Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent dla Ciebie!!
Autor Wiadomość
Pawel20 
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 17:21   Prezent dla Ciebie!!  


Dołączył: 28 Lis 2006
Skąd: Gliwice
Prezent dla Ciebie czyli co byś chciała otrzymac od swojego chłopaka na różne okazje??
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 08:36     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Pawle, lepiej napisz "czego by s nie chciała dostać od swojego mężczyzny", lista byłaby krótsza :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 09:39     

Gdybym mogła wybierać chcialbym dostać coś o czym mu mówiłam od jakiegoś czasu wtedy wiedzialbym że mnie słuchał i pamiętał a to byłby najlepszy prezent. No ale narazie nie mam takich zmartwień i sama sobie kupuje prezenty :zdegustowany:
Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 09:49     

a ja nie wiem co chce.. w sumie wszystko mam :( i ze mnazawsze jest klopot...
Cytuj
Madzia 
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 10:45     



Dołączyła: 03 Lis 2006
Skąd: Gliwice
ja lubię niespodzianki...ale uwielbiam dostawać perfumy na wszystkie okazje, jestem chyba uzalezniona od perfum ;)
ładny ciuszek, dobra ksiązka, płytka z ulubioną muzyką, jakas pierdółka do domu typu świecznik-ehh musze mężusiowi stworzyć listę prezentów ;) ;)
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 11:02     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Tez wlasciwie nie wiem co bym chciala dostac.....pewnie jakas extra bielizna :hyhy: sprawila by mi radosc ( tylko co by moich rozmiarow byla bo inaczej moze skonczyc sie awantura) :]


jako kobietka, wiem, ze my plec piekna lubimy niespodzianki i w sumie nie wazne co to takiego jest, wazne ze daje nam to nasz mezczyzna, ktory pamieta sam od siebie a nie pyta " co bys chciala" :mad:

Musze przyznac, ze mnie mile zaskoczyl prezencik od kogos mi bliskiego :zawstydzony: , w pierwszej chwili nie wiedzialam co powiedziec i jak sie zachowac.....wiem, ze dostalam go z serca, wiem tez ze sercem byl pisany
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 18:44     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
cokolwiek byle by od NIEGO :D nawet nakrętka na śrube sprawiłaby mi radość :rotfl:
Pawel20 napisał/a:
co byś chciała otrzymac od swojego chłopaka na różne okazje??
,
a tak bez okazji to nie można ? takie spontaniczne prezenty sa najlepsze :)
Profil
PW Email Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 18:48     


Dołączyła: 16 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Największą radość sprawiłoby mi czekoladowe ciasto w kształcie serca upieczone własnoręcznie przez chłopaka z jakimś miłym napisem w stylu "jesteś dla mnie wszystkim" :D
Profil
PW Email Cytuj
Sandra 
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 18:55     


Dołączyła: 29 Lis 2006
Skąd: Gliwice
A ja kiedyś od swojego chłopaka dostałam... szalik Manchesteru United :rotfl: . A od tatuśka tego samego dnia dostałam... bluzkę Manchesteru United :P .
Dosyć oryginalne prezenty, prawda ;) ? Ale tak się składa, że jestem wielką fanką piłki nożnej i ogromnie mnie takie prezenty cieszą :super: . A na szkolne Mikołajki przyjaciółka kupiła mi szalik polskiego klubu piłkarskiego :luka: .

Ja jestem taka, że cieszę się z każdego prezentu, nawet najmniejszego, bo w końcu liczy się gest i pamieć :) .
Profil
PW Email Cytuj
Phoebe 
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 18:44     



Dołączyła: 27 Lis 2006
Skąd: Okolice
Madzia napisał/a:
ja lubię niespodzianki...ale uwielbiam dostawać perfumy na wszystkie okazje, jestem chyba uzalezniona od perfum ;)
;)


Dokładnie tak jak ja :D Czasami rano nie mogę się zdecydować którego użyć ;)

Ja lubię dostawać... coś absolutnie kobiecego :):):)

Swoją drogą jeśli już mowa o prezentach - macie jakiś pomysł co kupić chłopakowi ( własnemu :D ) na 18-nastkę?

