Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: p4cz3k
Czw Cze 28, 2007 12:58
Loża Szyderców
Autor Wiadomość
p4cz3k 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 09:16   Loża Szyderców  



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Dnia 25 marca roku pańskiego 2006 około godziny 21.48 powstala organizacja o tajemniczej nazwie "Loża Szyderców". Ciałem przewodniczącym oraz założycielskim jesteśmy "My", tzn. obywatel Bzyki (zarejestrowany dn. 29-09-2005) i p4cz3k (zarejestrowany dn. 08-07-2005).


Podstawowym założeniem tej "organizacji" (która nie posiada żadnego statusu prawnego), jest wyśmiewanie wszelkiego rodzaju głupot oraz bzdur itd itp etc.


a wiec zaczynamy :-)

8 stycznia 2007

Yeti napisał/a:
Czy wiecie na czym polegał fenomen PRL-owskiego kabaretu?... Szydzono z wszystkiego, z czego należało szydzić, a pomimo to, ta reżimowa cenzura nie potrafiła się do niczego przyczepić!... ale to prezentowało jakąś klasę...
A tutaj,.... ktoś, kto się mianuje szydercą, ani szydzić nie potrafi, ani regulaminowi sprostać...


Yeti, mam nadzieje ze nie masz mi za zle, chcialbym aby manifestem nowej Lozy Szydercow byl wlasnie ten cytat, uwazam ze jestesmy w stanie prowadzic dzialalnosc Lozy Szydercow w sposob bardziej stonowany. Uwazam, ze odpowiednio sformulowana anegdota jest bardziej dokuczliwa niz bezposrednio rzucona obelga, a wiec do boju...pokazcie ze stac was na cos konstruktywnego.







Dziekuje za uwage

----------------------

"Pan Profesor Niezwyczajny Nauk Niemoralny - pOnczek" oraz jego posluszny asystent Bzyki :)


----------------------

Drodzy Piszacy, chcialbym aby Loża Szyderców byla tematem do ktorego warto zagladac, warto cos napisac, ale chcialbym rowniez aby w tym "pisaniu i szydzeniu" kierowano sie kilkoma zasadami, niestety w poprzedniej edycji to nie wyszlo a wiec :

1. Szydzimy
2. Wysmiewamy
3. Smiejemy sie

z czego ? z czego tylko chcemy lecz w sposob kulturalny, przeciez nie jestesmy analfabetami i kazdy z nas potrafi ujac swe szyderstwa tak by szydzic lecz nie udezac bezposrednio...proponuje przyswojenie cytatu Yetiego - mysle ze jestescie w stanie podolac takim wymaganiom - jesli nie ? coz uwazam ze temat nie jest dla was...

---

cos nowego :)
Ostatnio zmieniony przez p4cz3k Pon Lut 05, 2007 03:03, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 11:19     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
No i bardzo dobrze ze temat zostal stworzony na nowo :)
Bedac wczoraj na meczu WOSP i po nim zauwazylam pewna nadzwyczajna rzecz :)
Bzyku wybacz ale nie moglam sie powstrzymac :rotfl:
W pewnym momencie nasz bohater w czarnej koszulce ForumGliwice, c o m wskoczyl na bramke. Niby nic nadzwyczajnego... grali z A3 i jeden z nich strzelal na bramke trafiajac w nogi naszego przodownika :rotfl: sadze ze bramkarz to podalby pilke do przodu... patrze a on dluga przez srodek boiska z ta pilka :zdziwko: i leci i leci... po minie wszystkich wywnioskowalam ze to moze i dobrze ze on tym bramkarzem nie jest... :kibol: :rotfl:

A co do meczy WOSP
Bylo fajnie, wesolo :rotfl: najbardziej podobal mi sie kolega z szakali z numerem koszulki 2 :) ktory uporczywie wszystkich wypytywal kim Marta jest dla Bzyka :rotfl: no ja nie moge co za zabawny koles :rotfl: zreszta ponczus... wiesz o co chodzi :rotfl:
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 11:27     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
W pewnym momencie nasz bohater w czarnej koszulce ForumGliwice, c o m wskoczyl na bramke. Niby nic nadzwyczajnego... grali z A3 i jeden z nich strzelal na bramke trafiajac w nogi naszego przodownika :rotfl: sadze ze bramkarz to podalby pilke do przodu... patrze a on dluga przez srodek boiska z ta pilka :zdziwko: i leci i leci... po minie wszystkich wywnioskowalam ze to moze i dobrze ze on tym bramkarzem nie jest... :kibol: :rotfl:


To jest prawdziwy przykład, że ta osoba potrafi grać zespołowo :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Mnie jednak podczas tego meczu podobało się najbardziej okazywanie emocji przez piłkarzy :rotfl:
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 12:08     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
tuchałowa napisał/a:
okazywanie emocji przez piłkarzy

:rotfl: chodzi Ci o co ? :) o te "przecinki" ? :) czy o to drugie ? :) Ja osobiscie uwazam, ze to jest dla wygody... mnie nie chcialoby sie mowic
- "kurcze nie trafilem do bramki ale jestem zly" :rotfl:
lepiej to ujac w jednym slowie :)
=> "kobieta lekkich obyczajow" :D
Tak poza tym Marta to ze jestem mietka nie znaczy ze mam byc Twoja poduszeczka :P :D
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 12:23     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
Tak poza tym Marta to ze jestem mietka nie znaczy ze mam byc Twoja poduszeczka :P :D
Przyznaję, przysypiało mi się na wczorajszym meczu :D

