Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta
Autor Wiadomość
kazidelko
Wysłany: Czw Paź 28, 2004 23:51     



Dołączył: 24 Lip 2004
Skąd: Zatorze
Mój kolega właśnie przed chwilką powiedział mi fraszkę...

"Anorektyczka"

Czy to zebra?

Nie-żebra...
Profil
PW Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Pią Lis 05, 2004 00:14     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
>> A JA UWIELBIAM JE¦ć :mg:



... ale ograniczam sie mieska nie jadam ale tylko mieska w postaci miesa zas rosół to moja ulubiona zupka ... jeszcze w rybach wybrzydzam : | lubie wedzona makrele wegorza i sledzie jeszcze zjem : ) ... ale zadnych paluszków rybnych ble ; ]



warzywka i owoce bez ograniczen najlepiej kwasne mniamć az sobie po ogóreczka pójde ....



zjedzony : )



wracajac do tematu słodycze wcinam bezograniczen ; ] a najbardziej lubie kinder bueno mmmmmmmmmmm mm :roll:
Profil
PW Email Cytuj
Asia_:) 
Wysłany: Nie Lis 07, 2004 13:01     



Dołączyła: 05 Lip 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
lisza napisał/a:
moim zdaniem zadna dieta nie jest dobra. Chyba poprostu trzeba normalnie jesc i byc czynnym sportowo np wyniesc smiecie, hehe i wrocic za 3 dni ;)




normalnie tzn.: nie duzo czyli do zaspokojenia glodu a nie przejedzenia i tak piec razy dziennie

oczywiscie nie zbyt tlusto

a sport, te smieci no nie wiem

co z tego ze wrocisz za trzy dni

jesli je przespales pod smietnikiem z przejedzenia?? :rotfl:
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Lis 07, 2004 15:08     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
powinno się jeść by żyć, a nie żyć by jeść :P
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Lis 07, 2004 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lis 07, 2004 23:08     

jedzenie i seks to sa rzeczy dla ktorych warto zyc a zeby zyc trzeba jesc.
Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Lis 07, 2004 23:22     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
darkenstein, wydaje mi się ze jest więcej rzeczy dla ktorzych warto żyć
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Pon Lis 08, 2004 18:06     


Dołączył: 18 Paź 2004
jezeli chodzi o dietę to zadnej szczególnej nie stosuję ale przeczytałam ostatnio bardzo mądrą ksiązkę dotyczącą odzywiania i....................badzo się zdziwilam, czywiecie ze to co zazwyczaj polecaja nam lekarze na zatrucie czy jakies inne problemy zołądkowe tak naprawdę wcale nam ne pomaga tylko szkodzi :shock: :shock: :shock: :shock: okazalo się ze ryz na wodzi i gotowane miesko z kurczaka to najgorsze co moze byc dla naszego organizmu w okresie kiedy jest oslabiony, bo nie dostarcza praktycznie zadnych witanin i organizm staje się jeszcze bardziej wyczerpany, powinno się jesc surowiznę, sprobowalam i naprawdę dziala, wogole jest tam ogrom ciekawej tresci ktora zaprzecza diecie dr Kwasniewskiego, ale jak to mówią są dwie szkoly otwocka i falenicka :twisted: pewna pani doktor do ktorej kiedys trafilam jest zwolenniczką diety kasniewskiego wlasnie a na moją książeczkę.........no cóż stwierdzila ze gdybym byla mnichem w tybecie to moglabym stosowac jarską dietę. A propos wegetarianizm wcale nie odchudza. Znam jedną hinduskę która od urodzenia nie zjadła ani kawałka mięska i innych prodoktow odzwierzęcych a sama wygląda jak pulpecik.
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 01:09     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
A propos wegetarianizm wcale nie odchudza.


a kto powiedział że odchudza :?: :?:
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sob Lis 13, 2004 22:05     


Dołączył: 18 Paź 2004
wielu ludziom się tak wydaje "no jak mam się odchudzac to będę jadłą tylko warzywka"
Profil
PW Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Lis 14, 2004 00:15     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Agagatka napisał/a:
....."no jak mam się odchudzac to będę jadłą tylko warzywka"


skad ja to znam :lol: :|
Profil
PW Email Cytuj
Doda
Wysłany: Nie Lis 21, 2004 22:40     



Dołączył: 19 Lis 2004
Dieta Kwasniewskiego... jak o niej slysze to przypomina mi sie tylko moja kuzynka, ktora dzięki niej... przytyła 17kg!!! nie rozumiem tego wogóle :|

A jezeli ktoś chce schudnąć to jedynym skutecznym sposobem jest...liczenie kalorii poprostu, niektórzy uważają ze to czasochłonne ale tylko początkowo. Z czasem odchodzi konieczność przeliczania każdego grama na kalorie i nabiera sie pewnych nawyków żywieniowych...polecam, skuteczne, sprawdzone :wink:

