Poprzedni temat «» Następny temat
Do kogo należy pierwszy krok?
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 13:35     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Lepiej powiedzcie co zrobic gdy jakis facet sie podoba komus :D i oboje sa na takim etapie ze "nie zrobi pierwszego kroku" :) co zrobic z takimi chopami i babami ? :D czego sie faceci obawiaja zeby wlasnie stanowczo twierdzic ze nie zrobia tego pierwszego kroku? No przeciez nawet jak ja pocalujecie to wam nie przylozy :rotfl: a moze nawet odwzajemni ten pocalunek :P
Tak wiec apeluje do wszystkich "wstydnisiow" aby sie uporczywie nie trzymali "nie zrobie " tylko zaczeli robic dokladnie przeciwnie :ok: trzymam kciuki :super:
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 13:41     



Dołączył: 02 Lis 2005
Aither, Aither, Aither... wiesz moze jednak w stosunku do takiego wstydnisia wypadaloby zeby to kobieta "pewna swego" zrobila ten pierwszy krok, czyli postawila (wiem ze Ci sie to skojarzy) laseczke, a ow facet pod jej wplywem postawi kropke nas tym niedoszlym "i"...
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 13:45     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Tonio, oj no... tu nie o mnie chodzi ja jestem taka ze biore co chce :rotfl: nie krepuje sie i zawsze robie ten pierwszy krok :) chyba ze krok w tyl jak mam przekroczyc prog przychodni czy lekarza :cool: to byl... hm... ze tak powiem maly znak dla pewnej osoby :) zeby postanowila zrobic wlasnie ten pierwszy krok :)
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 15:07   Do kogo należy pierwszy krok?  


Dołączyła: 16 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Jak sądzicie, kto powinien zrobić jak to się mówi pierwszy krok jeżeli chodzi o sprawy damsko- męskie? :) Czy w ogóle kto powinien się starać? Dziewczyna czy chłopak? Czy w dzisiejszych czasach nie ma to znaczenia, czy może trzymamy się tradycji? A jak wy postępujecie? A co jeśli facetowi brak odwagi, a kobieta tę odwagę ma?
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 15:20     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
A co jeśli ktoś jest baaardzo nieśmiały i mógłby dostać zawalca? ;)
Aither napisał/a:
No przeciez nawet jak ja pocalujecie to wam nie przylozy :rotfl:

A co jeśli przyłoży? Chociaż niektórych to kręci :rotfl:
Aither napisał/a:
chyba ze krok w tyl

To też jest sposób - odwrócić się tyłem i "przypadkowo" wpaść na kogoś ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 15:56     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
z gwoli wyjasnienia :) ten temat zalozyla Marta ale po przeniesieniu postow cos sie zepsulo moze dlatego ze ja napisalam to wczesniej ale w innym temacie a posortowalo to wg godziny :)

kobi napisał/a:
A co jeśli ktoś jest baaardzo nieśmiały i mógłby dostać zawalca?

no prosze Cie nie spotkalam jeszcze takiego co z tego powodu zawalu dostaje :P

kobi napisał/a:
A co jeśli przyłoży?

nie sadze jesli kobieta jest zaskoczona to nie bije ale domaga sie wiecej :D zart :)

kobi napisał/a:
"przypadkowo" wpaść na kogoś

to tez jakis sposob :) ale to wtedy gdy kogos nie znasz a co jesli znasz ja dobrze nawet kumplujecie sie... to raczej nie podziala :)

tuchałowa napisał/a:
A co jeśli facetowi brak odwagi, a kobieta tę odwagę ma?

Co sie krepujesz :) zaczepiaj na maxa i zrob ten pierwszy krok :) Jesli on nie ma odwagi to czemu nie ? Jesli daje Ci do zrozumienia ze tez sie interesuje lub cos... to rob pierwsza ten krok. Co bedzie to bedzie... ja zawsze robie pierwszy krok i nigdy na tym zle nie wyszlam :)
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 18:12     



Dołączył: 02 Lis 2005
Aither napisał/a:
tuchałowa napisał/a:
A co jeśli facetowi brak odwagi, a kobieta tę odwagę ma?

