Poprzedni temat «» Następny temat
Do kogo należy pierwszy krok?
Autor Wiadomość
Yeti 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 16:47     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
W swoim życiu (pozainternetowym), trzy razy zalezało mi na tym, żeby nawiązać znajomość i to ja zrobiłem ten pierwszy krok...

Może nie dostałem w pysk, ale każda z tych historii, to klapa... upokorzenie,... porażka... :/
... i chociaż mówi się, że do trzech razy sztuka, to ten trzeci przypadek był dla mnie największą porażką (nadal to czuję).

Na szczęście, bywa że ktoś sympatyczny i przedsiębiorczy wpadnie na pomysł, aby zrobić ten krok za mnie :P

Szamanka napisał/a:
Gdybym ja miala czekac na pierwszy krok faceta to do dzis bylabym dziewica

... a gdyby nie pierwsze kroki pewnej kobiety, to ja też do dziś byłbym dziewicą...
... ale może to by lepiej było?... :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
@GUTEK@ 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 16:55     



Dołączył: 04 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Cytat:
@GUTEK@, nigdy nie jest na to zbyt pozno :) czlowieku wiecej wiary w siebie :) jesli nie masz odwagi na to aby podejsc i sie umowic to napisz jej to :) ja osobiscie preferuje rozmowe ale moze "ona" lubi sobie poczytac jakies cieple slowa :) wiec nie krepuj sie i do roboty ^.^

Z tym że za późno to dla żartu napisałem. Mój przypadek to dłuższa historia, ale w skrócie można powiedzieć że się nie spodobałem jej...
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 16:57     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ja w swoim zyciu prawie zawsze robilam te pierwsze kroki. Prob mialam moze 8 z tego co pamietam 2 z nich to klapa - najlepiej zapomniec :D 4 z nich to byly udane proby ale po krotkim okresie okazalo sie ze to jednak nie to :) 1 starzal w 10 a co do 1 to przyznam nie mam odwagi i sadze ze nigdy sie na to nie zdobede :) wiec przyznaje sie do jednej porazki :) 1 na 8 to nie tak zle :D
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 17:54     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Aither napisał/a:
a co do 1 to przyznam nie mam odwagi i sadze ze nigdy sie na to nie zdobede


W takim razie będziesz musiała się chyba jednak zadowolić mną :P
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 18:15     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
chyba ze nabiore odwagi :D watpie :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 18:29     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
hm... chyba powinien dla mnie to być poważny sygnał ostrzegawczy skoro chciałabyś po raz kolejny postawić ten "pierwszy krok" :kwasny: Nawet jeśli go nie podjemiesz to wcale dla mnie nic dobrego nie znaczy. tak mi się przynajmniej wydje :zawstydzony:
Ostatnio zmieniony przez ziutek997 Sro Sty 10, 2007 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 23:27     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
glupiutki jestem ^_^
Profil
PW Email Cytuj
aniol 
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 23:35     



Dołączyła: 08 Wrz 2006
Skąd: południe
Znam przykłady gdzie prawie zawsze to kobieta musi zrobić ten pierwszy krok... :/
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 09:36     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Cytat:
to przyznam nie mam odwagi i sadze ze nigdy sie na to nie zdobede
Aither, do dzieła :P
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 09:57     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
ziutek997 napisał/a:
hm... chyba powinien dla mnie to być poważny sygnał ostrzegawczy skoro chciałabyś po raz kolejny postawić ten "pierwszy krok" :kwasny: Nawet jeśli go nie podjemiesz to wcale dla mnie nic dobrego nie znaczy. tak mi się przynajmniej wydje :zawstydzony:


ziutek997, ten temat założyłam po to, żebyście przedstawili swoją opinię na podany temat, a nie rozwiązywali swoje prywatne sprawy, dlatego przywołuję Cię do porządku :rotfl:


--------------------------
taki żarcik
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 18:15     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
generalnie to jo jest tak. Jak kobieta zrobi pierwszy krok co do mnie to sie ciesze bo jest latwiej. Nie mam dylematow, zastanawianie sie i juz po sprawie ;) ale ... jest ale bo o wiele wieksza satysfakcje daje jak to ja zrobie pierwszy krok. Facet to lowca i jak sobie pomysle, ze ta kobieta, ktora jestem teraz pierwszy odwazylem sie zlapac za reke, pierwszy pocalowalem to od razu lepiej sie czuje :oczami:
Jak to jest u kobiet? Domyslam sie, ze na odwrot?
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 18:21     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
chaoss napisał/a:
Facet to lowca

moj dorgi chce Cie tylko u swiaomic ze to nie jest tak do konca :) W stadzie lwow to kobiety sa lowczyniami :) to taki maly offtopic :P a co do ludzi i kobieta i mezczyzna moga byc lowcami i jedna jak i druga strona moze wykonac ten wazny krok :) kwestia tego kto jest bardziej odwazny :) czasem potrzeba pomocy "osob" z zewnatrz :) ale trzeba znac granice "pomocy" :) Oczywiscie dobrze wyglada jak to mezczyzna robi ten krok bo wtedy moze powiedziec - "zdobylem ja" :) ale jesli nie ma odwagi na to, nic nie widze zlego aby to kobieta przejela "paleczke" :)
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 23:04     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
Aither napisał/a:

