Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Bot
Pon Wrz 07, 2009 07:45
jak uwieść kobiete ?
Autor Wiadomość
Tonio 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 18:57     



Dołączył: 02 Lis 2005
ansc, moim zdaniem lej albo krzycz, badz brutalna... bo niektorzy faceci niestety maja jakies odwrotne do przyjetych zasad myslenie...
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 19:01     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
No chyba tak :(
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 19:54     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
ansc, TO MOLESTA!!!!!!
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 21:10     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
ansc, jeśli to jest ktoś z forum, to przeczytanie twojego postu powinno załatwić sprawę ;) ale chyba to nie forumowicz, bo tutaj duuuużo starszy od Ciebie, to tylko ja jestem ;)
(żartuję, jest jeszcze kilku, ale to sami... mężowie stanu)

Jeśli ten facet jest twoim kolegą, to obawiam się, ze... będziesz miała o jednego kolegę mniej (bez względu na to, czy mu przywalisz, czy mu ulegniesz ;) ). Jeśli go nie kokietowałaś, to będziesz mogła śmiało powiedzieć, że to z jego winy!...

Jakby nie było, to ja dla tego pana mam określenie: ofiara! ... tyle, że nie znając szczegółów, nie jestem pewien, czy on jest:
a) ofiarą losu?...
b) ofiarą stereotypowego podejścia, że kobiety myśląc "tak", mówią "nie"!
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 22:52     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ansc napisał/a:
mówiłam facetowi że sobie tego nie życzę

jeżeli facet nie potrafi tego zrozumieć, należy zastosować terapie wstrząsową
LEJJJJJ :idiota: :D
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 15:03     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Yeti napisał/a:
b) ofiarą stereotypowego podejścia, że kobiety myśląc "tak", mówią "nie"!


To jest właśnie ten trudny przypadek ;)

Hmmm muszę się jeszcze zastanowić jak to załatwić, najchętniej powiedziałabym o tym jego żonie ale wiem że sprawa obróciłaby się przeciwko mnie i zakończyłoby się straszną awanturą ( pewnie na śmierć i życie ;))
A propo uwodzenia bo mam nadzieję, że nie zaśmieciłam wątku, ile potrzeba "naszym" uwodzicielom aby powiedzieli PAS?
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 15:19     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
ansc napisał/a:
A ja mam pytanie do naszych uwodzicieli

Chyba nie do mnie ale co tam :oczami:
ansc napisał/a:
obracałam to w żarty, próbowałam być miła

I to błąd własnie
ansc napisał/a:
Czy trzeba w takich sytuacjach od razu lać w mordę bo inaczej facet nie zrozumie?

No coś w tym stylu - w takim przypadku trzeba brutalnie kogoś sprowadzić na ziemie bo NIE dla niego nie znaczy nie, a żarty raczej są zachętą.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 15:29     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
sa kobiety ktorych nie da sie uwiesc to one uwodza :) i sadze ze jest takich coraz wiecej :)
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Nie Gru 17, 2006 00:48     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
1. khaman, myślę, że trafiłeś w sedno!...

Sam siebie przyłapuję nieraz na tym, że... :wstyd: ... sympatyczny uśmiech, odrobinę flirtu itp. w zachowaniu kobiety/dziewczyny, którą "dostrzegłem", chcę sobie tłumaczyć, jako wyraz... (nie wiem, jak to powiedzieć...), jako sygnał, że może gdybym się postarał, to... kto wie!...
... i zapewne u niejednego faceta, te zboczone (choć kto inny powie, że te zdrowe) myśli wędrują tymi samymi ścieżkami...
Na szczęście (albo na nieszczęście) ja to jestem taki grzeczny chłopczyk (nawet gdy śpię, to rączki na kołderce trzymam ;) ), że z pewnością nigdy od ansc w łeb nie dostanę :]

2.
Aither napisał/a:
są kobiety ktorych nie da sie uwiesc to one uwodza

Aither, czy to są słowa autoreklamy?... :P :niepewny: ;)
wszak niektóre z tych kobiet...
....................................... ...my tu dobrze znamy!... :rotfl:

3.
Kurcze!... Zacząłem odwiedzać ten topik licząc na doszukanie się odpowiedzi na pytanie postawione w tytule... a jak na razie, to... nici! :/
Pomóżcie, Kochani!... ;)
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 00:43     

te słowa padły z ust kobiety :)

Po pierwsze musicie sprawić, by czuła się piękna. Facet, który mówi kobiecie , że jest piękna, spełnia jedno z jej największych marzeń - docenia jej starania, pracę nad ułożeniem włosów, koszmarne dylematy z doborem... ...sukienki i godziny spędzone przed lustrem z wszystkimi tymi pędzelkami, szczotkami, tonikami, lakierami i szminkami.