Co sie krepujesz :) zaczepiaj na maxa i zrob ten pierwszy krok :) Jesli on nie ma odwagi to czemu nie ? Jesli daje Ci do zrozumienia ze tez sie interesuje lub cos... to rob pierwsza ten krok. Co bedzie to bedzie... ja zawsze robie pierwszy krok i nigdy na tym zle nie wyszlam :)


Niektorych to wrecz kreci :D, niektorzy faceci poprostu nie potrafia dzialac impulsywnie, w domu skrzetnie sobie planuja jak sie zachowaja w momencie spotkania i jak choc jeden maly trybik nie wejdzie to amba fatima bylo i nima stoi taki jak wryty i nie wie co powiedziec i w tym momencie powinna kobieta cos zadzialac...

Dziewczyny nie bojcie sie robic pierwszego kroku, bo przysrost naturalny zmaleje do 0 :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 22:28     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Tonio napisał/a:
w domu skrzetnie sobie planuja jak sie zachowaja w momencie spotkania i jak choc jeden maly trybik nie wejdzie to amba fatima bylo i nima stoi taki jak wryty

heheheheheheee no pieknie pieknie :) nie mam czegos takiego, nie planuje nie kombinuje :) no prawie :D :evil: u mnie wszystko spontanicznie jest czasem w ogole nieprzemyslany krok :) wiec jesli bede kogos bic spontanicznie uznajcie to za przejaw uczucia :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 22:54     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
pierwszy krok robi ten kto chce - to oczywiste. Pozatym laski mają łatwiej, bo wieksze jest prawdopodobienstwo, ze gościu jej ulegnie niż na odwrót.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 23:07     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
trunks napisał/a:
pierwszy krok robi ten kto chce - to oczywiste.

no bywa ze obie strony chca ale sie boja... bo co on/ona powie a jak mi cos zrobi wyzwie i takie tam... zawsze jest jakis tam strach przed tym. Sadze ze gdyby ludzie potrafili ze soba rozmawiac byloby prosciej... ale... z drugiej strony gdzie ta adrenalinka? :) to jest nawet czasem podniecajce :)
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 23:21     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
Pozatym laski mają łatwiej, bo wieksze jest prawdopodobienstwo, ze gościu jej ulegnie niż na odwrót.

Dokładnie ! :)
Niedawno tego doświadczyłem, nie byłem pewny do końca, wolałem się nie wychylać, nie ryzykować, ale ona zrobiła pierwsza krok i jest fajnie :)
Profil
PW Email Cytuj
@GUTEK@ 
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 00:05     



Dołączył: 04 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
kobi napisał/a:
A co jeśli ktoś jest baaardzo nieśmiały i mógłby dostać zawalca?

no prosze Cie nie spotkalam jeszcze takiego co z tego powodu zawalu dostaje :P

Hehe ale są tacy.

trunks napisał/a:
Pozatym laski mają łatwiej, bo wieksze jest prawdopodobienstwo, ze gościu jej ulegnie niż na odwrót.

Aither napisał/a:
no bywa ze obie strony chca ale sie boja... bo co on/ona powie a jak mi cos zrobi wyzwie i takie tam...

No to jest właśnie największy problem. Ale czasem jest też wesoło.
Profil
PW Email www Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 02:23     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
w zasadzie czym jest pierwszy krok ? potrafi ktos zdefiniowac to pojecie ? dla niektorych pierwszy krok to poprostu odezwanie sie do 'tej' osoby, dla innych to spojzenie, a jeszcze inni wyznaja zasade ze pierwszy krok to krok przez prog sypialni,

jasne mozna zachowac sie jak kamikadze - i pojsc na calosc jak to Aither proponuje - ale mozna sie zrazic, a nie kazdy jest na to przygotowany, czasem wydaje sie ze - wystarczy - zrobic cokolwiek a swiat juz bedzie nasz ;) lecz nie zawsze sie to sprawdza...a kto powinien zrobic pierwszy krok ? m ? czy k ? to chyba nie ma znaczenia ... moze ten kto ma wiecej odwagi ? a moze ten ktory czuje ze wlasnie to do niego nalezy pierwszy krok ? :)

wydaje mi sie ze naprawde ciezko jest okreslic czy to na pewno to ;) kto szuka nie bladzi prawda ? :) a kto nie zakosztuje owoca goryczy nigdy nie bedzie szczesliwy :)

