Poprzedni temat «» Następny temat
Miłość bez sexu czy... sex bez miłości?
Autor Wiadomość
Arex30 
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 20:21     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Monique,
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Monique napisał/a:
dzie na calym swiecie.. zdradzaja poniewaz dziala na nich chemia.. i pociag fizyczny drugiej osoby.. znam "pryjaciol" ktorzy poprostu sa osobami ktore spotykaja sie raz na tydzien i sypiaja razem..


Zostań moją przypsiółką
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:oblicze:
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 20:43     

Arex30, mowie o innych ludziach ja takich Przyjaciol nie miewam.. ale moze kiedys ktos ci taka "przyjazn" zaoferuje :) zycze Ci tego :)
Cytuj
Arex30 
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 20:48     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Monique,

A już żywiłem nadzieje

thx za życzenia
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 15:07     

Monique napisał/a:
sex dla sexu (bezzobowiazan) dlaczego nie..
sex dla milosci milosci i sex --- najzdrowsze
Masz racje :oczami:
Cytuj
Alinka 
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 21:32     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
sex dla miłosci?? nie czaje.. czyli jak najpierw ktos idzie do lozka z nadzieja ze pozniej sie pokochaja??
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 09:37     

Alinka napisał/a:
sex dla miłosci?? nie czaje.. czyli jak najpierw ktos idzie do lozka z nadzieja ze pozniej sie pokochaja??
_________________
moze mialo byc tak sex z milosci i sex....najzdrowsze
Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 10:24     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Alinka napisał/a:
czyli jak najpierw ktos idzie do lozka z nadzieja ze pozniej sie pokochaja??

Nie bez nadzieji......
Sex dla samego sexu


Bo jesli może być miłość bez sexu
To może być sex bez miłości.

:evil:
:oblicze:
:przytul:
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 21:57     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
no i jak to dalej bedzie ?
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 22:16     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
a co ma byc ? :P
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 11:03     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
a no bedzie nie rostrzygniete za duzo roznych zdan :P.
Profil
PW Email www Cytuj
Deszcz 
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 13:23     



Dołączył: 24 Lis 2008
Może nie z własnego doświadczenia, ale podobno seks dla seksu (bez miłości) może być bardzo dobry, niesamowity, może wynosić na wyżyny przyjemności, takiej jakiej nie można zaznać, będą z kimś w normalnym "regularnym" związku.
Jak wskoczyć do łóżka to tylko z kimś, do kogo "coś" się czuje, a nie tylko tak ot, "dla sportu", bo wiadomo jak to się wszystko może skończyć - nie ma nigdy pewności, że zostaniemy rodzicami, co z przypadkową osobą staje się dość trudne.
Profil
PW Email Cytuj
archer81 
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 13:25     



Imię: Marta
Dołączyła: 05 Kwi 2009
Skąd: Centrum
Deszcz, to coś to tzw. "chemia"?
Profil
PW Email www Cytuj
Deszcz 
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 13:31     



Dołączył: 24 Lis 2008
archer81, myślę, że każdy powinien sam decydować kiedy z kim "pójdzie na całość". Swoją drogą coś takiego jak "chemia" potrafi niesamowicie zawrócić w głowie i człowiek może zapomnieć o całym świecie, oddając się chwili, tylko czy powinniśmy tak całkowicie "tracić głowę" podczas brykania pod kołdrą ? ;)
Profil
PW Email Cytuj
archer81 
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 13:36     



Imię: Marta
Dołączyła: 05 Kwi 2009
Skąd: Centrum
hm... z tym "tracić głowę" bywa różnie... bo jeśli z naszym stałym partnerem to chyba można pójść na całość, chociaż... lepiej z głową masz rację... tylko, że bywa tak, że chcielibyśmy stracić tę głowę no nie?
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 06:35     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Dla mnie nie ma seksu bez miłości to na pewno. Raz się skusiłam i do tej pory mam kaca moralnego... Nigdy nie mów nigdy, ale mam nadzieję, że się to nie powtórzy...

Miłość bez seksu, ale tylko okresowo: kłotnia, choroba itd. No chyba, ze to miłość platoniczna ;)

Jeszcze zostaje kwestia seksu. Dla jednych seks to wszystko od pocałunku do stosunku, mamkumpla, który twierdzi, ze jeden lodzik to jeszcze nie seks :/ dla mnie pocałunek może byc rozrywką, dla innych wyznaniem miłosnym (np mój mąż pocałował mnie na 12 randce!!! i miał taką zasdę, że się nie całował, mógł się z kims macac pół nocy, nawet przespać, ale pocałunek to już coś co łączył z uczuciami, ja znów całowałam się chętnie i namiętnie, ale seks to już dla mnie poważna sprawa)
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 07:45     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Deszcz napisał/a:
Może nie z własnego doświadczenia, ale podobno seks dla seksu (bez miłości) może być bardzo dobry, niesamowity, może wynosić na wyżyny przyjemności, takiej jakiej nie można zaznać, będą z kimś w normalnym "regularnym" związku.
Jak wskoczyć do łóżka to tylko z kimś, do kogo "coś" się czuje, a nie tylko tak ot, "dla sportu", bo wiadomo jak to się wszystko może skończyć - nie ma nigdy pewności, że zostaniemy rodzicami, co z przypadkową osobą staje się dość trudne.


Na pewno może być przyjemjmniejszy bo nowości zawsze ekscytują. Mój mąż jest w łóżku rewelacyjny, bardzo mnie podnieca, ale na początku podniecał bardziej. Jak działa ta cała chemia to kazdy dotyk doprowadza prawie do orgazmu. Dlatego ktoś nowy to nowy zawrót głowy.

Ale jak mówisz, guma może pęknąć, pigułki nie działać (zdarza się częściej niż się zdaje, np węgiel stosowany przy zatruciach i antybiotyki osłabiają działanie pigułek) i mamy dziecko z jakimś kolesiem z dyskoteki/imprezy :przestraszony:
Poza tym choroby. Prezerwatywa chroni przed wieloma chorobami, ale jak wiemy nie do końca przez HIV :( osobiście nie znoszę seksu w gumie, ale bez gumy z obcym = kiła, rzeżączka, opryszczka :zakrecony: :zdegustowany: dlatego mam nadzieję, ze maz mnie zdradza :szok:
Chociaż kurde jak całowałam się z różnymi typami to jakoś nie myślałam o zarazkach :D no ale przez całowanie to mogę mieć opryszczkę, a przez stosunek wszsytko :dobani:
Ostatnio zmieniony przez alenda Nie Maj 23, 2010 07:46, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
espi 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 08:25     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
alenda, przeczytaj jeszcze raz co napisałaś i przeedytuj sobie ;) Nie cytowałam żeby potem nie zostało, ale chodzi mi o to zdanie z wielką mordką na końcu. Na pewno tak miało brzmieć?
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 09:44     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
espi napisał/a:
alenda, przeczytaj jeszcze raz co napisałaś i przeedytuj sobie ;) Nie cytowałam żeby potem nie zostało, ale chodzi mi o to zdanie z wielką mordką na końcu. Na pewno tak miało brzmieć?

:wstyd:
że mój mąz mnie nie zdradza :D
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008