Nie no
Aither napisał/a:
"kobieta lekkich obyczajow" :D
krzyczaną po każdej nieudanej próbie strzelenia brami to ja rozumiem, nerwy....ale jak wytłumaczyć wydawanie takiego dziwnego dźwięku w regularnych odstępach, właściwie bez powodu, brzmiało to trochę jak okrzyk radości, a może to jakaś forma zwrócenia na siebie uwagi lub zakomunikowania chłopakom z drużyny, żeby podać :P
Profil
PW Email
Roberto 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 13:15   zasnąć można  


Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Gliwice
:spi: :spi:
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 13:22     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Roberto napisał/a:
:spi: :spi:
Oj można, można...zwłaszcza jak się mało sypia w nocy :zalamany:

Ponczq, to co zrobiłeś było bardzo rozsądne :hura: :calus:

i myślę, że teraz ludzie będą podchodzili do tego z większym humorem.

Dlatego zamieściłam sobie przecudnej urody awatarek i uroczyście wstępuję do LS ślubując Wam wierność i uczciwość.
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 13:45     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
tuchałowa napisał/a:
ślubując Wam wierność i uczciwość.

mnie tam nic nie slubuj :D ponczkowi mozesz to on w koncu Prezes - Ronaldo :)

P.S zwazajac na to iz bzyku nie moze byc zastepca Ponczka jednoglosnie sama wysuwam swoja kandydature na zajecie wyzej wymienionej posady :)
Profil
PW Email
Frycek 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 14:04     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Bardzo prosze o usiniecie ikonek ,zbanowany,przyjaciel itd....z waszych awatarkow
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 14:10     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Czy zatem może być "spamer" ?


Właśnie zobaczyłam, że przed chwilą miałam nabitą szatańską ilość postów 666
To tak jak ustanowione wczoraj Święto Loży Szyderców
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 14:21     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
tuchałowa napisał/a:
Święto Loży Szyderców

OFICJALNIE 7 styczen jest ogolno forumowym dniem Lozy szydercow :) przyjetym jednoglosnie na wczorajszym turnieju WOSP :)
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 15:25     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Aither, zdaje się, że czołowy szyderca Bizon zaplanował huczne obchody Święta LS na 6 czerwca o 6 :hyhy: Ale 7 stycznia uznajmy za oficjalne zarejestrowanie naszej działalności :]
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 15:53     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
tuchałowa, czemu akurat 6 czerwiec ? :P gadaliscie o tym gdy ja sie slinilam na pilkarzow czy mnie przy tym po prostu nie bylo ? :D
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 16:01     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
slinilam na pilkarzow
Ja wiem, że Ty lubisz patrzeć na tyłki, podziwiać, robić konkursy, który lepszy, ale nie może to być dla Ciebie całym światem, członkostwo wymaga zaangażowania, jeszcze Ronaldo przydzieli Ci jakieś punkty karne :D
Profil
PW Email
p4cz3k 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 16:04     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
kurde, jeszcze raz mnie ktos nazwie ronaldo to wyjde z siebie i stane obok i beda dwa pOnczki i bedziecie mialy drogie panie przewalone !!

a ty Marto masz gwarantowana pobudke o 4.00 :=] i znowu sie nie wyspisz :]
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 16:07     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
hmmm no lubie wrecz uwielbiam patrzec na ich tylki :)

p4cz3k, no co Ty mnie straszysz ? :D :rotfl: no prosze Cie :padam: wyjdz z siebie :) jeden bedzie ponczek a drugi Ronaldo :rotfl: i bedzie sprawiedliwie :) :calus:
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 16:12     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
p4cz3k napisał/a:
dwa pOnczki
pOnczki są takie kochane, że im więcej pOnczków tym lepiej :D

p4cz3k napisał/a:
a ty Marto masz gwarantowana pobudke o 4.00 :=]
No dobra, niech Ci będzie, tylko nie wiem, kto się przed chwilą chwalił, że idzie spać po wieczorynce :hyhy:
Profil
PW Email
p4cz3k 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 16:15     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
tuchałowa napisał/a:
No dobra, niech Ci będzie, tylko nie wiem, kto się przed chwilą chwalił, że idzie spać po wieczorynce :hyhy:


na tvp polonia wieczorynka chyba jest o 2 albo 3 w nocy :) wiec...

Aither :) ja nie strasze :P ja ostrzegam ^_^
Profil
PW Email
Aither 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 16:21     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
p4cz3k napisał/a:
Aither :) ja nie strasze :P ja ostrzegam ^_^

grrrrrraww :D zabrzmialo ostro :D no a tak zmieniajac temat... to czemu 6 czerwiec ? :P
Tak poza tym Ponczek wysunelam swoja kandydature na miejsce Bzyka :P czekam na werdykt :D
Profil
PW Email
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 16:23     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Co za faja Bzykiemu dała 3 ostrzeżenie? Nie, że mi to przeszkadza, przynajmniej nie będzie mi odbierał komputera, aby posiedzieć na forum :hyhy:
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008