Zbliża się nieubłaganie a wszystkie pomysły mi spaliły na panewce "bo już ma"... :(
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 21:57     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Lubię prezenty, niespodziewane, spontaniczne, pomysłowe - poprostu coś od siebie. Nie lubię prezentów ze sklepów z upominkami, nie zbyt chętnie wręczam też kosmetyki ani kwiaty... Prezent może być pożyteczny, ale to trudne zadanie, wymaga dużego wyczucia bo trzeba wiedzieć o czym sobie właśnie maży nasz "prezentobiorca" :D ale gdy to bliska osoba wystarczy być czujnym obserwatorem aby trafić w samo sedno :)
Moim zdaniem prezentem może być tak naprawdę wszystko :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 23:36     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ziutek997 napisał/a:
Prezent może być pożyteczny, ale to trudne zadanie,

skarpetki i majtki zawsze sie przydają ;)
Profil
PW Email Cytuj
De_Luca 
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 00:29     



Dołączyła: 28 Gru 2005
Skąd: Żernica CitY
co do kwiatów.. naprawde uwielbiam róże i czerwone i wielokolorowe, białe są prześliczne ale qcze... ja chyba w życiu nie dostałam od faceta innego kfiatka.. marzy mi się jaśmin.. =)

Z troche innej beczki. Takiej mojej znajomej kiedyś chłopak zrobił niespodzianke w postaci samolotu który latał nad Żernicą z długaśnym płótnem z napisem 'kocham Cie Justynko'- też fajny pomysł =)
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 15:50     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
De_Luca napisał/a:
amolotu który latał nad Żernicą z długaśnym płótnem z napisem 'kocham Cie Justynko'


Nie lubię takich rzeczy... Bleeeee... nie podobają mi sie wyznania wygłąszane przez, radio, telewizję, albo nawet miłosne statusy w komunikatorach :P Na co komu taki ekshibicjonizm ??
Profil
PW Email Cytuj
De_Luca 
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 16:32     



Dołączyła: 28 Gru 2005
Skąd: Żernica CitY
Ten ekshibicjonizm jest po to by ogłosic światu jak bardzo się kogoś kocha. Ale Ziutku co kto lubi =) mi by sie spodobało
Ostatnio zmieniony przez kobi Sro Gru 06, 2006 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
praz 
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 19:10     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
ja bardzo chetnie dostalabym jakis maly , kwitnacy kwiatek doniczkowy, kawe, ksiazke o robotkach recznych, welne, plyte, albo cos wlasnorecznie zrobionego chocby kolacje:)
nie przepadam za bibelotami, upycham je pozniej po katach :)
Profil
PW Email Cytuj
Phoebe 
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 20:01     



Dołączyła: 27 Lis 2006
Skąd: Okolice
Ja uwielbiam lilie... na szczęscie wszyscy o tym wiedzą i na urodziny ani jednej róży nie dostane :P :kwiatek:
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 20:35     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
De_Luca napisał/a:
Ten ekshibicjonizm jest po to by ogłosic światu jak bardzo się kogoś kocha.
Kiepski pomysł :) Sądzę żę to tak naprawdę nic nie znaczy. Kochać kogoś to znaczy być z nim w trudnych chwilach, zawsze służyć pomocą, być dla kogoś wsparciem, radośćią w smutku etc... To znaczy znacznie więcej niż robienie czegoś na pokaz. Nie podobają mi się takie prezenty, nie chciałbym takiego dostać i napewno nie przyjdzie mi do głowy aby aby komuś taki sprawić.
Profil
PW Email Cytuj
Phoebe 
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 20:47     



Dołączyła: 27 Lis 2006
Skąd: Okolice
Na tym polega różnica między mężczyzną a kobietą :P ziutek997, wy jesteście z Marsa a my z wenus... wy takich rzeczy "nie akceptujecie", kobiety o tym marzą...

;)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 21:06     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
hehhehee ja marze o swoim domu, duzym psie najlepiej owczarek, samochod i ewentualnie jakis maz :) :rotfl: ale to juz koniecznosc :D a tak serio... prezent mam zawsze :) kazdy sms meil czy spotkanie :D
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008