Aha! nie wierzcie w slynne diety-cud bo co za sens zrzucic w miesiąc 5kg, by pózniej to uzupełnić i tak z rozpędu...przytyc o jeszcze dwa??? :? strata czasu...

pozdro :)
Profil
PW Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 19:52   dieta  


Dołączył: 18 Paź 2004
wiem ze był juz taki temat tylko nie potrafię znaleÄ?ć, postanowiłam sie odchudzic troszeczke, ale z rozumem, a wlasciwie to postanowiłam zadbac o siebie ( Frycek zrób jakiś dział dla kobitek specjalnie- wrzuciłbys tam wszystkie diety depilacje itp) dzisiaj rano stwierdzilam ze dluzej juz tak nie moze byc wszyscy dają mi wiecej lat niz mam naprawdę i to nie jest zle ale jak juz będę kolo 30-40 a ludzie będą mi dodawali 5 latek to nie wiem jak to zniosę i dlatego postanowiłam o siebie zadbac. Własnie wróciłam z sauny i do jutra włącznie juz nic nie jem tylko piję wodę mniam, a pózniej delikatnie powolutku, wg pewnej mądrej książki o której tez juz wspominałam. Postanowiłam na jakis czas zrezygnowac z mięsa jupii, trzymajcie kciuki.
Profil
PW Cytuj
Uszatek
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 20:06   Re: dieta  



Dołączył: 19 Wrz 2004
Skąd: Warszawa
Agagatka napisał/a:
Własnie wróciłam z sauny i do jutra włącznie juz nic nie jem tylko piję wodę mniam
...
Postanowiłam na jakis czas zrezygnowac z mięsa jupii, trzymajcie kciuki.


:shock: :?

Wydaje mi się, że lepiej na odchudzenie by Ci zrobił wysiłek fizyczny, jakiś jogging, aerobik,rowerek, lub siłownia. Oczywiście efekty nie byłyby widoczne od razu, ale np. ja po miesiącu łażenia na siłowię (2x tydz po 1.5 h) już widzę poprawę. Jak będziesz się głodzić to nie bedziesz miała siły, pozbawisz organizm potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania związków, jeszcze sie w jakąś chorobę wpędzisz, a chyba nie tędy droga.
Profil
PW Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 20:21     


Dołączył: 18 Paź 2004
po pierwsze nie mam zamiaru się głodzic po drugie sauna jest dobrym początkiem diety oczyszczającej po trzecie 3x w tygodniu oprócz sauny jestem na aerobiku :P
Profil
PW Cytuj
Uszatek
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 20:24     



Dołączył: 19 Wrz 2004
Skąd: Warszawa
No kurde, to mogłaś tak od razu :P
Profil
PW Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 21:56     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Wiecie co mi się najbardziej podoba w dziewczynach ?
Jest chuda jak zapałka i mówi, że się musi jeszcze odchudzić... :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 22:03     


Dołączył: 18 Paź 2004
hmm ja proponuje jeszcze raz dokładnie przeczytac moją pierwszą wypowiedz w tym temacie, nie napisałam ze jestem gruba ani ze muszę się odchudzac, tylko ze muszę zadbać o siebie. chodzi mi o to ze przede wszystkim powinam i zreszta nie tylko ja lesz 90 % społeczeństwa zadbac o swoje zdrowie. To ze przez jeden dzien nic nie zjem tylko napiję się wody nie swiadczy o niczym złym. a to ze na jakis czas rezygnuję z mięsa to tez nie kwestia odchudzania tylko zdrowego zywienia, nie zamierzam za to rezygnowac z tzw surowizny która jest zdrowa i warzyw gotowanych na parze które są pyszne. :)
Profil
PW Cytuj
Wongraven 
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 22:11     



Dołączył: 02 Wrz 2004
Skąd: Gliwice
w w w dieta, p l :twisted:
Profil
PW Email www Cytuj
Uszatek
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 22:12     



Dołączył: 19 Wrz 2004
Skąd: Warszawa
Abstrahujac od Agagatki, zgadzam sie z Mariuszem :] To jest "cudowne" jak dziewczę ~48 kg rzuca text "ale czy ja czasem nie przytyłam?" argh :]

Agagatka:
Cytat:
postanowiłam sie odchudzic troszeczke, ale z rozumem, a wlasciwie to postanowiłam zadbac o siebie


Cytat:
nie napisałam ze jestem gruba ani ze muszę się odchudzac, tylko ze muszę zadbać o siebie


wiem, wiem, czepiam się :] Tylko nie bierz tego na poważnie :)

Enyłej, cokolwiek planujesz, powodzenia. Warto dbać o siebie, bo to zawsze poprawia samopoczucie :)
Profil
PW Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 22:15     


Dołączył: 18 Paź 2004
odchudzić troszeczkę no naprawdę to znaczy ze muszę się odchudzac bo jestem gruba zapomniałam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: wybaczcie
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008