moj dorgi chce Cie tylko u swiaomic ze to nie jest tak do konca :)

tak tak, wiem ale pozostawcie nas w tej swiadomosci blogiej ze to my jestesmy lowcami :D
Pomoc temu kto nie ma odwagi mozna, pewnie, ale ja mowie, ze jak taki chlopak wezmie sie raz w garsc i bedzie odwazny na bardzo dobre mu to pozniej wyjdzie ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 23:08     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
chaoss, oczywiscie :) nigdy nie watpilam w Wasza odwage :) ale bywaja przypadki ze trzeba najpierw troszku sprowokowac a potem to juz gladko poleci :)
Profil
PW Email Cytuj
Re-wersJa 
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 16:54     



Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sośnica
wydaje mi się że to bardzo różnie bywa, zależy od ludzi, są osoby bardziej lub mniej nieśmiałe, z wrodzoną umiejętnością podrywu lub bez niej... i tacy są za równo faceci jak i kobiety więc... kwestia przypadku, kto na kogo trafi ;)

ale słyszałam kiedyś bardzo fajną rzecz... że dobry podryw polega na tym, że kobieta zdobywa mężczyznę w taki sposób, że jemu się wydaje że jest podrywającym a nie podrywanym :]

Cytat:
tak tak, wiem ale pozostawcie nas w tej swiadomosci blogiej ze to my jestesmy lowcami


właśnie o to chodzi chyba, mężczyźni lubią zdobywać więc kiedy kobieta tak rozłozy karty żeby wszystko było po jej myśli a przy tym pozwalając mysleć partnerowi że to on sprowokował sytuację... wtedy obydwie strony będą zadowolone

ale podryw nie do końca jest rzeczą której się mozna nauczyć, trzeba sie urodzić z tą predyspozycją :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 03:26     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Re-wersJa napisał/a:
dobry podryw polega na tym, że kobieta zdobywa mężczyznę w taki sposób, że jemu się wydaje że jest podrywającym a nie podrywanym
właśnie to chciałam napisac :D, bo dokładnie tak jest :)
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 09:05     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Re-wersJa napisał/a:
dobry podryw polega na tym, że kobieta zdobywa mężczyznę w taki sposób, że jemu się wydaje że jest podrywającym a nie podrywanym

Hmmm... ciekawe... hihi :)

Cytat:
Do kogo należy pierwszy krok?

Najważniejsze jest by w ogóle ten pierwszy krok był postawiony, nieważne przez kogo ;) Wiem, że to trudne, czasami wręcz sama myśl o nim jest paraliżująca. Ale warto zaryzykować. Cena może być wysoka, można cierpieć w przypadku odrzucenia, ale ileż można zyskać jeśli zostanie to odwzajemnione? :wstyd: Jeżeli nam naprawdę zależy, naprawdę czegoś pragniemy, to trzeba przezwyciężyć strach, opory, odrzucić złe myśli i... zaryzykować ;) :wstyd:


Najtrudniejszy pierwszy krok,
zanim innych zrobisz sto.
Najtrudniejszy pierwszy gest,
przy drugim już łatwiej jest.

Najtrudniejszy pierwszy krok,
potem łatwo mija rok.
Najtrudniejszy pierwszy dzień,
sam jutro przekonasz się.
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 11:01     

kobi napisał/a:
Jeżeli nam naprawdę zależy, naprawdę czegoś pragniemy, to trzeba przezwyciężyć strach, opory, odrzucić złe myśli i... zaryzykować

ile razy można ryzykować?? ile razy można wytrzymac porażke złego wyboru??
Kiedys może trzeba dać sobie spokój??
Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 15:03     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Cytat:
Kiedys może trzeba dać sobie spokój??


wrota zakonu sa otwarte :) tam rowniez mozna skierowac "ten pierwszy krok" ;-)
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 15:17     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Anula napisał/a:
Kiedys może trzeba dać sobie spokój??

Czyli poddać się? Nie walczyć o to by być szczęśliwym? Czasami szczęście może nas samo kopnąć w tyłek, ale i tak trzeba mu w tym pomóc i się nadstawić. Nie można tkwić w miejscu bo wtedy na pewno nic dobrego nas nie spotka. Sam wierzę w historie wyjęte z filmów, ale wiem, że życie jest inne i jeżeli sam nic nie zrobię to nie znajdę szczęścia...
p4cz3k napisał/a:
wrota zakonu sa otwarte :) tam rowniez mozna skierowac "ten pierwszy krok" ;-)

Nie tak całkiem otwarte ;) Ale jeżeli ktoś czuje, że właśnie tam znajdzie sens życia to czemu nie? Oby tylko nie było to wstąpienie do zakonu z powodu porażek w życiu i strachu przed kolejną.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008