chcialbym aby Yeti wypowiedzial sie w tym temacie ;) on niektore rzeczy tak ladnie ubiera w slowa ze az brakuje mi go w tu :]
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 12:22     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
@GUTEK@, no racja :) tylko tak prawde mowiac gdyby kazdy sie bal to by chyba nie bylo nigdy w zyciu par :P populacja spadlaby na pewno o kilkanascie ladnych % :) Ja nie raz mialam takie pomylki wlasnie :) ale co tam :) swiat nalezy do odwaznych :) gdyby nie to ciezko byloby osiagnac jakis cel w zyciu nawet ten zwiazany z uczuciami :) Sprobujcie :) najwyzej powie ze mozecie byc tylko kumplami i nic wiecej ale przynajmniej macie czysta sytuacje :)
Profil
PW Email Cytuj
@GUTEK@ 
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 19:51     



Dołączył: 04 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
tylko tak prawde mowiac gdyby kazdy sie bal to by chyba nie bylo nigdy w zyciu par :P populacja spadlaby na pewno o kilkanascie ladnych % :) Ja nie raz mialam takie pomylki wlasnie :) ale co tam :) swiat nalezy do odwaznych

Taki przykład: załóżmy że ktoś przeciętny interesuje się informatyką, elektroniką. Sport go nie interesuje. Muzyki też za dużo nie słucha, nie kręcą go imprezy. Wiadomo, że dziewczyn tacy raczej nie interesują. Nagle spodobała mu się jakaś dziewczyna. Trudno żeby ktoś taki na luzie podszedł do niej i powiedział że mu się podoba i chciałby ją gdzieś zaprosić. Nerwy by go zeżarły od samego myślenia.

Widzieliście może na polshicie program 'piękna i geniusz', chyba we wtorek leciało, dzisiaj była powtórka. Tam są dokładnie tacy.
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 23:51     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
@GUTEK@ napisał/a:
Widzieliście może na polshicie program 'piękna i geniusz'

nie widzialem tego, ale kiedys na mtv jakis podobny amerykanski shit widzialem - te programy są durne i g*wno pomagają :/
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 00:29     

kazda znajomosc pozwala wyciagnac jakies wnioski nawet jak trwa tak krotko jak uderzenie w twarz :hyhy: choc mi se jeszcze nie zdarzylo :P
Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 00:46     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
@GUTEK@, oj no prosze Cie... a co Ci co sie interesuja informatyka to jacys inni? No sorry ja sie interesuje i mam odwagi za wielu :P wiec ten przyklad jakos mnie nie przekonal :)
Profil
PW Email Cytuj
nowakm 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 12:30     



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
Kurcze, jak czytam te posty to tak sobie pomyślałam, że gdyby wszyscy sie wstydzili wykonać tzw. pierwszy krok, to przecież populacja ludzka chyba by sie nie rozmanażała i była skazana na wymarcie :chytry: hahaha
Ale tak poważnie, uważam, że pierwszy krok należy do tej osoby, która jest zainteresowana tą drugą stroną. Chociaż w niektórych przpadkach spraway toczą się samoistnie, czyli spotkanie - może przypadkowe, spojrzenie, uśmiech i jakoś leci powolutku do przodu samo. Sprawy toczą się swoim biegiem. Ale czasem trzeba szczęściu troszkę pomóc i sie odważyć. :przytul: :serce:
Profil
PW Email Cytuj
@GUTEK@ 
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 13:21     



Dołączył: 04 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
No sorry ja sie interesuje

Sorry za off-topic, ale wiesz, nie obraź się ale według mnie to się interesujesz jak dziewczyny u mnie w szkole. Może i chodzą one do klasy informatycznej i potrafią zainstalować windowsa, ale na tym koniec. Oczywiście zawsze są wyjątki. Ale na przykład czy wiesz które przewody zewrzeć żeby odpalić zasilacz z kompa lub czy wiesz jak wyregulować laser w cdromie. Lub też wybiegając trochę w tematykę tv cyfrowej co to jest ecm. To są według mnie rzeczy, które informatyk hobbysta powinien wiedzieć.

nowakm napisał/a:
jak czytam te posty to tak sobie pomyślałam

A ja jak czytam to forum to mam czasem wrażenie, że niektórzy żyją w świecie brazylijskich telenowel. Na pewno nie raz śmiałyście się z jakichś chłopaków i na pewno niektórych byście wyśmiały jak by chcieli was gdzieś zaprosić.
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008