Po drugie warto spowodować, by kobieta była przekonana o waszej chęci nie tylko czerpania, ale również dawania przyjemności. Jeśli kobieta nabierze przekonań, że jesteście samolubem i egoistą (szczególnie w łóżku), to stracicie cały swój sex-apeal, jaki udało wam się wytworzyć w jej oczach. Zatem kobieta musi być pewna, że chcecie wam obojgu dawać przyjemność.

Po trzecie trzeba dać kobiecie całą przyjemność, na jaką zasługuje. Co to znaczy? Sprawić należy, by czuła, że jej ciało jest jak świątynia, którą możecie zwiedzać bez przerwy i wciąż fascynować się, że znaleźliście coś, co dotychczas było dla was zakryte. Chyba nie muszę tego bardziej wyjaśniać?

Po czwarte kobiety lubią i doznają orgazmu nie tylko dzięki temu, że wymasujecie je dokładnie od środka. Nie zapominajcie, że kobiece ciało jest jedną, wielką strefą erogenną. Możecie sprawić swojej pani nieopisaną rozkosz na wiele sposobów i warto o tym pamiętać.

Na koniec - pamiętajcie o tym, że każdy facet jest w stanie uwieść kobietę. Nie ma ''menów'', którzy mają do kobiet dwie lewe ręce. Każdy da sobie radę, jeśli tylko uwierzy w siebie. Pewność siebie, uśmiech, przyjemne nastawienie i kultura osobista niejednokrotnie sprawiły przeciętnym facetom takie cuda, że niejednego przystojniaka brała czkawka.
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 09:46     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Kurca :szok:

Darek...zostan moim kochankiem :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 13:07     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Nono pięknie POWIEDZIANE ;) A jak tam w praktyce ???Podrywacze? ;)
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 21:16     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Wreszcie konkretne wskazówki fachowca!... :)

darkenstein, :padam: (jak mi się kiedyś coś przytrafi, to Ci będę flachę wisiał ;) )

Wydaje mi się, że to co "po pierwsze" i "po drugie" nie jest mi obce, a teraz muszę popracować nad tym, co "po piąte", żeby zrealizować to, co "po trzecie" i "po czwarte" :P

ansc napisał/a:
A jak tam w praktyce ??Podrywacze?

Ansc!... No, w praktyce, to... jeśli darkenstein uwiódł 20 kobiet, to oznacza, że ja razem z nim zrobiliśmy to średnio już dziesięciokrotnie... To chyba niezła praktyka, no nie?... :P
Profil
PW Email Cytuj
ansc 
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 15:47     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Nono widzę że jakieś haczyki są w kalendarzyku ;)
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 17:16     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
ansc, a tu są jacyś podrywacze? :D

darkenstein, najważniejsze umieć tą wiedze wykorzystać w praktyce ;) A tak naprawde to nawet najwięksi magicy nie zdradzają sztuczek. Mały offtopic ale do tego tematu też pasuje ;)
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 22:35     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Ja polecam czekoladki. Pomimo wszelakich stereotypów, kobiety bardzo lubią je zjadać ;)
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 23:13     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
FlashMan napisał/a:
Ja polecam czekoladki. Pomimo wszelakich stereotypów, kobiety bardzo lubią je zjadać
Ożesz, jaki sprytny. Skąd Ty to wiesz? :P
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 23:18     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
a ja polecam wykorzystac wyobraznie kobiety. Robcie panowie tak, aby kobieta jak najwiecej o Was wciagu dnia myslala nawet, gdy sie nie widzieliscie tego dnia. Mowcie jakies rzeczy, aby po skonczonym spotkaniu mogla sie nad jakims zdaniem/kwestia/pytaniem zastananowic. Piszcie co jakis czas sms z pytaniem lub intrygujacym zdaniem. Zostawiajcie u nich jakas swoja rzecz, aby o Was przypominala. Tak na prawde mozliwosci jest wiele i zalezy od Waszej pomyslowosci, ale jak kobieta bedzie duzo o Was myslec to juz bardzo blisko sukcesu i idealnie sie uzupelnia z kazdym wlasnym sposobem "na podryw" bo niektorzy zgrywaja macho (:)), a inni niesmialych etc. Oczywiscie wszystko w miare rozsadku zbytnio naciskac nie mozna. Reasumujac wole kobietom zadawac mnostwo pytan, a nie wyglaszac monologow jaki to bylem hiper super na ostatnich zawodach lub potakiwac sluchajac Jej relacji z spotkania z przyjaciolkami.
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 23:23     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
"..... Takie niedomówienie ......Bardziej intelygentnie .......A poza tym ...Bardzo Dobrze ..... wężykiem ężykiem..... a jak!!!!....."
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sob Gru 23, 2006 03:00     

kobiety lubia kwiaty lubie im je dawac bo slicznie wyglada z kwiatkiem no i conajmniej buziaka dostaje :P

Yeti, oby to nie było wiecej flaszek bo mnie rozpijesz ;)

Szamanka, czy to znaczy ze Cie uwiodłem ;) :P
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Gru 24, 2006 02:41, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008