robi sie smutno czytajac niektore posty, zastanawia mnie skad w ludziach tyle agresji.......
Profil
PW Email
Tonio 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 15:56     



Dołączył: 02 Lis 2005
Dorothea, bo ty widzisz wszystko kolorowo i pieknie, a inni widza tez syf i inne brzydkie rzeczy ktore Ty wolisz przemilczec, to jest chyba kwestia charkateru, wiesz nie wszysto zloto co sie swieci z gory... nie patrz na wszystkich ze swojej perspektywy... jakos nie szkoda mi nerwow na pisanie tego co mysle, bo poprostu mnie to nie denerwuje i jest to dla mnie rzecza naturalna bycie szczerym i nazywanie rzeczy po imieniu a nie mowienie na cos co jest czarne i smutne ze jest rozowe i wesole i tyle na ten temat :)
Profil
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 16:01     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Tonio, masz racje to jest kwestia charakteru, a jak widac mamy odmienne......, ale wiedz jedno ,ze jesli jest cos czarne to jest czarne i nigdy nie powiem ,ze jest rozowe.
Myslisz,ze patrzenie na innych z mojej perspektywy jest złe???
Profil
PW Email
magusia24 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 17:00     



Dołączyła: 23 Lis 2006
Skąd: G-ce
Dorothea napisał/a:

no wiec wlasnie, jesli ktos nas drazni , kogos nie lubimy to chyba lepiej sie do takiej osoby nie oddzywac, ani nie pisac.

powiedzmy ze masz racje ale ilez mozna dusic wszystko w sobie?? Ja na tym forum jestem dosc krotko a KWA bokiem mi wychodzi. Dlatego uwazam ze trzeba mowic szczerze co sie mysli a nie udawac ze wszystko jest przeciez ok.
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 18:55     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Tonio, powiedz, czy uważasz, że to jest sprawiedliwe, że ktoś miałby zrezygnować z funkcji bycia moderatorem, dlatego, że się to nie podoba kilku ludzikom, w tym Tobie? A czy w takim razie myślisz o osobach, które tak ja Ty są użytkownikami forum i wydaje im się, że akurat to dobrze, że mamy takich moderatorów, a nie innych? Tak więc przemawiam w imieniu tych osób, a także jako członek Loży Szyderców :D

Co do powrotu Krzysia na drogę cnoty, a raczej jego debiutu na niej, to dobrze, że tak się stało, szkoda tylko, że jego poprawa jako użytkownika nie przekłada się całkowicie na poprawę jako brata :P ok, żartuję ;)

Co do Loży Szyderców, to właśnie zastanawiam sie co sie dzieje z Bizonem, który nie daje znaku życia odkąd stał się Szakalem. :(

A no i chyba trzeba się wybrać do siedziby LS, nacieszyć się pizza przed wyjazdem, bo ja nie wiem, czy Anglicy mają taką dobrą :)
Profil
PW Email
Tonio 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 19:29     



Dołączył: 02 Lis 2005
tuchałowa napisał/a:
Tonio, powiedz, czy uważasz, że to jest sprawiedliwe, że ktoś miałby zrezygnować z funkcji bycia moderatorem, dlatego, że się to nie podoba kilku ludzikom, w tym Tobie? A czy w takim razie myślisz o osobach, które tak ja Ty są użytkownikami forum i wydaje im się, że akurat to dobrze, że mamy takich moderatorów, a nie innych? Tak więc przemawiam w imieniu tych osób, a także jako członek Loży Szyderców :D


hmm... chyba ta cala sytuacja zostala skasowana, a wtedy w wojne o moderatorstwo w walce Mariusza z Piotrulkiem padly takie slowa... ale niewazne bylo minelo, i tak na tyle czesto siedze na tym forum ze jak dla mnie to nawet babcia sprzedajaca oscypki moglaby byc modkiem... jak dla mnie koniec tematu bo szkoda literek i tak nic to nie zmieni... widze ze tu nawet wszczeciem burdy nie da sie zycia na forum przywrocic... :(
Profil
PW Email
Szamanka 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 19:52     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Tonio, napisal
Cytat:
widze ze tu nawet wszczeciem burdy nie da sie zycia na forum przywrocic...


moze ja ostatnio mam jakies wielkie zaleglosci, ale z tego co widze i czytam to forum zyje.....ludzie, ktorzy uczestnicza w tym, staraja sie by bylo jak najlepiej
Profil
PW Email
Gmeras 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 20:15     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Dorothea napisał/a:
kogos nie lubimy
a ja wszystkich lubię :P oj moje dzieciaczki :D

ale jak mi sie cos nie spodoba to napiszę ale to nie znaczy ze mam do danej osoby jakiś wstret tak jak Tonio do Piotrulka . Może piotrulek wkońcu sie przyzna co Toniowi zrobił że aż go tak nie lubi chyba nie dlatego że jest moderatorem ? ;)
Profil
PW Email
Szamanka 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 20:18     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Gmeras masz u mnie piwko :ok:
Profil
PW Email
nemo1125 
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 22:37     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
MorQaNa napisał/a:
Jezorek mam za dlugi
Eeeeeeeee. Jęzorek nie może być za długi :P
EOT
Profil
PW Email
Dorothea 
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 09:14     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
magusia24, zapewniam Cie,ze niczego nie udaje
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 09:19     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek napisał/a:
wichrzycieli,rozrabiaków i szyderców


wole byc kims wlasnie takim niz czlowiekiem Twojego pokroju :) poza tym jestem dumna z siebie tak samo jak Ty z wlasnej osoby jedynie dzieli nas mala roznica... ja nie jestem "narcyzem" :)

MorQaNa napisał/a:
Aither takze mnie martwi to niezmiernie

Kobieto popadasz normalnie w dola... rzeba to zmienic :D
Profil
PW Email
Morqana 
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 10:38     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Taak... wpadam w lekka depresje ... :P
Profil
PW Email
p4cz3k 
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:44     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
loza upadla, jak czasem widze kto chce szydzic albo kto uwaza sie za wielkiego szyderce ... to przykro sie robi...

zalozylem ten temat, zalozylem LS wiec uwazam ze mam prawo aby zamknac ten temat i nigdy wiecej go nie otwierac...juz raz poprzednia LS skasowalem...ta niech zostanie ze wzgledu na dawne czasy....

"kiedys bylo inaczej" loza sie spotykala ... widywalismy sie ... w chwili obecnej mimo ciaglych sugestii na temat "kolejnego spotkania LS" nawet nie sprawdzam czy mam wowczas czas...poprostu smieszy mnie to...ludzie ktorzy wowczas powiedzmy ze tworzyli LS ... to nie to samo co dzis...


wiec...Aither...szukaj gdzie indziej osob z ktorymi bedziesz robic burdy :)


Kod:
Dnia 25 marca roku pańskiego 2006 około godziny 21.48 powstala organizacja o tajemniczej nazwie "Loża Szyderców". Ciałem przewodniczącym oraz założycielskim jesteśmy "My", tzn. obywatel Bzyki (zarejestrowany dn. 29-09-2005) i p4cz3k (zarejestrowany dn. 08-07-2005).


Dnia 28 czerwca 2007 o godzinie 12.55 po ponad roku dzialalnosci Loza Szydercow zostaje zamknieta i rozwiazana.
Ostatnio zmieniony przez p4cz3k Czw Cze 28, 2007 12:57, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008